Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 30 Sie 2014 21:07 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
"You can pay with debit card as long as is not electronic use only or maestro, note we do not accept those cards. The debit card must have embossed numbers and the 3 security numbers at the back (CVC).

If you card meets this requirements you can rent the car from us and you must take the extra insurance. See prices below"

taką wiadomość dostałem od malagacar, wiec raczej jestem spokojny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#82 PostWysłany: 06 Wrz 2014 13:54 

Rejestracja: 16 Cze 2014
Posty: 39
MalagaCar
Bardzo polecam wypożyczalnie, najpierw był mały minus gdyż w niedziele wieczorem dostaliśmy maila, iż nie przyjadą po nas bo coś poknocili i o 7 rano nikogo więcej nie ma i musimy sami dojść tam.
Niestety tutaj poszło pare brzydkich słow pod nosem, gdyż nie mieliśmy już normalnego neta aby dokładnie sprawdzić dojście do nich.

Wiadomo na miejscu nie bardzo ktoś dokładnie mówi po Angielsku i tak trochę szukaliśmy i chodziliśmy tu i tam.
W końcu ktoś nam pokazał aby dojść na BP i tam dalej prosto.
OD bp żadnej drogi pieszej nie znaleźliśmy ale miejscowi powiedzieli nam by nie przejmować się tylko iść bokiem drogi.
Rzeczywiście nie tylko my tak przemierzaliśmy drogę a Hiszpanie pod tym względem są bardzo luźni:)
Jak doszliśmy na miejsce okazało się, że auta nie ma naszego i dostaliśmy Aurisa w Dieslu w tej samej cenie.
Więc tutaj plus bo miała być 3 drzwiowa corsa PB.

W Grenadzie była mała pamiątka na drzwiach po MEGA MEGA ciasnym parkingu zarysowaliśmy drzwi na słupku.
Więc dzwonimy do nich przestraszeni by zgodnie z umową jak coś się stanie to w ciągu 24h zgłosić.
Pani odbiera pyta zdziwiona o co chodzi przecież mamy full ubezpieczenie to czemu się martwimy.
Dostaliśmy polecenie aby dalej korzystać z wakacji i o niczym nie myśleć.

Tak też było, przy odbiorze też żadnych problemów, podwieźli nas na lotnisko i po temacie.

Koszt całkowity:
Wypożyczenie auta w poniedziałek o 7.00 oddanie w czwartek o 19 + ubezpieczenie pełne + pół baku paliwa = 110euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 08 Wrz 2014 13:33 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Hej, przeanalizowalem bardzo wiele opcji wynajmu na lotnisku Maladze i wyszlo mi ze najbardziej oplacalna bedzie wypozyczalnia FireFly za posrednictwem Car Del Mar z ich obecna promocja na pelne ubezpieczenie.

Mam tylko jedno pytanie. Moj lot powrotny jest o 6:30 wiec auto oddam pewnie kolo 5:00. Z tego co sie orientuje w takim przypadku kluczyki wrzuca sie do specjalnej skrzynki. Ktos przerabial ta procedure z firefly? Moze bardziej warto jakas inna wypozyczalnie?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 29 Wrz 2014 03:30 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 47
Loty: 75
Kilometry: 141 594
Witam,
czy ktos posiada doświadczenia z wypożyczaniem samochodu w maladze w firmach DELPASO albo MARBESOL.. są to wypożyczalnie znalezione przez doyouspain i początkowa cena za 6dni to poniżej 20e.. domyślam się że doliczają euracze za wiek i za zatankowanie, ale to i tak wychodzi korzystnie.. czy jest jeszcze jakiś kruczek za który cena już nie jest taka super?
zauważyłem też dopłatę za wjazd do Gibraltaru.. mogą to jakoś sprawdzić jak wjadę do de facto innego kraju, bez poinformowania o tym wypożyczalni..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 29 Wrz 2014 06:04 

Ja wypożyczałem na 3 dni samochód we wrześniu br. w Marbesol, oczywiście opłaca się wybrać wersję exclusive w moim przypadku z 12.30 euro cena skoczyła do 54,50 euro ale w cenie miałem: full/full, możliwość wyjazdu do Gibraltaru i Portugalii, ubezpieczenie dzięki czemu generalnie poza zatankowaniem przed zdaniem do pełna nic mnie nie obchodziło (wszystko masz w ofercie na stronie, zwykły tłumacz google wyjaśni co i jak)
Góra
 PM off  
      
#86 PostWysłany: 29 Wrz 2014 08:51 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Przerabial ktos oddawanie auta poza godzinami pracy wypozyczalni?
Ktora wypozyczalnia w takim przypadku jest najkorzystniejsza? Wiekszosc z nich chce jakichs chorych pieniedzy za taka usluge. Wiekszosc ma swoje siedziby kawalek drogi od terminalu co tez jest problematyczne bo wymaga jakiegos shuttle busa.
Z gory dzieki za podpowiedzi
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 29 Wrz 2014 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Sprawdź ECR oni w cenie mają odbiór/oddanie poza godzinami pracy.

Jaki bus, z buta idziesz po samochód, to jest 5 min. na piechotę.
Większość wypożyczalni ma swoje busiki, albo pewnie podjedzie samochodem pod terminal po "godzinach pracy" i staną z kartką z nazwiskiem przy wyjściu.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Wrz 2014 09:11 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
mashacra napisał(a):
Sprawdź ECR oni w cenie mają odbiór/oddanie poza godzinami pracy.


Tak, widzialem to
Tylko jak to wyglada w praktyce.

Jesli wezme auto bez posrednika, kupie w wypozyczalni pelne ubezpieczenie i zaplace za zostawienie auta poza godzinami pracy to sytuacja prosta - zostawiam auto gdzies na parkingu lotniskowym z kluczykami w srodku, albo kluczyki do specjalnej skrzynki, albo zostawiam auto na parkingu wypozyczalni pracownik specjalnie przyjdzie bladym switem zeby auto odebrac i zawiezc nas do terminalu shuttle busem. Wszystko powinno pojsc gladko i sprawnie bo jest wykupione ubezpieczenie i wypozyczalnia sie niczym nie martwi.

Druga opcja to wziac auto przez ECR. Wtedy oplata za OOH i pelne ubezpieczenie jest dostarczone przez firme zewnetrzna i przy oddawaniu wypozyczalnia moze robic cyrki. Wrzuce kluczkyki do skrzynki albo zostawie w aucie i sobie polece a oni przyjda o 7:00 i zaczna ogladac kazda ryse bez mojej obecnosci i obciaza mnie nie wiadomo czym.

Najchetniej bym przeczytal rady kogos kto przerabial osobiscie taka opcje i opisal jak to przebieglo.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 29 Wrz 2014 09:18 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Nawet rezerwując auto przez ECR możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie w tej konkretnej wypożyczalni, która zostanie Ci przydzielona.
To pewnie rozwiąże Twoje dylematy. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Wrz 2014 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Ja tylko odbierałem po godzinach pracy w innym kraju i po prostu, umowę spisaliśmy na murku przy wyjściu z lotniska.

W ECR jest też opcja, że pełne ubezpieczenie jest w cenie.
Z ECR jest jeden mały szkopuł, to tylko pośrednik i nie wiesz na jaką wypożyczalnię trafisz, a każda może mieć siedzibę w innym miejscu i zasady zwrotu także inne.

Na twoim miejscu zrobiłbym rezerwację, i gdy dostaniesz potwierdzenie zapytasz na maila już konkretną wypożyczalnię jak to wygląda.
Bezpłatne anulowanie rezerwacji jest chyba do 2 dni przed odbiorem.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:16 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
mashcara, dzieki
Zrobilem tak jak radziles i wszystko jest bardzo sensownie.
w ECR zaplacilem okolo 50EUR za Clio z pelnym ubezpieczeniem (lacznie z szybami i kolami) i obsluga OOH. Dodatkowo gratis dorzucili ubezpieczenie miedzynarodowe wiec jak nie bedzie kolejki to mozna i na Gibraltar skoczyc.
Wylosowana wypozyczalnia to Niza Cars - nigdzie indziej na nia nie trafilem. Znajduje sie w odleglosci kilkuset metrow od terminalu tak wiec mozna w nocy zostawic auto i spokojnie sie przejsc.
Po powrocie postaram sie napisac czy firma jest godna polecenia.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Na wszelki wypadek napisz do wypożyczalni o warunki zwrotu, tak na wszelki wypadek ;) żeby się nie okazało, że jest inaczej niż myślisz.

A wypożyczalnia nie jest wylosowana, tylko zwyczajnie jest ukryta jej nazwa przed wypożyczeniem :P
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:44 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 279
niebieski
z innej beczki: czy ktos z was kiedys wypozyczyl samochod wczesniej niz czas, ktory podaliscie bookujac przez neta? Wpisalem 9ta, wypozyczalnia otwarta jest od 8 i mysle, ze juz wtedy moglbym i chcialbym wziac auto. Chyba nie powinni robic problemow (nie robia do godziny po terminie oddania), a samochod pewnie i tak bedzie przygotowany dnia poprzedniego.
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:46 

To akurat nie stanowi problemu, o ile wpiszesz godzinę w ramach dnia ich pracy (ja wpisałem lot z lądowaniem o 08:50, samochód wypożyczyłem w Marbesol po 08:30 czyli zaraz po otwarciu)
Góra
 PM off  
      
#95 PostWysłany: 30 Wrz 2014 13:48 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
mashacra napisał(a):
Na wszelki wypadek napisz do wypożyczalni o warunki zwrotu, tak na wszelki wypadek ;) żeby się nie okazało, że jest inaczej niż myślisz.


Tak tak, juz sie z nimi kontaktowalem i odpisali dosyc szybko i uprzejmie. Napisali ze auto nalezy po prostu zostawic przed ich biurem z kluczykami w srodku. Wyslalem screena z mapka dojscia proponowana przez google i potwierdzili ze jest prawidlowa. Tylko nie jestem pewien czy jest tam chodnik zeby jakos bezpiecznie przejsc

mashacra napisał(a):
A wypożyczalnia nie jest wylosowana, tylko zwyczajnie jest ukryta jej nazwa przed wypożyczeniem :P


Oj tam, zapomnialem dodac cudzyslowu przy "wylosowana" :)
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 30 Wrz 2014 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
michalp napisał(a):
z innej beczki: czy ktos z was kiedys wypozyczyl samochod wczesniej niz czas, ktory podaliscie bookujac przez neta? Wpisalem 9ta, wypozyczalnia otwarta jest od 8 i mysle, ze juz wtedy moglbym i chcialbym wziac auto. Chyba nie powinni robic problemow (nie robia do godziny po terminie oddania), a samochod pewnie i tak bedzie przygotowany dnia poprzedniego.


Z tym może różnie być, jak samochód jest gotowy to nie powinno być większego problemu, w malagacar musiałem chwilę poczekać na przygotowanie samochodu, gdy przyszedłem godzinkę wcześniej, ale tam wrzało jak w ulu, co chwilę kolejny busik z klientami, samochody wjeżdżały i wyjeżdżały z garażu.

Z oddaniem powinno być łatwiej, 2 tygodnie temu udało mi się w Belgradzie wyciągnąć pracownika z okienka na godzinę przed otwarciem o 7 rano, ale nie miałem ciśnienia samolot odlatywał dopiero po południu, a ja miałem czas, miły chłopak załatwił wszystkie formalności związane z odblokowaniem kk i odbiorem samochodu pomimo na wpół zamkniętych oczu :D

xyrxis napisał(a):
Oj tam, zapomnialem dodac cudzyslowu przy "wylosowana" :)


Łatwo sprawdzić, które oferty są z tej samej wypożyczalni patrząc na oceny przy wycenie.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 04 Lis 2014 15:44 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Za 8 dni i fiata punto zapłaciłem 127e z full ubezpieczeniem full/empty bo blokowali na karcie 200e, które już zdjęli. BTW w malagacar.com pracuje Polka, Ewa. Można usłyszeć ojczysty język,a Pani ma na pewno adhd:)
Zresztą pozdrawiamy
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Gru 2014 13:21 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Ok, może po wakacjach, tudzież październiku i listopadzie, ktoś wie jak wypożyczyć autko bezpośrednio po przylocie samolotu z Oslo o 23.50 i nie płacić 30 paru euraczy dodatkowej opłaty za wypożyczenie auta po godzinach ? : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Gru 2014 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
W ECR późny/wczesny odbiór jest już w cenie.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 29 Gru 2014 18:45 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Czy ktoś ma doświadczenie z Marbesol? Chcę wziąć od nich samochód na 3 dni z full ubezpieczeniem, pokazuje mi się cena, wszystko super. Ale w "regulaminie" jest coś takiego jak "management cost" i wynosi 25 EUR - przy "rezerwacji" nigdzie nie ma o tym mowy. Nie chcę się rozczarować na miejscu, dlatego plis o info jeśli ktokolwiek wypożyczał samochód od nich.
Ogólnie potrzebuję samochód na trzy dni, klasy A, B max C, bez depozytu, z opcją full-full, odbiór i zwrot na lotnisku w Maladze, jeden kierowca pow 24 lat, najlepiej chyba z pełnym ubezpieczeniem żebym się przejmować nie musiała "czy ta rysa jest moja czy już była". Nie mam karty kredytowej więc wypukła debetówka żeby sprawę załatwiła ;-)
Standardowe europejskie wypożyczalnie są cenowo drogie, malagacar jak dla mnie trochę nieczytelna, no i ten marbesol wydał mi się OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group