Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Ubezpieczenia samochodów na Kanarach w popularnych wypożyczalniach + krótkie info.
Co jest a czego nie ma w ubezpieczeniu - by Antek12 - dziękujemy.
[+] Pokaż
Pluscar

Minimalny wiek 23

Ubezpieczenie nie obejmuje :
Opon i obręczy (kół)
Szkód parkingowych
Zgubionego kluczyka
Jazdy poza asfaltem
Nalania złego paliwa
Szkód powstałych po zażyciu alkoholu / narkotyków

Dodatkowe ubezpieczenie proponują na maila albo w biurze (ok 3 Eur dziennie)


http://pluscar-tenerife.com/en/terms.html

Kod:
Terms and conditions

This tariff includes:

Unlimited mileage
Local taxes (IGIC or VAT)
Free airport service
Second driver free
Baby seat and booster seats included
Free bookings amendment and cancellation
Fully comprehensive insurance with no excess*. It is included: personal accident cover –PAI-, collision damage waiver –CDW-, Total coverage in case of the theft of the car –TP-.
*Just for premium cars there is an excess of 300,00 euros


This tariff does not include:

Damage to wheels (rims) and tyres.
It is forbidden to drive the vehicle off asphalted roads or in forbidden or dangerous areas (such as sand roads, beaches, mountains, etc).
Lost the keys dame or deteriorate the key or the remote control.
Damage caused by filling the tank with the wrong fuel (.Inadequate refuelling.).
Accident or damages caused by inadequate (dangerous) driving or under the influence of alcohol or other substances.
Any damage caused by bad parking.
The charges of any possible law intervention because of any traffic violation.
PLUS CAR are not liable for personal belongings inside the car

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autoreisen

Minimalny wiek 23

https://autoreisen.com/car-hire/terms.php



Ubezpieczenie nie obejmuje :

Opon i obręczy (kół)
Podwozia
Szkód parkingowych
Zgubionego kluczyka
Jazdy poza asfaltem
Nalania złego paliwa
Szkód powstałych po zażyciu alkoholu / narkotyków

Tutaj także dodatkowe ubezpieczenie proponują na maila albo w biurze (ok 3 Eur dziennie)

Kod:
5. Items included in the reservation price of your vehicle:

The final price of the reservation of the vehicle includes the following items:

   1.   Taxes (IGIC/IVA included).
   2.   Unlimited mileage.
   3.   Second driver free of charge.
   4.   Service in our office at the airport.
   5.   Cancellation of the free reservation.
   6.   Seats for babies and booster cushions for children free of charge. (CHILD SEATS)
   7.   The following insurances (without excess):
      o   Collision Damage Waiver (CDW).
      o   Theft Protection (TP).
      o   Personal Accident Insurance (PAI).
      o   Damage to third parties.

As optional or additional services you can hire (not included in the reservation price of the vehicle), it highlights the roof rack to transport luggage, whose daily cost is 2€/day. It does not include the strings, only the clamping bars to the vehicle.

Roof-racks can carry up to 2 surfboards, properly attached. The company does not assume any damage to the vehicle or to third parties caused by objects transported in the roof of the vehicle. These damages are the responsibility of the client.

6. Situations or contingencies not covered by the insurance:

Our insurance does not cover the following situations or contingencies:

•   Damage to the tyres, wheels and underbody of the vehicle.
•   Loss or breakage of the car keys.
•   Wrong refuelling.
•   Accidents related to reckless driving or under the influence of alcoholic drinks, drugs, narcotics or any other toxic or psychotropic substances.
•   Driving off-road.
•   Fines.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Top Car

Minimalny wiek 23
Ubezpieczenie nie obejmuje :

Opon i obręczy (kół)
Szyb
Lusterek
Świateł
Podwozia
Szkód parkingowych
Zgubionego kluczyka
Assistance na drodze / holowanie !
Jazdy poza asfaltem
Nalania złego paliwa
Szkód powstałych po zażyciu alkoholu / narkotyków

Dodatkowe ubezpieczenie proponują w biurze 5 eur dziennie - max 75 EUR
[url]
https://top-car-hire.com/en/legal/hire-conditions/[/url]


Kod:
The rates offered through top-car-hire.com include:

Taxes (IGIC).
Unlimited mileage.
Second driver free of charge.
Child boosters and child seats.
The insurances included in the rates offered through top-car-hire.com are:
compulsory insurance with Third Party Liability, comprehensive insurance (CDW), which is the partial coverage in damages by collision that covers the customer by light damages and scratches in the bodywork of the vehicle and fire, Theft protection (TP) and Personal Accident Injuries (PAI). With the CDW insurance service you would be agreeing in requesting a franchise that may vary depending on the vehicle hired. These franchise’s expenses would be between 300€ and 1000€. Also an additional insurance (SCDW) can be contracted for 5 € plus taxes per day up to a maximum of 75 € plus taxes per hire contract.

SCDW covers the following cases: damage to rims and tires, tire flats, glasses, wing mirrors, front and back headlamps, indicators, road assistance, tow truck and replacement. Damages caused by negligence of the authorized driver or breach of the conditions of contract are not included, for example, loss of keys, damage done to the underneath of the car body by traffic on unpaved roads and wrong fuel refueling, among others. With the SCDW extended insurance service, the client won’t have to request any franchise.

We are not responsible for any object left inside the car.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cicar / Cabreramedina

Minimalny wiek 21

Ubezpieczenie nie obejmuje :

Podwozia
Zgubionego kluczyka

nie ma możliwości wykupienia dodatkowego ubezpieczenia.


https://www.cicar.com/EN/view/condiciones_EN

Kod:
The insurance is fully comprehensive without excess including glass, mirrors, and tyres except keys, underbody and personal objects inside the car.



Confirmations of reservations are inmediate. In case we don't have the desired model, we'll offer another car of the same category or superior.

The insurance is fully comprehensive without excess including glass, mirrors, and tyres except keys, underbody and personal objects inside the car. The price includes taxes, unlimited mileage and an audio-guide of the Canary Islands (you can ask for it at our offices). The child-seats, booster-seats and roof racks are free of charge. The extra driver is free of charge (you can add it at our offices).

Fuel policy: If the client collect the car with an amount of petrol, the client will have to pay a deposit for it at our office. If the client return the car with the same amount of petrol, we will refund your deposit back.

There is no extra charge to cancel or modify the booking. You can do it on-line, log in as a registered client; by email or by phone.

We inform you that the child-seat and booster-seat are free of charge. The child-seat is for babies from 0kg to 18kg and it is on the back seat forward facing/rearward facing. The booster-seat is for children between 15kg-36kg and it is without backrest, only the seat. The seat will be given at the car collection and the customer must fix it in the car.

CICAR will not be responsible for claims or damages arising from bad performance, errors, omissions, interruptions, elimination, defects, delays in operation, computer viruses, theft, destruction, unauthorized access to personal records or the alteration of the same or the use of data, information, etc.

The user expressly accepts that the use of this web page is the responsibility of the user. The user assumes the total costs of the services, repairs, etc. necessary in his or her system. Moreover, the user expressly accepts that neither CICAR, nor entities affiliated to CICAR or related to the same, nor their employees or agents nor any person or entity that has participated in the creation, production and distribution of this web page are responsible before any person or entity for any loss, damage (for the use or attempt to use the web page).


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1641 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 83  Następna
Autor Wiadomość
#1201 PostWysłany: 01 Maj 2021 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
dg72 napisał(a):
Lawirowanie czasem wypożyczenia i zwrotu w przypadku parkingów czy wypożyczenia samochodu pozwala np. zapłacić mniej (kwota zależna od ilości pełnych dni)


LOL, napisałem tylko, że po prostu większość wypożyczalni się nie czepia w przypadku gdy chcesz samochód wziąć trochę wcześniej lub później ( nie każdy odbiera samochód po uprzednim locie samolotem) , a ty tu dorabiasz jakieś cwaniactwo i 'polaczkowanie', jeszcze forsując swoją teorię o oszczędnościach, która w ogóle jest wyssana z palca (już ci kolega do góry wytłumaczył jak to jest, ale ty dalej swoje).
pogromca cwaniaków się znalazł :mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1202 PostWysłany: 01 Maj 2021 22:05 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
2-3 godziny od faktycznej godziny przylotu to nie jest niewielka różnica (po coś proszą o podanie nr lotu)

Nawet na Teneryfie czy też Wyspach Kanaryjskich

Ten 2-3 godziny, inny porównuje wypożyczenie samochodu na Teneryfie do tych w Palermo :roll: 8-)

Warto znać specyfikę działalności wypożyczalni w miejscu czy temacie, gdzie się pisze :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1203 PostWysłany: 02 Maj 2021 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
dg72 napisał(a):
Na Tenerife Sur większość wypożyczalni poza Pluscar ma okienka też od strefy wewnętrznej przyloty :) 8-)
Czyli oczekując na bagaż nadawany można załatwić formalności związane z wypożyczeniem samochodu
@dg72 okienka są, lecz obsługa była tylko od strony odlotów. Wczoraj przetrenowane. Od strony przylotów informacje wywieszone, że trzeba się "zawinąć" na drugą stronę. Niewykluczone że w czasie gdy "coronavirus będzie w odwrocie, i już teraz nie trzeba będzie się jego bać" cytując tu takiego jednego z krzywym uśmiechem , obsługa będzie działać na dwie strony.

1 maja, godziny popołudniowe, sporo samolotów wylądowało w podobnym czasie - to swoje trzeba było odstać. W Autoreisen obsługiwały 3 osoby i sprawnie szło.
Góra
 Profil Relacje PM off
szfarcjeger uważa post za pomocny.
 
      
#1204 PostWysłany: 03 Maj 2021 18:59 

Rejestracja: 03 Maj 2021
Posty: 1
Cześć, czy ktoś z Was spotkał się z tym, że Cabrera Medina żąda 1000 euro depozytu? :shock: Wcześniej wypożyczaliśmy zawsze w cicar i tam tego problemu nie było (a teraz po prostu bardziej opłaca sie w cabreramedina). Dodam, że nie mamy żadnych przeszkód typu wiek kierowcy czy coś. Nie mogę się za bardzo dogadać z obsługą żeby mi wyjaśnili po co ten depozyt skoro gwarantują full insurance... Czyżby ono nie było jednak tak do końca full? :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1205 PostWysłany: 03 Maj 2021 19:05 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
w sobote odbierałem w cicar, rezerwacja przez stronę cabrera i standardowo tylko depozyt za paliwo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1206 PostWysłany: 03 Maj 2021 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2016
Posty: 604
Loty: 46
Kilometry: 71 891
srebrny
W Autoreisen nie biorą depozytu na paliwo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1207 PostWysłany: 05 Maj 2021 00:06 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
ale pytanie było o cicar/cabrera medina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1208 PostWysłany: 06 Maj 2021 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Brał ktoś może skuter 50cc, najlepiej z lotniska TFS?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1209 PostWysłany: 06 Maj 2021 17:08 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 381
niebieski
xxxbueno napisał(a):
Cześć, czy ktoś z Was spotkał się z tym, że Cabrera Medina żąda 1000 euro depozytu? :shock: Wcześniej wypożyczaliśmy zawsze w cicar i tam tego problemu nie było (a teraz po prostu bardziej opłaca sie w cabreramedina). Dodam, że nie mamy żadnych przeszkód typu wiek kierowcy czy coś. Nie mogę się za bardzo dogadać z obsługą żeby mi wyjaśnili po co ten depozyt skoro gwarantują full insurance... Czyżby ono nie było jednak tak do końca full? :lol:

Biorą przy sportowych autach, mi tłumaczyli, że w razie wypadku w wyniku przekraczania prędkości. Dodatkowo wbrew temu co mówili - nie był to depozyt, tylko zwrotna opłata, doszło mi z 300+ zł kosztów za przewalutowania (zwrócone po reklamacji w banku)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1210 PostWysłany: 10 Maj 2021 15:24 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 52
Brał ktoś auto z wypożyczalni Canarias?

https://rentacar.canarias.com/en/cars

Cenowo wychodzi okej, może trochę więcej niż Autoreisen, ale są w mojej miejscowości (Adeje) i nawet dostarczą do hotelu.
Nie za bardzo chce mi się jechać specjalnie na lotnisko po samochód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1211 PostWysłany: 16 Maj 2021 19:20 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Taka przestroga odnośnie fotelika dla dzieci, bo często się to tutaj przewija jako plus, że jest za darmo w różnych wypożyczalniach. mam pierwsze doświadczenie z podróżą z dzieckiem i Cicar. Nie wiem jak w innych wypożyczalniach (podejrzewam, że tak samo), ale... niby "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda", ale jeżeli macie możliwość to bierzcie swój fotelik do samolotu. Ja miałem w Cicar zaznaczony fotelik dla małego dziecka. w cicar można samemu sobie wybrać fotelik w kontenerze. nie ma czegoś takiego jak łupiny 0-13. Są "uniwersalne" 0-18. próbowałem cokolwiek z nich wybrać, ale większość miała pourywane pasy albo zaczepy, nie dało się tego w bezpieczny sposób zamontować w samochodzie. w budce na parkingu pan nie widział problemu, bo przecież mogę sam wybrać. już rozważałem wycieczkę do sklepu po kupno czegoś, ale obok mnie zaparkowała rodzina z samochodem do zwrotu z zamontowanym fotelikiem który jako tako wyglądał. wziąłem od nich. miał ISOFIX (tylko do trzymania fotelika żeby nie latał po samochodzie jak jest niezapiety pasami, nie trzymał jakiejkolwiek pozycji). w naszym samochodzie niestety nawet maksymalnie pochylony był prawie pionowo. córka ma już 9 miesięcy więc jako tako siedzi sama, dała radę, choć pierwsze dni było jej ciężko, a przez cały wyjazd żona musiała z nią jeździć z tyłu, bo podczas snu opadała jej głowa. Gdybyśmy byli z małym dzieckiem pewnie skończyło by się na sklepie z fotelikami.
Wzięcie swojego fotelika nie rozwiązuje wszystkich problemów, wciąż nie wiadomo jaką będzie miał pozycję w samochodzie który dostaniemy, ale przynajmniej wiemy, że reszta jest ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
czarny38 uważa post za pomocny.
 
      
#1212 PostWysłany: 23 Maj 2021 21:09 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 52
malisz napisał(a):
Brał ktoś auto z wypożyczalni Canarias?

https://rentacar.canarias.com/en/cars

Cenowo wychodzi okej, może trochę więcej niż Autoreisen, ale są w mojej miejscowości (Adeje) i nawet dostarczą do hotelu.
Nie za bardzo chce mi się jechać specjalnie na lotnisko po samochód.


Odpowiem sam sobie dla potomnych, żadnych problemów, polecam wypożyczalnię. Auto w dobrym stanie, gratisowo dorzucili GPSa (słabego, lepiej google maps używać).
Dostałem dokładnie to co zamówiłem, łatwy odbiór i szybki zwrot, pobieżnie tylko zerkali. Mimo informacji na stronie o depozycie, nie pobierali go.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#1213 PostWysłany: 30 Maj 2021 00:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku Tenerife Norte.

Pośrednik: brak

Wypożyczalnia: Autoreisen

Samochód: mieliśmy rezerwację na C4 Cactus. Dostaliśmy C4 Cactusa :)

Cena: 71,44 euro (z dodatkowym ubezpieczeniem Super Insurance Comfort Plus za 2 euro dziennie) za 4 dni w kwietniu; całość płatna w momencie odbioru samochodu. Tu również były tańsze oferty, ale jak wspominałem w opisie mojego pierwszego wynajmu na Teneryfie wypozyczalnia-samochodow,1435,855?start=1120#p1397639 z góry byłem nastawiony na wynajem w firmach typu autoresisen czy Cicar, które oferują wynajem bez udziału własnego w rozsądnych cenach. Dodatkowo, w naszym przypadku chcieliśmy oddać samochód na lotnisku Tenerife Sur, a autoreisen w przypadku wynajmu co najmniej 3-dniowego, nie dolicza wtedy opłaty one way.

Odbiór samochodu na lotnisku TFN: chwila moment - dokumenty, płatność, kluczyki do samochodu i na parking. W autoreisen oczywiście bez żadnych blokad na karcie. Cactus niestety dość leciwy z przebiegiem ponad 121 tys. km. Zatankowany w 1/4 (wg papierów, bo w rzeczywistości na kreskach wyświetlacza wychodziło 4/12). Wziąłem nieco większy, bo liczyłem na mocniejszy silnik, co na podjazdach na wyspie bywa dość istotne.
Przejechaliśmy 520 km. Sam samochód jakoś nie przekonał ani mnie ani żony. Mocno zużyty, silnik trochę za słaby - może za bardzo pamiętałem Insignię z poprzedniego wynajmu, ale na autostradach trzeba było mocno cisnąć, żeby chociaż dojść do tych 120 km/h. Na dodatek od prędkości ok. 110 km/h coś zaczynało świszczeć (mam wrażenie, że to po prostu powietrze pod relingami przy szybkiej jeździe :? ) Na podjazdach też wyjątkowo często musiałem żyłować na jedynce (ale przyznaję, że niektóre były takie, że każdym samochodem tak się jedzie).

Zwrot samochodu na lotnisku TFS: zwrot kluczyków, pytanie czy wszystko było OK i o stan paliwa w baku i to by było na tyle.

Podsumowanie: samo autoreisen - mój drugi wynajem i po raz drugi szybko, sprawnie i bez uwag. Cactusa jednak zbytnio nie polecę.

Załączniki:
12-IMG_20210414_083150771_HDR.jpg
12-IMG_20210414_083150771_HDR.jpg [ 217.23 KiB | Obejrzany 861 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Andrea Rząsa uważa post za pomocny.
 
      
#1214 PostWysłany: 30 Maj 2021 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Kashpir napisał(a):
Cactusa jednak zbytnio nie polecę.


wg, mnie kaktus ogólnie jest bardzo spoko, problemem raczej w Twoim wypadku było to, że dostałeś wersję z najsłabszym silnikiem, pewnie jakieś 90-95KM, który to silnik jest może i ok na płaski teren ale na pewno nie na górki którymi jeździłeś. + stopień zużycia o którym też wspomniałeś
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1215 PostWysłany: 11 Cze 2021 10:00 

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 15
Cześć, pytanie na szybko bo jestem w takiej sytuacji. Wczesniej wynajmowaliśmy z mezem na Kanarach i byłam wpisana na luzie jako drugi kierowca. Teraz jestem sama i niestety dowiedziałam soe ze wszystkie wypożyczalnie w ktorych pytałam i sprawdzałam maja ten wymóg prawka ważnego powyżej dwóch lat.
Wiem ze prwnie bez szans ale moze ktos zna taka co wypożyczy auto jeśli prawko mam od stosunkowo niedawna?
Dodaje ze jako drugi kierowca wpisywano mnie bez problemu i nic sie nie działo:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1216 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:25 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
rw30 napisał(a):
Kashpir napisał(a):
Cactusa jednak zbytnio nie polecę.


wg, mnie kaktus ogólnie jest bardzo spoko, problemem raczej w Twoim wypadku było to, że dostałeś wersję z najsłabszym silnikiem, pewnie jakieś 90-95KM, który to silnik jest może i ok na płaski teren ale na pewno nie na górki którymi jeździłeś. + stopień zużycia o którym też wspomniałeś

Też miałem Cactusa z Autoreisen i dokładnie na tym samym się rozbiłem - silnik... konkretnie mulił nawet na płaskim (w samym cactusie też się nie zakochałem - np. umiejscowienie uchwytów na napoje, ale to taka uwaga na boku). Ogólnie m.in. ta przygoda plus jeszcze jedna ze zużytym Renault na Gran Canarii spowodowała, że jednak dopłacam teraz do Cicar. Może mam szczęście, ale jeszcze tam nie trafiłem na tak zużyte samochody, a silnik zawsze daje radę, tzn. te z Autoreisen też raczej nie stają w miejscu na górkach, no ale jednak przyjemniej się jeździ, czymś co po prostu jedzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1217 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
dg72 napisał(a):
No właśnie, a w temacie "Teneryfa....." takiej fotki z TFS nie zapodasz

ŁAWECZKA na parkingu na wprost terminala sektor 6b



Odnośnie Pluscar
Rozumiem że wypożyczałeś u nich z ławeczki ?

Zastanawiam się czy nie przetestować ich na TFS. Albo 390 EUR, 7 osobówka z autoreisen albo 250 EUR Mercedes Citan z 5 osobnymi siedzeniami i w miarę duża paką w Plus Car. Cena za 14 dni. Różnica dość znaczna, na loro park by zostało.

Ciekawe czy trzeba czekać na nich długo / czy możliwa duża kolejka ( oczywiście w terminalu do innych teraz też trzeba swoje odczekać) / czy trzeba jechać z nimi do biura za autostradą ?
I gdzie zdanie auta ,czy też parking czy biuro za autostradą ?

Jak ktoś ma info będę wdzięczny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1218 PostWysłany: 11 Cze 2021 11:42 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Ławeczka bodajże Sektor 6B Parking wszystkich wypożyczalni na wprost terminala (szczegóły w e-mail)

Tam odbierasz i zdajesz, przy odbiorze spisując umowę osoba dzwoni by ktoś podjechał z samochodem, trwa to 20 minut max 60 np 3-4 w tym samym czasie osób wypożyczających

Poza brakiem siedziby nawet w formie np baraku wypożyczenie jak każde inne, no może poza umową spisaną ręcznie

Przy takiej różnicy ani chwili bym się nie zastanawiał, sam biorę w lipcu tydzień później... Oby
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#1219 PostWysłany: 11 Cze 2021 14:14 

Rejestracja: 09 Sty 2020
Posty: 47
Loty: 16
Kilometry: 33 033
Ja również chciałam polecić Autoreisen.
Korzystałam z ich usług również na Fuercie i drugi raz jesteśmy zadowoleni.

Co prawda nasz Citroen C3 (100 EUR) był tym razem w gorszym stanie (mocno pobijany, przypalona tapicerka, sprzęgło ledwo dawało radę), ale wytrzymał 7 dni jazdy po kanaryjskich drogach.
Mimo to, gdybym miała jechać drugi raz, to na pewno nie wzięłabym znów najmniejszego i najtańszego auta.
Drogi są wymagające, często brakowało nam biegów, samochód ledwo jechał, baliśmy się, że skończą nam się hamulce.

Przy oddaniu zero problemu, Pani zapytała, czy ilość paliwa się zgadza i nawet nie chciała dowodu w postaci zdjęcia.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 17 Cze 2021 15:51, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1220 PostWysłany: 11 Cze 2021 23:41 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Andrea Rząsa napisał(a):
Ja również chciałam polecić Autoriesen.
[...]
często brakowało nam biegów, samochód ledwo jechał, baliśmy się, że skończą nam się hamulce.

Chyba zjadłaś "nie" przed słowem "polecieć"
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1641 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 83  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group