Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 16 Paź 2018 02:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@ukiman, jest ich sporo przy glownej stacji kolejowej Maria Zambrano, oczywiscie nie w samym centro historico.
Hertz, Europcar, Avis, Alamo, Centauro...

Załącznik:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 133.58 KiB | Obejrzany 1328 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#502 PostWysłany: 16 Paź 2018 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2015
Posty: 164
Loty: 197
Kilometry: 472 286
niebieski
Dzięki! Czy jednocześnie da się je połączyć z wątkiem pt. "Wypożyczenie bez kartty i depozytu"? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 16 Paź 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
A może po prostu kierowca podjedzie odebrać auto komunikacją.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 16 Paź 2018 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2015
Posty: 164
Loty: 197
Kilometry: 472 286
niebieski
W ostatecznym rozrachunku tak zrobimy ... tylko czas ... i czy nie jest tak, że dodatkowy kierowca wpisany na umowie musi się też podpisać (dopytam w Delpaso) - różnie to bywa w różnych wypożyczalniach. Robi się z tego wycieczka rodzinna i sporo czasu "w plecy", co przy krótkim wyjeździe ma znaczenie (tego samego dnia chcemy dojechać sobie do Gibraltaru).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 16 Paź 2018 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Z centrum Malagi na lotnisko jest mniej niz 15 minut taksowka.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 19 Paź 2018 15:13 

Rejestracja: 19 Paź 2018
Posty: 1
Krotka relacja odnosnie Marbesol:

Z lotniska do wypozyczalni zabiera Was kierowca busem oklejonym w barwy Marbesol. Jak znalezc kierowce pomoze mapka ze strony internetowej. Droga jest prosta. Kierowca busa jeszcze na lotnisku sprawdza czy jestescie w systemie, dopiero wtedy jedziecie do siedziby firmy. Tam przed biurem czekacie w poczekalni az wyswietli sie wasze nazwisko. Wszystko idzie szybko i sprawnie.

Czy mozna wypozyczyc bez kart kredytowej tylko z karta debetowa? Tak mozna, ale musialem wplacic 500€ depozytu, była to opcja all inclusive. (depozyt zwrócony po zdaniu auta bez problemu)

Za 14 dni w opcji all inlcusive zaplacilem 227 €. Auto z grupy A. Liczylem ze dostaniemy Fiata 500, dostalismy Seata Mii.

Auto ok. 73 tys. przebiegu, granatowy, bez kolpakow, wnetrze bylo juz zmeczone uzytkowaniem i ogolnie nie bylo zbyt czysto i pachnaco (jasna deska rozdzielcza zszarzała).

W aucie przepalona żarówka świateł postojowych oraz kilka otarc i rys. Stan techniczny średni.

Przy zdawaniu auta pracownik sprawdza ile jest paliwa i czy nie ma syfu w środku. Zdawanie auta jest mozliwe cala dobe. Zdawanie szybsze niz odbieranie.

Ogolnie wypozyczylbym tam auto jeszcze raz, za 5 € drożej była możliwość wziecia VW Polo i taka opcje bym wybral podczas bookowania on-line no ale tak jak wczesniej pisalem, liczylem na szczescie i ze trafie Fiat 500.
Góra
 Profil Relacje PM off
Lucas84 lubi ten post.
Lucas84 uważa post za pomocny.
 
      
#507 PostWysłany: 04 Gru 2018 14:23 

Rejestracja: 19 Gru 2015
Posty: 107
Własnie wróciłem z Malagi i Marbesol nadal działa super.
W opcji all-inclusive przy odbiorze w ogóle nie oglądają stanu auta. Sprawdzają tylko paliwo i po wszystkim.
Od przekroczenia bramy wypożyczalni do wejścia na lotnisko (darmowy transfer busem) minęło 10 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 08 Gru 2018 11:43 

Rejestracja: 08 Gru 2018
Posty: 22
Witam,
Zamierzam wypożyczyć autko w Maladze i po 4 dniach zwrócić w Sewilli...
Pytanie: jeżeli padło by na wypożyczalnię z siedzibą na lotnisku to czy dostanę się tam bez problemu z zewnątrz ( strefa przylotów itd) ? tzn. nie będę wypożyczał auta bezpośrednio po przylocie, a dopiero po 4 dniach pobytu w Maladze...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 08 Gru 2018 11:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 08 Gru 2018 12:04 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Wiele wypożyczalni w Maladze ma swoje biura poza lotniskiem . Zobacz na mapie lub gogle swoją gdzie ewentualnie ma umiejscowienie. Sam bralem car po kilku dniach pobytu z Centauro gdzie dojechałem z Centrum Malagi busem. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 08 Gru 2018 13:08 

Rejestracja: 08 Gru 2018
Posty: 22
boots napisał(a):
Tak.

:D To dobrze rokuje... a mógłbyś trochę rozszerzyć ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 08 Gru 2018 13:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Taaaaaaaaaaak. :P
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#513 PostWysłany: 08 Gru 2018 13:26 

Rejestracja: 08 Gru 2018
Posty: 22
-- 08 Gru 2018 13:23 --

Dzięki, teraz jestem już spokojny....

-- 08 Gru 2018 13:26 --

HandSome napisał(a):
Wiele wypożyczalni w Maladze ma swoje biura poza lotniskiem . Zobacz na mapie lub gogle swoją gdzie ewentualnie ma umiejscowienie. Sam bralem car po kilku dniach pobytu z Centauro gdzie dojechałem z Centrum Malagi busem. :P

Zgadza się, ale np. korzystając z Marbesol to w Maladze tylko na lotnisku... i stąd moje pytanie...
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#514 PostWysłany: 08 Gru 2018 13:29 

siecky napisał(a):
Witam,
Zamierzam wypożyczyć autko w Maladze i po 4 dniach zwrócić w Sewilli...
Pytanie: jeżeli padło by na wypożyczalnię z siedzibą na lotnisku to czy dostanę się tam bez problemu z zewnątrz ( strefa przylotów itd) ? tzn. nie będę wypożyczał auta bezpośrednio po przylocie, a dopiero po 4 dniach pobytu w Maladze...

Z tego co piszesz masz znalezioną taką wypożyczalnię, co nie jest łatwe
Dlatego napisz czy zadzwoń do nich, po rezerwacji zawsze piszą w jakich godzinach i jak podejść/podjechać do nich
W Marbesol wychodzisz przed halę odlotów lotniska w Maladze (co do Sevilli nie wiem) i z potwierdzeniem czekasz na ich busa, co chwilę podjeżdżają


Ostatnio edytowany przez Washington, 08 Gru 2018 18:07, edytowano w sumie 1 raz
ciach zaczepki
Góra
 PM off  
      
#515 PostWysłany: 08 Gru 2018 14:10 

Rejestracja: 08 Gru 2018
Posty: 22
Anonymous napisał(a):
Z tego co piszesz masz znalezioną taką wypożyczalnię, co nie jest łatwe
Dlatego napisz czy zadzwoń do nich, po rezerwacji zawsze piszą w jakich godzinach i jak podejść/podjechać do nich
W Marbesol wychodzisz przed halę odlotów lotniska w Maladze (co do Sevilli nie wiem) i z potwierdzeniem czekasz na ich busa, co chwilę podjeżdżają


Dzięki za cenną uwagę o Marbesol,
Tak na prawdę nie mam nic wybranego, natomiast chcę uniknąć sytuacji, gdzie wybieram już wypożyczalnię, a potem dowiaduję się, że w zasadzie da się tam tylko wejść z hali przylotów... (zaniepokoił mnie post jakiegoś gościa, który na mapach googla skomentował jedną z wypożyczalni na lotnisku w Sewilli... nie znalazł jej i wyszedł w poszukiwaniu z hali przylotów.. i d...pa...)
Wygodniej rzecz jasna byłoby wziąć coś z miasta, jednak na pierwszym miejscu są ważniejsze kryteria...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 08 Gru 2018 14:15 

Najważniejsze: znaleźć i potwierdzić wypożyczenie w Maladze i zwrotem w Sewilli w dobrej cenie
Na lotnisku w Maladze czekasz przeważnie chwilę, jak nie to do nich dzwonisz
Ale do biura Marbesol będzie coś 500 metrów pieszo, ale by wyjść trzeba zjechać na dół hala przylotów
Góra
 PM off  
      
#517 PostWysłany: 08 Gru 2018 14:23 

Rejestracja: 08 Gru 2018
Posty: 22
Tak, tylko że chodzi mi czy da się tam wejść / dostać "z ulicy" - nie bezpośrednio po przylocie... będę wypożyczał dopiero po kilku dniach...
Odpowiedziałeś mi, że z Marbesol jest BUS ...i OK... Ciekawy jestem jak jest w innych możliwych przypadkach np. rezerwując bezpośrednio... np. w Herzu albo innych... czy mogą być problemy aby dostać się do nich "z ulicy" ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 08 Gru 2018 14:34 

Też po kilku dniach po 9 rano przyjechałem autobusem z Malagi, podeszłem z przystanku pod halę przylotów i po chwili podjechał bus z Marbesol z innymi klientami
Gdy oni wysiedli ja wsiadłem
Jak ktoś chce może podejść/podjechać samodzielnie szczegóły google maps, here itp
Góra
 PM off  
      
#519 PostWysłany: 10 Gru 2018 20:57 

Rejestracja: 08 Gru 2018
Posty: 22
Gorny 77
Miałeś rację najtrudniej będzie znaleźć coś "NIEZŁODZIEJSKIEGO" co można wynająć w Maladze i zwrócić w Sewilli...

No.... i dziś po lekturze wątku odrobinę jestem mądrzejszy... odrobinę...jednak na tyle, że przemodelowałem podróż tak żeby wynająć i zdać w Maladze... Uwolniłem się od perspektywy bandyckich praktyk sieciówek....
W zasadzie jestem zdecydowany na Marbesol ale mam pytanka:
1. Jeśli zarezerwuję teraz na lipiec online z ALL-em z płatnością na miejscu, to ewentualne zmiany terminu.... będą stanowić problem ?
2. Jeżeli zadeklaruję zwrot np. w czwartek 10:00, a jednak zwrócę wcześniej np. w środę o 21:00 to skasują mnie za tą przyjemność coś dodatkowo ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#520 PostWysłany: 10 Gru 2018 21:01 

1 W wersji wypożyczenia all zawsze można anulować bezpłatnie
2 W tej wersji czyli zwrot wcześniej też bez dodatkowych opłat, byle w godzinach pracy
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group