Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net

[ 1538 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 77  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 24 Mar 2012 10:03 

Witam :) wybieram sie na Majorke w środe i mam zamiar wypozyczyc samochod na 3 dni :)
Jak narazie nic nie rezerwowalem...i tutaj mam pytanie :)
Z ktorej wypozyczalni skorzystac?moze nie koniecznie zeby wyszlo jak najtaniej, nie chcialbym jezdzic Fiatem 126P:P...ale zeby warunki byly w miare ok i zeby wypozyczalnia nie pobierala dodatkowych wysokich oplat :)
I jeszcze chcialbym zapytac na jaki koszt powinienem sie przygotowac?? Mam 22 lata...musze wykupywac jakies dodatkowe ubezpieczenia, dopłaty za wiek kierowcy itp...??? Ahaa... i najwazniejsze ze nie posiadam karty kredytowej ;)
Z gory bardzo dziekuje za kazda odpowiedz :) pozdrawiam ;)
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 29 Mar 2012 14:27 

Czy ktoś korzystał z Hasso? Ceny mają bardzo OK, chciałbym jednak się dowiedzieć jak to wygląda ze strony płatności (ubezpieczenie, jakieś kaucje etc)
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 29 Mar 2012 23:48 

^ ceny maja dobre - ale za dzien :D 2 razy drozej w tym samym okresie co hiperrentacar
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 30 Mar 2012 10:55 

Czy ja wiem?
Np. sprawdziłem teraz i Hasso wychodzi dużo taniej.
Np. Fiat Panda w hiperrentacar za tydzień - 138 EUR, Fiat 500 w Hasso - 98.
Z większych:
Golf (hiperrentacar) - 182 EUR, Hesso - Citroen C4 - 147 EUR..

Nie znalazłem nic tańszego w hiperrentacar niż odpowiednik w Hesso.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 30 Mar 2012 18:04 

za to w doyouspain podrożało teraz o 50-70 EUR przy aucie za 10 dni w lipcu :shock:

Trzymam to nasze Reno Clio, ale zerkam, czy nie ma czegoś w promocji ;) Jak spadła cena do 225 EUR to próbowam zmienić rezerwację, ale nie dostałam żadnego potwierdzenia zmiany, a na drugi dzień cena była już 250 EUR - czyli taka jaką miałam wcześniej. I już taniej nie pokazywało żadnego auta. Może to był jakiś błąd systemu.

Ceny strasznie ruchome, raz w tygodniu staram się sprawdzić aktualne i kwota za 10-11 dni zmieniała się u nas od 225 EUR do 350 EUR za to samo auto :roll:

Ja w hesso też nie mogę trafić nic tanio w naszym terminie - 11 dni 350 EUR Fiat500. To 100 EUR drożej niż mam w tej chwili przez doyouspain :cry:

Obserwując ceny aut od grudnia 2011 stwierdzam, że obecne ceny wynajmu są bardzo wysokie :roll: Ciekawe czy utrzymają się, czy będą jednak spadać.
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 31 Mar 2012 11:28 

Zarezerwowałem wstępnie przez doyouspain autko.
Ale przyszedł mail, w którym napisano (tego na stronie niewidziałem...), że zwrot poza godzinami urzędowania (czyli między 22:00 a 8:00) dodatkowo jest płatny 30 EUR. Czyli już nie tak fajnie, bo odlotmam o ~6:00.

Czy jakaś wypożyczalnie nie kasuje za zwrot w tych godzinach?
W hesso napisali, że pracująod 7-mej, ale mogę zwrócić samochód o dowolnej godzinie. Czyli jak to działa?
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 04 Kwi 2012 01:39 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 76 442
Sprawdziłem warunki oddania auta poza godzinami parcy Hasso i niestety jest dodatkowa opłata 25 E cytuję:

"Our offices are daily open from 7:00 AM until 11:45 PM. There will be an extra charge of 25€ for deliveries out of office hours."

Do Poznania jest odlot o 6 rano i widzę że na Majorce wszystkie wypożyczalnie mają tą dodatkową opłatę z czym się pierwszy raz spotykam a oddawałem już w różnych miejscach auta po nocy;)

#68 PostWysłany: 04 Kwi 2012 22:58 
Awatar użytkownika

Z wyjątkiem wszystkich firm ktore maja soiska na lotnisku czyli, goldcar,recordgo, aurigacrown tyle z tanszych no i oczywiscie hertz budget itd...ja bralem na 3 dni w record go i zaplacilem 67euro, zwrot o 6 rano. dostalismy kia picanto ale spoko samochodzik dla 2-3 os. samochod byl 2 letni i mial przebiegu 70 000 ale ogolnie zadbany. polecam wypozyczalnie - nie zablokowali nic na koncie , wzialem z pelnym bakiem i oddalem z pelnym

#69 PostWysłany: 04 Kwi 2012 23:10 

Loty: 38
Kilometry: 79 867
Ja mam rezerwacje w GOLDCAR - punkt na lotnisku czynny wg. strony całą dobę.

http://www.goldcar.es

Darek
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 09 Kwi 2012 15:03 

Do tych, ktorzy korzystali z Hasso - jaka opinia o samochodach? Zadbane, czyste?
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 09 Kwi 2012 16:51 

Właśnie wróciłem z Majorki, opiszę wypożyczalnię Hiperrentcar. Korzystałem z niej z pomocą kuponu holidaycars, znaczy dwóch ;), mieli najlepszą cenę tylko dlatego. Wypożyczalnia znajduje się poza lotniskiem w Palmie, na lotnisku na parkingu żółty bus stoi , który zabiera do wypożyczalni 5 min. drogi , od razu pan daje numerek, aby nie było przepychanek w biurze, ala taki jak na niektórych pocztach. Jeśli oddajemy auto do odwożą także na lotnisko, w godzinach pracy czyli 8-22. Miałem auto z klasy B zarezerwowane, dostałem Skodę Fabię 1.2 za pierwszym razem nówkę 360 km przebiegu, za drugim 64000 km, w sumie autko ok z rodzinką 2+1 daliśmy radę objechać całą Majorkę. Przy wypożyczeniu do 7 dni auto dostajemy pełny bak, oddajemy pełny, powyżej 7 dni pełny/pusty. Za pierwszym razem ściągnięto kaucje z karty 75 euro, po oddaniu przelana od razu na kartę kaucja. Za drugim skan z karty z moim podpisem, ale czek chyba obciążający kartę 75 euro ( no nie wiem jak to dokładnie się nazywa), czek oddany przy zwrocie. Miałem ubezpieczenie holidaycars więc żadnej innej kaucji nie ściągnięto. Po oddaniu aut , sprawdzali tylko ilość paliwa. No niestety problem jest z oddanie auta poza godzinami pracy dodatkowo 30 euro opłaty i zawsze pełny/pusty nawet czy jednym 1 czy 2 dniach. Nie ma opcji dojścia na pieszo z wypożyczalni na lotnisko bo trzeba przejść przez autostradę. Chyba taxi tylko zostaje w takim wypadku. Szkoda, że nie maja parkingu na lotnisku, stąd pewnie mają nieco niższe ceny. Na busy nie czekaliśmy więcej niż 5 minut. W sumie jestem zadowolony.

#72 PostWysłany: 09 Kwi 2012 20:26 

jabtom, czy orientujesz sie czy hiperrentcar maja jakieś miejsce gdzie możesz odebrać samochód w miescie? Czy tylko na lotnisku? I jak z platnoscia- czy da sie zaplacic nie kredytowka ( i na przyklad doplacic te jakies ubezpieczenie) ?

Dzieki za odp
 Relacje PM off  

#73 PostWysłany: 09 Kwi 2012 21:20 

kowalewska_k napisał(a):
jabtom, czy orientujesz sie czy hiperrentcar maja jakieś miejsce gdzie możesz odebrać samochód w miescie? Czy tylko na lotnisku? I jak z platnoscia- czy da sie zaplacic nie kredytowka ( i na przyklad doplacic te jakies ubezpieczenie) ?

Dzieki za odp

Jeśli chodzi o Palmę to w mieście nie mają wypożyczalni, mają w innych miejscowościach wypoczynkowych, co to debetówki to nie wiem czy akceptują, można wykupić ubezpieczenie ichniejsze. http://www.hiperrentacar.com podaję stronę może będzie pomocna.

#74 PostWysłany: 09 Kwi 2012 21:40 

Witam. Wypożyczałem samochód w hiperrentacar. Wykupiłem ich ubezpieczenie w cenie 5 EUR na dzień. Płaciłem kartą debetową i nie było żadnych problemów. Nie wiem czy tak samo jest gdy nie wykupuje się ubezpieczenia. Wypożyczałem auto na 3 dni. Zwrot niestety wypadł mi na godziny gdy biuro jest zamknięte (wczesna godzina odlotu i aby się dostać na lotnisko wykupiłem opcję oddania właśnie w godzinach poza pracą biura - opłata dodatkowa 30 EUR). Jako że zwracałem samochód w godzinach gdy biuro jest nieczynne zapłaciłem też za pełen bak paliwa. Zapłaciłem 64 EUR za bak 35 litrów (Panda 1.2) - czyli cena 1.8 EUR za litr - cena zawyżona gdyż na stacjach oscyluje ok 1.5 EUR. Za pandę na 3 dni wyszło mi więc (razem z pełnym bakiem paliwa i dodatkowym ubezpieczniem) 189 EUR. Gdybym nie zwracał samochodu w nocy na lotnisku cena z ubezpieczeniem byłaby ok 93 EUR za 3 dni. Z perspektywy czasu, uważam że popełniłem błąd płacąc 30 EUR za zwrot w nocy (w moim przypadku taksówka w nocy na lotnisko to był koszt 12 EUR). Ogólnie wypożyczalnię polecam;)

#75 PostWysłany: 10 Kwi 2012 21:40 

Hej. czy ktoś orientuje się jak jest z platnoscia w OK RENT A CAR ? Poniewaz mam tylko karte visa ( ma wypukłe cyferki, ale ani kredytowka ani wypukla karta nie jest;/ ). zastanawiam sie czy zaakceptuja karte, a jesli nie czy jest jakas inna opcja oplaty?
 Relacje PM off  

#76 PostWysłany: 10 Kwi 2012 21:45 

jabtom i bwr dzięki za odpowiedź, zastanawiam sie nad hiperrenacar, ok rent a car i goldcarem, mam nadzieje ze cos w koncu uda mi sie zdecydowac:)
 Relacje PM off  

#77 PostWysłany: 12 Kwi 2012 23:28 

Loty: 29
Kilometry: 49 708
Korzystając z serwisu [url]doyouspain.com[/url] mam 2 oferty wynajmu(poniżej treści z vouchera):
Może korzystaliście macie jakieś opinie na temat RECORD RENT A CAR i OK RENT A CAR.

OK ma siedzibę poza lotniskiem i z tego co wiem, to do niej zawożą i po oddaniu auta z niej przywożą na lotnisko http://www.okrentacar.es/en/

Czy RECORD RENT A CAR , to jest to: http://www.recordrentacar.com/ //zmyliło mnie to "GO"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Please, collect your car from the RECORD RENT A CAR office which is located in Mallorca Airport
Arrivals Hall.
"Payment needs to be made by a CREDIT CARD (Visa or MasterCard) by the main driver. On arrival
you will be asked to prepay the full tank of fuel so please return the vehicle as empty as possible as
we are not able to refund money for unused fuel. Please, note that for rentals up to 3 days if you return
the vehicle with the same amount the money will be refunded. (If you choose the full/full option for
rentals of 3 days or less and do not return the vehicle full you will be charged for the missing fuel plus
a 20EUR handling fee). Minimum age 21 with one year driving experience. Young driver supplement
(21-25) 4EUR per day max.42EUR. Additional driver: 4EUR per day, max.42EUR per rental and driver.
Customers aged 70+ must take the extra insurance (small cars: 5.95eur/day, family cars:
6.95eur/day, people carriers: 8.50eur/day). Out of hours collection (00:00h-07:00h): 30EUR (on
request only). On arrival you will be offered optional insurance for damage to wheels/glass/negligence.
If you do not wish to take it you will be asked to leave a deposit which is refunded when the vehicle is
returned. Deposit amount: 400EUR (small cars), 500EUR (family cars), 600EUR (people carriers). 7 &
9 seaters are subject to an insurance excess of 600EUR. The Nissan Qashqai group is subject to an
excess of 400EUR. Damage/Accident Admin Fee: 20EUR."

After collecting your luggage, please proceed to the lifts located in arrivals. Take the lift to the second
floor and exit the terminal building. Just outside, a representative from OK RENT A CAR will be waiting
to take you to the OK RENT A CAR office, located just a few minutes from the airport.

"Unlimited mileage. Insurance subject to an excess of 500eur-1250eur depending on the category.
Minimum Age: 21 with 3 years driving experience. Additional Driver: 4.50eur/day (max. 45eur/rental).
Out of hours collections and returns: 29.50eur (22:00h - 08:00h). Child and booster seats: 3.95eur/day
(max.39.95eur per rental/seat). Fuel is not included in our quoted rates. On arrival you will be asked to
prepay a full tank and return the car empty as we are not able to refund money for unused fuel.
Please, note that for rentals up to 3 days if you return the vehicle with the same amount of fuel the
money will be refunded. A major CREDIT CARD such as Visa or MasterCard (belonging to the main
driver) is needed to collect the vehicle. Payment must be made by the main driver. Young driver
supplement (less than 23) 10eur/day (max. 70eur). GPS: 3.95eur/day (max. 19.95eur/rental)."
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 14 Kwi 2012 00:06 
Awatar użytkownika

m4g1k napisał(a):
Z wyjątkiem wszystkich firm ktore maja soiska na lotnisku czyli, goldcar,recordgo, aurigacrown tyle z tanszych no i oczywiscie hertz budget itd...ja bralem na 3 dni w record go i zaplacilem 67euro, zwrot o 6 rano. dostalismy kia picanto ale spoko samochodzik dla 2-3 os. samochod byl 2 letni i mial przebiegu 70 000 ale ogolnie zadbany. polecam wypozyczalnie - nie zablokowali nic na koncie , wzialem z pelnym bakiem i oddalem z pelnym

Recordgo cytuję:
"For deliveries out of our office hours (from 0:00h to 7:00h in Palma de Mallorca, Alicante, Malaga) there is an extra charge of € 30."

Goldcar cytuję:
"Palma de Mallorca, airports there is an additional local charge of 35€ for all vehicles collected outside office opening hours.

Aurigacrown teoretycznie nie ma tej oplaty ale ich auta są o 30 E droższe więc ..... nadal nie znalazłem wypożyczalni, która sobie nie liczy dodatkowo 30 E za oddanie auta poza godzinami pracy biura.

#79 PostWysłany: 14 Kwi 2012 16:10 

Ja zarezerwowałem w Hasso, dla pewności zapytałem i otrzymałem odpowiedź:

"Dear customer,
we don´t charge nothing for leaving the vehicle out of our opening time.
You can leave the car directly at the airport, there is 24hour open."

Czyli po lądowaniu busik Hasso wiezie po odbiór samochodu (po drugiej stronie autostrady), a jak będę odlatywał, to zostawiam na lotnisku ;-) Mi pasuje.
 Relacje PM off  

#80 PostWysłany: 15 Kwi 2012 14:24 
Awatar użytkownika

Sprawdziłem warunki oddania auta poza godzinami parcy Hasso i niestety jest dodatkowa opłata 25 E cytuję:

"Our offices are daily open from 7:00 AM until 11:45 PM. There will be an extra charge of 25€ for deliveries out of office hours."

Poza tym auto, które w innych wypożyczalniach kosztuje 60 E w Hasso kosztuje 90 E (5 drzwi, 5 osoób na koniec maja)

[ 1538 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 77  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Google Adsense [Bot], Proximic [Bot] oraz 2 gości