Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Maj 2014 14:23 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1
Witam.

znalazlam taką firmę "carmalagahire . com" nie mylić z malagacar ;)

słyszał ktoś coś o niej?

trafiłam na kilka nie przychylnych informacji ale wszystkie "zagraniczne" nie znalazłam nic na polskich stronach. ceny mają niższe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#42 PostWysłany: 10 Maj 2014 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
Korzystał ktoś może w Maladze z Centauro?
Zauważyłem, że przez stronę wizz cars ford ka w tej wypożyczalni kosztuje teraz (maj) na 3 dni z opcją full-full 18,46 euro i do tego ubezpeczenie mondial asistance za 17,23 euro (od udziału własnego i depozytu zabezpieczającego). W ofercie nie widzę więcej dodatkowych kosztów. Razem to daje 35,69 euro/3 dni. Macie jakieś doświadczenia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Maj 2014 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
Carmalaga:
http://www.reviewcentre.com/reviews170564.html

Centauro:
http://www.ciao.es/Opiniones/Centauro_Rent_a_Car_S_L__536726

Wrzućcie do translatora, jeśli nie znacie hiszpańskiego. Jakby coś mimo tego nie było jasne/jednoznaczne, dajcie znać:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Maj 2014 11:38 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Odnośnie carmalagahire, to ich ceny np. w czerwcu są tylko o kilka EUR mniejsze np. od Malagacar (okres tygodniowy).
Sama ich strona wygląda mało profesjonalnie, nigdzie np. nie mogłem znaleźć szczegółowych warunków wypożyczenia.

Ja bym wybrał chociażby Malagacar, lepiej dopłacić kilka EUR, ale mieć pewniejszego dostawcę z dużo lepszymi opiniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Maj 2014 13:44 

Rejestracja: 24 Mar 2014
Posty: 4
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia z firefly na lotnisku w maladze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Maj 2014 13:50 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
xxxlukaszxxx napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia z firefly na lotnisku w maladze?

To dziecko Hertza, wszystko z nim OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Maj 2014 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
Z którego małżeństwa?
A tak na serio to są sprawdzeni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 19 Maj 2014 16:50 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Witam

16.05.2014 przed odlotem z Agp oddalem auto z Malagacar. Czy ktos ma doswiadczenia Po jakim czasie na kredytowke wraca depozyt z tej wypozyczalni.Bralem od nich wielokrotnie ale pierwszy raz z depozytem bez dodatkowego ubezpieczenia za auto. Auto oddane w takim samym stanie jak przed wynajmem, odbierajacy nie mial zastrzezen w momencie zdania pojazdu.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 25 Maj 2014 15:51, edytowano w sumie 1 raz
uzupełnienie postu o nazwę wypożyczalni po połączeniu tematów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 19 Maj 2014 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
blokada tylko była założona, czy pobrali pieniądze?

blokada potrafi 2 tygodnie wisieć jak się nią nikt nie zajmie, potem sama schodzi
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 19 Maj 2014 16:58 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Pobrali 39 za auto , 37 za paliwo i 100 depozyt razem 176 euro sciagniete z karty .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 19 Maj 2014 17:51 

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 11
Właśnie jestem w trakcie lotu powrotnego z Malagi więc opowiem o swoich doświadczeniach związanych z wypożyczeniem auta ;) A jako, że było to moje pierwsze wypożyczenie jakiegokolwiek auta to postaram opisać się to tak, aby osoby podobne do mnie tzn. bez doświadczenia w tym temacie wiedziały już co i jak ;) A więc było to tak:

Korzystałem z firmy Malagacar.com - wypożyczenie na okres 6 dni samochodu klasy C1 pierwotnie kosztowało 84 euro, płatne na lotnisku. Po przylocie na lotnisko w Maladze bezpośrednio przy wyjściu z terminalu czeka pracownik firmy malagacar.com, u którego należy się zgłosić po przylocie. Pracownik ten pokierował nas w stronę parkingu lotniskowego, z którego to co 5-10 minut odjeżdża bus przewoźnika, w który ładujemy siebie i swoje bagaże ;) Biuro malagacar.com oddalone jest dosłownie o 1-2 minuty samochodem od lotniska.

Po dojechaniu na miejsce skierowałem się bezpośrednio do okienka, w którym należy wypełnić wszelkie formalności związane z wypożyczeniem. Malagacar.com umożliwia płatność gotówką ale tylko wtedy, gdy wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie, płatne dodatkowo 4 euro za każdy dzień wypożyczenia. Jednakże przy płatności gotówką należy pokazać swoją kartę kredytową celem poświadczenia. Karty takiej nie miałem, więc pokazałem swoją debetówkę i wszystko było ok (więc nie trzeba wypukłej ;) ).

Przy wypożyczeniu pozytywnie zaskoczyły mnie dwie rzeczy:

1) Zamiast samochodu klasy C1 dostałem samochód o dwie klasy lepszy- oczywiście w tej samej cenie ;)
2) Jestem osobą poniżej 25 roku życia więc zgodnie z regulaminem Malagacar jako kierowca powinienem dopłacać 3 euro za każdy dzień wypożyczenia- nic takiego nie miało miejsca :)

Samochód dostajemy z bakiem zatankowanym do połowy i mamy zwrócić z pustym. U mnie koszt tej usługi wyniósł 43 euro.

Przy wypożyczeniu należy podać swoje dane osobowe, miejsce tymczasowego przebywania oraz numery lotów (przylotu i odlotu)

Przy zdawaniu samochodu podjechałem pod biuro i ku mojemu zdziwieniu pracownik niczego nie sprawdzał w samochodzie, spytał mnie tylko czy ma odwieźć na lotnisko - oczywiście skorzystałem ;)

Podsumowując- było to moje pierwsze doświadczenie z jakąkolwiek firmą zajmującą się wypożyczeniami samochodów i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Samochód bardzo fajny (Toyota Auris), czysty i wygodny. Oprócz standardowej opłaty za samochód+ opłata za paliwo+ dodatkowe ubezpieczenie = 155 euro na 6 dni.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na kilka niezadanych jeszcze pytań przez tak samo jak ja niedoświadczonych podróżników ;)

Pozdrawiam,
Michał
Góra
 Profil Relacje PM off
rytkapiotr uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 19 Maj 2014 23:04 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 5
Ja też polecam Malagacar:) Wróciłem z Andaluzji tydzień temu. Dwa miesiące przed wyjazdem zarezerwowałem samochód klasy D2 (Auris, Astra) za 128 Euro /6 dni. Parę dni przed wylotem okazało się, że syn zachorował na ospę wietrzną i musi zostać z dziadkami. Poprosiłem o zmianę rezerwacji na mniejszy samochód z grupy C1 (93 Euro). Dzień przed odlotem zrobiłem z ciekawości ponowną kalkulację z parametrami mojego wyjazdu... Okazało się, że 36h przed planowanym odbiorem samochodu nie mają już samochodów z klasy C1. Mają jednak samochód D2 (z którego wcześniej zrezygnowałem) w promocyjnej cenie 59Euro:). Wysłałem do nich maila z informacją, że znalazłem lepszą cenę i prośbą o korektę rezerwacji. Nie zdążyli mi już wysłać potwierdzenia. Przyleciałem o północy Norwegianem, przenocowałem w HI Express (obok lotniska) i rano poszedłem do wypożyczalni. Okazało się, że za Aurisa diesel płacimy 59Euro + 24Euro dodatkowe ubezpieczenie + 37Euro za pół baku oleju. Łącznie 120Euro za 6 dni. Samochód całkiem świeży z przebiegiem ok 50 tys. km.

Ps. Kod zniżkowy, który wpisujemy w momencie rezerwacji łatwo znaleźć w necie.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 25 Maj 2014 15:45 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Odgrzewam kotleta oddali kase po 6 dniach, wszystko ok calkowity koszt wyszedl 77 euro za auto i pol zbiornika wachy.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 25 Maj 2014 16:58, edytowano w sumie 1 raz
połączono tematy, aktualizowano treść postu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 26 Maj 2014 13:59 

Rejestracja: 21 Lut 2014
Posty: 4
Też ich - malagacar.com - polecam.
Corsa 1.4 w dobrej cenie, z przebiegiem 20tys km, niezarżnięta.
Wypożyczalnie otwierają o 5 rano, samolot powroty był o 6:30, więc bez problemu zdążyliśmy bez dodatkowej opłaty za odbiór w godzinach zamknięcia.

Wujek dobra rada - nie wiem, czy tam kradną anteny samochodowe - pełno aut ich nie ma. Zauważyliśmy dopiero po fakcie i był problem z odbiorem radia. W naszej Corsie był line in - kabel + telefon załatwiłby sprawę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 31 Maj 2014 00:42 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 97
Corsa dawała radę nawet na górskich drogach, spokojnie starczy na Andaluzję ;) z odbiorem radia była masakra. Na lotnisku trzeba iść do wyjścia za strefę odbioru bagaży, pani z Malagar (Polka zresztą) kieruje nas do wyjścia, podjeżdża bus, jegomość o meksykańskich rysach ładuje nam bagaże do busa, jedziemy do biura, załatwiamy w 15min formalności i do widzenia.

Po oddaniu samochodu o 5:30 nawet nie przyglądali się specjalnie ew. zarysowaniom itp. Benzyna ok. 1,40E o ile pamiętam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 04 Cze 2014 14:20 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
xxxlukaszxxx napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia z firefly na lotnisku w maladze?

tydzien temu bralem u nich auto
trafilem na kumulacje bo czekalem ponad 2 godz

auto niczego sobie, niezbyt leciwa fabia z 50kkm przebiegu
troche pachnialo w srodku niemilo

z oddaniem juz bylo sprawniej, nikt auta nie ogladal
bede sie martwil pozniej ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 07 Cze 2014 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Dla przylatujących do Malagi w najbliższym czasie, ceny "zimowe" od 3 EUR za dzień na ECR zresztą na kayaku podobne, żadna promocja, po prostu takie ceny :D

Kolejność rezerwacji z opcją full insurance na 12 dni w czerwcu (z drobnymi różnicami, typu rodzaj tankowania, dodatkowy kierowca, płatne przekraczanie granicy z Gibraltarem itp.):
1) 230 EUR ECR (corsa)
2) 185 EUR malagacar (corsa)
3) 160 EUR malagacar (focus)
4) 56 EUR ECR (focus)

Coś im samochody nie schodzą. :P

edit: focus z ECR http://www.delpasocarhire.com/
Zna ktoś tę wypożczalnię? Tuż obok IH Express.
Opinie: http://www.tripadvisor.co.uk/ShowTopic- ... _of_M.html
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Cze 2014 22:36 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Witam

Chciałbym przestrzec przed odkładaniem rezerwacji auta w Maladze na ostatnia chwilę. Byłem w Maladze 04.06 a ponieważ w wypożyczalniach brakowało samochodów, zdecydowałem się na VW Polo za jedyne 59 euro na dzień w opcji full-full.
Wypożyczalnia Enterprise blokada na karcie 150 euro po 3 dniach zeszła z konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 13 Cze 2014 19:55 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 22
A ja wypożyczyłem samochów w Benalmadenie. Biuro Vals rent a car. Koszt wypożyczenia Seata Cordoby ( my dostaliśmy citroen C-Elysee) na 5 dni to 145 EUR. Foteliki dla dzieci w cenie wypożyczenia auta. Auto zwraca się z takim stanem paliwa z jakim się pobrało. Dodatkowo nawigacja to 5 Eur za dzień, ubezpieczenie też 5 EUR/dzien ( z udziałem własnym do 250 EUR).
Miła obsługa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 22 Cze 2014 16:05 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 1
Proszę wszystkich o dobre zastanowienie się przed wynajęciem samochodu w firmie GOLDCAR,zwlaszcza w Maladze.Firma na swojej stronie oferuje atrakcyjne ceny i warunki ,które nie maja zadnego pokrycia w umowie zawieranej przy wynajmie na miejscu.Wycofac się nie można bo przepadną pieniądze .Obsluga przy wydawaniu samochodu jak i przy zwrocie jest CHAMSKA!Jak zaczyna się zadawać pytania dlaczego rachunki sa zawyżone dosłownie potrafią rzucic papierami w klienta!!!Przy odbiorze na prosbe potwierdzenia zwrotu pelnego zbiornika paliwa pracownik zaatakowal mnie!!!Cale szczęście ze byli inni klienci którzy go powstrzymali!Z czyms takim nigdy się nigdzie nie spotkałem na swiecie ,a byłem w bardzo wielu miejscach!!!
OMIJAJCIE GOLDCAR !!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group