Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 28 Lis 2017 08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Na stronie Guerin masz wyjaśnione:
https://www.guerin.pt/en/offers/product ... ion/total/
Możesz się spodziewać niewielkiego depozytu właśnie na dach, opony, itp. rzędu 200-300€.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#62 PostWysłany: 28 Lis 2017 11:57 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 5
krasnal napisał(a):
Na stronie Guerin masz wyjaśnione:
https://www.guerin.pt/en/offers/product ... ion/total/
Możesz się spodziewać niewielkiego depozytu właśnie na dach, opony, itp. rzędu 200-300€.

Więc jak rozumiem, to ta redukcja wkładu własnego pozwala nie tyle znieść kaucję do zera, a jedynie obniżyć ją do wartości 200-300 euro +wspomniane SCDW.

Dzięki za pomoc, dam znać na co się zdecyduję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 28 Lis 2017 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Nie zupełnie. Są dwie opcje, jedna zmniejsza udział własny do 300€, druga znosi go zupełnie - tradycyjnie z wyłączeniem uszkodzeń dachu, lusterek itp., na poczet czego może zostać zablokowany depozyt.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 29 Lis 2017 00:37 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 5
krasnal napisał(a):
Nie zupełnie. Są dwie opcje, jedna zmniejsza udział własny do 300€, druga znosi go zupełnie - tradycyjnie z wyłączeniem uszkodzeń dachu, lusterek itp., na poczet czego może zostać zablokowany depozyt.

Wybacz moją upierdliwość, ale to dla mnie debiut z wynajęciem auta.
Powiedz mi na czym polega różnica w tych dwóch przypadkach? Dla mnie zablokowany depozyt to nic innego jak kaucja. Od czego wówczas zależy wysokość zablokowanego depozytu? Chciałbym wynająć to auto jak najmniejszym kosztem i szukam satysfakcjonującego rozwiązania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 29 Lis 2017 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Depozyt (kaucja) może być taka sama jak udział własny (excess) ale nie musi. W przypadku pierwszego z wariantów mogą pobrać z kaucji do wysokości 300€ w przypadku np. uszkodzeń karoserii. W pierwszym i drugim przypadku pobiorą z kaucji za uszkodzenia np. dachu czy te wynikające z zaniedbania i może kwota wyższa niż 300€.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
trojkatny uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 29 Lis 2017 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
Dodatkowo w guerin jeszcze prawdopodobnie będzie depozyt na paliwo nawet przy zero excess i wykupionych szybach, lusterkach itp.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 29 Lis 2017 16:40 

Rejestracja: 08 Lis 2017
Posty: 6
Czy wypożyczając samochód np. w Porto można nim jechać do Hiszpanii. Może ktoś coś na ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 29 Lis 2017 16:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
Zależy od firmy. Więc spytaj się firmę czy można i za ile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 29 Lis 2017 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
@janusz62

Brałem na lotnisku z Hertza, nie było żadnych problemów z wyjazdem do Hiszpanii (nawet dali mi samochód w lepszej klasie w tej samej cenie, stwierdzili, że będzie wygodniejszy na większe odległości )
Góra
 Profil Relacje PM off
janusz62 lubi ten post.
janusz62 uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 16 Lut 2018 11:59 

Rejestracja: 16 Lut 2018
Posty: 1
Czy może mi ktoś polecić wypożyczalnie w Porto , która nie jest za miliony, oraz w której istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia, (czy pakietu)), przy którym nie wpłaca się depozytu, ani nie odpowiada się za szkody do wysokości wkładu własnego. Chodzi mi o taką wypożyczalnię, która gwarantuje to u siebie, nie poprze wykupienie dodatkowego ubezpieczenia np. w AXA. Tak napisałam, ze nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 22 Kwi 2018 22:06 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 14
Cześć,

Wybieram się do Porto i chciałbym wypożyczyć samochód. Które wypożyczalnie możecie polecić, takie żeby akceptowali karty debetowe? Ewntualnie również takie w których nie ma dodatkowych opłat za oddanie samochodu w innym miejscu? Docelowo chciałbym zostawić samochód w Lizbonie i stamtąd kontynuować podróż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 04 Maj 2018 22:56 

Rejestracja: 13 Kwi 2014
Posty: 25
Loty: 2
Kilometry: 2 025
Witam,

W sierpniu ląduję w Porto i chciała bym od razu wypożyczyć auto i oddać je w Faro po tygodniu.
Lepiej rezerwować z wyprzedzeniem czy korzystniej będzie na lotnisku ??
Negocjował ktoś z was wynajem auta ??

Pozdrawiam,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 04 Maj 2018 23:36 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3571
złoty
Lepiej śledzić ceny i wypożyczyć z wyprzedzeniem. Na miejscu w wakacje ruch spory i wątpię by ktoś zaproponował niższą cenę. Raczej zostają większe i droższe auta. Dopłata za zwrot w innej lokalizacji też pewnie słono będzie kosztować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 05 Cze 2018 22:07 

Rejestracja: 20 Lip 2015
Posty: 3
Witam,
szukam samochodu do wynajmu w Porto na czas 12 dni. I na stronie http://www.rentalcars.com, ceny aut ekonomicznych zaczynają się od np 189zł za 12 dni - to realna cena???

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 170.4 KiB | Obejrzany 3881 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 07 Lip 2018 09:36 

Rejestracja: 07 Lip 2018
Posty: 1
Halo :) Szukamy autka od 23 do 26 października. Generalnie plan jest taki by wyruszyć z Porto do Faro, stąd właśnie warunek by można było wypożyczyć je w Porto a oddać w Faro. Polecicie coś? Taka trochę niskobudżetowa nasza fantazja, spanie na dziko, wiecie... :twisted: Przy okazji jak macie jakieś super, tajne miejsca w Portugalii, które warto zobaczyć to też jesteśmy otwarci i chętni! Z góry dziękuję za info ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 05 Wrz 2018 14:52 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
poniekąd mam pytanie dotyczące powyższego postu bez odpowiedzi. u mnie sytuacja podobna, niska cena wypożyczenia pojazdy na 8 dni. mam ubezpieczenie zewnętrzne dla wkładu własnego. zakładając, że nie dobieram innych pakietów (gps, dodatkowy kierowca itp) i akceptuję wybraną politykę paliwową to czy taka niska cena będzie ceną całkowitą? czy też trzeba nastawić się na jakieś dodatkowe koszty (pomijam blokadę w wysokości udziału własnego na karcie kredytowej)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 05 Wrz 2018 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Żadnych dodatkowych kosztów nie będzie.
Ostatnio wypożyczałem na 7 dni po 20 zl /dziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 10 Paź 2018 10:30 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 83
Czy ktoś ma doświadczenia z wynajmem auto w Porto w firmie Hertz na Rua Santa Catarina? Otóż chciałbym wynająć tam auto przy pomocy karty Alior Kantor Master Card wypukła debetowa. W Omanie wynajmowałem na tą kartę auto w Budget i blokada środków przeszła bez problemu. W Hertzu natomiast informują, że konieczna jest karta kredytowa. Czy ktoś w Porto w Hertzu wynajmował auto przy użyciu wypukłej karty debetowej na której dokonano blokady czy nie ma co ryzykować, gdyż nikt tego nie sprawdzi i odmówią takowej operacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 10 Paź 2018 12:36 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 83
Czy ktoś ma doświadczenia z wynajmem auto w Porto w firmie Hertz na Rua Santa Catarina? Otóż chciałbym wynająć tam auto przy pomocy karty Alior Kantor Master Card wypukła debetowa. W Omanie wynajmowałem na tą kartę auto w Budget i blokada środków przeszła bez problemu. W Hertzu natomiast informują, że konieczna jest karta kredytowa. Czy ktoś w Porto w Hertzu wynajmował auto przy użyciu wypukłej karty debetowej na której dokonano blokady czy nie ma co ryzykować, gdyż nikt tego nie sprawdzi i odmówią takowej operacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Paź 2018 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Portugalia jest w UE, więc zadzwoń do nich
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group