Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Malaga - Gibraltar
#1 PostWysłany: 03 Wrz 2011 10:12 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Czy ktoś jechał z Malagi do Gibraltaru i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami?
Będę w Maladze w sobotę od północy do 18-ej i w tym czasie chciałbym wybrać się na wycieczkę do Gibraltaru. Mogę jechać nawet bardzo wcześnie rano, ale muszę wrócić do 18-j na lotnisko, ponieważ mam samolot do Santiago o 19j.
Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#2 PostWysłany: 03 Wrz 2011 14:04 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
nie byłem, ale wygląda że jest więcej jechania niż zwiedzania
zob http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g1 ... ml#2517160
może wynajmij samochód ?
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#3 PostWysłany: 03 Wrz 2011 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
JONASZ napisał(a):
Czy ktoś jechał z Malagi do Gibraltaru i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Będę w Maladze w sobotę od północy do 18 i w tym czasie chciałbym wybrać się na wycieczkę do Gibraltaru. Mogę jechać nawet bardzo wcześnie rano, ale muszę wrócić do 18 na lotnisko, ponieważ o 19 mam samolot do Santiago. Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie informacje.


moim zdaniem masz troche malo czasu
można to sobie rozpisać godzina po godzinie i na planie bedzie to pieknie wygladalo [ choc i tak bedziesz mial za malo czasu zeby chocby troche polazic po tej skale ], ale po pierwsze bedziesz caly dzien spogladal na zegarek a po drugie - jeden wypadek na drodze czy inny korek i caly misterny plan w pi**u

zwlaszcza ze ladujesz o 24 [ja raz odbieralem znajomych ktorzy przylatywali tym lotem - wyladowali o 1.30 ] wiec pojdziesz spac nie predzej niz o 2-3, wiec jesli pojedziesz na gibra to i tak nieco zmeczony / niedospany


czyli wg. mnie prawie wszystko przemawia na NIE, gdyby nie to ze Gibra to naprawde fajne miejsce i warto je odwiedzic ;)

p.s. jako alternatywa Malaga ponoc tez nie jest zla [nie wiem, nie bylem], natomiast plaza w torremolinos [tuz kolo lotniska] jest zayebista, polecam bar z materacami [ łóżkami? ]
także nawet jak nie pojedziesz do Gibra to dzień nie będzie stracony ;)

teraz dopiero sprawdziłem, to 150 km
myślałem że bliżej może ;)

trochę za daleko, odpuść sobie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#4 PostWysłany: 03 Wrz 2011 19:38 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
Byłem w Maladze i mogę polecić Ci zwiedzanie zamków w centrum oraz miasta.
Rozsądniej to wyjdzie.
Jeśli myślisz o Giblartarze to tylko auto. Nam zajęło to od 8 rano do 22. I tylko dzięki autu zdążyliśmy ogarnac Gibraltar. Bez auta nie zdążysz.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Paź 2016 10:10, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2011 20:16 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
oj trochę karkołomny pomysł, daruj sobie, jest wiele ciekawszych miejsc bliżej, zjeździliśmy Andaluzję rok temu w dobry tydzień, Gibraltar owszem klimatyczny, ale dość daleko i po drodze zwiedzasz inne ciekawe miejsca, tak to bez sensu gonic tylko tam i z powrotem, zresztą się nie wyrobisz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#6 PostWysłany: 05 Wrz 2011 19:10 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Dziękuję za wszystkie informacje. Rzeczywiście wyjazd do Gibraltaru przy takich założeniach mija się z celem. Postaram się go zrealizować jak złoże sobie jakąś fajną ofertę do Sewilli. W związku z tym, że przylot do Malagi z Wrocka nastąpi w okolicach północy zamierzam kimnąć się na lotnisku i chciałem zapytać czy ktoś może polecić jakieś miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#7 PostWysłany: 05 Wrz 2011 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
a w ogole przerabial ktos trase Sewilla - Malaga ze zwiedzaniem po drodze BEZ auta? Stop, pociag, autobus, cokolwiek - jakies rady? Bo mam taka opcje i zastanawiam sie jak to wyjdzie kosztowo i czasowo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#8 PostWysłany: 05 Wrz 2011 19:35 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 15
Temat postu: Re: Malaga Gibraltar

a w ogole przerabial ktos trase Sewilla - Malaga ze zwiedzaniem po drodze BEZ auta? Stop, pociag, autobus, cokolwiek - jakies rady? Bo mam taka opcje i zastanawiam sie jak to wyjdzie kosztowo i czasowo



Jesli bedziesz jechal z kims, nie oplaca sie jechac autobusami/pociagiem. Koszt taki sam jak wynajem auta badz wyzszy. Autostrady w Andaluzji sa super i latwo sie po nich jezdzi:) Ja jechalam Malaga-Gibraltar-Sewilla. Wyjazd rano ok 10 na Gibraltar (godzina z malym hakiem), czas na Gibraltar... wjazd kolejka - przy ladnej pogodzie widok niesamowity i wart kazdego poswiecenia... pozniej wyjazd do Sewilli, na miejscu ok 20.00.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dawid 1989 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#9 PostWysłany: 05 Wrz 2011 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
prawdopodobnie wlasnie bede sam ;)
ktos wie jak najtaniej tam podrozowac?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Paź 2016 10:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#10 PostWysłany: 07 Wrz 2011 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
autobusem albo pociagiem :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#11 PostWysłany: 07 Wrz 2011 14:42 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 3
Już to raz pisałam, ale zniknęło :/

Od pociągu tańszy jest auobus. Zobacz firmę portillo, ma sporą siatkę połączeń (z lotniska również). Tu link: http://portillo.avanzabus.com/web/default.aspx?lang=en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#12 PostWysłany: 24 Lis 2013 15:45 

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 3
Zbanowany
Bardzi ciekawy wątek. Gdzieś czytałam, że najlepiej wlaśnie jest jechać autobusem lub pociągiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#13 PostWysłany: 06 Gru 2013 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
szukam i nie mogę znaleźć ile kosztuje dojazd z Malagi do Gibraltaru transportem publicznym. Ktoś poratuje ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#14 PostWysłany: 06 Gru 2013 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://gospain.about.com/gi/o.htm?zi=1/ ... tillo.com/

Malaga - La Línea de la Concepción

07:00 MALAGA 10:00 - LINEA DE LA CONCEPCION NORMAL PORTILLO

15,39 €
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#15 PostWysłany: 06 Gru 2013 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
dzięki, 15,4€ OW. Bilety max 10 dni do przodu tylko ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#16 PostWysłany: 08 Sty 2014 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
powie mi ktoś czy na tą górę w GIB gdzie się wjeżdża kolejką, można wejść pieszo ?;>
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#17 PostWysłany: 08 Sty 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
powie:

można tak i tak
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#18 PostWysłany: 08 Sty 2014 21:40 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 14
można wejść pieszo. kolejka z tego co pamiętam była droga. z tym ze jak wejdziesz tam pieszo to nie będziesz miał biletu wstępu do dwoch jakiń w ktorych nie ma kompletnie nic ciekawego.. strata kasy. Można tez kupic bilet na sam wjazd kolejka z tego co pamiętam a zejsc na nogach max 10minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#19 PostWysłany: 08 Sty 2014 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Do kwietnia często kolejka jest zamknięta przy silnym wietrze. Polecam spacer. Wejście koło zamku i zejście na końcu gibra skąd widać Maroko. Mi ta trasa zajęła 4h wolnym tempem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga Gibraltar
#20 PostWysłany: 08 Sty 2014 22:43 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Ja tam nie wiem, czy jest aż taka droga - niecałe 12 EUR w górę i 14,70 EUR w górę i dół. Dzieci prawie 2 razy taniej.
W Tatrach bywają droższe kolejki (Kasprowy, Skalnate Pleso, nie wspominając już o szczycie Łomnicy), a już nie mówię, ile np. kosztuje wjazd na taki Zugspitze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group