Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 14 Lut 2013 12:52 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
dzięki za podpowiedzi

teraz mam inny problem - podczas płatności za auto na www.hertz4ryanair.com mam problem z płatnością

UNABLE TO AUTHORIZE - PLEASE ENTER ALTERNATE CREDIT CARD

karta mbank mastercard miles&more zwykła

jakieś pomysły???

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#382 PostWysłany: 14 Lut 2013 13:20 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Pomysł taki, żebyś to zrobił tu: http://www.hertz.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 14 Lut 2013 13:26 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
Maciek78 napisał(a):
Pomysł taki, żebyś to zrobił tu: http://www.hertz.com/


no tak tylko jak zrobię to z przekierowania z ryanair-a to mogę odebrać auto po połnocy - mój samolot ląduje o 23:55

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 14 Lut 2013 15:00 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
okocim23 napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
Pomysł taki, żebyś to zrobił tu: http://www.hertz.com/


no tak tylko jak zrobię to z przekierowania z ryanair-a to mogę odebrać auto po połnocy - mój samolot ląduje o 23:55

pozdrawiam


po kontakcie z mbankiem odblokowałem transakcje korespondencyjne i telefoniczne i rezerwacja weszła

znów nauka ;)

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 05 Mar 2013 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
41 stron tematu więc wybaczcie jeśli pytanie o wypożyczenie auta na 4-5 dni w Portugalii już wcześniej padło :mrgreen:

Problem z którym się borykam to odbiór auta na lotnisku w Porto, ale zwrot już na lotnisku w Faro. Przejrzałem kilka ofert różnych wypożyczalni i niektóre z nich mają może i nawet atrakcyjne ceny za te 4 dni, ale kwota dopłaty za ONE-WAY jest ogromna!

A więc w skrócie: czy ktoś z Was, Panie i Panowie, wypożyczał auto w Portugalii i zwracał je w innym miejscu niż miejsce odbioru? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 06 Mar 2013 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
Anyone? ;)

Znalazłem coś takiego: http://www.driveportugal.net/Terms.aspx , i tam zapis o:
Kod:
INCLUDED IN YOUR PRICE:
(...)
One ways rentals on over 3 days rentals only and on cars in  Groups A,B, Mini, C, E, E1 ,J, J1
(...)


Dla mnie jednoznaczne - biorę auto z tej grupy aut na 4 dni (więc over 3 rental days) więc nie płacę dodatkowej opłaty za one-way.

Ktoś korzystał?
Pisałem tam wczoraj, napisałem dziś znowu i bez odpowiedzi supportu... :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 16 Mar 2013 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Kwi 2012
Posty: 18
Loty: 32
Kilometry: 49 676
Czy miał ktoś do czynienia z tą wypożyczalnią aut na Krecie?

http://www.justrentals.gr

Przeczytałam prawie cały wątek i zmartwiona jestem tym depozytem, który jest blokowany na karcie kredytowej w kwocie od 300E do 1400E. Czy wypożyczalnia z linku zwalnia z blokowania środków na karcie? Nie znam się i nie mogę doczytać i proszę o pomoc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 16 Mar 2013 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1061
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Bardzo proszę o jakieś konkretne info ( super gdyby jakies przykłady można było podac ) na temat wynajmu auta w Bergamo lub Mediolanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 19 Mar 2013 19:15 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 7
Witam.
Przeczytałem ostatnich kilkadziesiąt stron i mam kilka pytań do bardziej doświadczonych osób.
17 kwietnia wybieram się na Majorkę gdzie chciałbym wypożyczyć auto. Widzę, że dużą popularnością cieszy się tu serwis doyouspain.com na którym rzeczywiście wychodzi mi chyba najniższa cena.
Teraz kilka pytań:
-Niestety nie posiadam karty kredytowej, złożyłem o nią wniosek ale boje się, że zanim ją dostane minie tyle czasu, że ceny mocno podskoczą. Czy można zapłacić debetową kartą mBank mastercard?
-Ile kosztuje dodatkowe ubezpieczenie od szyb/opon itp? Wyczytałem tylko, że jest płatne na miejscu.
-Jeżeli dobrze rozumuje to przy wyborze powyższego dodatkowego ubezpieczenia, na karcie kredytowej nie jest blokowana żadna suma?
-Czy może ktoś polecić innego pośrednika u którego będę mógł zapłacić kartą mBank?
-Z tego co zauważyłem jeżeli wypożyczamy auto do 3 dni w opcji Full/empty będziemy mieli zwrot za paliwo. Czy istnieje możliwość 4 dniowego wypożyczenia ze zwrotem za paliwo w jakiejkolwiek wypożyczalni?
-Czy przy wypożyczaniu auta można wybrać jakąś wersję silnika? Chcemy pojeździć trochę po górach i mimo, że będzie nas 2 osoby to na pewno jazda była by milsza z 90 konnym silnikiem niż 60 ;)

Jeżeli ktoś będzie w stanie pomóc to z góry dziękuje. Przede wszystkim chodzi o problem z płatnością.
Pozdrawiam
Przemek!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 22 Mar 2013 13:00 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
cool_aka_romeo napisał(a):
Bardzo proszę o jakieś konkretne info ( super gdyby jakies przykłady można było podac ) na temat wynajmu auta w Bergamo lub Mediolanie.

Nie wiem czy nie za późno. Brałem auto w Bergamo w Europcar. Przy okienku żadnych problemów, blokują małą kwotę w porównaniu z innymi na karcie. Na parkingu bardzo luzacki przyjaciel;) Auto miałem mieć z pełnym bakiem, zapomniał zatankować zapisał ile było przy czym pomylił się o dwie kreski na moją niekorzyść. Po powrocie machnął ręką, kazał odstawić auto i mówił, że niczego nie będzie sprawdzał:) I faktycznie tak było. Auto oddałem brudne za zewnątrz jak i w środku. Chciałem jechać umyć- kazał się nie przejmować. Szybko odblokowano mi depozyt na karcie. Mimo wpadki z paliwem, wypożyczalnię polecam. Niedługo lecę na Sycylię i planuję dalej u nich brać.
Daj znać w razie czego dam Ci kod na 10% zniżki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 22 Mar 2013 15:49 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Czy macie jakieś opinie o Auto Europe? mają dużo niższe ceny niż konkurencja mimo iż samochody podstawiają międzynarodowe wypożyczalnie... płaciłam z góry - czy mogę spodziewać sie jakiś dodatkowych obciążeń? poza paliwem, wypadkiem itp :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 22 Mar 2013 15:55 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 68
Loty: 62
Kilometry: 118 373
Szukam dobrej opcji wypożyczenia samochodu w Norwegii, a dokładniej w okolicach Bergen, początek maja :) Jak by ktoś z Was korzystał z takich usług to proszę o informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 22 Mar 2013 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1061
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
sebjag napisał(a):
cool_aka_romeo napisał(a):
Bardzo proszę o jakieś konkretne info ( super gdyby jakies przykłady można było podac ) na temat wynajmu auta w Bergamo lub Mediolanie.

Nie wiem czy nie za późno. Brałem auto w Bergamo w Europcar. Przy okienku żadnych problemów, blokują małą kwotę w porównaniu z innymi na karcie. Na parkingu bardzo luzacki przyjaciel;) Auto miałem mieć z pełnym bakiem, zapomniał zatankować zapisał ile było przy czym pomylił się o dwie kreski na moją niekorzyść. Po powrocie machnął ręką, kazał odstawić auto i mówił, że niczego nie będzie sprawdzał:) I faktycznie tak było. Auto oddałem brudne za zewnątrz jak i w środku. Chciałem jechać umyć- kazał się nie przejmować. Szybko odblokowano mi depozyt na karcie. Mimo wpadki z paliwem, wypożyczalnię polecam. Niedługo lecę na Sycylię i planuję dalej u nich brać.
Daj znać w razie czego dam Ci kod na 10% zniżki.




Dzieki za informacjie :) na pewno sie przydadza bo jestem dość często w Bergamo i czasem mam tylko 12 godzin na miejscu a muisze duzo załatić. Jak możesz to podeślij mi proszę ten kod. Zasze sie przyda. Pozdrawiam

P.S. Czy wykupujesz dodatkowe ubezpieczanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 24 Mar 2013 13:55 

Rejestracja: 22 Kwi 2011
Posty: 26
jeśli to nie problem, też proszę o ten kod
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 26 Mar 2013 12:30 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
cool_aka_romeo napisał(a):
Dzieki za informacjie :) na pewno sie przydadza bo jestem dość często w Bergamo i czasem mam tylko 12 godzin na miejscu a muisze duzo załatić. Jak możesz to podeślij mi proszę ten kod. Zasze sie przyda. Pozdrawiam

P.S. Czy wykupujesz dodatkowe ubezpieczanie ?

-10% w Europcar:
promo code: 44035484

Nie wiem niestety do kiedy kod jest ważny. Na dzień dzisiejszy działa.
Dodatkowego ubezpieczenie nie brałem. Przejechałem ponad 1000km omijając raczej szerokie autostrady i nic mi się nie przytrafiło. Chociaż wiadomo jak jeżdżą Włosi;) Poza tym przyjaciel David jak już pisałem nawet nie myślał zabierać się za sprawdzanie stanu auta:) Ma bardzo sprzyjające dla nas wypożyczających podejście do pracy:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 26 Mar 2013 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1061
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Wielkie dzięki za info. Szkoda tylko że europcar ma tak kosmiczne - 86 € za dzień 21/04 :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 28 Mar 2013 11:18 

Rejestracja: 22 Kwi 2011
Posty: 26
sebjag napisał(a):
-10% w Europcar:
promo code: 44035484
Nie wiem niestety do kiedy kod jest ważny. Na dzień dzisiejszy działa.

Potwierdzam, działa, bardzo dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 02 Kwi 2013 23:14 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 33
Loty: 20
Kilometry: 34 746
Cześć,

Czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia związane z poniższymi wypożyczalniami:
National
Honk
RightCars
Sixt
Zoom
Thrifty
GreenMotion
Avis
Budget
Alamo


Chcę wypożyczyć auto na Malcie, gdzie Hertz i Europcar mają kosmiczne ceny - powyższe firmy mają ofertę o połowę tańszą... tylko pytanie gdzie jest haczyk?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 03 Kwi 2013 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
wymieniłeś sporo znanych i dużych firm np. Sixt, Avis, Budget - można smiało brać stamtąd auto, przeanalizuj umowy, powinny raczej być zbliżone do Hertz/Europcar ...

ja mam inne pytanie: chce wypożyczyć auto w Bergen i tak sprawdzam na szukajkach i wychodzi że najtańszy jest Europcar 50EUR/dzien ale z poziomu strony www Europcar juz wychodzi 80EUR/dzien (te same warunki, ten sam termin) ktoś wie z czego to moze wynikac ? Nie chce bukować przez agenta, wolę bezpośrednio (z różnych względów, również takich ze agenci zwykle nie akceptują innych kart niż visa/mc), mielibyście jakiś pomysł ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 06 Kwi 2013 10:59 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 12
Martyś napisał(a):
Szukam dobrej opcji wypożyczenia samochodu w Norwegii, a dokładniej w okolicach Bergen, początek maja :) Jak by ktoś z Was korzystał z takich usług to proszę o informację.

Dołączam się do pytania,
mnie interesuje początek czerwca ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group