Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 82  Następna
Autor Wiadomość
#861 PostWysłany: 23 Lip 2016 19:00 

Rejestracja: 03 Kwi 2013
Posty: 7
LaVarsovienne napisał(a):
A mają biuro w Cala Ratjada? Bo jeśli pytasz o podstawienie pod hotel to Ci doliczą dodatkowo. Mi za podstawienie do hotelu w Palmie, która jak wiadomo jest blisko lotniska zaproponowali dodatkowe 60 euro, więc pofatygowałam się jednak na lotnisko po samochód.
Napisz do nich najlepiej i będzie wszystko jasne.


Napisałem ale póki co nie dostałem odpowiedzi a czas mnie goni :)

Nie mają biura w Cala Ratjada, najbliższe jest jakieś 40km od mojego hotelu, dlatego o to pytam. Dzięki za odpowiedź i cenną opinię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#862 PostWysłany: 23 Lip 2016 20:49 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Sorry "others" miałem na myśli inną lokalizację wypożyczalni niż lotnisko. Dostawa pod hotel bez dodatkowych opłat? Bardzo mało prawdopodobne. Szukaj w ogólnych warunkach i regulaminach bo taniej może kosztować pożyczenie samochodu na 7 dni na lotnisku.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#863 PostWysłany: 02 Sie 2016 18:05 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 2
Cześć, jak ktoś będzie mi w stanie pomóc będę wdzięczny. Na początku września lecę z dziewczyną na Majorkę. Chcemy wypożyczyć samochód na 5 dni. Zrobiłem rezerwację w Vanrell dodając, że chciałbym zapłacić gotówką. Z racji tego, że mam 21 lat, odpisali mi, że płatność jedynie kartą kredytową. Niestety z powodów niezależnych ode mnie w najbliższym czasie nie mogę jej wyrobić. Czy płacił ktoś tam debetówką i przeszło ? Może znacie jakieś lokalne wypożyczalnie, gdzie można płacić gotówką?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#864 PostWysłany: 22 Sie 2016 14:06 

Rejestracja: 22 Sie 2016
Posty: 1
Renault Clio kosztuje na http://rentacarvanrell.com/en/index.php na 7 dni 202 euro.
Czy to jest cały koszt jaki gotówką trzeba pokryć w dniu wynajęcia?
Trochę się obawiam podawania numeru karty w tych wszystkich innych wypożyczalniach z doyouspain.com...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#865 PostWysłany: 22 Sie 2016 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Tak, to cały koszt bez dodatkowego ubezpieczenia. Jedynie co to trzeba zapłacić za parking na lotnisku - o ile własnie tam jest wynajem. W naszym przypadku była to kwota ok. 1 euro. Ubezpieczenia dodatkowego nie braliśmy, płaciliśmy gotówką, więc nie podawałam numeru karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#866 PostWysłany: 23 Sie 2016 21:46 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
Pytanko o Vanrell, może ktoś z formowiczów ma doświadczenie z późnymi przylotami na lotnisko Majorka? Mój samolot ma wylądować na PMI o 23:20, kontaktowałem się z Vanrell-em - zapewnili mnie:
"We have a 24 hours service in the park deck at the airport."
Może ma ktoś doświadczenia z przylotami z Modlina o 23:20 i odbiorem auta od Venrella ok pólnocy? Jak wygląda ten 24h seriws? Będę z małymi dziećmi, wolałbym nie szukać obsługi po całej Palmie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#867 PostWysłany: 23 Sie 2016 21:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Night Deliveries.
Supplying a vehicle between 22:00h to 08.00h has an additional charge of 30 euros. The payment for the parking in the airport can be made in the ticket machines by cash or credit card. The client may have to pay a maximum of 10 euros to take the vehicle from the airport car park.
The car return at night 22h.-08.00h. at the airport costs extra charge of 10€
Góra
 Profil Relacje PM off
artuab uważa post za pomocny.
 
      
#868 PostWysłany: 24 Sie 2016 09:55 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
boots napisał(a):
Night Deliveries.
Supplying a vehicle between 22:00h to 08.00h has an additional charge of 30 euros. The payment for the parking in the airport can be made in the ticket machines by cash or credit card. The client may have to pay a maximum of 10 euros to take the vehicle from the airport car park.
The car return at night 22h.-08.00h. at the airport costs extra charge of 10€



Dzięki za informację, ale raczej chodziło mi o to czy ktoś zetknął się już z taką sytuacją jak opisałem tj odbiór auta po zadeklarowanych godzinach pracy biura (8-22), Venrell wychodzi mi najtaniej, ma dobre opinie na forum i ponoć nie blokują dodatkowej kasy na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#869 PostWysłany: 24 Sie 2016 14:12 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
Nie wiem jak z odbiorem auta, ale ja oddawałem u nich auto wcześnie rano. Kazali uchylić przednia szybę od kierowcy, zamknąć auto a kluczyk wrzucić na siedzenie. Auto zostawiłem w tym samym miejscu w którym je odebrałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#870 PostWysłany: 25 Sie 2016 13:43 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
sztajek napisał(a):
Nie wiem jak z odbiorem auta, ale ja oddawałem u nich auto wcześnie rano. Kazali uchylić przednia szybę od kierowcy, zamknąć auto a kluczyk wrzucić na siedzenie. Auto zostawiłem w tym samym miejscu w którym je odebrałem.


Chodzi o lokalizację na lotnisku? Dziwne że nie ma jej wyszczególnionej spośród lokalizacji firmy na ich stronie - http://rentacarvanrell.com/en/contact-rentacar-majorca.html - stąd między innymi moje obawy, że mogę zostać potraktowany po macoszemu po godzinach pracy biura. Gdybym był sam to nie ma problemu, poradzę sobie, ale będziemy min z piątką dzieci (nie tylko moich :)) i wolałbym uniknąc nieprzyjemnych niespodzianek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#871 PostWysłany: 25 Sie 2016 19:41 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
W podanym przez Ciebie linku, faktycznie jej nie ma. Oni maja mały punkt na lotniskowym parkingu, w sumie to tam tylko biurko stoi;)
Góra
 Profil Relacje PM off
artuab uważa post za pomocny.
 
      
#872 PostWysłany: 01 Wrz 2016 21:48 

Rejestracja: 07 Sie 2016
Posty: 7
dawid210 napisał(a):
Cześć, jak ktoś będzie mi w stanie pomóc będę wdzięczny. Na początku września lecę z dziewczyną na Majorkę. Chcemy wypożyczyć samochód na 5 dni. Zrobiłem rezerwację w Vanrell dodając, że chciałbym zapłacić gotówką. Z racji tego, że mam 21 lat, odpisali mi, że płatność jedynie kartą kredytową. Niestety z powodów niezależnych ode mnie w najbliższym czasie nie mogę jej wyrobić. Czy płacił ktoś tam debetówką i przeszło ? Może znacie jakieś lokalne wypożyczalnie, gdzie można płacić gotówką?

Mam podobny problem, jak udało Ci się rozwiązać tą sytuację.

Wybaczcie za spam ale kolega ma wyłączone pw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#873 PostWysłany: 14 Wrz 2016 20:32 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
Po raz kolejny mogę polecić vanrell. Wypożyczyłem auto na tydzień. Dostałem peugota 308 z przebiegiem 10tyś, o dziwo nawet nie był draśnięty;) Autko czyste i pachnące. Koszt za cały tydz z pełnym ubezpieczeniem to 245e, płatne gotówka na miejscu, żadnych blokad na karcie. Auto dostałem z połową zbiornika i tak też miałem oddać. Auto odbierałem po 21, nie było żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#874 PostWysłany: 16 Wrz 2016 09:12 

Rejestracja: 07 Sie 2016
Posty: 7
sztajek napisał(a):
Po raz kolejny mogę polecić vanrell. Wypożyczyłem auto na tydzień. Dostałem peugota 308 z przebiegiem 10tyś, o dziwo nawet nie był draśnięty;) Autko czyste i pachnące. Koszt za cały tydz z pełnym ubezpieczeniem to 245e, płatne gotówka na miejscu, żadnych blokad na karcie. Auto dostałem z połową zbiornika i tak też miałem oddać. Auto odbierałem po 21, nie było żadnych problemów.

Pełne ubezpieczenie tj. koszt samochodu z (Fully insurance without excess) + ok. 10 euro/dzień ubezpieczenia za szyby, opony i lusterka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#875 PostWysłany: 16 Wrz 2016 11:54 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
Tak. 203e za auto plus 42e dodatkowe ubezpieczenie na okna, opony i lusterka. Koszt ubezpieczenia dodatkowego zależy tez od auta jaki sie wypożycza.
Góra
 Profil Relacje PM off
peenie uważa post za pomocny.
 
      
#876 PostWysłany: 19 Wrz 2016 13:48 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
sztajek napisał(a):
Tak. 203e za auto plus 42e dodatkowe ubezpieczenie na okna, opony i lusterka. Koszt ubezpieczenia dodatkowego zależy tez od auta jaki sie wypożycza.


sztajek jeszcze pytanko uściślające (sorry jeśli jestem upierdliwy) - zarezerwowałem auto u nich pierwszy raz, powiedz proszę czy to ich "biurko" na lotnisku jest na 4 tym piętrze w części odlotów(link google street view poniżej), czy bezpośrednio na parkingu?

https://www.google.pl/maps/@39.5467449,2.7283446,3a,75y,110.75h,88.65t/data=!3m6!1e1!3m4!1siujvr2oD9kr7IpfXXojwlg!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#877 PostWysłany: 19 Wrz 2016 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Było już wałkowane milion razy w tym wątku, że biuro Vanrell jest na 4. piętrze parkingu (budynek na przeciwko lotniska).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#878 PostWysłany: 19 Wrz 2016 14:36 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
LaVarsovienne napisał(a):
Było już wałkowane milion razy w tym wątku, że biuro Vanrell jest na 4. piętrze parkingu (budynek na przeciwko lotniska).


Przecież pytam o konkretne miejsce na 4 piętrze parkingu, nie chcę biegać i szukać biurka po ok. 20000 sqm powierzchni - wystarczy przeczytać post ze zrozumieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#879 PostWysłany: 19 Wrz 2016 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
artuab napisał(a):
Przecież pytam o konkretne miejsce na 4 piętrze parkingu,
To najpierw skonstruuj pytanie po polsku. Bo z tego wynika, że jednak pytasz o odloty na lotnisku:
artuab napisał(a):
powiedz proszę czy to ich "biurko" na lotnisku jest na 4 tym piętrze w części odlotów

artuab napisał(a):
nie chcę biegać i szukać biurka po ok. 20000 sqm powierzchni
A jak to sobie wyobrażałeś, że stanowisko mają na parkingu pomiędzy samochodami, że będziesz biegał po całym piętrze? :lol: Wysiadasz z windy i od razu się kapniesz, jeszcze inne firmy też tam są. Później przy oddaniu samochodu idziesz rękawem na lotnisko, więc można to uznać, że jest to parking w części odlotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#880 PostWysłany: 19 Wrz 2016 15:24 

Rejestracja: 23 Sie 2016
Posty: 7
LaVarsovienne napisał(a):
Bo z tego wynika, że jednak pytasz o odloty na lotnisku:
artuab napisał(a):
powiedz proszę czy to ich "biurko" na lotnisku jest na 4 tym piętrze w części odlotów


Dlatego dałem poniżej posta link z wizualizacją lokalizacji o którą mi chodzi, gdyż mają również inne punkty wynajmu poza lotniskiem,

LaVarsovienne napisał(a):
artuab napisał(a):
nie chcę biegać i szukać biurka po ok. 20000 sqm powierzchni
A jak to sobie wyobrażałeś, że stanowisko mają na parkingu pomiędzy samochodami, że będziesz biegał po całym piętrze? :lol: Wysiadasz z windy i od razu się kapniesz, jeszcze inne firmy też tam są. Później przy oddaniu samochodu idziesz rękawem na lotnisko, więc można to uznać, że jest to parking w części odlotów.


Dzięki o to mi właśnie chodziło :) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 82  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group