Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 27 Sty 2011 00:57 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Blackall napisał(a):
Washington napisał(a):
Hej, mam pytanie związane z wiekiem - 21 lat - chcę wypożyczyć samochód na fuerteventurze - w plus car nie mogę wypożyczyć w ogóle, w Tani-wynajem.pl mam minimum 3e za dzień więcej (za najtańszy model 15e oO), w goldcar także są opłaty za wiek.. i robią się kwoty już nie za ciekawe - czy jest jakiś sposób by to ominąć, jakaś firma wynajmująca bez nich?
pozdr

na kanarach z tego co zauwazylem (przynajmniej jak ja szukalem przez internet, nie wiem jak juz pozniej na miejscu) to ciezko znalezc wiek <23

btw, JIK, thx za info o autospluscar, pewnie bym standardowo bookował samochód przez autoreisen (a w zasadzie przez jeszcze inna stronę której nazwy zapomnialem, gdzie ceny sa nieco nizsze, a jak sie pozniej okazuje - to i tak.. autoreisen) a tu widze ceny sa lepsze - no i oficjalnie mozna placic debetówką, bo takto zawsze sie zastanawialismy czy znow przejdzie myk z depozytem bo nie mamy kredytówki ;)


Jak nie debetówka to na miejscu gotówka ;). Ja jestem zadowolony z pluscar. Przy następnej wizycie na kanarach, także będę brać auto z tej wypożyczalni.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
#62 PostWysłany: 28 Sty 2011 10:19 

Rejestracja: 06 Cze 2010
Posty: 12
Lanzarote
Przejchane prawie 700km
http://tenerife-hire-a-car.com/
C4 nówka na 11 dni 195E
bez kaucji, z pelnym bakiem
Polecam

Madera
Przejechane ponad 600km
nazwy wypozyczalnii nie pamietam( polecana w hotelu)
Clio lekko skatowane - 7 dni 200E plus kaucja 100E gotowka


Forli
Smart na 3 dni 85E
Przejchane prawie 1000km
Blokada na karcie 1000E, kaucja zwrotna.
http://www.autoeurope.pl/car.cfm
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Lut 2011 21:07 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Witam,

Czy ktoś może korzystał z usług Easy Terra http://www.easyterra.pl/?
Planuję wynająć samochód na Fuerteventurze, a ich ceny są całkiem atrakcyjne tzn. Toyota Aygo na 1 dzień za 28 euro. Jest również opcja o 4 euro droższa, która zawiera "zwrot opłat w razie wypadku", nie wiem za bardzo co ona dokładnie obejmuje, czy coś więcej poza podstawowe ubezpieczenie?
I jeszcze jedno, wg. strony istnieje opcja odbioru samochodu z Centro Commercial El Castillo, Caleta de Fuste, nie mogę dokładnie znaleźć tej lokalizacji na mapie. Czy to biuro jest w Caleta de Fuste? Nie chaciałbym żeby się okazało na miejscu że to po drugie stronie wyspy. Jeśli ktoś jest w stanie pomóc z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Lut 2011 21:13 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 60
Kilometry: 121 126
Z jaką największą blokadą na karcie kredytowej się spotkaliście przy wypożyczeniu? W warunkach najmu większości wypożyczalni we Włoszech piszą o blokadzie na kwotę udziału własnego w ubezpieczeniu + VAT, a w przypadku kradzieży udział wynosi nawet 1900€. Czy rzeczywiście blokują tak dużą kwotę? Chciałbym skorzystać z ubezpieczenia zwrotu udziału własnego w autoeurope, ale mam obawę, czy starczy mi limitu na karcie na pokrycie tego wkładu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 19 Lut 2011 12:23 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
gibson007 napisał(a):
Czy ktoś może korzystał z usług Easy Terra http://www.easyterra.pl/?
Ja korzystałem w celu znalezienia ofert. To jest pośrednik podobnie jak autoeurope. Ich strony z wyszukiwaniem dają dobry pogląd na ceny wynajmu w danym miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 19 Lut 2011 12:30 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
leemc napisał(a):
Z jaką największą blokadą na karcie kredytowej się spotkaliście przy wypożyczeniu? W warunkach najmu większości wypożyczalni we Włoszech piszą o blokadzie na kwotę udziału własnego w ubezpieczeniu + VAT, a w przypadku kradzieży udział wynosi nawet 1900€. Czy rzeczywiście blokują tak dużą kwotę? Chciałbym skorzystać z ubezpieczenia zwrotu udziału własnego w autoeurope, ale mam obawę, czy starczy mi limitu na karcie na pokrycie tego wkładu.
Zobacz co pisze @man4business w wątku http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=592
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Mar 2011 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
mam pytanko odnosnie wypozyczania fury w goldCar

czy faktycznie jesli placi sie karta nie-kredytowa to trzeba wykupic to dodatkowe ubezpieczenie za 30 euro ? czy tez jest to taka sciema ? ;) chodziloby mi glownie o zdanie kogos, kto ostatnio u nich wypozyczal

ja wypozyczalem u nich fure z 2 czy 3 razy ale to bylo jakies 3 lata temu, i zupelnie nie pamietam czy byl juz wtedy ten przepis czy nie [a wtedy placilem nie-kredytowa i absolutnie nic z tego powodu nie musialem dokupowywac]
ale wydaje mi sie, ze tak czy inaczej juz wtedy byl przepis o tym, ze i tak mozna placic tylko kredytowa, a japlacilem niekredytowa :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 20 Mar 2011 17:54 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
karta kredytowa to raczej luzne pojecie mylnie stosowane na "ten plastik, ktorym mozemy zaplacic" :) a sa jeszcze przeciez karty debetowe, zwykle platnicze, prepaidy i pare innych.

takze zwrot typu "payment only by credit card" nalezy rozumiec raczej jako "brak mozliwosci platnosci gotowka"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 20 Mar 2011 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
rw30 napisał(a):
mam pytanko odnosnie wypozyczania fury w goldCar

czy faktycznie jesli placi sie karta nie-kredytowa to trzeba wykupic to dodatkowe ubezpieczenie za 30 euro ? czy tez jest to taka sciema ? ;) chodziloby mi glownie o zdanie kogos, kto ostatnio u nich wypozyczal

ja wypozyczalem u nich fure z 2 czy 3 razy ale to bylo jakies 3 lata temu, i zupelnie nie pamietam czy byl juz wtedy ten przepis czy nie [a wtedy placilem nie-kredytowa i absolutnie nic z tego powodu nie musialem dokupowywac]
ale wydaje mi sie, ze tak czy inaczej juz wtedy byl przepis o tym, ze i tak mozna placic tylko kredytowa, a japlacilem niekredytowa :)

niestety, przez to nie polecam goldcara. Czulismy sie conajmniej wy..ani przez nich jak braliśmy auto na fuerte dosłownie pare dni temu. Po pierwsze - brak office'a na lotnisku.. Zanim przyjechal ich bus i zanim kapnęlismy sie ktory to, stracilismy dwie godziny! (nawet pani w informacji turystycznej nie potrafily nic wiecej powiedziec, niz ze ich "office" znajduje sie na parkingu..)

Po drugie - wg ich warunków wlewają pełny bak i oddaje sie z pustym (nie tak jak w innych, normalnych wypozyczalniach ze oddaje sie tyle samo). Niby byłoby to nawet ok, gdyby wzieli sobie za paliwo tyle, ile jest warte. Do fiesty, do ktorej wchodzi 45 litrów (a paliwo kosztuje na kanarach (fue) w tej chwili ok 0.95€) wlali niby.. 61€ paliwa. No tak, tylko ze w ich regulaminie jest 'oplata paliwowa' za max 15€. Wiec prawie sie zgadza. Wlali 46€ paliwa i wzieli sobie 15€ za jego zatankowanie.. pomimo ze ich buda (office) stoi praktycznie NA stacji benzynowej. Fajnie.

Juz nie wspomne o całkowicie chorym pomysle opłaty 30€ za to, ze sie placi debetówką.. (na teneryfie i gran canarii biorąc w innych wypozyczalniach po prostu zostawialismy depozyt i tyle).

Zamiast 77.25€ + ok. 40€ za paliwo (bo tyle wyjezdzilismy) za 4 dni, auto wyszło nas 77.25 + 30 + 61 = 168.25€.
Innymi slowy goldcara NIE POLECAM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 20 Mar 2011 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Mateusz napisał(a):
Blackall napisał(a):
Juz nie wspomne o całkowicie chorym pomysle opłaty 30€ za to, ze sie placi debetówką.. (na teneryfie i gran canarii biorąc w innych wypozyczalniach po prostu zostawialismy depozyt i tyle).


Jakie to wypożyczalnie?

Pisałem z GoldCar ostatnio i to ubezpieczenie Relax trzeba obowiązkowo wykupić jak się nie ma Credit Card.

no goldcar, goldcar. W innych wypozyczalniach nie ma takich chorych opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 20 Mar 2011 19:51 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
Tak naprawdę chodzi o to żeby karta była wypukła, ja płaciłem kredytówką, ale płaską i skasowali te 30€.
Ale nie ma co narzekać, przy tak atrakcyjnych cenach (poza sezonem 10€/dzień) można te dodatkowe 3 dyszki przeboleć :)
A najlepiej w miarę możliwosci postarać się o wypukłą CC ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 20 Mar 2011 20:23 

Rejestracja: 13 Mar 2011
Posty: 17
Kto najtaniej wypozycza auto na Gran Canarii? Mam wypukla karte


Ostatnio edytowany przez Premier, 13 Sty 2012 14:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 20 Mar 2011 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
qbs napisał(a):
Tak naprawdę chodzi o to żeby karta była wypukła, ja płaciłem kredytówką, ale płaską i skasowali te 30€.
Ale nie ma co narzekać, przy tak atrakcyjnych cenach (poza sezonem 10€/dzień) można te dodatkowe 3 dyszki przeboleć :)
A najlepiej w miarę możliwosci postarać się o wypukłą CC ;)


no wlasnie, tak myslalem ze tak jest ;)

a ze kiedys jak wypozyczalem to mialem wypukla debetowa, i teraz tez mam ;)
to mysle ze 'da rade'

a co do cen - to ceny maja ok, ale wcale nie taniej niz inne wypozyczalnie / posrednicy, ale jako ze mam z nimi dobre doswiadczenia , to chetnie znowu u nich wypozycze
ale jakbym mial doplacic te 30 euro [fure bede wypozyczal na 2 dni] to juz by mi sie chyba przestali usmiechac

thx wszystkim za szybki odzew ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 20 Mar 2011 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Premier napisał(a):
Kto najtaniej wypozycza auto na Gran Canarii? Mam wypukla karte, ale nie skonczylem jeszcze 25 lat :)

bralismy tu i przy debetówce wzieli 200€ depozytu, pozniej oddali, zero problemow - tak jak przy goldcarze gdzie czulismy sie "lekko" oszukani. http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 20 Mar 2011 22:16 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 65
jesli wybierasz sie na Majorke,zobacz sobie http://www.hiperrentacar.com/en/oficce.htm
we wrzesniu,w Hiper Rent mieli autka typu Panda/ Corsa w promocyjnej cenie 95 za 3 dni-dostajesz auto z pelnym bakiem-oddajesz z pelnym , plusem jest to ze nie blokuja zadnej kaucji na kredytowce. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 20 Mar 2011 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
martFa napisał(a):
jesli wybierasz sie na Majorke,zobacz sobie http://www.hiperrentacar.com/en/oficce.htm
we wrzesniu,w Hiper Rent mieli autka typu Panda/ Corsa w promocyjnej cenie 95 za 3 dni-dostajesz auto z pelnym bakiem-oddajesz z pelnym , plusem jest to ze nie blokuja zadnej kaucji na kredytowce. :)



marta, cena za kompakt na dwa dni pod koniec maja wychodzi o kilka euro nizsza w goldCar niz w tej wypozyczalni ktora polecasz [ w goldcar 72 ojro]
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 20 Mar 2011 23:11 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 65
powiem Ci,ze jak bylam we wrzesniu to na miejscu okazalo sie ze ceny wHRC byly konkurencyjne w porownaniu do goldcar,bo na poczatku tam zarezerwowalam auto,ale jak jest teraz to ciezko powiedziec.w kazdym badz razie staralam sie pomoc:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 20 Mar 2011 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
martFa napisał(a):
powiem Ci,ze jak bylam we wrzesniu to na miejscu okazalo sie ze ceny wHRC byly konkurencyjne w porownaniu do goldcar,bo na poczatku tam zarezerwowalam auto,ale jak jest teraz to ciezko powiedziec.w kazdym badz razie staralam sie pomoc:)


i o to na tym forum chodzi ;) thx
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 21 Mar 2011 00:02 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Standardowa oferta wypożyczalni na Kanarach jest mocno zbliżona do siebie. Dobre ceny to promocje.. a to wiadomo jak działa. Dzisiaj w A panda będzie tańsza a Focus droższy niż w B. Za dwa tygodnie na odwrót.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 22 Mar 2011 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Mateusz napisał(a):
Planuję wyrobić sobie kartę kredytową właśnie w celu wypożyczania samochodów podczas takich tripów. Powiedzcie mi na co zwrócić uwagę i jak się do tego zabrać :)

Pozdrawiam


ja osobiscie proponuje zmiane planow ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group