Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 01 Lut 2019 21:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#542 PostWysłany: 03 Lut 2019 00:20 

Rejestracja: 03 Maj 2018
Posty: 35
To teraz pytanie, gdzie tu może być w tej ofercie haczyk ?

Dodatkowo chciałem się dowiedzieć czy korzystał ktoś z Rhodium bądź Rntacar i oddawał samochód wcześniej o parę godzin niż zadeklarowana godzina.
Czyli np: zadeklaruję oddanie o 21 a oddam koło 9 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 03 Lut 2019 00:25 

A poczytaj warunki: zapewne tylko z kartą kredytową ogromna blokada ze strachem czy zwrócą całość
Góra
 PM off  
      
#544 PostWysłany: 03 Lut 2019 00:58 

Rejestracja: 03 Maj 2018
Posty: 35
Czytałem i szerszych informacji nie ma. Co do blokady na karcie to może być a ubezpieczenie i tak mam wykupione na rok.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 03 Lut 2019 12:20, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 176
Loty: 79
Kilometry: 145 385
Korzystałam z Delpaso to się wypowiem dla potomnych. :P
Auto z kat. B zabookowałam na stronie wypożyczalni za 28.80eur za 2 doby w wersji full.
W praktyce oznaczało to:
- dwóch kierowców
- paliwo full to full - bez dziwnego depozytu na bak
- brak jakiegokolwiek depozytu i blokady na karcie
- brak przedstawiania kosztorysu ile za każdą ryskę
- oddanie auta bez jakiegokolwiek sprawdzania (pytanie tylko czy zatankowane i czy były jakieś problemy)
- odwóz busikiem na lotnisko.

Przez dwie doby zrobiliśmy ponad 500 km, za co wyszło 30eur na paliwo.

Zdecydowanie polecam w tej wersji, jazda całkowicie bez spiny. :)
_________________
https://www.travellerspoint.com/map/#/user/731283
http://flightdiary.net/Czerwona

6 months hitch-hiking through India-Nepal & Southeast Asia
2 months volunteering on paradise island in Cambodia
6 months hitch-hiking through South America
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 10 Lut 2019 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Polecam Centauro.

Zamowilem VW Touran (grupa F6) dostalem Forda Galaxy (H) nowy samochod 20000 km na liczniku. 3 dni za 30 euro.

Brak limitu km.
Brak depozytu (opcja premium 69 euro za 3 dni)
Jedyna blokada na karcie to depozyt za paliwo (95 euro)
.

Przy zwrocie sprawdzaja tylko stan paliwa i odwoza do terminala.


Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#547 PostWysłany: 24 Lut 2019 11:12 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Polecam wypożyczalnie Wiber - za Forda Fiestę z przebiegiem 18 000 km zapłaciłem 18 euro za 7 dni. Do wypożyczalni odjeżdża bus z lotniska i odwozi na lotnisko. Wypożyczenie sprawne i bezproblemowe, bez namawiania na dodatkowe ubezpieczenia. Na maila wysyłają umowę ze zdjęciami uszkodzeń, można zrobić swoje zdjęcia i wyjaśnić nieścisłości. Przy zdawaniu auta szybkie oględziny i odrazu faktura na mailu i potwierdzenie ze zwracają kaucje 700 euro i 59 euro kaucji na paliwo. Rezerwowałem bezpośrednio na ich stronie, maja opcje check-in online co pozwoliło cała procedurę wydania auta skrócić do 2 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
#548 PostWysłany: 12 Mar 2019 12:14 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 5
Witam,
planuję w maju wynająć auto w Maladze na 6 dni. Oferta Marbesol wydaje mi się najlepsza.
Z pełnym ubezpieczeniem przy rezerwacji mailem bez użycia karty kredytowej kosztuje to 120 EUR, płatność przy odbiorze auta.
Przy płatności online podczas rezerwacji koszt to 117 EUR. Różnica niewielka, a opcja z płatnością na miejscu daje możliwość rezygnacji praktycznie do dnia odebrania auta.
Poza tym w regulaminie Marbesol jest zapis że “Marbesol zastrzega sobie możliwość anulowania rezerwacji”.

I tu moje pytanie. Czy w Marbesol robicie rezerwację z przedpłatą czy płacicie na miejscu?
Czy komuś zdarzyło się że Marbesol anulował rezerwację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 12 Mar 2019 12:32 

Praktycznie wszyscy robią w Marbesol rezerwacje online opłacone na miejscu, jedyny problem to mimo że nie blokują nic więcej niż kwota z rezerwacji (opcji all) wymagają karty kredytowej

Po wstępnej rezerwacji przychodzi potwierdzenie rezerwacji z Marbesol, wtedy nie ma opcji by to oni anulowali
Góra
 PM off
Lucas84 uważa post za pomocny.
 
      
#550 PostWysłany: 12 Mar 2019 13:47 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
To jest duża wypożyczalnia. Nie wiem co musiałoby się dziać by im brakło samochodów, zważywszy, że na ma miejscu gdy nie mają tego auta co zamówiłeś dają inne lub proponują 2 klasy wyżej za małą dopłatą. Anulacja to chyba sytuacje zupełnie wyjątkowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
Lucas84 uważa post za pomocny.
 
      
#551 PostWysłany: 12 Mar 2019 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Pewnie wszystkie wypozyczalnie mają taki zapis na wypadek globalnego kataklizmu. Bierz i sie nie stresuj. NIe wiem, czy ktokolwiek kto brał marbesol, nie był zadowolony.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 11 Kwi 2019 09:33 

Rejestracja: 11 Kwi 2019
Posty: 1
Chociaż temat jest stary, skorzystaj z okazji, aby polecić wynajem samochodów Malaga Marbesol. Byłem na wakacjach na Costa del Sol i wynająłem z nimi samochód. Doświadczenie było bardzo dobre i mają 40% zniżki, która jest tego warta!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 11 Kwi 2019 14:33 

Rejestracja: 19 Gru 2015
Posty: 107
4 razy wypożyczałem w Marbesol, nigdy nie było problemu, ani anulowania. Za tydzień znów u nich będę. Generalnie, jak dotąd, to mój najbardziej bezproblemowy i przejrzysty najem auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 11 Kwi 2019 16:06 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Również w tamtym tygodniu pożyczałam w Marbesol i bardzo polecam. Przy pełnym ubezpieczeniu zero problemów, oddanie w 1 min. Chcialam Fiata 500 ale powiedzieli, że już wszystkie sprzedali, stanęło na Pandzie która o dziwo dała radę nawet na trasie Zahara - Grazalema.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Lucas84 uważa post za pomocny.
 
      
#555 PostWysłany: 26 Kwi 2019 22:29 

Rejestracja: 26 Kwi 2019
Posty: 3
Witam
Mam pytanie czy rezerwując auto w Marbesol płacąc online i odbierając auto wymagana jest karta kredytowa, jak oni sprawdzają kartę skanują ja czy tylko spisują nr z karty. Jak wypożyczałem auto na Majorce to tylko przeciągnęli mi kartę żeby odbiły się numery karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 26 Kwi 2019 23:10 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Albo pytają się czy ewentualna autoryzacja na karcie podanej do płatności, albo jeśli chcesz inną preautoryzacja w terminalu płatniczym. O dziwo za pierwszym razem przeszła debetowa i nikt szczególnie nie wnikał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 29 Kwi 2019 23:34 

Rejestracja: 26 Kwi 2019
Posty: 3
Płaciłeś na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 30 Kwi 2019 00:55 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
NIe. płaciłem on line. Karta potem jest widoczna w systemie. Spytali tyko czy ona może być na wypadek braku paliwa. Potwierdziłem. Nikt nie wnikał co to za karta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 30 Kwi 2019 08:19 

rafalkul9 napisał(a):
Krotka relacja odnosnie Marbesol:

Z lotniska do wypozyczalni zabiera Was kierowca busem oklejonym w barwy Marbesol. Jak znalezc kierowce pomoze mapka ze strony internetowej. Droga jest prosta. Kierowca busa jeszcze na lotnisku sprawdza czy jestescie w systemie, dopiero wtedy jedziecie do siedziby firmy. Tam przed biurem czekacie w poczekalni az wyswietli sie wasze nazwisko. Wszystko idzie szybko i sprawnie.

Czy mozna wypozyczyc bez kart kredytowej tylko z karta debetowa? Tak mozna, ale musialem wplacic 500€ depozytu, była to opcja all inclusive. (depozyt zwrócony po zdaniu auta bez problemu)

Za 14 dni w opcji all inlcusive zaplacilem 227 €. Auto z grupy A. Liczylem ze dostaniemy Fiata 500, dostalismy Seata Mii.

Auto ok. 73 tys. przebiegu, granatowy, bez kolpakow, wnetrze bylo juz zmeczone uzytkowaniem i ogolnie nie bylo zbyt czysto i pachnaco (jasna deska rozdzielcza zszarzała).

W aucie przepalona żarówka świateł postojowych oraz kilka otarc i rys. Stan techniczny średni.

Przy zdawaniu auta pracownik sprawdza ile jest paliwa i czy nie ma syfu w środku. Zdawanie auta jest mozliwe cala dobe. Zdawanie szybsze niz odbieranie.

Ogolnie wypozyczylbym tam auto jeszcze raz, za 5 € drożej była możliwość wziecia VW Polo i taka opcje bym wybral podczas bookowania on-line no ale tak jak wczesniej pisalem, liczylem na szczescie i ze trafie Fiat 500.



Trzeba być przygotowanym, że przy debetowej nawet w wersji all zrobią sporą blokadę czy depozyt co.opisano wyżej

Jasno piszą o KK
Góra
 PM off  
      
#560 PostWysłany: 02 Maj 2019 21:20 

Rejestracja: 02 Maj 2019
Posty: 3
Witajcie,

W czerwcu lecimy z dzieckiem 4 letnim do Malagi. Mamy zarezerwowane auto w Marbesol w opcji All. Mam pytanie odnośnie fotelika dla dziecka. Czy ktoś z Was wypożyczał może właśnie z Marbesol fotelik (chodzi mi głównie o przedział 15-36kg) i mógłby napisać jakie mają foteliki, tzn czy tanie marketowe czy bardziej bezpieczne? Nie wiem czy wypożyczyć fotelik od nich czy lepiej lecieć z naszym ;) a świra na punkcie bezpiecznego przewożenia dziecka mam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group