Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 27 Lut 2012 07:56 

Rejestracja: 19 Cze 2011
Posty: 110
Sprawdź też na BUDGET COM, całkiem nieźle to wygląda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#42 PostWysłany: 27 Lut 2012 08:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Tristan
Sprawdz oferte www.doyouspain.com dla Majorki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 27 Lut 2012 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ktos tu ostatnio podrzucal link do economycarRentals, ceny sa naprawde super, polecam sprawdzic!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 27 Lut 2012 09:54 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
Sprawdź ofertę hiperrentacar.com nie pobierają opłat za paliwo można zarezerwować przez internet bez podawania danych karty z tego co pamięteam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 27 Lut 2012 12:38 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Opinie o:

economycarrentals: http://www.reviewcentre.com/reviews107172.html

economycarhire: http://www.reviewcentre.com/reviews99134.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 27 Lut 2012 18:13 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
mam coś takiego
http://www.doyouspain.com/formulario.as ... &idioma=EN
tylko nie wiem czy to jest z paliwem i z ubezpieczeniem
czy w doyouspain.com muszę dawać jakąś karte kredytową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Mar 2012 05:37 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 7
co do doyouspain, widze ze za wszysko chca kasowac, zwyzki za wiek kierowcy, limit kilometrow itd, karta kredytowa jest wymagana.

http://www.doyouspain.com/alert_prv_3.a ... 42146&d12=

ja ruszam za okolo miesiac na majorke i zdecydowalem sie na hiperrentacar, wiecie moze czy pobieraja tam jakas kaucje za wypozyczenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 04 Mar 2012 22:23 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 126
Loty: 22
Kilometry: 40 056
goDrut napisał(a):
co do doyouspain, widze ze za wszysko chca kasowac, zwyzki za wiek kierowcy, limit kilometrow itd, karta kredytowa jest wymagana.

http://www.doyouspain.com/alert_prv_3.a ... 42146&d12=

ja ruszam za okolo miesiac na majorke i zdecydowalem sie na hiperrentacar, wiecie moze czy pobieraja tam jakas kaucje za wypozyczenie ?


kiedy dokładnie będziesz na majorce i skąd lecisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 08 Mar 2012 05:26 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 7
wylot mam 02.04 a lece ryanem z poznania, btw w hiperrentacar nie wymagaja depozytu, lecz dodatkowo obciazaja kk oplata za pelny bak paliwa, w przypadku wynajmu na 7 dni + badz gdy oddajesz autko poza godzinami pracy biura, w tym wypadku oddajesz auto z pustym bakiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Mar 2012 09:58 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
No ja też lecę 2.04 z Poznania a wracam 9.04. i też mam rezerwację w hiperrentcar , co prawda przez dwa kupony holidaycars, 4 dni + 3 dni, mam nadzieję że uda mi się połączyć rezerwację, abym dostał na 7 dni auto, chyba muszę do nich napisać, ew. na miejscu załatwić. Nie wczytywałem się dokładnie w warunki wynajmu, ale z tego co szybko przejrzałem to 18 euro za oddanie poza godzinami pracy biura, czy to jest ta opłata za paliwo czy jakaś dodatkowa ? Wydawało mi się , że biorę z pełnym i oddaję z pełnym, wczesnym rankiem będę wylatywał. Kto pierwszy przed wypożyczalnią po lądowaniu to zajmuje miejsce ;).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 08 Mar 2012 18:14 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
ja na tym hiperrcar znalazłem auto na od 01.04 do 07.04 za 155E Punto to dobra cena?
jakie mi opłaty dojdą do tej ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 08 Mar 2012 20:06 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 7
oddanie poza godzinami wychodzi 30 euro . tutaj prosze warunki wypozyczenia : http://www.hiperrentacar.com/en/condiciones_en.htm oraz tu wazne informacje : http://www.hiperrentacar.com/en/comocontrata.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 10 Mar 2012 11:33 

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 91
Mam pytanie która wypożyczalnia daje pełen bak paliwa bo wszystkie w które wchodzę w regulaminie jest że nie trzeba płacić. szukamy małego auto na 6 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 10 Mar 2012 16:30 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 1
Witam.
Wybieramy się na Majorkę i zarezerwowaliśmy wynajem auta w Goldcar. Podczas rejestracji wynajmu nie wymagali od nas żadnej zaliczki, ani niczego. Z tego co doczytałem całość jest do opłacenia na miejscu.

Miałbym pytanie do osób, które ostatnio wypożyczały tam samochód. Otóż w warunkach wypożyczenia, które otrzymaliśmy napisano wyraźnie:

Cytuj:
Payment conditions:
Credit card: VISA and MasterCard.
We do not accept Debit card, Diners Club, American Express, Postepay or cash.
The credit card must be in the name of the main driver on the contract.


Natomiast osoby wcześniej pisały, że przy płaceniu debetówką trzeba jedynie wykupić dodatkowe ubezpieczenie.
Jak to wygląda w chwili obecnej? Czy na miejscu były jakieś alternatywy do płacenia kartą kredytową?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 12 Mar 2012 19:48 

Rejestracja: 29 Paź 2011
Posty: 33
TRISTAN napisał(a):
ja na tym hiperrcar znalazłem auto na od 01.04 do 07.04 za 155E Punto to dobra cena?
jakie mi opłaty dojdą do tej ceny?


w http://www.doyouspain.com/formulario.asp?idioma=EN w tej chwili Renault Clio jest za 5 door a/c jest za 134,86 EUR.
Punto jest droższy, my zdecydowalismy się na razie na to Clio .
Dostaliśmy @, że jest on z wypożyczalni OK RENT A CAR

Opłaty dodatkowe ( kopiuję z potwierdzenia )

Comments

Unlimited mileage. Insurance subject to an excess of 500eur-1250eur depending on the category. Minimum Age: 21 with 3 years driving experience. Additional Driver: 4.50eur/day (max. 45eur/rental). Out of hours collections and returns: 29.50eur (22:00h - 08:00h). Child and booster seats: 3.95eur/day (max.39.95eur per rental/seat). Fuel is not included in our quoted rates. On arrival you will be asked to prepay a full tank and return the car empty as we are not able to refund money for unused fuel. Please, note that for rentals up to 3 days if you return the vehicle with the same amount of fuel the money will be refunded. A major CREDIT CARD such as Visa or MasterCard (belonging to the main driver) is needed to collect the vehicle. Payment must be made by the main driver. Young driver supplement (less than 23) 10eur/day (max. 70eur). GPS: 3.95eur/day (max. 19.95eur/rental).



Jeżeli ktoś miał auto z Ok Rent a Car to chętnie przeczytam opinię. Jeszcze możemy sie wycofać ;) Przy rezerwacji nie płaciliśmy nic, nie podawaliśmy danych z karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 12 Mar 2012 20:19 

Rejestracja: 29 Paź 2011
Posty: 33
eXe napisał(a):
Witam,
Jako, że bardzo polecam wypożyczenie auta na majorce, zdjęcie przykładowych cen z lokalnych wypożczalni samochodów.

Image

Uploaded with ImageShack.us



i dla porównania ceny aktualne tutaj http://royalrentsa.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 17 Mar 2012 02:37 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 7
wlasnie spostrzegloem ze w okresie swiatecznym ladnie zdzieraja za wypozyczenie autka, wypozyczylem auto w hiperrentcar w okresie od 02.04 do 09.04 za 180 euro, a np cena za tydzien od 26.03 do 02.04 wynosi 38 euro. LOOL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 20 Mar 2012 20:57 

Rejestracja: 29 Paź 2011
Posty: 33
na doyouspain spadły ceny wynajmu małych aut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 22 Mar 2012 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 203
niebieski
Witajcie,

Lece w połowie maja z Poznania na Majorkę i chcemy wypożyczyć auto. Jedna osoba będzie miała już skończone 25lat, więc będzie mogła być kierowcą bez dodatkowych opłat. Jedyny problem jaki jest to to że w przypadku wypożyczenia auta na cały pobyt odbiór i zwrot na lotnisku trochę się komplikuje, gdyż wylatujemy o 6:55, a więc nie będzie to w normalnych godzinach pracy.

DoYouSpain bierze 29E za zwrot poza godzinami pracy tj 8-20, czy korzystał ktoś z firmy, która umożliwia wrzucenie kluczyków do skrzynki etc.?

Interesuje mnie jeszcze sprawa parkowania? Gdybym chciał zatrzymać się np. w Palma Nova lub w podobnej okolicy to czy znajdę gdzieś darmowy parking? jak to w ogóle wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 23 Mar 2012 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2010
Posty: 136
dokladnie mialem o to samo spytac co kolega wyżej, wiec podpinam się ktora wypozyczalnia umozliwia zwrot o 6 rano...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group