Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 05 Sie 2018 15:27 

Rejestracja: 05 Sie 2018
Posty: 2
Z Marbelsol korzystałem w 2017 roku. Bez zarzutów, oprócz tego że czekałem ponad 30-40 min na busa z lotniska do wypożyczalni. Polecam

W tym roku widzę konkurencyjne ceny za opcję full w Record Go, ktoś korzystał i poleca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#482 PostWysłany: 05 Sie 2018 20:31 

Rejestracja: 04 Sie 2018
Posty: 1
Loty: 12
Kilometry: 20 444
Sierpień 2018 - Marbesol w opcji all inclusive bez zarzutu.Wypożyczaliśmy Auris hybrid na 3 dni za 90 EUR, rezerwacja zrobiona tydzień przed, akurat trafiła się promocją bo wcześniejsza cena to około 120 EUR. Rezerwacja płatna na miejscu Revolutem, zero blokady i dodatkowych opłat. Komentarze na ich temat były niepokojące, ale przy all inclusive spokojnie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 07 Sie 2018 01:10 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
-- 07 Sie 2018 01:06 --

Oszukani napisał(a):
Czy ktoś ostatnio korzystał z Marbesol? Tutaj na forum sporo osób poleca, a na innych stronach mają sporo negatywnych opinii
Planujemy wynajem auta w listopadzie w opcji Ol Ekskluziw :)


Korzystałem 3 razy....i wrażenia zawsze pozytywne....
Ta firma powiększa się od kilku ładnych lat i w ofercie ma coraz ciekawsze i młodsze auta w dobrych czasem cenach...
Oczywiście opcja...all....z pełnym ubezpieczeniem......

-- 07 Sie 2018 01:10 --

PaulinaTyl napisał(a):
mamofaktura napisał(a):
Cześć, szukam wypożyczalni w okolicach Malagi lub Granady, gdzie nie jest potrzebna karta kredytowa, a ewentualna kaucja za ubezieczenie jest zwracana. pomóżcie plis, bo za tydzień mam lot a nowa kredytówka nie dojdzie na czas ;///


W Marbesol i Malaga Car gdzie również miałam okazję wynajmować autko niestety karta jest potrzebna i jest obciążana depozytem w kwocie zależnej od grupy auta
- w Marbesol : od 1000EUR do 3000EUR. Tutaj więcej informacji: https://www.marbesol.com/en/car_rental_terms.php
W moim przypadku depozyt został zwrócony gdyż zdecydowałam się na pełne ubezpieczenie.


Przy pełnym ubezpieczeniu nie ma depozytu więc nie ma co zwracać.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 19 Sie 2018 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
Krótka relacja z wypożyczenia w Marbesol w Maladze.

Samochód wypożyczony na okres 8.08 -17.08 wersja all gwarantowany VW Polo.
Rezerwacja i opłacenie w dniu 02.08 więc krótko przed wypożyczeniem - cena 279,17 euro. Sprawdziłem bodaj dwa-trzy dni przed odlotem - nie mieli już w ofercie VW Polo, ale porównywalna klasa (Corsa/Ibiza) była do wzięcia na taki okres znacznie taniej (nie pamiętam dokładnie ale około 30-40 euro taniej)
Do wypożyczalni dojechałem z dworca w Maladze. Samochód czekał i był umyty. VW Polo 1.2 90 KM, przebieg ok.39000 km. Kolor niestety czarny. Auto na stalowych felgach, bez kołpaków. Po uruchomieniu samochód poinformował o braku oświetlenia tablicy rejestracyjnej - ale nie robiłem z tego problemu.
Uprzedzono mnie, że mogę być obciążony kosztami sprzątania w przypadku poważniejszego zabrudzenia - na pytanie o jakie poważniejsze zabrudzenia chodzi wyjaśniono mi że np typu czekolada na siedzeniach :). Musiałem przypomnieć o podkładce dla dziecka, którą zaznaczyłem na zamówieniu, oraz poprosić o nawigację (wliczoną w koszt w tym przypadku). Za wydanie zestawu do nawigacji kaucja 50 euro.
Samochód był w przyzwoitym stanie technicznym, na otarcia i ryski nie zwracałem uwagi, z racji na ubezpieczenie. Przy odbiorze też nikt tego nie sprawdzał - jedynie interesował ich stan paliwa. Zwrot auta bezproblemowy i szybszy niż samo wypożyczenie (tutaj sprawę wydłużył brak podkładki i wydawanie zestawu do nawigacji).
Przejechałem około 1800 km po Andaluzji - nie było żadnych problemów.
Do wypożyczalni nie mam zastrzeżeń (oczywiście w opcji all - bo czytałem niepochlebne opinie w przypadku wypożyczenia samochodu w tańszych opcjach)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 19 Sie 2018 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2190
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
To coś nowego jeśli chodzi o kaucję za GPS. W zeszłym roku tego nie było

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 25 Sie 2018 18:15 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 2
Hej!

Zainteresowałem się Waszymi opiniami na temat wypożyczalni Marbesol i wypożyczyłem tam samochód.
Jeszcze dla pewności zapytałem się kogoś w okienku, które mi wyskoczyło, czy rzeczywiście nie muszę posiadać karty kredytowej wybierając opcję All(a), no i jako że ta okienkowa osoba odpowiedziała mi, że jest niezbędna trochę się pogubiłem i zaniepokoiłem, ponieważ takiejże karty nie posiadam i małą mam chęć ją wyrobić.
Stąd moje pytanie, czy na moim miejscu zaryzykowalibyście pojechać, bez ważnej KK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 26 Sie 2018 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
bonifacy napisał(a):
To coś nowego jeśli chodzi o kaucję za GPS. W zeszłym roku tego nie było

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Zdziwiłem się tym odrobinę, (spodziewałem się swoją drogą, że Polo będzie z wbudowaną nawigacją) ale zapłaciłem 50 Euro Revolutem, zwrot na Revoluta nastąpił po 5 dniach od zwrotu auta. Trochę to więc trwało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 27 Sie 2018 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Do @Rafcook oraz innych osób, które mają zamiar wypożyczyć samochód w Marbesol. Karta kredytowa jest raczej niezbędna do wypożyczenia auta, nawet w przypadku wcześniejszego opłacenia całości rezerwacji z góry online. Z kartą debetową będzie problem, no chyba, że traficie na dobry humor któregoś z pracowników bądź przełożonych, ale jest duże ryzyko odmowy wydania samochodu, co potwierdzam własnymi doświadczeniami sprzed paru dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 28 Sie 2018 18:05 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 2
Rozumiem, to rozwiązuję moje wątpliwości

Dziękuję!


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 28 Sie 2018 21:34, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 05 Wrz 2018 23:09 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Nigdy nie wypożyczyłem samochód podczas podroży. W Malagi będę na 4 dni ale chciałem wypożyczyć tylko na dwie dni zauważyłem że dłużej tym taniej. Za pośrednictwem Vueling Inter Rent Kia Picanto 16,58 euro na dwa dni, paliwo full, dodatkowe ubezpieczenie AXA 12 euro Premium Cover - Obrażenia i nadmiar kradzieży Opony, szyby, lusterka i koła, Kluczowa okładka i rzeczy osobiste chyba to nie jest full?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 07 Wrz 2018 23:35 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
Juve napisał(a):
Do @Rafcook oraz innych osób, które mają zamiar wypożyczyć samochód w Marbesol. Karta kredytowa jest raczej niezbędna do wypożyczenia auta, nawet w przypadku wcześniejszego opłacenia całości rezerwacji z góry online. Z kartą debetową będzie problem, no chyba, że traficie na dobry humor któregoś z pracowników bądź przełożonych, ale jest duże ryzyko odmowy wydania samochodu, co potwierdzam własnymi doświadczeniami sprzed paru dni.


Ja mam odmienne doświadczenia.
Braliśmy dwa Mercedesy Citan'y, kolega nie miał karty kredytowej (choć był święcie przekonany że ta którą ma jest kredytową), rezerwacja była potwierdzona więc nastąpiła konsternacja na miejscu. I okazało się że problemu nie ma pod warunkiem wykupienia opcji all....przy innych opcjach tylko kredytowa.
Ja zapłaciłem kretytówką, kolega debetówką...i po problemie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 08 Wrz 2018 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Potwierdzam, że Marbesol wymaga karty kredytowej. Wypożyczałam w zeszłym tygodniu, opcja allinclusive, więc bez depozytu. Na miejscu do płatności dałam debetówkę z Kantoru Aliora, ale zauważono, że to debetowa i poprosili o kredytową. Miałam kredytową to nie drążyłam tematu, może jakbym nie miała to by się udało jakoś dogadać na płatność debetową.
Samo wypożyczenie i oddanie w porządku. W lecie maja ogromne ilości klientów, ale trzeba przyznać, że są nieźle zorganizowani i nie czeka sie długo.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 08 Wrz 2018 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Jak ktoś chce bez kredytówki polecam Delpaso car hire ale tylko w opcji all inclusive, bo można znaleźć wiele niepochlebnych opinii w innych przypadkach. W cenie pełne ubezpieczenie również na Gibraltar i Portugalię, drugi kierowca. Cenna często niższa niż marbesol. Przy zwrocie pytanie tylko czy zatankowane na full.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 22 Wrz 2018 22:49 

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 4
Hej!
Czy ktoś z Was przekraczał 2000 km w Marbelsol? Właśnie doczytałam w instrukcjach do wypożyczenia ALL INC (no limit :lol: ), że po 2000 przejechanych KM należy wrócić do wypożyczalni w celu wymiany samochodu na inny. Faktycznie jest to sprawdzane? Wcześniej w warunkach wypożyczania tego nie było, a tu po rezerwacji taka niespodzianka... Trzeba by kombinować trasę i ją dostosowywać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 22 Wrz 2018 23:23 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
turinka napisał(a):
po 2000 przejechanych KM należy wrócić do wypożyczalni w celu wymiany samochodu na inny. Faktycznie jest to sprawdzane? Wcześniej w warunkach wypożyczania tego nie było

Nie piszesz prawdy, było:
Cytuj:
C. Mileage

If you are going to do more than 2000Km during your booking you will have to come to our office to change your car. If not, we will charge 2€ per kilometer exceeded.

https://www.marbesol.com/en/car_rental_terms.php
Jest sprawdzane i pobierają kasę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 26 Wrz 2018 14:47 

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 4
Ok dzięki za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 27 Wrz 2018 10:27 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 67
Czy coś takiego jest możliwe?
Gdzie jest haczyk?
Do płatności przechodzi normalnie

Załączniki:
Malaga.JPG
Malaga.JPG [ 140.45 KiB | Obejrzany 978 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 27 Wrz 2018 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Możliwe ale to podstawowy pakiet, tak jak masz napisane, będzie kaucja i sprawdzanie dokładne auta przy oddaniu, popatrz na opinie o wypożyczalni, złe są głównie od tych, którzy brali najtańszy pakiet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 27 Wrz 2018 10:45 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 67
No rozumiem ze podstawowy. Ale on jest za 1 euro :)
Rezerwacja przeszla. Poczytam jeszcze i najwyzej z niej zrezygnuje.

Teraz widze ze takie ceny sa mozliwe tylko przy pierwszej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 16 Paź 2018 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2015
Posty: 164
Loty: 197
Kilometry: 472 286
niebieski
Czy ktoś spotkał się z możliwością odbioru auta w centrum Malagi?

Wszystkie wypożyczalnie mają odbiór tylko przy terminalu, a nam auto jest potrzebne dopiero PO zwiedzeniu miasta.
Zwrot auta na lotnisku pasuje. Czyli tylko odbiór byłby w mieście. Delpaso krzyknęło za dostarczenie auta do miasta +45 EUR ... za dużo. Liczyłem na 25 EUR za brak fatygi na lotnisko ...

Może komuś rzuciła się w oczy taka opcja?

Z góry dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bbartekk2 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group