Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Gru 2012 13:24 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 12
Witam,
poszukuję niedrogiej i uczciwej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu. Chciałabym, aby samochód dostarczyli w okolice lotniska, mieli wypożyczalnię fotelików dla dzieci. Proszę napiszcie czy coś wiecie na ten temat. Czy ktoś z Was korzystał z usług jakiejś wypożyczalni samochodów, jakie macie doświadczenia i czy bez problemów zwracają kaucję?

Jakiś czas temu wypożyczałam auto i niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu kaucji. Sprawę złgosiłam do sądu, ale niestety pieniędzy mi jeszcze nie zwrócono, ze względu na niewypłacalność właściciela wypożyczalni. Może kiedyś.......


Ostatnio edytowany przez Zeus 09 Lip 2015 14:09, edytowano w sumie 2 razy
poprawa tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 24 Gru 2012 12:20 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
Raczej każda wypożyczalnia we Wrocławiu dostarczy samochód na lotnisko. Ja w weekend 15-16 grudnia korzystałem z Euro-Rent, wypożyczenie bez problemów, chociaż z ostateczną opinią czekam aż wygaśnie blokada na karcie kredytowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sie 2013 11:01 

Rejestracja: 16 Sie 2013
Posty: 1
magdalenka20 napisał(a):
Witam,
poszukuję niedrogiej i uczciwej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu. Chciałabym, aby samochód dostarczyli w okolice lotniska, mieli wypożyczalnię fotelików dla dzieci. Proszę napiszcie czy coś wiecie na ten temat. Czy ktoś z Was korzystał z usług jakiejś wypożyczalni samochodów, jakie macie doświadczenia i czy bez problemów zwracają kaucję?

Jakiś czas temu wypożyczałam auto i niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu kaucji. Sprawę złgosiłam do sądu, ale niestety pieniędzy mi jeszcze nie zwrócono, ze względu na niewypłacalność właściciela wypożyczalni. Może kiedyś.......


Jeśli chodzi o niedrogą i porządną wypożyczalnie aut we Wrocławiu, to śmiało można wbijać tu - http://www.depart.pl/
Ja ostatnio miałem przygodę, bo gościu wjechał mi na parkingu w bok i było tydzień klepania, na czas naprawy dostałem auto zastepcze właśnie z Departa, spoko było, żadnych problemów, samochód dali sprawny, prawie nówka. Podobne fury mają do wypożyczenia np. w takich przypadkach jak opisujesz. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Mar 2015 15:22 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
Najlepsza wypożyczalnia w Polsce z jakiej korzystalem to odkryj-auto. Ceny chyba tez najniższe i bez ukrytych kosztów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Mar 2015 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Jeśli chce się uniknąć niespodzianek, to mimo wszystko polecam:
Budget
http://www.budget.pl/budgetonline/pl/bu ... EC0045F8B8
albo
Avis
http://www.avis.pl/
Znaleźć można też sobie łatwo w necie albo na forum kody zniżkowe do powyższych na wypożyczenie pojazdu.
Może i trzeba zapłacić kilka groszy więcej niż w wypożyczalniach "u pana Franka", ale sieciówki jednak trzymają jakiś standard. Mnie w tych wypożyczalniach nie spotkało nigdy nic zaskakującego in minus.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Mar 2015 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
zwróćcie uwagę że pierwszy post jest sprzed 3 lat, kolega jasko pewnie przyszedł robić reklamę
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Mar 2015 15:57 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 815
Kilometry: 1 221 031
srebrny
"odkryj-auto" - we Wrocławiu minimalny okres wynajmu wynosi 7 dni ( i nieco drożej niż w "depart")
"leoapart" - to nie jest wypożyczalnia, nie mają żadnego oficjalnego cennika, w zasadzie wypożyczają jedynie swoim gościom, ewentualnie można kontaktować się z właścicielem firmy i ustalać indywidualnie
"depart" - chyba rzeczywiście mają najniższe ceny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Obecnie uważam, że najlepiej z lotniska wyszukać ofertę na rentalcars. Z reguł stosuje to za granicą ale również w Polsce ciężko znaleźć lepszą ofertę. Oczywiście bywają na to kiepskie terminy ale z reguły z lotniska we Wrocławiu na rentalcars wychodzi najtaniej.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Lip 2015 06:10 

Rejestracja: 25 Cze 2015
Posty: 12
Zbanowany
A ile tam mniej więcej kosztuje wynajęcie auta? Mówię tutaj o jakimś małym, miejskim aucie. No i czy dają pełne ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lip 2015 08:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
ja przylatując do Wrocławia , wypożyczam przez stronkę Atlaschoice.com tam zazwyczaj ceny ok 400 zł za tydzień. Ostatnio moi dostawcą samochodu był MWM car rental - nowe auto 2k przebiegu kaucja z karty 500zł . Żadnych ukrytyvh dopłąt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Lip 2015 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Podpisuję się pod w/w postem. Atlas choise i ta sama lokalna wypożyczalnia. Auto na 1 dzień za 95pln.ze zwrotem w innym mieście. Atlaschoice anulował opłatę za zwrot w innym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Sie 2015 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Korzystałem jak do tej pory z kilku wypożyczalni w Polsce. Obecnie wypożyczam głównie w tych sieciowych bo jest z nimi z reguły mniej problemów niz z tymi mniejszymi prywatnymi . Obecnie Avis ma dobre ceny. Nowe samochody. Mają tam obecnie promocję ,ze można tam wypożyczyć sobie nowe auto na weekend w cenie poniżej 100 zł ( z tego co wiem to promocja obejmuje również i Wrocław). Samochody oczywiście posiadają AC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Mar 2019 10:19 

Rejestracja: 19 Mar 2019
Posty: 2
DMW napisał(a):
"odkryj-auto" - we Wrocławiu minimalny okres wynajmu wynosi 7 dni ( i nieco drożej niż w "depart")

UPDATE : Firma się rozwinęła i realizują już rezerwację na jedną dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Kwi 2019 14:33 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ponieważ wypożyczałem auto we Wrocławiu to napiszę tutaj: polecam wypożyczalnię express.pl. Za tydzień wynajmu zapłaciłem 350zł (no trochę mniej bo wykorzystałem zniżkę z easyrentacar). Nie naciągali na dodatkowe ubezpieczenie, polityka paliwowa full-full bez limitu kilometrów i tylko 50zł dopłaty za wyjazd za granicę. Zwrot bezproblemowy z pobieżnym przeglądnięciem auta. Obsługa bardzo sympatyczna i przyjazna. Dostałem dwuletnie Suzuki Baleno z ok. 60kkm przebiegu (spalanie wyszło tylko ok. 4.4l/100km!)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 10 Lis 2019 10:15 

Rejestracja: 09 Wrz 2017
Posty: 12
A jaka forma płatności? Czy trzeba mieć kartę kredytową, debetową (blokują na niej środki?)? Pytam w kontekście wypożyczenia jakiejś osobówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 10 Lis 2019 16:33 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja miałem kartę kredytową i na niej zrobili blokadę. Nie wiem czy jest inna możliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Lis 2019 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
vincenz napisał(a):
Ja miałem kartę kredytową i na niej zrobili blokadę. Nie wiem czy jest inna możliwość.


Jest, zależy jeszcze od polityki wypożyczalni, ale z tego co wiem, to starają się być elastyczne.

Tak to wygląda w przypadku wynajmu auta we wrocławskiej Prestige Car
Cytuj:
Na czas najmu samochodu pobierana jest kaucja, której wysokość zależy od marki i modelu pojazdu. Kaucja podlega całkowitemu zwrotowi w momencie oddania nieuszkodzonego samochodu. Kaucja może być wpłacona gotówką (w przypadku wynajmu „na firmę”), przelewem na konto lub zablokowana na koncie karty kredytowej/płatniczej.
\
Źródło: http://www.prestigecar.pl/pl/

Pkt 4 warunków najmu. Czyli różne opcje wchodzą w grę:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group