Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 09 Wrz 2012 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 9
Witam forumowiczów,
Czy ktoś płacił w GoldCar albo innej wypożyczalni kartą MasterCard Prepaid (np. od Fly4Free)?
I drugie pytanko, kiedy dodaje się do rezerwacji takie rzeczy jak dodatkowe ubezpieczenie, dodatkowego kierowce, itp.?

Dziękuję, pozdrawiam.
_________________
2012:
[24.07 - 26.07] Warszawa Modlin - Stavanger - Warszawa Modlin
[15.08 - 20.08] Warszawa Modlin - Budapeszt - Warszawa Modlin
[14.09 - 21.09] Poznań - Palma de Mallorca - Poznań

Jeśli lecisz w podobnych terminach - zapraszam do kontaktu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#142 PostWysłany: 22 Wrz 2012 20:30 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
witam

wczoraj wieczorem korzystając za grupona 39zł zabukowałem auto na HOLIDAYCARS.COM. wybrałem 2-gą pod względem ceny opcję InterRent Spain - która akurat się pojawiła a oni z kolei wypożyczalnię wskazali Europcar

cena za 7 dnie 109 euro za Chevroleta Aveo lub coś podobnego z dodatkowym ubezpieczeniem od "wszelkiego ryzyka" i ewentualnym zwrotem kosztów bez strat po rezygnacji z wynajmu

na miejscu fotelik dla dziecka 41 e za tydzień do zapłaty na miejscu

jak na razie bez problemów - po wakacjach więcej informacji
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 23 Wrz 2012 11:51 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 1
Witam.

Mam 2 pytania.

Czy ktoś się orientuje czy w holidaycars koniecznie musi być paszport jako drugi dokument czy może być dowód osobisty?
Czy do wynajmu konieczna jest karta kredytowa czy może być karta debetowa albo prepaid?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 27 Wrz 2012 09:26 

Rejestracja: 10 Lip 2011
Posty: 9
Witam,

A jak wygląda sytuacja z wypożyczeniem skuterów?
Dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 27 Wrz 2012 09:58 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 71
Witam,
wypożyczalnia w El Arenal u polaka znajduje się przy rozwidleniu Carrer de Torrent, i Carrer de Fita mają logo litery ' Q ' na czarnym tle. (przechodzi tamtędy taki wyschnięty odpływ czy coś takiego ala 'kanał' :))
Pracuje tam miły młody chłopak. Wynajęliśmy tam samochód na jeden dzień na początku września 2012. Ceny w porównaniu do konkurencji są niższe. Za wypożyczenie zapłaciliśmy 35 Euro (czym dłużej tym taniej). Na umowie jest zapisane ok ile % jest paliwa tyle samo oddajesz. Samochód masz od 9 do 20 z racji pomocy dla rodaka Polacy wynajmujący samochód mogą oddać autko o 9 następnego dnia przez co mogliśmy wrócić do hotelu w nocy i nie spieszyć się ze zwiedzaniem :)
pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 03 Paź 2012 11:24 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 3
Witam.
Gdzieś czytałem (nie pamiętam czy tutaj, czy w jakimś internetowym poradniku), że GOLDCAR anuluje rezerwację jak się spóźnimy. Nie jest to prawdą, leciałem ponad tydzień temu do PMI z między lądowaniem w Baden-Baden (przypadek medyczny) i mieliśmy 2h opóźnienia + kolejka przed okienkiem ok 45minut - rezerwacja była cały czas aktywna. Dodam, że w momencie odbioru rezerwacji można z powodzeniem zmienić samochód. Ja akurat miałem dostać forda fieste ale zamieniłem na fiata 500 - stwierdziłem ze fajnie będzie pojeździć po mallorce takim pierdkiem :)
pozdro!

ed:
dodam, że GOLDCAR jest w porządku - zapłaciłem tyle ile myślałem, jedynym problemem (w sumie niewielkim) była kolejka do odbioru samochodu - największa ze wszystkich wypożyczalni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 04 Paź 2012 14:48 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
Witam

czy ktoś w Palma de Mallorca Airport wynajmował auto w Europcar?? Czy może wie gdzie jest biuro Europcara na tym lotnisku??

Dostałem na voucherze tylko takie informacje:

Szczegóły odbioru: przejdź do stanowiska InterRent

Adres: Arrivals Hall Serviced by Europcar Palma de Mallorca Airport (PMI)

DZIĘKI
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 04 Paź 2012 20:31 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 3
wszystkie wypożyczalnie na lotnisku skupione są w jednym miejscu, więc bez problemu trafisz
o ile się nie mylę stoiska wypożyczalni zlokalizowane są naprzeciwko taśm z których odbierasz bagaż nadawany, nie da się chyba obok nich nie przejść ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 04 Paź 2012 20:47 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
dzięki właśnie o to mi chodziło
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 07 Paź 2012 12:31 

Rejestracja: 13 Wrz 2011
Posty: 51
Orientuje się ktoś czy opłaca się kupić podkładkę dla dziecka(120cm) w jakimś supermarkecie i potem ja porzucić zamiast brać taką z wypożyczalni samochodów?
W goldcar.es koszt pożyczenia to: Car seat 15 to 36 Kg 4.61 € / day

Mam zamiar wziąć samochód na 4 dni więc wychodzi około 75pln za samą podkładkę:/
A może w ogóle olać i liczyć że nie ściągną mandatu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 07 Paź 2012 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
W Hiszpanii nie ma obowiązku posiadania fotelika dla dziecka: http://www.labora.com.pl/dziecko.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 07 Paź 2012 21:33 

Rejestracja: 13 Wrz 2011
Posty: 51
Dzięki za info. Faktycznie wystarczyło trochę pogooglać i się potwierdza na wielu stronach:/
Mam nadzieję że na inne tricki nie dam się goldcarowi naciąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 08 Paź 2012 20:45 

Rejestracja: 08 Paź 2012
Posty: 1
Ostatnio wypożyczałem samochód na Majorce w goldcar na lotnisku. Wziąłem peugeota 308 na 5 dni. Cena samego samochodu wyniosła 102 euro. Dodatkowo policzyli 10 euro za diesla, dodatkowe ubezpieczenie 41 euro, pełny bak paliwa 105 euro. Całość 258 euro, płaciłem debetówką. Gdy rezerwowałem samochód poprzez amigoautos kwota była podana w euro, na lotnisku również podali mi że mam do zapłaty tyla a tyle euro i kazali aby się podpisać na terminalu. Okazało się że goldcar "wspaniałomyślnie" sam przewalutował mi 258 euro na 1104 złote nie informując mnie o tym. Płaciłem kartą walutową w euro i bank kolejny raz przewalutował mi złote na euro które miałem na karcie. Tak więc uważajcie na goldcar.
Sam samochód był ok, oddanie spowrotem bez problemowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 27 Paź 2012 11:11 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
witam

niedawno wypożyczałem auto korzytając z grupona przez holidaycars - przydzielono mi auto w europcar

rezerwując zapłaciłem 109 euro za chevroleta aveo lub coś pobobnego
na miejscu doliczyli mi po 5 auro za dzień za dodatkowe ubezpieczenie, po 4,99 euro za fotelik dla dziecka + paliwo - w sumie 175 euro
dodatkowo zablokowali na karcie kwotę 338 euro i po oddaniu auta z tych 338 euro mieli sobie potrącić te 175 euro

po przyjeździe do Polski wchodzę na konto i rzeczywiście wisi autoryzacja płatność 338 euro, po dwóch dniach autoryzacja zniknęła - zero obciążenia ale również nie potrącili te 175 euro

czyżby sobie o mnie zapomnieli czy obciążą kartę w kolejnych dniach czy w ogóle mogą coś takiego teraz zrobić skoro nie mają dostępu do mojej karty i nie mam żadnej autoryzacji na koncie

pzodrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 27 Paź 2012 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Skorzystałem w październiku z wypożyczalni http://www.hiperrentacar.com. Dostałem Seata Ibize przebieg 35000 km 110 euro na 7 dni, wykupiłem dodatkowo ubezpieczenie 6 euro dzień.
Odbiór auta w Port d'Alcudia zwrot w Palmie przy lotnisku bez dodatkowych kosztów. Dostałem pełny bak i oddałem pełny. Ogólnie polecam :)
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 05 Lis 2012 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 187
Loty: 122
Kilometry: 238 451
Witam,

Polecam wszystkim chcącym wypożyczyć samochód zadzwonienie pod podany niżej nr telefonu. Podczas tegorocznych wakacji korzystaliśmy z ich samochodów ( w sumie wypożyczyliśmy 3 ). Jeden z nich to NISSAN NOTE, który idealnie nadał się do jazdy po drogach Majorki. Drugi to KIA PICANTO, której brakowało mocy na niektórych odcinkach trasy na wyspie. Trzeci to Lancia Ypsilon, sprawująca się trochę lepiej, niż PICANTO.

Auta otrzymaliśmy z bakiem do połowy pełnym, w takim samym stanie musieliśmy oddać. Za 9 dni użytkowania zapłaciliśmy 218e/samochód. Ponadto, z racji tego, że nie posiadaliśmy karty kredytowej, musieliśmy zapłacić gotówką po 300e od samochodu celem zabezpieczenia ewentualnych szkód. Przy zwrocie aut otrzymaliśmy zwrot tych pieniędzy. Auto dostarczane jest na miejsce określone przez wynajmującego, może być zwrócone w tym samym miejscu lub na lotnisko w rozsądnych godzinach ( chyba od 9 rano).

Szczerze polecam, facet nie robił żadnych problemów, a my z samochodów byliśmy naprawdę zadowoleni. Radę jaką mogę dać przyszłym wypożyczającym, to nie bierzcie słabych aut, jeśli w planach macie zwiedzenie całej wyspy, a przede wszystkim jej zachodniej części.

Załącznik:
2012-09-21 18.22.08.jpg
2012-09-21 18.22.08.jpg [ 101.91 KiB | Obejrzany 3189 razy ]
_________________
www.latambolubie.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 01 Sty 2013 16:00 

Rejestracja: 13 Gru 2011
Posty: 105
Loty: 121
Kilometry: 264 274
Hej,

Będę pod koniec marca na Majorce. Chcę wypożyczyć samochód. Na stronie http://tani-wynajem.pl/ wyskakuje mi cena od 19-24 za 111zł.
Trochę mało... Czy to możliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 02 Sty 2013 12:25 

Rejestracja: 29 Paź 2011
Posty: 33
Mi wyskakuje tam 434 zł ( ale założyłam wiek kierowcy najniższy), nie widzę takiej niskiej ceny.


Ale w DyS wychodzi 22,68 EUR http://www.doyouspain.com/formulario.as ... a=EN&id2=P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 02 Sty 2013 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
pierscien napisał(a):
Hej,

Będę pod koniec marca na Majorce. Chcę wypożyczyć samochód. Na stronie http://tani-wynajem.pl/ wyskakuje mi cena od 19-24 za 111zł.
Trochę mało... Czy to możliwe?

Ceny naprawdę rewelacyjne no ale ja niestety nie mogę nic powiedzieć o wiarygodności pośrednika.Na pewno minusem jest zwrot samochodu z pustym bakiem za który policzą więcej niż sam byś zatankował ale niech wypowiedzą się użytkownicy co może już korzystali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 02 Sty 2013 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
pierscien napisał(a):
Hej,

Będę pod koniec marca na Majorce. Chcę wypożyczyć samochód. Na stronie http://tani-wynajem.pl/ wyskakuje mi cena od 19-24 za 111zł.
Trochę mało... Czy to możliwe?


Cena super :) nie wypożyczałem auta przez tego pośrednika, ale czytałem opinie bodajże na gazeta.pl i ludzie byli zadowoleni. Tak jak już Penelopa napisała w doyouspain.com są podobne ceny, więc myślę że powinno być okej.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group