Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 24 Sie 2016 15:31 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 46
boots napisał(a):
Cytuj:
jak działa wifi w praktyce?,

Normalnie - dostajesz modem z kartą sim. Parujesz do odbiornika (telefonu, tabletu itp.) i już. Jest LTE bez limitu.

Ale ten modem podłączasz do gniazda zapalniczki? Da się go wyciągnąć z samochodu?
Pytam bo przydałby mi się później na polu kempingowym, gdzie jest wprawdzie WiFi ale ma słaby zasięg i wolny transfer.

I pytanie nr 2 odnośnie wypożyczalni Autoclick - co to jest ten "Road Assistance" który kosztuje 3euro/day*.
Czy jak wykupię pełne ubezpieczenie 20e/day (dziwne bo w lipcu jeszcze pisaliście o 15euro) to nie będzie w tym tego road assistance?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 24 Sie 2016 17:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
To mały, przenośny modem. Możesz ładować w gnieździe zapalniczki, albo nosić po prostu w kieszeni przy sobie. Mnie w każdym razie takie dawali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 24 Sie 2016 21:42 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Jaką polecicie wypożyczalnie na El Prat? Niestety polecany autoclick nie wchodzi w grę - samochód potrzebny jest na El Prat, ale znajomi chcą oddać na lotnisku w Gironie. Goldcar ma najniższe ceny ale dużo ukrytych opłat i dość słabe opinie :/
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 12 Wrz 2016 01:36 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
wróciłem z Hiszpanii i skrobnę parę slow o Autoclick.

Miałem zrobioną rezerwacje na dwa tygodnie przed wyjazdem ale o dziwo na 5 dni przed auto potaniało :)
dziwne bo zazwyczaj ceny idą w gore.
długo się nie zastanawiając skorzystałem opcji anulowania bez kosztów (obowiązuje na 72h przed odbiorem)
dzięki użyciu kodu SUMMER16 za 189euro Fiat 500L ze zwrotem w Madrycie i pełnym ubezpieczeniem :D :D
na miejscu okazało sie ze Fiata 500L aktualnie nie ma wiec dostane free upgrade , tym sposobem otrzymałem Forda Kuga 2.0 Diesel z 15tys przebiegu.
blokada 150 euro na kartę debetowa na poczet rutera wifi oraz paliwa .
router Orange Airbox 2 sprawował się świetnie. fajne urządzonko które można zabrać do kieszeni.
generalnie inne firmy powinny pójść tym śladem i oferować mobilny internet w ramach wynajmu auta.
niestety nie jest aż tak kolorowa i jak ktoś pisał ze to bez limitu na LTE. u nas po przekroczeniu około 5Gb prędkość siadła.
mieliśmy mały incydent ze słupkiem na ulicy ale z racji full ubezpieczenia nie musieliśmy się tym martwic.
przy zwrocie jedyne co było sprawdzone to czy było auto zatankowane i czy odpala oraz czy nie było jakiś problemów z autem.
generalnie polecam

ps. automaty na autostradach nie przyjmują kart w euro z kantoru aliora
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 14 Wrz 2016 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2015
Posty: 311
Loty: 24
Kilometry: 30 926
niebieski
To chyba w autoclicku norma. Wiec warto zarezerwować auto średnie a dostanie się większe. Ja również dostałem forda kuge ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 03 Paź 2016 21:12 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 46
rafgrzeg napisał(a):
To chyba w autoclicku norma. Wiec warto zarezerwować auto średnie a dostanie się większe. Ja również dostałem forda kuge ?


Ale reklamują się tak: "Guaranteed car models. Always enjoy your chosen vehicle" :)
Ja akurat dostałem taki jak zamawiałem (lotnisko Barcelona).

Ogólnie jestem zadowolony, przyczepiłbym się do dwóch rzeczy:
1. na busa czekałem 40 minut i byłoby to chyba dłużej gdybym tam nie zadzwonił po 25 minutach.
W tym czasie bus z goldencar podjechał 3 razy, z pozostałych wypożyczalni co najmniej raz.
2. O ten cały modem wifi lte musiałem się dopytywać, inaczej bym go nie dostał. Co więcej na chwilę podniosło mi się ciśnienie kiedy obsługujący mnie pracownik zakomunikował, że nie wie czy są jeszcze jakieś dostępne (całe szczęście były). Ponadto tak jak pisał kolega luke_ro LTE wcale nie jest nielimitowane. Mi po 4 dniach siadł transfer, a w odpowiedzi na mojego maila reklamacyjnego dowiedziałem się że przysługuje mi 100mb/dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 11 Lis 2016 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 119
Kilometry: 264 018
niebieski
W drugiej połowie września poprzez stronę http://www.doyouspain.com wypożyczałem samochód na lotnisku El Prat. Wypożyczalnia firefly. Za Seat Ibiza na 4 dni wyszło 18,60 EUR. Samochód nowy, 7700 km przebiegu. Dzienny limit to 150km. (uzależniony od okresu wypożyczenia). Odbiór na lotnisku, aż 6 stanowisk obsługi. Mają nawet system kolejkowy z biletami. Jak byłem to akurat nie był potrzebny, ale pewnie bywa przydatny. Proponowano mi pełne ubezpieczenie za 66eur za cały okres. Pełne ubezpieczenie znosi dzienny limit kilometrów. Udział własny zdaje się, że ok 1000eur (nie pamiętam dokładnie).
Zwrot bezproblemowy na parkingu przy lotnisku, a blokada na karcie (udział własny) zdjęta po tygodniu.
W załączeniu potwierdzenie ceny.
Załącznik:
firefly.jpg
firefly.jpg [ 108.9 KiB | Obejrzany 2165 razy ]
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 27 Sty 2017 22:38 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Mam wylot z Girony o 9:00 i myślałem żeby wypożyczyć auto na 1 dzień i przy okazji pozwiedzać też okolice Barcelony. Mam jednak problem ze znalezieniem auta. Czy jest jakaś wypożyczalnia, która umożliwia wynajęcia auta na 1 dzień z Barcelony (może być na lotnisku) ze zwrotem na lotnisku w Gironie? Znalazłem Goldcar ale z full opcją oraz dopłata za inną lokalizację jest wysoka (koszt na 1 dzień wychodzi 140 euro) + auto można zwrócić dopiero od 8:00. DYS pokazuje również wypożyczalnię Dollar z sensowną dopłatą do one way jedyne 16,8 EUR. Korzystał ktoś lub zna inną opcję?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 16 Kwi 2017 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Takie pytanko. Chcę wynająć auto przez Cardelmar na lotnisku w BCN. Wychodzą śmieszne pieniądze rzędu 1,5GBP za 3 dni. Ubezpieczenie mam zewnętrzne (Icarhireinsurance) ale w wypożyczalni Firefly jest limit kilometrów 60 km dziennie (za limit ponad to jest 0,5E/km). Teraz pytanie czy jak zarezerwuję auto dajmy na to na 6 dni a oddam po 3ech dniach i zrobię w tym czasie 300km to przejdzie taki motyw? Auto na 6dni wychodzi ok 5 GBP wiec cały plan gdyby się udał bardzo się kalkuluje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 17 Kwi 2017 01:41 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Powinien przejść.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 17 Kwi 2017 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Dzięki za odpowiedź. Podbiję z nadzieją, że może ktoś potwierdzi kto już taki niecny plan wprowadził w życie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 23 Kwi 2017 23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
5% zniżki przy rezerwacji samochodu na stronie AutoClick
kod: 5OFF
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 24 Kwi 2017 02:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
^^^
czy kod 75OFF też zadziała?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 24 Kwi 2017 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@‌rw30‌
Głupim i nie sprawdził :?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 24 Kwi 2017 22:25 

Rejestracja: 28 Sty 2010
Posty: 12
75OFF nie działa
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#96 PostWysłany: 17 Maj 2017 17:29 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 2
Witam serdecznie
Przejrzałem cały wątek i kilka innych. Wciąż jednak nie wiem która wypożyczalnie wybrać. Interesują mnie 2 doby, auto z lotniska BCN. Mam 24 lata więc liczę się z dopłatą. Bralbym już autoclick ale dopiero od 25rż oferują pełne ubezpieczenie. Po przeczytaniu jak wszystkie firmy potrafią ściągać z konta niewiadomo ile, wolałbym raczej nie zamrazac 1000€ i kupić to full ubezpieczenie z ewentualnym symbolicznym wkładem własnym. O goldcarze też niewiele pozytywów widzę stąd pytanie - co wybrać?

Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 11 Lip 2017 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
12 dni w Inter Rent za 150 PLN (za rentalcars.com) / FIAT 500
wypożyczalnia ma słabe oceny, związane jest to z czasem odbioru,
potwierdzam ponieważ czekałem 4,5 h,
pozatym Ok, nie czepiają się (ktoś porysował mi zderzak na parkingu i nic)
jeden parking i właściciel z Europcarem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 11 Lip 2017 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ciekawa opcja, ostatnio z dwoma znajomymi chcieliśmy się na kajta wybrać, a akurat nikt z tych znajomych którzy mają samochody nie jechał, i zostaliśmy na lodzie

okazało się że najtańszym samochodem w BArcelonie był Mercedes Vito :) co w sumie nas urządzało, bo duża paka więc mogliśmy spokojnie sprzęt zmieścić. Wypożyczalnia Avis przy stacji kolejowej Sants. Cena - jakieś 60 euro za 3 dni, bez ubezpieczenia, ale jak ktoś ma kredytówkę to luz. Spoko opcja tylko zaparkować ciężko :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 16 Lip 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@rw30
To trzeba przez internet załatwiać czy przyjść i powiedzieć że się chce samochód? A jak przez internet to z jakim wyprzedzeniem i gdzie rezerwacja robiona?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 17 Lip 2017 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@namteH

zabookowane bezposrednio na stronie Avisa w sobote po poludniu, pewnie cos kolo 19.00 - 20.00, odbior dzien pozniej, w niedziele o 11 [w Avisie przy stacji Sants], oddane w nocy niedz/pon o 1 w nocy. Ale cena za 3 dni byla taka sama.

Aha, jest limit bodajze 350km na dzien, powyzej tego trzeba cos doplacic.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group