Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 29 Kwi 2016 20:58 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 2
ok 4:45 Pracownik otworzył nam bramę, wziął kluczyki(spisał licznik i ogólnie spojrzał na auto) a potem zgarnął jeszcze inną parę zawiózł na lotnisko.
Co do zdjęć auta to przykro mi ale nie mam, ale naprawdę było ok tak jak napisałem przebieg 50 tyś km, oceniam wiek auta na 1- max-2 lat, naprawdę niezły ten Seat Ibiza(stan b.dobry), tym bardziej że średnie spalanie to ok 5 l.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#282 PostWysłany: 02 Maj 2016 21:31 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Ja też brałem w Marbesol. W 5 dni zjechaliśmy ponad 1200 km. Wszystko tak jak napisał Zigi. Bezproblemowo. Nowy Seacik Ibiza który świetnie się spisywał. Był lekko zarysowany ale kogo to obchodzi w all inclusive? Oddawaliśmy auto koło 1:00-2:00 i bez problemu odwieźli nas busikiem na lotnisko. Żadnych dodatkowych opłat. Nie potrafię sobie wyobrazić jak można z nimi mieć kłopoty. Przy normalnej jeździe i dbaniu o auto jak o swoje nie ma prawa się nic zdarzyć by Wam coś ściągnąć z karty. Najlepsza wypożyczalnia z jaką się do tej pory spotkałem a w wielu już wypożyczałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 04 Maj 2016 10:15 

Rejestracja: 09 Wrz 2014
Posty: 18
no to ja też jestem po wypożyczeniu samochodu z Marbesol. Co do płatności debetówkami, oczywiście można, ale ściągają kaucję 500e. Nie mam pojęcia jak ktoś tu z forum płacił bez pobierania kaucji debetówką, na miejscu twierdzili, że to niemożliwe niezależnie od tego czy masz pakiet all-inclusive. Poza tym wszystko ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 10 Maj 2016 15:42 

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 15
Loty: 51
Kilometry: 88 128
hej, placiłem tydzień temu debetówką mbanku (wypukła), żadnej kaucji nie brali. oczywiście nie chwaliłem się że to debetówka :D tak wiec jest to mozliwe - opcja all inclusive.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 13 Maj 2016 11:14 

Rejestracja: 09 Wrz 2014
Posty: 18
@vkasz to miałeś po prostu dużo szczęścia i tyle. Ja też nie chwaliłem się , podałem kartę i powiedziano mi, że debetówką zapłacić nie mogę. Piszę to ku przestrodze że jednak pewnie w zależności od tego kto obsługuje można różnie trafić i żeby nie było nerwowo bo nagle nie ma pieniędzy na koncie na kaucje.

pzdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 13 Maj 2016 11:31 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
W takim razie ja czegoś nie rozumiem.

Skoro jest: Final price without deposit to z karty powinni pobrać kwotę wyznaczoną podczas rezerwacji i ani eurocenta więcej, żadnej blokady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 13 Maj 2016 11:38 

Ale w większości wypożyczalni ten zapis dotyczy wypożyczeń z użyciem KART KREDYTOWYCH (oczywiście piszemy o Hiszpanii)
Góra
 PM off  
      
#288 PostWysłany: 14 Maj 2016 09:33 

Rejestracja: 09 Wrz 2014
Posty: 18
kolega wyżej słusznie zauważył, niestety mi nie odpowiedzieli nic konkretnego kiedy zasugerowałem, że ktoś tam ze znajomych robił u nich płatnośc debetówką w opcji all-inclusive. Jak sądzę zależy to od tego kto cie obsługuje, warto sie przygotowac na depozyt ale pozostaje wtedy pytanie o sens ubezpieczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 19 Maj 2016 02:23 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 362
srebrny
W warunkach na stronie Marbesol znalazłem taki wpis:

Cytuj:
- Minimum age of driver is 21 years and maximum of 75 and must be holders of a driving license for a length of at least 1 year. Drivers under 25 years or a driving license for between 1 and 4 years, must pay an additional premium insurance of 4 euros per day (minimum 12 euros and 48 euros maximum per contract). These drivers may only drive vehicles in categories A, B, C, D and E.

Dobrze rozumiem, że jeśli mam 22 lata, ale prawo jazdy już ponad 4 lata, to dalej muszę liczyć się ze zwyżką za wiek? Wypożyczenie w Marbesol w opcji "all inclusive" wliczając zwyżkę wychodzi przy najniższej klasie samochodu 140 euro za 6 dni. Niestety posiłkując się tym tematem nie znalazłem nic lepszego, więc może jest ktoś w stanie polecić coś korzystniejszego dla młodego kierowcy?

W Malagacar jest tak samo brzmiący zapis. Wypożyczenie od 4 do 10 czerwca, więc chyba mała szansa, że załapię się na jakąś promocję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:27 

Rejestracja: 22 Kwi 2016
Posty: 2
Loty: 15
Kilometry: 30 787
Witam, Mam pytanie, do Malagi przyjeżdżam w piątek, natomiast w poniedziałek chciałbym podjechać na lotnisko i wypożyczyć auto, w formularzu rezerwacyjnym jest rubryka na wpisanie numeru lotu, w związku z tym mam pytanie, co tam wpisać, czy nic nie wpisywać. Dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Nic nie wpisujesz.
A jeśli system jednak tego wymaga, to wpisz n/a
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 25 Maj 2016 14:59 

Rejestracja: 22 Kwi 2016
Posty: 2
Loty: 15
Kilometry: 30 787
Ok, Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 28 Maj 2016 13:58 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Czy coś zmieniło sie ostatnio w marbesol?
Nie widzę opcji all .

Druga sprawa czy teraz Portugalia jest w cenie czy jakaś dodatkowa opłata za taka opcje ?


Edit

Przepraszam pomyliłem wypożyczalnie ;)
Malaga car jest wersja all
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 07 Cze 2016 14:13 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
gzkulik napisał(a):
W takim razie ja czegoś nie rozumiem.

Skoro jest: Final price without deposit to z karty powinni pobrać kwotę wyznaczoną podczas rezerwacji i ani eurocenta więcej, żadnej blokady.


No i mnie się nie udało. Trafiłem na osobę, które nie chciała przyjąć płatności.

Spokojnie udało się pojechać na Gibraltar innym autem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 18 Cze 2016 13:02 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Marbesol Malaga - wypożyczenie auta w zeszłym tygodniu.
Rezerwacja u nich na stronie kilka dni przed lotem, z płatnością na miejscu (minimalnie wyższa cena), opcja ALL.
Na miejscu płatność kartą walutową Aliora - bez problemów jeśli chodzi o akceptację debetówki - ale UWAGA: mimo, że wpisując PIN widniała kwota w eur niestety pobrali w zł (podwójne przewalutowanie dobre paredziesiąt zł w plecy;( Widziałem, że babeczka coś kombinuje ale nie wpadłem na to, że pewno dostała komunikat o możliwości obciążenia w zł, dopiero zobaczyłem na wydruku po odejściu. Jako że nie była zbytnio kumata dałem sobie spokój.
Brak blokady na karcie.
Samochód taki jak zamówiony - czarne Polo w bardzo dobrym stanie ok 30 tys przebiegu, nieporysowany, czyściutki, silnik 90 KM. Paliwo full-full.
Zwrot - bez problemu tylko sprawdzenie paliwa i do widzenia.
Potem pieszo na stację kolejki, kilka minut wzdłuż głównej drogi, no niestety bez chodnika ale da się, nawet z dziećmi;)
Jednym słowem - można zdecydowanie polecić, tylko uważać przy płatności, albo robić płatność przez neta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 18 Cze 2016 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 12
To i ja na szybko podzielę się opinią o Marbesol. Rezerwacja przez neta (opcja all inclusive), gdy była jedna z ich słynnych promocji. Samochód, który dostałem to Skoda Fabia, w zasadzie nówka sztuka, na liczniku niecałe 2 tyś. km. Płatność: na początku podałem panu z obsługi kartę kredytową, ale zapytałem czy mogę zapłacić debetówką Aliora i nie było z tym problemu. Żadnej blokady i kaucji. Zwrot samochodu o godz. 4:00 - nie musiałem płacić 35 euro, nawet nie pojawił się ten temat.

Szczerze polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 06 Lip 2016 20:42 

Rejestracja: 06 Lip 2016
Posty: 1
Cześć
Jestem świeżo po powrocie z Malagi. Samochód zamówiony na stronce Marbersol na 6 dni, cena z pełnym ubezpieczeniem all inclusive 120 Euro ( co ciekawe zmiana na 7 dni cena 240 Euro). Zamowione polo, a dostaliśmy nówkę Audi A1. Odnośnie odbioru to po wyjściu z bagażem stoi Pani z karteczką Marbersol i kieruje do busa który podwozi do wypożyczalni. Po oddaniu także odwożą na lotnisko. Przy oddaniu tylko sprawdzili poziom paliwa musi być full jak przy pobraniu auta i spoglada czy nie ma syfu w środku na zewnątrz może być brudny. Jak chcieliśmy ogladać z zewnątrz to mówiła że nie musimy bo mamy opcje All inclusive która obejmuje wszystkie uszkodzenia. Żadnej kaucji ni pobrali. Uwaga sporo kontroli prędkości na autostradach za tablicami nad autostradą są kamery nie przekraczać dopuszczalnej predkości :) 20 km - 150 Euro :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 12 Lip 2016 10:18 

Rejestracja: 12 Cze 2015
Posty: 11
Witam,
Ja raczej po pochlebnych opiniach również się zdecyduję na Marbesol. Mały problem jest w tym, że lot powrotny do Krakowa mam o godz. 6.00, więc auto wypadało by oddać ok godz. 04:00. Z tego co piszecie, nie doliczają sobie, żadnej dodatkowej opłaty, a w regulaminie jest wyraźnie napisane, że poza godzinami pracy należy uiścić dodatkową opłatę.
Jak to jest w rzeczywistości? Pisałem do nich wiadomości, bezpośrednio z formularza z ich strony, lecz niestety nie odpisują.
Może tak na marginesie bym jeszcze dopytał:
- czy raczej wypożyczacie auto w opcji full insurence?, czy może ryzykujecie i bieżecie bez?
- czy da się ominąć płatne autostrady w Andaluzji i da się "opędzić" wszystko lokalnymi i bez mega korków itp.
Z góry dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off
peter7712 lubi ten post.
 
      
#299 PostWysłany: 15 Lip 2016 07:25 

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 15
Loty: 51
Kilometry: 88 128
Karloss napisał(a):
- czy da się ominąć płatne autostrady w Andaluzji i da się "opędzić" wszystko lokalnymi i bez mega korków itp.
Z góry dzięki za info


wzdłuż płatnej autostrady zwykle biegnie jej bezpłatny odpowiednik, korków raczej nie ma, ale licz się z ograniczeniami prędkości do 80 i dużą liczbą rond na trasie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 15 Lip 2016 09:35 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Właśnie, czy ktoś wypożyczał w Marbesol bez all inclusive? Z opinii w internecie wygląda, że strasznie naciągają na nieistniejące uszkodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group