Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 05 Sty 2013 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
codriver napisał(a):
Pytanie tylko, czy warto ryzykować, lecieć na drugi koniec Europy i zostać bez samochodu :P

no tak, bo na majorce to dzicz i nie ma komunikacji publicznej ;]
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#362 PostWysłany: 05 Sty 2013 02:00 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
A jak to może być w Sewilli? Bo pojawiła mi się opcja dwudniowa w lutym. Problem ten sam, wymagane 21 lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 05 Sty 2013 02:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
codriver napisał(a):
A jak to może być w Sewilli? Bo pojawiła mi się opcja dwudniowa w lutym. Problem ten sam, wymagane 21 lat.

jeśli na prawdę wierzysz w to, że ktoś Ci na forum powie na 100% jak to może by w Sewilli to równie dobrze możesz uwierzyc w moje zapewnienie, że jest tak samo jak wszędzie.
lubisz ryzko to bierz.
a jak nie to w sewilli jest ładna siec ścieżek rowerowych, tam nie będę się pytac o wiek 8-)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 07 Sty 2013 18:35 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 70
Przeczytałem cały ten watek i chciałbym się tylko upewnić i zrozumieć pewne fakty. Chcę wypożyczyć auto na Gran Canarii i z tego co piszecie najlepej zrobić to przez doyouspain i tak:
FREE Cancellation any time - w każdej chwili mogę zrezygnować z rezerwacji
FREE Amendments - poprawki w rezerwacji
No Excess - czyli pełne ubezpieczenie
Free Extra Driver - to znaczy że może być drugi kierowca? nie tylko ten który wypożycza?

1.Podczas rezerwacji wybieram opcje online. Czyli płace od razu tylko za co? auto, pełen bak plus ubezpieczenie albo na miejscu?
2.Kiedy i jak mam zgłosić że chce wykupić dodatkowe ubezpieczenie tak by karta kredytowa nie została obciążona depozytem?
3.Jeśli wybiorę opcje płacę na miejscu i z przyczyn losowych nie pojawię się po odbiór samochodu to co wtedy? 4.Podczas rezerwacji nie podaje się numeru karty kredytowe?
5. Jak wygląda polityka paliwowa w tej wypożyczalni?


Ostatnio edytowany przez sebasp, 07 Sty 2013 18:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 07 Sty 2013 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
sebasp napisał(a):
...
1.Podczas rezerwacji wybieram opcje online. Czyli płace od razu tylko za co? auto, pełen bak plus ubezpieczenie albo na miejscu? płacisz za to co widzisz na ekranie a resztę na miejscu
2.Kiedy i jak mam zgłosić że chce wykupić dodatkowe ubezpieczenie tak by karta kredytowa nie została obciążona depozytem? na miejscu Ci zaoferują przy odbiorze auta( w regulaminie tak pisze chyba)
3.Jeśli wybiorę opcje płacę na miejscu i z przyczyn losowych nie pojawię się po odbiór samochodu to co wtedy? wrzucą Cie na czarną listę 8-)
...
5. Jak wygląda polityka paliwowa w tej wypożyczalni?
przyłączam sie do tego pytania

wczoraj sam rezerwowałem (tylko, ze juz zapłaciłem; tez GC :D ) wiec co do 1. punktu to informacja pewna na 100%
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 07 Sty 2013 18:48 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 70
Dzięki ;)
znalazłem coś takiego:
Fuel is not included in our quoted rates.
On arrival you will be asked to prepay a full tank and return the car empty as we are not able to refund money for unused fuel.


Płacąc on line masz Free Extra Driver ;)
W innym przypadku można wykupić na miejscu i koszt to około 4,95 eur/za dzień
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 07 Sty 2013 19:19 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
samaki9 napisał(a):
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Czy ktoś z forumowiczów mógłby polecić jakąś tanią wypozyczalnie w Olbii na Sardynii?


Ja korzystałem w marcu z "Sicily By Car" - odbiór miał być od 9-tej, a facet spóźnił się 40 minut.
Ale w połączeniu z grouponem Holidaycars (już bankrut) wyszły jakieś śmieszne pieniądze, jeździłem "naszą" Pandą.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 07 Sty 2013 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 22
Witam! Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z holidayautos ? Mają dobre ceny; za 11 dni na Martynice 177euro, a hertz po kodzie rabatowym za 244. I niby te same warunki. Brać czy się bać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 07 Sty 2013 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
sebasp napisał(a):
Dzięki ;)
znalazłem coś takiego:
Fuel is not included in our quoted rates.
On arrival you will be asked to prepay a full tank and return the car empty as we are not able to refund money for unused fuel....

to ja wiem! kwestia ile oni sobie liczą za litr i ile potem zwracają,bo biorę na 2 dni tylko. nie zwracają jak bierzesz na >3 dni
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 07 Sty 2013 20:31 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 70
Po przeczytaniu warunków w innej wypożyczalni http://www.arcarhire.com wygląda na to że mają lepsze warunki. Cena jest nieco wyższa ale za to zawiera już wszystkie chyba możliwe opłaty. Szczególnie dobra gdy wypożyczamy na krótki okres ( warunki paliwowe).
* Our rates include:
- Taxes (IGIC or IVA) included.
- Unlimited mileage.
- Free additional driver.
- Free airport service.
- Free cancellation or modification of the reservation.
- Insurances.
- Collision Damage Waiver (SUPER CDW with no excess).
- Theft protection (TP).
- Personal Accident Insurance (PAI)
- Third party coverage.
oraz
* The client must return the vehicle with the same amount of fuel as when it was picked up.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 08 Sty 2013 11:20 

Rejestracja: 02 Wrz 2011
Posty: 138
namteH napisał(a):
wczoraj sam rezerwowałem (tylko, ze juz zapłaciłem; tez GC :D ) wiec co do 1. punktu to informacja pewna na 100%


I od razu dostałeś potwierdzenie na maila od nich? Ja rezerwowałem 23 grudnia, pisałem maile, dziś do nich dzwonie od rana i cisza. Telefony jakie mam: +34637181042 i +34637183575. Zaczyna mnie to drażnić bo to już ponad 2 tygodnie ciszy.


Ostatnio edytowany przez wilanowiak, 08 Sty 2013 11:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 08 Sty 2013 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
wilanowiak napisał(a):
namteH napisał(a):
sebasp napisał(a):
...
wczoraj sam rezerwowałem (tylko, ze juz zapłaciłem; tez GC :D ) wiec co do 1. punktu to informacja pewna na 100%


I od razu dostałeś potwierdzenie na maila od nich? Ja rezerwowałem 23 grudnia, pisałem maile, dziś do nich dzwonie od rana i cisza. Telefony jakie mam: +34637181042 i +34637183575. Zaczyna mnie to drażnić bo to już ponad 2 tygodnie ciszy.

od razu

wie ktoś jak to jest z tym paliwem? ile sobie liczą?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 08 Sty 2013 11:25 

Rejestracja: 02 Wrz 2011
Posty: 138
zależy ile litrów ma bak w Twoim samochodzie i mnożą to pewnie przez najwyższą mozliwą cenę za litr.
Ja jak rezerwowalem przez traveljigsaw to zapłacilem z 15euro więcej niż jak bym sam zatankował cały bak. Liczą też na to że nie oddasz pustego. Oddasz pewnie na rezerwie i na tym zarabiaja te kilka dodatkowych litrów.

P.S. Słyszałem też plotki o tym że celowo ustawiają tak wskaźnik rezerwy by świecił w miare szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 08 Sty 2013 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
wilanowiak napisał(a):
zależy ile litrów ma bak w Twoim samochodzie i mnożą to pewnie przez najwyższą mozliwą cenę za litr.
Ja jak rezerwowalem przez traveljigsaw to zapłacilem z 15euro więcej niż jak bym sam zatankował cały bak. Liczą też na to że nie oddasz pustego. Oddasz pewnie na rezerwie i na tym zarabiaja te kilka dodatkowych litrów.

P.S. Słyszałem też plotki o tym że celowo ustawiają tak wskaźnik rezerwy by świecił w miare szybko.

czyli jak zatankuje przed oddaniem to mi powinni oddać wszystko, nie? :D
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 21 Sty 2013 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
szybkie pytanie,, oddalem auto z hertz w szwecji,, (niestety oddawalem poza godzinami punku i wrzucilem kluczki do skrzynkiu),, ile mniejwiecej czeka sie nas odblokowanie kacji (2500koron),, dodatko pobrali 2 razy po 3 korony (?) - zastanawiam sie czy robic chargeback ?
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 21 Sty 2013 16:46 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
p14c3k napisał(a):
szybkie pytanie,, oddalem auto z hertz w szwecji,, (niestety oddawalem poza godzinami punku i wrzucilem kluczki do skrzynkiu),, ile mniejwiecej czeka sie nas odblokowanie kacji (2500koron),, dodatko pobrali 2 razy po 3 korony (?) - zastanawiam sie czy robic chargeback ?


Najdłużej czekałem na odblokowanie gdy wróciłem z Sardynii - 10 dni (już się denerwowałem i napisałem do wypożyczającego, nie wiem czy to poskutkowało, ale w końcu blokada zeszła).
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 25 Sty 2013 02:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
odblokowali wczoraj,, pomimo ze bank twierdzil ze potrwa do do 29.01,,
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 14 Lut 2013 10:05 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
Witam

Chcę wypożyczyć auto w Cagliari gdzieś na mieście a oddać na lotnisku - także potrzebuję wypożyczalni która ma dwie placówki w tym mieście. Nie chce taniej wypożyczalni tylko sprawdzonej - zazwyczaj biorę auto z pełnym ubezpieczeniem. Proszę o porady.


pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 14 Lut 2013 10:30 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
W takim razie radzę Ci duże firmy: Hertz, Europcar czy Sixt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 14 Lut 2013 10:31 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
okocim23 napisał(a):
Witam

Chcę wypożyczyć auto w Cagliari gdzieś na mieście a oddać na lotnisku - także potrzebuję wypożyczalni która ma dwie placówki w tym mieście. Nie chce taniej wypożyczalni tylko sprawdzonej - zazwyczaj biorę auto z pełnym ubezpieczeniem. Proszę o porady.


pozdrawiam

W takim razie każda większa wypożyczalnia. Ja mogę polecić Europcar. Wypożyczałem we Włoszech właśnie u nich i żadnego problemu nie było. Skoro bierzesz ubezpieczenie zupełnie nie masz się czym przejmować. Europcar ma placówkę na mieście i na lotnisku tak jak chciałeś. Tyle, że lotnisko w zasadzie jest w mieście więc jeden punkt blisko drugiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group