Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 17 Mar 2015 15:05 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Na pewno? Mi nikt karty pokładowej nie sprawdzał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 17 Mar 2015 23:29 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
vincenz napisał(a):
Na pewno? Mi nikt karty pokładowej nie sprawdzał.


tak jest w warunkach

RENTAL PICK UP TERMS & CONDITIONS

The rates and services offered through this web site are exclusive to Ryanair passengers.

You must present your Ryanair Boarding pass or Flight Itinerary at the Hertz counter when you pick up your rental vehicle and your pick up time must be either (a) within one hour of the scheduled arrival time on your Boarding pass/Flight Itinerary or (b) during the listed Hertz office hours.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 18 Mar 2015 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Sixt ma full-full, tylko uwaga (szczególnie jak rezerujesz przez pośrednika) odbiór na lotnisku i stacjach kolejowych dodatkowo płatny.

Szczegóły (wybierz z listy Malta):

http://pl.sixt.com/informacje-dodatkowe ... ajmie/?L=8
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 18 Mar 2015 08:18 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Biurka Sixt i Hertz sa kolo siebie wiec moja nastepna metoda na wynajecie tygodniowe auta na malcie:

rezerwuje na stronie sixt Peugota 108 z platnoscia przy odbiorze, po przyjezdzie podchodze do stoiska Hertz negocjuje jakas cene na wynajem auta,
z niezadowolona mina podchodze do Sixt i pytam czy zrobia mi konkurencyjna cene na auto w porownaniu do oferty Hertz, pewnie zrobia bo widzialem walke o klienta ostatnio i jesli bedzie atrakcyjna to wynajme auto na rezerwacje zaoferowana na miejscu a jesli bedzie drozej od oferty zarezerwowanej wczesniej na stronie to wyciagne numer rezerwacji internetowej i na nia wezme samochod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 18 Mar 2015 21:24 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Turndown napisał(a):
Biurka Sixt i Hertz sa kolo siebie wiec moja nastepna metoda na wynajecie tygodniowe auta na malcie:

rezerwuje na stronie sixt Peugota 108 z platnoscia przy odbiorze, po przyjezdzie podchodze do stoiska Hertz negocjuje jakas cene na wynajem auta,
z niezadowolona mina podchodze do Sixt i pytam czy zrobia mi konkurencyjna cene na auto w porownaniu do oferty Hertz, pewnie zrobia bo widzialem walke o klienta ostatnio i jesli bedzie atrakcyjna to wynajme auto na rezerwacje zaoferowana na miejscu a jesli bedzie drozej od oferty zarezerwowanej wczesniej na stronie to wyciagne numer rezerwacji internetowej i na nia wezme samochod.


sposób dobry ale nie w sezonie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 19 Mar 2015 11:24 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Ale w kieszeni masz zawsze rezerwacje internetowa, wiec w sezonie nie braknie Ci auta.
Tylko pamietac o opcji place przy wypozyczeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 26 Kwi 2015 19:37 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 100
Zbanowany
ambush napisał(a):
Jak ktoś był na miejscu jak widzicie dojazd polnymi drogami w jakieś fajna zakamarki by móc się przespać w namiocie i napawać naturą. Są w ogóle takie miejsca, dużo jakiś polnych dróg by dojechać do jakiś slepych zakątków przy wybrzeżu?

Ponawiam pytanie, nikt na nie nie odpowiedział do tej pory.
Zastanawiam się też, czy na Malcie znajdziemy miejsca np. przy plaży, albo z widokiem, w których można by było spać w samochodzie?
Pozdrowienia
Bartek
_________________
nasz blog: http://www.tuitam.net
załóż bloga z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 26 Kwi 2015 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
LBT: przed plaża Paradise Bay jest dość duży ale nie wiem czy oświetlony parking. Moglibyście tam spróbować się przekimac.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
lbt uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 15 Maj 2015 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
lbt napisał(a):
ambush napisał(a):
Jak ktoś był na miejscu jak widzicie dojazd polnymi drogami w jakieś fajna zakamarki by móc się przespać w namiocie i napawać naturą. Są w ogóle takie miejsca, dużo jakiś polnych dróg by dojechać do jakiś slepych zakątków przy wybrzeżu?

Ponawiam pytanie, nikt na nie nie odpowiedział do tej pory.
Zastanawiam się też, czy na Malcie znajdziemy miejsca np. przy plaży, albo z widokiem, w których można by było spać w samochodzie?
Pozdrowienia
Bartek


Tuż przy Golden bay jest pole namiotowe (teren obozowy skautów) http://campsite.scoutkeeper.net/ Co ciekawe są to tereny po bazie wojskowej kiedyś Golden Bay nawet była nazywana Military Bay bo byy to tereny wojskowe zajmowane przez Brytyjczyków.

Są też pola namiotowe na Marfa Ridge, czyli za Mellieħą. tam będziecie mieli morze i trochę odludzia. Bo przy Golden Bay baza skautowa jest tuz za hotelem.
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Polecam uważać na dodatkowe ubezpieczenie w Goldcar na Malcie. Na lotnisku poinformowano mnie, że moja rezerwacja w rentalcars nie zawiera ubezpieczenia OC. Spieszyłem się i wiadomo, że nie chciałem jeździć bez OC. Wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie za 100 euro. W Polsce sprawdziłem i oczywiście miałem OC.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 18 Sie 2015 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Witam

Czy jest możliwość wypożyczenia auta na Malcie w opcji paliwa .Full/Full. Potrzebuje auto na 3 dni i che uniknąc przedpłacenia za pełen zbiornik paliwa. Malta jet tak mała ze nie wypalę całego przez ten czas. Wszystkie opcjie na auto4free , economycarrentals (najtańsze) mają pełen bądz połowa zbiornika za który trzeba zapłacić. Interesuje mnie wypożyczenie na lotnisku (najlepiej)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 18 Sie 2015 12:57 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
Poszukaj na skyscanner.pl / wynajem aut. Tam masz bardzo tanio + full/full
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 20 Sie 2015 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Czy ktoś zauważył taką anomalię.
Szukałem auta wieczorem po 19:00 na np kayak.pl i cena interesujacego mnie najmu była w okolicach 102 euro (3 doby we wrzesniu) auto klasy mini.

Takie samo kryterium zadałem na innym komputerze w innej lokalizacji tego samego miasta (praca -biuro) w ciągu dnia i znalazłem cene 53 euro zarówno przez rentalcars.com, kayak.pl . Konkretna oferta dotyczyła wypożyczani AVIS oraz Budget.(na stronie budget i avis bezpośrednio ) cena identyczna
Wstrzymałem sie z rezerwacją do powrotu do domu. Tego samego dnia po 19 w domu wyszukuje ponownie w identyczny sposób (przez kayak ,oraz budget , avis) i co widzę? ceny ponad 102 euro.

Normalne to?

zamierzam sprawdzic jutro w pracy i kupic jak bedzie ok 53 .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 21 Sie 2015 01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Może mój post wyda Ci się głupi jednak może na kayaku tez są jakieś pulę tańszych ofert i jak wróciłeś z pracy to może Twoja się wyczerpał? Podaj szczegóły to sprawdzę u siebie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 21 Sie 2015 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Jestem w pracy i niestety tez nie działa...

Niestety pogodziłem sie i zarezerwowałem w GOLDCAR :(. W związku z tym mam pytanie do osób pożyczających w tej konkretnej wypożyczalni na lotnisku na Malcie.
Potrzebowałem wziąć auto od godziny 8:30 rano i oddać o godzinie 8:00 rano. Cena za taką opcje była 2x wyższa niż po godzinie 9:00 rano (bo od 9 czynne jest biuro na lotnisku ) i tu pytanie do Was. Podejrzewam ze biuro jest czynne całą dobę tylko poza godzinami wyznaczonymi 9:00-22:00 doliczana jest dodatkowa opłata.
O ile odebranie samochodu nie nastręcza mi problemu bo najzwyczajniej poczeka do 9:00 to zwrot już tak. Samolot mam o 9:30 wiec oddanie wypadałoby dokonać 8:30. Pytanie do tych co zwracali. Czy na zwrotach przez całą dobę ktoś jest i może wcześniej przyjąć auto? Jak nie to może jest jakaś skrytka / wrzutnia gdzie można wrzucić kluczyki a później ktoś przyjdzie i odbierze auto.

Bardzo proszę o informację jak to dokładnie wygląda w tej lokalizacji MALTA Aiport.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 21 Sie 2015 10:06 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Biuro jest czynne od 8.30 / 9.00
IMO warto poczekać na lotnisku pół godziny
W kwestii zwrotu wrzucasz kluczyki do skrzynki przy budce i tyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 21 Sie 2015 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
ok, dzięki za info ulżyło mi choć wolałbym być przy odbiorze i sprawdzić czy wpiszą prawidłowy stan paliwa itp
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 28 Cze 2016 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2013
Posty: 91
Loty: 86
Kilometry: 176 838
Ma ktoś może doświadczenie w wypożyczaniu 6-7 osobowego samochodu? Gdzie najlepiej takiego szukać?
Zależy nam na przynajmniej jednym dodatkowym kierowcy.
Jak to jest w przypadku jeśli osoba, która płaciłaby swoją kartą kredytową ma prawo jazdy krócej niż 2 lata?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 02 Sie 2016 22:33 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 72
Loty: 78
Kilometry: 139 106
Hej.

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda wypożyczenie auta na lotnisku po godzinie 22? Mam lot z Poznania, który jest na Malcie o 22:30 i mam info, że w tych godzinach nie pracuje już żadna wypożyczalnia (takie info znalazłem na rentalcars.com). Możecie polecić jakieś inne wypożyczalnie on-lino`owe?
Z góry dzięki za pomoc.

Pozdro,
bs13
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 02 Sie 2016 22:55 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Spróbuj u nich: http://www.sundrivecarrentalsmalta.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group