Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 728 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor Wiadomość
#721 PostWysłany: 18 Lis 2022 19:15 

niebieski
Ale kredytówką też można - jeśli ktoś ma ciśnienie - zrobić przekręt. Zawsze można.
Poza tym nie chodzi mi o to - bo widać, że nie wszyscy zrozumieli - jakie mają zasady takie czy inne, tylko jak się umawiamy PISEMNIE, to się umawiamy. I basta.
Jak jedziecie na kwaterę, w której ma być np. kuchnia, ale jej nie ma, bo "właściciel zmienił zasady" - to rozumiem, że też niektórym tutaj to nie przeszkadza. No gratulacje! :mrgreen: :lol: :lol:
Zasady mogą być różne - ale jak się umawiamy, to to jest rzecz święta. Jeśli ktoś nie rozumie takiej podstawowej rzeczy, to znaczy... że we właściwych czasach dla siebie żyje - i wpisuje się w ten obraz, który powyżej nakreśliłem. :mrgreen:
 Relacje PM off  

#722 PostWysłany: 18 Lis 2022 19:25 

srebrny
Cytuj:
tylko jak się umawiamy PISEMNIE, to się umawiamy. I basta.

I się umówiliście - na konkretne warunki przy konkretnej rezerwacji. Skoro dokonałeś zmiany rezerwacji, to mieli prawo zmienić warunki dla nowej rezerwacji.
Przecież to oczywiste.
 Relacje PM off
rw30 lubi ten post.

#723 PostWysłany: 21 Gru 2022 20:55 

Cześć,

Chcę wypożyczyć samochód z odbiorem na lotnisku w Maladze w lutym i brałem pod uwagę U Drive i Marbesol. W tym pierwszym okazuje się, że ceny są mniej więcej x2, jak w drugiej firmie. Nie zależy mi na braku posiadania karty kredytowej.
Chciałem więc wziąć z Marbesol, ale nie widzę tam opcji ubezpieczenia SCDW, a tylko taka mnie interesuje. Jak jest w Marbesol ze zniesieniem udziału własnego? Czy jeszcze jakąś inną wypożyczalnie polecacie?

Dzięki.
 Relacje PM off  

#724 PostWysłany: 22 Gru 2022 16:22 
Awatar użytkownika

Loty: 64
Kilometry: 234 350
niebieski
Marbesol oferuje all inclusive poczytaj posty troche wyzej
 Relacje PM off  

#725 PostWysłany: 04 Sty 2023 12:07 
Awatar użytkownika

Loty: 54
Kilometry: 101 374
niebieski
Chciałbym wypozyczyc auto na lotnisku w Maladze i oddac po kilku dniach w Sewilli ? Ktoś poleca jakas wypozyczalnie ze zwrotem w innej lokalizacji (konkretnie Sewilla) ?
 Relacje PM off  

#726 PostWysłany: 04 Sty 2023 12:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 398
Kilometry: 661 232
Sprawdź Sixt - u nich chyba nie ma w tym przypadku opłaty za zwrot w innym miejscu niż wypożyczenie (One Way fee). A wysokość tych opłat często bywa dość wysoka.

#727 PostWysłany: 04 Sty 2023 12:29 

platynowy
maarcin1938 napisał(a):
Chciałbym wypozyczyc auto na lotnisku w Maladze i oddac po kilku dniach w Sewilli ? Ktoś poleca jakas wypozyczalnie ze zwrotem w innej lokalizacji (konkretnie Sewilla) ?

W przeszukaj temat wpisz
Sewilli

Było kilku co praktycznie szukało i znalazło tą opcję wypożyczenia w tej konfiguracji.
 Relacje PM off  

#728 PostWysłany: 04 Sty 2023 14:02 
Awatar użytkownika

Loty: 54
Kilometry: 101 374
niebieski
Kashpir napisał(a):
Sprawdź Sixt - u nich chyba nie ma w tym przypadku opłaty za zwrot w innym miejscu niż wypożyczenie (One Way fee). A wysokość tych opłat często bywa dość wysoka.

Dzieki, sprawdziłem - wyglada ze nie ma opłaty, ale cena bez opłaty jest nawet wyższa niż z taką opłatą w Malaga U Drive (pewnie ukryta).
 Relacje PM off  

[ 728 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości