Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Paź 2010 22:50 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 101
Loty: 2
Kilometry: 34 746
Dziś Auto Europe odpisało, że nie skasują nas za opcje ,,one way''
Koszt wypożyczenia wyjdzie więc 254eur, za 3 dni, one way.
Ale za to chcą 47eur za jeden fotelik dla dziecka a potrzebujemy ich 4szt= niecałe 200eur za wszystkie.

Foteliki kupimy więc na miejscu w hipermarkecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 14 Paź 2010 14:02 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
lider napisał(a):
BTW Korzystał ktoś może z Hiszpańskiej wypożyczalni Record?? Jakie odczucia? Dużo blokują kasy na karcie?
Pzdr


Odpowiem sam sobie może się komuś przyda na przyszłość. Record nie blokuje kasy na koncie jeżeli wykupi się dodatkowe ubezpieczenie, które kosztuje 4,13euro/dzień maksymalnie 49,50euro. Jeżeli ktoś nie wykupi tego ubezpieczenia to trzeba zostawić kaucje 300/600euro. W sumie pomimo dachowania, wypożyczalnia stwierdziła, że wszystkim się zajmie ich ubezpieczyciel więc mogę ich polecić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Lis 2010 18:58 

Rejestracja: 24 Lis 2010
Posty: 1
Witam,

Czy spotkaliście się już z czymś takim?

Mianowicie, wypożyczyłem samochód w firmie HERTZ (w Niemczech), przy wypożyczaniu zapewniono mnie, że będę mógł zapłacić gotówką przy oddaniu samochodu. Zapłaciłem gotówką i ...po powrocie do domu okazało się, że obciążona została dodatkowa karta debetowa.
Czyli wychodzi na to, że zapłaciłem podwójnie! Czy ktoś z Was już miał taki przypadek, dodam, że pierwszy raz wypożyczałem samochód - czy jest możliwość odzyskania pieniędzy czy to tylko jakiś duży depozyt?

Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Lis 2010 00:18 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Cytuj:
i ...po powrocie do domu okazało się, że obciążona została dodatkowa karta debetowa.

Musiałeś fizycznie dać im kartę podczas wypożyczenia, wpisać kod pin lub złożyć podpis na wydruku. W inny sposób nie wyobrażam sobie obciążenia karty debetowej. Obciążenie na podstawie numeru karty i cvv2 w przypadku karty debetowej chyba niemożliwe. Może to nie karta debetowa tylko kredytowa ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Lis 2010 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
barrob1 napisał(a):
Obciążenie na podstawie numeru karty i cvv2 w przypadku karty debetowej chyba niemożliwe
Jak to niemożliwe? Przecież te dane wystarczą na kupno czegokolwiek przez sieć, wielokrotnie sprawdzone na debetówkach mBanku

A co do sytuacji - masz na myśli że środki zostały zablokowane czy już ściągnięte z karty? Bo jeśli tylko zablokowane, to blokada powinna wkrótce ustąpić, jeśli środki zostały pobrane, to czym prędzej dzwoń/pisz reklamację, najlepiej wyślij im tez mailem kopię rachunku/faktury, na której powinieneś mieć info w jaki sposób zapłaciłeś
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Lis 2010 18:54 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
shagrat napisał(a):
barrob1 napisał(a):
Obciążenie na podstawie numeru karty i cvv2 w przypadku karty debetowej chyba niemożliwe
Jak to niemożliwe? Przecież te dane wystarczą na kupno czegokolwiek przez sieć, wielokrotnie sprawdzone na debetówkach mBanku

nawet cvv nie jest konieczny !, np. w Expedii podaje się tylko nr karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Lis 2010 21:42 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
lider napisał(a):
W sumie pomimo dachowania


Jak to dachowania ?! :O
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Lis 2010 22:16 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
No miałem bliskie spotkanie z barierką na autostradzie w Hiszpanii. Trzeba jednak przyznać, że Hiszpanie mają lepsze podejście jeżeli chodzi o pierwszą pomoc. Od razu zatrzymało się kilka aut by udzielić pomocy, opatrzyć rany, zadzwonić po odpowiednie służby. Natomiast jak wróciłem do kraju to tylko w wiadomościach słyszałem, że jakiś bus miał wypadek i nawet nikt się nie zatrzymał :( .
Jedyne co mnie zastanawia to to, że policja nawet ze mną nie rozmawiała i nie dostałem żadnego mandatu, nie badali alkomatem itp. Mam nadzieje, że nie jestem tam poszukiwany i będę mógł się jeszcze wybrać w te ciepłe strony :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 01 Gru 2010 19:49 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
lider napisał(a):
lider napisał(a):
BTW Korzystał ktoś może z Hiszpańskiej wypożyczalni Record?? Jakie odczucia? Dużo blokują kasy na karcie?
Pzdr


Odpowiem sam sobie może się komuś przyda na przyszłość. Record nie blokuje kasy na koncie jeżeli wykupi się dodatkowe ubezpieczenie, które kosztuje 4,13euro/dzień maksymalnie 49,50euro. Jeżeli ktoś nie wykupi tego ubezpieczenia to trzeba zostawić kaucje 300/600euro. W sumie pomimo dachowania, wypożyczalnia stwierdziła, że wszystkim się zajmie ich ubezpieczyciel więc mogę ich polecić.


patrzałem na tą wypożyczalnie i ceny mają super :) orientuje się może ktoś gdzie w Gironie mają biuro aby odebrać auto?
Mnie interesuje tylko wypożyczenia auta do przejazdu z Girony - Barcelona. pytanie czy ktoś tak brał : Czy OPŁACA SIĘ ? (auto na 4 osoby)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Sty 2011 17:54 

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 7
to i ja 3 grosze :)

w usa wypozyczalem auto w dollar - ale przez traveljigsaw - mam male zastrzezenia co do firmy traveljigsaw ale samo wypozyczenie auta w duzej sieciowce a pozniej oddanie przebiegalo bez najmniejszego problemu. nawet wymiana byla zrobiona od razu - a i wg wazne - dollar jak i kazda wieksza wypozyczalnie ma tlumaczy - jesli nie sa dla ciebie jasne lub nie zrozumiale jakies punkty z umowy, dzwownia po czlowieka ktroy po polsku prowadzi za ciebie rozmowe - bardzo mi sie to podobalo ;-)

tani-wynajem - nie korzystalem z tej fimry - teraz jade to sproboje - ale traveljigsaw w razie jak masz jakies problemy to olewa cie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Sty 2011 04:00 

Rejestracja: 10 Sie 2010
Posty: 27
atomeka napisał(a):
w usa wypozyczalem auto w dollar - ale przez traveljigsaw - mam male zastrzezenia co do firmy traveljigsaw ale samo wypozyczenie auta w duzej sieciowce a pozniej oddanie przebiegalo bez najmniejszego problemu. nawet wymiana byla zrobiona od razu - a i wg wazne - dollar jak i kazda wieksza wypozyczalnie ma tlumaczy - jesli nie sa dla ciebie jasne lub nie zrozumiale jakies punkty z umowy, dzwownia po czlowieka ktroy po polsku prowadzi za ciebie rozmowe - bardzo mi sie to podobal


Można prosić o info jak jest w benzyną w dollarze ;) ? W momencie gdy się wynajmuje samochód jest zatankowany? Trzeba sobie z własnej kieszeni płacić za benzynę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 11 Sty 2011 22:13 

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 7
dukeofnottingham napisał(a):
atomeka napisał(a):
w usa wypozyczalem auto w dollar - ale przez traveljigsaw - mam male zastrzezenia co do firmy traveljigsaw ale samo wypozyczenie auta w duzej sieciowce a pozniej oddanie przebiegalo bez najmniejszego problemu. nawet wymiana byla zrobiona od razu - a i wg wazne - dollar jak i kazda wieksza wypozyczalnie ma tlumaczy - jesli nie sa dla ciebie jasne lub nie zrozumiale jakies punkty z umowy, dzwownia po czlowieka ktroy po polsku prowadzi za ciebie rozmowe - bardzo mi sie to podobal


Można prosić o info jak jest w benzyną w dollarze ;) ? W momencie gdy się wynajmuje samochód jest zatankowany? Trzeba sobie z własnej kieszeni płacić za benzynę?



jest zatankowany do pelna - i jak oddajesze to tez musi byc - ale mozesz wykupic opcje ze oddajesz z pustym bakiem i wtedy nic Cie nie interesuje - wg mnie opcaj ta jest nieoplacalna - benazyna tania jak barszcz ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 12 Sty 2011 11:30 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
co możecie polecić na lanzarote ? potrzebuje 2-3 auta na 2 dni
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 12 Sty 2011 11:57 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Potrzebujesz odebrać je na lotnisku czy możesz gdzieś na wyspie? Jak na lotnisku to poza sieciowkami Avis, Hertz itp zostaje goldcar i cicar. Ja wynajmowałem przez tani-wynajem.pl. Pamiętaj tylko o dwóch rzeczach: każdy kierowca będzie musiał mieć własną kartę kredytową oraz przeczytaj dokładnie warunki dotyczące paliwa: możesz trafić na opcję pełny-pełny ale większość jest za pełny-pusty. Oczywiście za benzynę płacisz dodatkowo przy wypożyczeniu a jak coś zostanie to rzadko kiedy zdarza się oferta z refundacja tego co jest w baku. Jeśli możesz na mieście to masz co chwilę wypożyczalnie goldcaru, pluscaru, ci-caru i jeszcze jakichś. Ceny podobne, często mają jakieś promocje typu samochód z kategorii wyższej w cenie o dwie trzy kategorie niższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 24 Sty 2011 17:11 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Lanzarote wypożyczalnia na mieście (miejska)
Do wypożyczenia auta potrzeba:
-dowód osobisty
-prawo jazdy
Płatne gotówką,benzyna oddajesz tyle ile jest w baku w chwili wypożyczenia.
np. Ja wypożyczałem auto na cały dzień 24h. Do hotelu przyjechał po nas facet wybraliśmy auto.
Hyundai i10 (33euro) i połowa baku. Przejechaliśmy około 200km (średnio 90km/h) dobiliśmy do rezerwy i tankowaliśmy połowę baku 13litrów za ~12 euro.
Kluczyki zostawia się w hotelu na recepcji, agencja sama odbiera auto (nas przy odbiorze już nie było)

www.autospluscar.com
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 25 Sty 2011 14:14 

Rejestracja: 08 Paź 2010
Posty: 34
Ja tez wypozyczylem samochod w autopluscar. Bedziemy tam ze znajomymi od 19 do 24 lutego, zobaczymy jak sie sprawdza, mam nadzieje, ze bedzie bez najmniejszych problemow. Po powrocie zdam relacje. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 26 Sty 2011 16:26 

Rejestracja: 24 Sty 2011
Posty: 1
mam pytanie:
wypożyczał ktoś auto w Szwecji?
chodzi mi o wypożyczenie gdzieś zaraz przy lotnisku Sztokholm Skavsta :)
jak się kształtują ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 26 Sty 2011 16:34 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
zobacz tu: http://tani-wynajem.pl/
jak na Szwecję, ceny zaskakująco niskie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 26 Sty 2011 19:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Hej, mam pytanie związane z wiekiem - 21 lat - chcę wypożyczyć samochód na fuerteventurze - w plus car nie mogę wypożyczyć w ogóle, w Tani-wynajem.pl mam minimum 3e za dzień więcej (za najtańszy model 15e oO), w goldcar także są opłaty za wiek.. i robią się kwoty już nie za ciekawe - czy jest jakiś sposób by to ominąć, jakaś firma wynajmująca bez nich?
pozdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 26 Sty 2011 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Washington napisał(a):
Hej, mam pytanie związane z wiekiem - 21 lat - chcę wypożyczyć samochód na fuerteventurze - w plus car nie mogę wypożyczyć w ogóle, w Tani-wynajem.pl mam minimum 3e za dzień więcej (za najtańszy model 15e oO), w goldcar także są opłaty za wiek.. i robią się kwoty już nie za ciekawe - czy jest jakiś sposób by to ominąć, jakaś firma wynajmująca bez nich?
pozdr

na kanarach z tego co zauwazylem (przynajmniej jak ja szukalem przez internet, nie wiem jak juz pozniej na miejscu) to ciezko znalezc wiek <23

btw, JIK, thx za info o autospluscar, pewnie bym standardowo bookował samochód przez autoreisen (a w zasadzie przez jeszcze inna stronę której nazwy zapomnialem, gdzie ceny sa nieco nizsze, a jak sie pozniej okazuje - to i tak.. autoreisen) a tu widze ceny sa lepsze - no i oficjalnie mozna placic debetówką, bo takto zawsze sie zastanawialismy czy znow przejdzie myk z depozytem bo nie mamy kredytówki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group