Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Paź 2010 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2010
Posty: 136
dzdzoanna napisał(a):
m4g1k napisał(a):
Nie licz że ktoś ci wynajmie auto jeśli będziesz miała mniej niż wymagany wiek. Ja rok temu w Barcelonie i Saragossie szukałem dość intensywnie takiej wypożyczalni niestety nie znalazłem, miałem ten sam problem - 20 lat...


Na stronie GoldCar jest napisane, że wiek wymagany to 21. I własnie nie wiem co z tym zrobić. Jest jakas szansa to ominąć?



Nam właśnie nie chcieli w Goldcarze wypożyczyć, i nie ma zmiłuj się , przepis jest przepisem, mało tego pamiętajcie , że to kierowca musi mieć kartę kredytową a nie któryś z pasażerów...a tak swoją drogą są jakieś wypożyczalnie które wypożyczają auta osobom poniżej 21 lat?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 13 Lis 2010 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 340
złoty
Ja wypożyczałem przez doyouspain.com. Wybrałem "smart fortwo or similar". Wyszło 23€ za 3 dni (a dokładniej od poniedziałku 8 rano do środy o 20). Dostałem auto z auriga crown. Po przeczytaniu opinii w internecie stwierdziłem: "o zgrozo!". Ale nie było tak źle. Dostałem prawie nówkę sztukę peugeot'a 206+ 1.4 HDI (10000 km przebiegu). Dodatkowo dokupiłem ubezpiecznie na opony, sprzęgło (podwozia nie obejmowało) za 20€ (bo 5€ dziennie ale nie mniej jak 20€). Przy wypożyczaniu do 3 dni włącznie nie pobierają opłaty za paliwo - dostaje się auto z pełnym bakiem i z pełnym trzeba oddać. Mi do pełna weszło 15,8 litra po przejechaniu ok. 270 km z czego duża część w górach. Za litr ON płaciłem 1,109€. Płaciłem kartą kredytową, więc nie musiałem zostawiać 300€ kaucji. Przy oddawaniu auta przyszedł gościu oglądnął dookoła, spisał stan licznika, stwierdził "Perfect!" i to tyle. Ogólnie całość wyszła 60€ więc myślę że całkiem ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Cze 2011 02:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
raport z ostatniego weekendu, GoldCar @ Majorka

po pierwsze primo to zabukowalem sobie samochod jakies 2 miesiace wczesniej (klasa kompakt), cena wynosila ok 71 euro

jakies 2 tyg przed wyjazdem z ciekawosci chcialem zobaczyc, ile kosztowaloby wypozyczenie, gdybym zabukowal dopiero na te 2 tyg przed przyjazdem - i tu niespodzianka, bo okazalo sie ze w takim wypadku cena wynosi.... 51 euro :)
anulowalem wiec stara rezerwacje i dokonalem nowej, ale wzialem samochod klasy LL (mercedes A) za 59 euro, pomyslalem sobie ze da mi to wieksze pole manewru w razie czego, jak nie bedzie nic ciekawego z klasy LL to wezme kompakt i tyle

po przylocie na lotnisku i ustawieniu sie w kolejce pierwsze WoW - w kolejce do GoldCara bylo lacznie wiecej ludzi niz w kolejkach do wszystkich pozostalych wypozyczalni razem wzietych (jakies 5 czy 6 innych wypozyczalni ma swoje oddzialy tuz obok)

takze lacznie w kolejce odstalem jakies 40 czy 50 minut


potem okazalo sie, ze w obsludze pracuje jedna Polka :) - ale akurat byla zajeta wiec dogadywalem sie z Hiszpanka

okazalo sie, ze rzeczona klasa LL to niestety tylko i wylacznie mercedes A, a w nizszej klasie na tamta chwile zostaly tylko focusy, wiec wzialem sobie tego mercedesa
nie wiem dokladnie co tam mial pod maska, ogolnie prowadzil sie przecietnie, wyposazenie w srodku dosc standardowe, ergonomia jazdy imho przecietna, bagaznik maly, tryb ECO ktory ponoc jest super extra i malo spala ale nie chcialo mi sie go opanowywac, raczej mnie denerwowal niz byl przydatny; ogolnie nie wydaje mi sie zeby bylo sens doplacac te pare euro w stosunku do focusa
na autostradzie bujal sie bez problemu do 160 - 170, wiecej nie sprawdzalem, ogolnie ludzie jakos strasznie slamazarnie jezdza na tej Majorce, nie wiem, wysokie mandaty czy co? nawet ludzie jezdzacy audi czy bmw z rzadka przekraczali 130-140 na autostradzie

co do placenia to placilem debetowka niewypukla i w zwiazku z tym musialem wykupic to dodatkowe ubezpieczenie za 30 euro
co do benzyny to babka mowila, ze moge dolac przy oddawaniu, ale zebym nie dolewal do pelna bo i tak moga mi zwrocic tylko 7/8 wartosci benzyny, za ktora place - nie za bardzo mi sie chcialo bawic w to przeliczanie, dolewanie itp zwlaszcza, ze jechalem tylko na 2 dni, koniec koncow costam w baku oddalem, ale nie za wiele - juz nastepnego dnia zwrocili mi 11euro na konto

to w sumie tyle z ciekawostek, dodam tylko jeszcze ze w Palmie znalazlem za wycieraczka mandat 60euro za parkowanie w strefie platnej (w zasadzie nie bylo tam zadnego oznaczenia na znaku jakoby byla to strefa platna, wiec zwroccie uwage / dopytajcie sie w razie czego)
a jak odstawialem fure to na parkingu na miejscach GoldCara widzialem fajna alfe romeo, nie pamietam dokladnie jaki model ale na oko bardzo fajna, jakbyscie wypozyczali to sprobujcie ja sobie zarezerwowac :) co alfa to alfa a nie tam jakis focus czy mercedes A :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Lip 2011 12:42 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
Też dostałem mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym. Samochód był z wypożyczalni. Było to w sierpniu ubiegłego roku na Majorce.
Teraz lecę do Barcelony. Czy przy kontroli dokumentów na lotnisku mogą mnie "poprosić" o jego zapłacenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Wrz 2011 08:43 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 45
Ja zdam swiezy raport bo bylem na Majorce 1 - 8 wrzesnia.
Pozyczalem przez amigoautos.com z lotniska w Palmie (oddawalem tez tam) i po otrzymaniu potwierdzenia okazalo sie, ze to Goldcar.
Dostalem Fieste w dieslu (70KM) z przebiegiem ok 14000km wiec w porzadku. Autko fajne, dobrze sie prowadzilo, w srodku calkiem sporo miejsca w porownaniu z wymiarami zewnetrznymi.
Ale do rzeczy:
Cena wyjsciowa: 117.5 EUR / 7 dni (rezerwacja na tydzien przed wyjazdem).
Doplata za paliwo: chyba ok 65 EUR
Co mnie zaskoczylo kazali doplacic za diesla -> ok 15 EUR.
Wzialem dodatkowe ubezpieczenie tzw. relax insurance -> 5 EUR / dzien wiec razem 35 EUR (nieobowiazkowe przy platnosci KK, jak sie go nie bierze to blokuja 500 EUR).
Mozna placic debetowka ale wtedy relax insurance trzeba obowiazkowo zaplacic

Oczywiscie trzeba bylo oddac z maksymalnie pustym bakiem.

Piszecie, ze jak sie odda z pelnym to oddadza za paliwo (czy tam za 7/8 paliwa) ale ja bym nie ryzykowal bo na kontrakcie jest napisane return empty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Wrz 2011 09:08 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
MARCINO napisał(a):
Piszecie, ze jak sie odda z pelnym to oddadza za paliwo (czy tam za 7/8 paliwa) ale ja bym nie ryzykowal bo na kontrakcie jest napisane return empty.

Bo polityka paliwowa zależy od wypożyczalni a czasem i od liczby dni wypożyczenia. Na przykład wypożyczając auto w Record Go do trzech dni włącznie można mniej więcej wybrać ile paliwa oddajesz. Natomiast już powyżej trzech dni należy oddać z pustym, bo nie zwracają ani centa za to co zostało w baku.
BTW byłem w podobnym terminie: 28.09 -4.09 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Wrz 2011 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
michal.sa napisał(a):
MARCINO napisał(a):
Piszecie, ze jak sie odda z pelnym to oddadza za paliwo (czy tam za 7/8 paliwa) ale ja bym nie ryzykowal bo na kontrakcie jest napisane return empty.

Bo polityka paliwowa zależy od wypożyczalni a czasem i od liczby dni wypożyczenia. Na przykład wypożyczając auto w Record Go do trzech dni włącznie można mniej więcej wybrać ile paliwa oddajesz. Natomiast już powyżej trzech dni należy oddać z pustym, bo nie zwracają ani centa za to co zostało w baku.


dokladnie, tak samo jest w goldCar, tzn kiedys zawsze bylo 'do 3 dni - oddasz pelny, zwrocimy kase' a teraz na majorce mialem tak jak pisalem 'odamy max 7/8 wartosci pelnego baku'
a przy dluzszych wypozyczeniach wlasnie nalezy oddac z pustym
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Wrz 2011 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 49
Jesli rezerwuje sie na doyouspain i po jakims czasie widzisz ze cena spadla to nie trzeba anulowac rezerwacji i od nowa jej robic. wystarczy zmienic godzine odbioru auta o 30minut i juz wysylaja nowy voucher z cena do zaplaty aktualna w danej chwili (ja tak zrobilem). w czwartek bede oddawal auto w goldcarze (wypozyczenie na 3 dni) ktore dotankuje do pelna wiec zdam raport czy rzeczywiscie zwrocili 7/8wartosci kwoty czy calosc. mysle ze nawet jest zwroca 7/8 to biorac pod uwage ich stawki za paliwo to wyjdzie podobnie jak zatankowanie do pelna na stacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Wrz 2011 11:53 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
POZ-lux napisał(a):
Jesli rezerwuje sie na doyouspain i po jakims czasie widzisz ze cena spadla to nie trzeba anulowac rezerwacji i od nowa jej robic. wystarczy zmienic godzine odbioru auta o 30minut i juz wysylaja nowy voucher z cena do zaplaty aktualna w danej chwili (ja tak zrobilem). w czwartek bede oddawal auto w goldcarze (wypozyczenie na 3 dni) ktore dotankuje do pelna wiec zdam raport czy rzeczywiscie zwrocili 7/8wartosci kwoty czy calosc. mysle ze nawet jest zwroca 7/8 to biorac pod uwage ich stawki za paliwo to wyjdzie podobnie jak zatankowanie do pelna na stacji


Ile przed przylotem na Majorkę zrobiłeś ten myk ze zmianą rezerwacji ?
Jak przyszedłeś do wypożyczalni to mieli tylko jedną rezerwację na twoje dane?
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Wrz 2011 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
@POZ-lux - dzięki za świetną radę - zajrzałem do mojej rezerwacji i faktycznie obecnie jest 3 Euro taniej, do tego można było zmienić autko na ciut większe w tej samej cenie. Ja jadę dopiero za 3 tygodnie, więc chętnie przeczytam Twoja relację.
Moja wypożyczalnia to Auriga Crown.
Ogólnie spodziewam się, że będą próbowali obciążyć kartę na 500 Euro kaucji plus paliwo proponując w zamian 150 Euro i jakieś 7,50 ubezpieczenia za dzień lub bez kaucji i 15 Euro dziennie za ubezpieczenie - przynajmniej tak mi mniej więcej proponowali w czerwcu w Sewilli.
Ostatnio zapłaciłem te 7,50 ekstra dziennie, tym razem dam sobie obciążyć kartę kaucją. Ale ciekawy jestem jak wyszło to w Twoim przypadku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Wrz 2011 23:40 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
W niedziele lecimy na Majorke zarezerwowalismy auto w GoldCar -->3dni ok. 40 i do tego ubezpieczenie 5e za dzien ale nie mniej niz 30e troche duzo
zaczelam wiec przegldac inne i widze ze w Record Go cena auta jest podobna ale ubepieczenie poprostu 5e za dzien (bez minimum) i do tego do 3 dni wybiera sie co do ilosci paliwa.
Czy ta wypozyczalnia jest ok?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Wrz 2011 23:53 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
olaaa napisał(a):
W niedziele lecimy na Majorke zarezerwowalismy auto w GoldCar -->3dni ok. 40 i do tego ubezpieczenie 5e za dzien ale nie mniej niz 30e troche duzo
zaczelam wiec przegldac inne i widze ze w Record Go cena auta jest podobna ale ubepieczenie poprostu 5e za dzien (bez minimum) i do tego do 3 dni wybiera sie co do ilosci paliwa.
Czy ta wypozyczalnia jest ok?


Ktoś pisał że brał w Recor Go i wszytko było ok, ja sam się skusiłem na Record Go ( a dokładniej zostałem wylosowany ) ale na moje uwagi musisz poczekać jeszcze z 3 tygodnie ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 22 Paź 2011 17:53 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Wrażenia z wypożyczenia auta --> Record Go
Po przylocie wypożyczyliśmy auto na 3 dni - Opel Corsa, diesel, 11000km z 2011roku, cena: 42e (wypozyczenie auta) + 5.50 x3 (full insurance) Super autko spaliło nam mniej niż 5l/100 zrobiliśmy nim jakieś 650km.
Następnie oddaliśmy autko i po 3 dniach wypożyczyliśmy drugi raz. Wzieliśmy tym razem z klasy niżej Pande. W środku było dość brudno i śmierdziało papierosami, wyjechaliśmy za lotnisko z myślą może się wywietrzy ale niestety nie.Tak więc wróciliśmy i zamienili nam bez problemu na Opla Corsę około 9000km też z 2011roku. Za drugim razem zapłaciliśmy 40e+ubezpieczenie.
Wrażenia z wypożyczalni bardzo pozytywne. Polecam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Paź 2011 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Właśnie wróciliśmy z Majorki.
Miesiąc temu zarezerwowałem na DoYouSpain.com auto smart4two - koszt na 3 dni 32,50 Euro.
2 tyg. temu oferta zmieniła się na lepszą - za 29,23 Euro można było wypożyczyć auto z 4 miejscami (Citroen C2)
Zmieniłem więc godzinę odbioru, po około dobie przyszła nowa rezerwacja na Citroena C2, ale cena wciąż 32,50 Euro.
Anulowałem więc tę rezerwację i zrobiłem nową.
I wtedy zmienił się dostawca auta z Auriga Crown na BK Rent.
O tyle gorzej, że BK jest oddalone jakieś 3km od lotniska i zabierają pasażerów swoim busikiem na miejsce.

Na miejscu bardzo miły pracownik zaproponował nowego forda Focus (3k na liczniku) i odpowiedzialność własną 250 Euro (nieblokowaną na karcie z góry) lub pełne ubezpieczenie za 37 Euro.
Nie wziąłem tego ubezpieczenia, z karty kredytowej pobrano więc tylko 92 Euro za pełny bak paliwa.
Auto oddałem nienaruszone, zatankowane i na miejscu zrobiono zwrot tych 92 Euro na kartę, następnie odwieziono na lotnisko.
Bardzo polecam tę firmę, chyba pierwszy raz udało mi się wypożyczyć auto za takie grosze i to w bardzo miłej atmosferze - żadnego wciskania dodatkowych opłat na siłę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Paź 2011 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
jobi napisał(a):
Właśnie wróciliśmy z Majorki.
Miesiąc temu zarezerwowałem na DoYouSpain.com auto smart4two - koszt na 3 dni 32,50 Euro.
2 tyg. temu oferta zmieniła się na lepszą - za 29,23 Euro można było wypożyczyć auto z 4 miejscami (Citroen C2)
Zmieniłem więc godzinę odbioru, po około dobie przyszła nowa rezerwacja na Citroena C2, ale cena wciąż 32,50 Euro.
Anulowałem więc tę rezerwację i zrobiłem nową.
I wtedy zmienił się dostawca auta z Auriga Crown na BK Rent.
O tyle gorzej, że BK jest oddalone jakieś 3km od lotniska i zabierają pasażerów swoim busikiem na miejsce.

Na miejscu bardzo miły pracownik zaproponował nowego forda Focus (3k na liczniku) i odpowiedzialność własną 250 Euro (nieblokowaną na karcie z góry) lub pełne ubezpieczenie za 37 Euro.
Nie wziąłem tego ubezpieczenia, z karty kredytowej pobrano więc tylko 92 Euro za pełny bak paliwa.
Auto oddałem nienaruszone, zatankowane i na miejscu zrobiono zwrot tych 92 Euro na kartę, następnie odwieziono na lotnisko.
Bardzo polecam tę firmę, chyba pierwszy raz udało mi się wypożyczyć auto za takie grosze i to w bardzo miłej atmosferze - żadnego wciskania dodatkowych opłat na siłę.

Podobnie mialem rok temu. Tyle, ze zamiast zamowionego Smarta dostalem polroczna Fieste, tez z BK za posrednictwem doyouspain.com Zdecydowanie polecam tego posrednika :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Paź 2011 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Rezerwowalem na 10/2011 zarowno samochód jak i hotel na Teneryfie przez doyouspain.
Wszystko bez przeszkód. Jedyna mała skaza to cena po jakiej przeliczono paliwo w baku 1,70 euro przy cenie na dystrybutorze 0,95 euro. Odbiór auta w goldcar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 26 Paź 2011 13:10 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Dziś rano wróciłem z Majorki.
Auto rezerwowałem z około miesięcznym wyprzedzeniem na www.doyouspain.com
- cena za auto na 5 dni / 58e
- rezerwowałem Renault Clio lub coś podobnego
- doyouspain, wylosował/przydzielił wypożyczalnię RecordGo

Po przylocie odebrałem auto w okienku na lotnisku. Opłaty jakie dokonałem to:
- wypożyczenie samochodu 58e
- pełny bak, oddawałem z pustym. 50l za 76e
- ubezpieczenie auta na okres wypożyczenia 33e lub kaucja 400e. Wybrałem ubezpieczenie
- otrzymane auto to Opel Corsa (ten kanciasty model seria 4 chyba już). 5 drzwiowa, silnik 1,2. Na liczniku 29000 km, przejechane.
- ja zrobiłem około 1100km dolewałem jeszcze za 25e
- auto miało lekko porysowany zderzak przy wypożyczeniu
- przy zwrocie auta, tylko wymiana: gdzie jest auto i czy wszystko ok?

Mogę z ręką na sercu polecić pośrednika DoYouSpain oraz wypożyczalnię RecordGo
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 14 Lut 2012 23:05 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 2
I co zapłaciłeś ten mandat? bo właśnie tez dostałem za wycieraczką wezwanie i nie wiem czy jest sens płacenia 60 euro auto pożyczone w goldcarze A nie było wcale oznaczeń w tej Palmie

Darek9634 napisał(a):
Też dostałem mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym. Samochód był z wypożyczalni. Było to w sierpniu ubiegłego roku na Majorce.
Teraz lecę do Barcelony. Czy przy kontroli dokumentów na lotnisku mogą mnie "poprosić" o jego zapłacenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 27 Lut 2012 01:48 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
mam pytanie bo chcemy wypożyczyć auto na majorce i wchodziłem przez stronę record go za
Forda Fieste 6 dni wyszło mi 164E czy w tym już jest pełen bak paliwa i ubezpieczenie?
można jakoś załatwić jakieś zniżki na tej stronie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Lut 2012 01:52 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Paliwo jest zawsze oddzielnie liczone. Co do kwestii ubezpieczenia to wszystko na pewno jest dokładnie na stronie opisane. Co do wypożyczania auta na Balearach to ja zawsze korzystam z oferty: economycarhire.com Zawsze jak sprawdzam to mają bardzo dobre ceny, śmiało mogę polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group