Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Kwi 2013 23:06 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 33
Loty: 20
Kilometry: 34 746
Cześć,

Czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia związane z poniższymi wypożyczalniami:
National
Honk
RightCars
Sixt
Zoom
Thrifty
GreenMotion
Avis
Budget
Alamo


Chcę wypożyczyć auto na Malcie, gdzie Hertz i Europcar mają kosmiczne ceny - powyższe firmy mają ofertę o połowę tańszą... tylko pytanie gdzie jest haczyk?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2013 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
To co podajesz to markowe wypożyczalnie. OW pewnie są bardzo podobne. Zwróć uwagę na udział własny (ruch lewostronny, ronda co 500m ale to akurat żaden problem, dużo 1 kierunków i nie za bardzo wyczuwa się początkowo szerokość auta z lewej strony, a mimo, ze wąsko lokalesi nie zwalniają :) blokują dosyć wysoka kwotę na karcie, aż musiałam pytać czy dostaje rollsa. Miałam auto z sixta (z parkingu lotniskowego o 23 odebrałam z peknietym lewym lusterkiem co było choler... .... . Za pośrednictwem holidaycars więc za grosze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Kwi 2013 23:39 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Sprawdź cenę w Avis - http://www.avis.pl

W tej chwili jest promocja - 25% dla członków Club Carlson. W polu AWD podajesz kod G639300
Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem klubu możesz zostać nim bezpłatnie http://www.clubcarlson.com

Załączniki:
aviscc.JPG
aviscc.JPG [ 91.17 KiB | Obejrzany 38263 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Cze 2013 02:19 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 85
w przewodniku o Malcie wyczytałem że na Malcie koszt wypożyczenia auta jest najniższy w Europie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Cze 2013 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Nie wiem co piszą w przewodnikach ale po sprawdzeniu powyższego avisa w promocji wyszło mi za gorszy samochód na 2 dni tyle co tydzień temu za 3 dni w Chorwacji, wszystko zależy od znalezionej oferty.
Ale drogo nie wychodzi.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Cze 2013 12:12 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Znacie może tę stronę: http://www.maltacar.com/ ? Chodzi mi konkretnie o wypożyczalnię Global Cars (której nie sposób znaleźć na necie), mają podejrzanie niskie ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Cze 2013 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Polecam wyszukiwarki samochodow typu Kayak, HolidayAutos itp. Na Malcie wypozyczylam chyba najtanszy samochod w zyciu, Hyundai i10 kosztowal 40 funtow za tydzien czyli jakies 200zl. Chyba byl z Budget, ale juz nie pamietam, za duzo aut wypozyczam. Auto bylo brane z lotniska. Ceny na stronach wypozyczalni beda wyzsze niz wyszukiwarkach samochodow.

Na poludniu wyspy jezdza jak prawdziwi kowboje, drogi sa bardzo slabej jakosci, boczne drogi bardzo waskie. Na polnocy jest troche lepiej, szerokie glowne drogi i bardziej cywilizowany sposob jezdzenia.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Cze 2013 12:24 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Planuję wypożyczyć auto na Malcie na jakieś 4-5 dni (żeby trochę pojeździć i nie wracać na lotnisko autobusem, planuję pobyt 2-tygodniowy). Czy polecacie rezerwować wcześniej przez neta auto z którejś wypożyczalni na lotnisku, czy może lepiej na miejscu pożyczyć auto np. w Bugibbie z opcją zwrotu na lotnisku? Jak będzie korzystniej? Podjechać na lotnisko celem odbioru auta pod koniec urlopu nie będzie dla mnie problemem, a tak wydaje się najkorzystniej, ale nie znam cen w lokalnych wypożyczalniach.

Ponadto czy wypożyczając auto na Malcie trzeba doliczyć dodatkowe ubezpieczenie na koła, opony i szyby (tak jak np. w Hiszpanii) czy cena końcowa już to obejmuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Sie 2013 18:19 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
A ja szukam jakiejś wypożyczalni która by wynajęła auto osobie w wieku 19 lat bez jakichś horrendalnych dopłat. Prawko mam już ponad dwa lata jeśli to ma jakieś znaczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Sie 2013 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Polecam sundrivecarhire najtaniej. Może nie najnowsze auta maja ale ceny bardzo konkurencyjne zwaszcza jeśli się bierze opcje no excess ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Sie 2013 18:42 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Najtaniej czyli po ile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Sie 2013 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
vincenz napisał(a):
Najtaniej czyli po ile?

ja akurat wypozyczalem 7 osobowego vana udało mi się wypożyczyć na tydzień za bodajże 308e w sierpniu (szczyt) w tym Full insurance. Sprawdzałem wiele stron w sieciowkach chcieli 450- 600euro !! Jak dobrze pamiętam jakieś tam pandy po 120e byly;);) jeśli chcesz dokladna cenę wejdź na ich stronę. Co prawda biednie wygląda ale wszystko działa ;);)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Sie 2013 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2013
Posty: 74
Możecie sprawdzić sobie Franks z St Pauls Bay.
http://www.franksautorental.com/
Ceny mają dobre 39e za 3 dni za starego Atosa, czasem z klimą się uda.

Przy każdej lokalnej wypożyczalni trzeba uważać, bo stosują trik, że dają auto z 'pustym' bakiem i trzeba oddać z pustym. Jak oddasz pół zbiornika lub cały, to wtedy mają benzyną na transfery.

Czasami można się dogadać by kierowca podjechał do lotniska i odebrał.
_________________
Nawet najdalsza podróż, zaczyna się od najmniejszego kroku.....

http://www.globtr.blogspot.com


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Lut 2014 21:39 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 5
Coś się zmieniło w 2014 r.? Te same firmy godne polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Lut 2014 21:58 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
W lipcu pożyczałem z Hertz'a przez hertz4ryanair.com. Za dwa tygodnie Peugeota 107 zapłaciłem coś ok 140 euro, polityka full/full, przy oddawaniu gostek który akurat sprzątał inne auta tylko sprawdził stan paliwa i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Lut 2014 22:23 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 117
Loty: 38
Kilometry: 79 867
Ja wypożyczałem w dollar thrifty.

Cen nie pamiętam ale była najniższa za 8os auto ze wszystkich obdzwonionych na miejscu wypożyczalni na lotnisku.

Zdawałem kluczyki przez drop box (wrzutkę) bez problemów.
Autko prawie nowe i niewielki przebieg.
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Mar 2014 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Cześć, podłącze się pod temat bo sam staje przed wyborem wynajmu auta na wyspie. Jak wygląda sytuacja z parkowaniem? Biorąc auto na tydzień muszę je gdzieś trzymać... parking hotelowy = koszt ekstra. Jak rozwiązujecie ten 'problem'?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Mar 2014 23:07 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Jaki masz hotel? Ja w Bugibbie parkowałem na ulicy przed hotelem i nie było problemów. Były też ogólnodostępne darmowe parkingi (popatrz przy Triq Il-Fliegu). Koło plaż i atrakcji turystycznych są parkingi których "pilnują" faceci, którym można dać "co łaska" i parkować ile się chce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Mar 2014 00:03 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 29
Loty: 47
Kilometry: 152 772
cześć, pożyczaliśmy samochód na http://www.sundrivecarrentalsmalta.com/, niska cena w tym ubezpieczenie, polecam mały samochód, bowiem na Malcie jest bardzo ciasno (problem z parkowaniem), a odległości niewielkie, udanego pobytu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
monikazak napisał(a):
cześć, pożyczaliśmy samochód na http://www.sundrivecarrentalsmalta.com/, niska cena w tym ubezpieczenie, polecam mały samochód, bowiem na Malcie jest bardzo ciasno (problem z parkowaniem), a odległości niewielkie, udanego pobytu :)


Moniko, strona którą poleciłaś nie działa...

Nie chce zakładać nowego tematu , czy ktoś orientuje się w wynajmie skuterów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group