Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 10 Cze 2016 16:38 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Jakie warunki kuponu? Bo mi nie wchodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 11 Cze 2016 09:52 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 25
vincenz napisał(a):
Jakie warunki kuponu? Bo mi nie wchodzi.

https://www.pepecar.com/?utm_source=Pep ... d-23619077

Spróbuj przez ten link
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 11 Cze 2016 09:54 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 25
https://www.pepecar.com/terminos-y-cond ... d-23619077

Tutaj warunki

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 11 Cze 2016 19:56 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@Kazior dzięki za linki, ale nadal otrzymuję komunikat: "INFORMACIÓN
El código de descuento no es válido" Natomiast link do warunków prowadzi do ogólnych warunków wypożyczalni, a nie tego konkretnego kuponu. Jest do niego jakieś MWZ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Właśnie wróciłem z Barcelony . Polecam wypożyczalnie Autoclick. Brałem bezpośrednio z ich strony. 6,50 Euro za auto i 15 Euro za pełne ubezpieczenie czyli 21,50 E za jeden dzień. Samochód Fiat 500, nówka sztuka . Paliwo full-full , na karcie zablokowane tylko 80 E. Odbiór busem z terminalu T2 i 5 minut z lotniska na ich parking. Po oddaniu auta szybki transport na lotnisko. Czynne od 7-22. Wszystko szybko i sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 31 Lip 2016 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2015
Posty: 311
Loty: 24
Kilometry: 30 926
niebieski
To i ja się wypowiem bo właśnie wróciłem z Hiszpanii.
Wypożyczalnia samochód w Barcelonie.
Korzystałem z Autoclick.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Wypozyczalem nissana pulsara na 6 dni za 20 euro/ dzień plus pełne ubezpieczenie za 15 euro/ dzień.
Bus przyjeżdża pod terminal i po kilku minutach jesteśmy w siedzibie.
Tam okazało się ze jednak nissana nie było na stanie. Dostaliśmy nowiutkiego forda kuge.
Oczywiście cena ta sama. Blokada na karcie 90 euro na poczet nie oddania pełnego baku.
Prży oddawaniu sprawdzili tylko czy jest pełny bak i odblokowali depozyt. I szybko podwiezli na terminal 2.
Polecam ich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 18 Sie 2016 14:48 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
ja osobiście mam dylemat z tym autoclick , cena jest bardzo konkurencyjna ale na facebookowym profilu maja średnia ocenę 3,2 i bardzo dużo negatywnych komentarzy ( takich jak szukanie rysek przy zwrocie, przydzielili wysokiej osobie fiata 500 zamiast citroena ds3 , nie odebrali z lotniska, wifi nie działa, zapłacono za wcześniejszy odbiór ale nikt się nie pojawił, zamiast zablokować kasę na poczet depozytu klient został obciążony a dopiero po miesiącu dostał zwrot z roznica w spred)

rozumiem ze w waszym przypadku było bezproblemowo ponieważ zakupiliście pełne ubezpieczenie za 15 euro dzień wiec się do was nie czepiali. natomiast doyouspain ma w ofercie własne ubezpieczanie za 6 euro a nie 15 euro jak to ma autoclick. czy ktoś miał doświadczenie z autoclick i ubezpieczaniem od brokera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 18 Sie 2016 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jesli te ceny ktore podajecie, typu 20 na dzien przy krotkim wypozyczeniu, sa prawdziwie [a nie mam powodow by wam nie wierzyc] to to jest lekko szokujace, bo wszystkie inne wypozyczalnie startuja od ok 50 w gore, przy czym te 50 to chyba GoldCar, gdzie te 50 faktycznie jest warte ok 80

w dodatku zdaje sie ze metawyszukiwarki nie uwzgledniaja tego autoclick chyba
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 19 Sie 2016 12:49 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
ja trafiłem na autoclika z economycarrentals,

natomiast znajduje np takie opinie

We have just returned from Malaga and used auto click, good car but beware on return to their office they put several small floodlights on the vehicle and proceeded to walk around the car with a water spray gun and cloth and found a small mark on the front right bumper and then on the rear bumper 3 small scratches and as we had our own excess taken out with DoYouSpain they said the whole back bumper would need to be painted and that the cost would be 180 euros. Said damage probably caused putting luggage into the boot, really, we had three hand luggage cases and the boot was only used to transport luggage too and from the airport. Strange my husband plays golf and used our older car and lifts his clubs and trolly into the boot of that and has done for several years and has a couple of similar small scratches on his car bumper. Anyway we waited in the cold for over 20 mins for them to collect us from the airport, I suppose that was in case we had luggage in the hold. They were very professional and courteous when they picked us up but didn't put the spotlights on the car before we drove out hence a quick visual check showed no obvious damage, BEWARE feels like a big con to us. Have yet to be able to contact the insurance company, waited on phone over two days for 45 mins 35 mins and several attempts at 20 mins, and no telephone number for DoYouSpain any more. Sent them an email reply states could take several weeks for reply in the mean time they are keeping the 900 euros deposit they took so make sure you check every part of the car for small surface scratches. to refill with petrol is no problem close to the airport on the right hand side. Hope this helps.

wynika z tego ze firma z wyciąga kasę w gdy nie masz u nich full ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 19 Sie 2016 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
A która z wypożyczalni tego nie robi. Zawsze goła cena to jakiś śmiech czasem parę euro za dzień. Ekonomicznie nie ma to żadnego uzasadnienia. Więc kasują za bak full-empty, za ubezpieczenie, odbiór po godzinach i inne takie itd. Policz szybko 10 Euro za ubezpieczenie za dzień x 300 powiedzmy dni w roku =3000 Euro. Widział ktoś taką kwotę na polisie ? Raczej nie .
Chcesz mieć spokój i małą blokadę na karcie bierzesz auto z polisą od wynajmującego a nie pośrednika- tak to działa .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 19 Sie 2016 14:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Korzystałem z autoclick w Alicante. Najbardziej profesjonalna i rzetelna obsługa, jaka mi się trafiła w historii chyba ponad stu wypożyczeń aut - jedynie obsługa w USA mu dorównywała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 19 Sie 2016 15:55 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
logis nie spotkałem jeszcze z czymś takim, żeby jakaś wypożyczalnia tak robiła wiec jestem zdziwiony,
tym bardziej ze sporo razy brałem np hertza bez pełnego pakietu ubezpieczenia i nigdy, nikt nie robił czegoś takiego .

akurat trafia mi się wypożyczenie auta na prawie 2tyg wiec wnikliwie badam wszystkie za i przeciw ,warunki ubezpieczeń , itd, itp i np w przypadku autoclick tzw pakiet "Total Relax Insurance" nie obejmuje sytuacji w ktorej pada Ci silnik albo skrzynia biegów.

was looking for reviews on Autoclick and came across this thread. We just used them on a trip to Barcelona last week, and are now facing the possibility of having to take legal action against them. They gave my husband a standard car that after 20 miles of driving, failed to go into gear because the clutch would not engage. As he was on the highway and (trying) to drive through the city, he narrowly avoided being hit more than once since the car wouldn't respond, and them began smoking and leaking transmission fluid. When he called back to the office to report what had happened, the sent another car out, but not before telling him that he may be liable once the mechanic looked it over and determined what caused the problem. When we returned the second car, we asked to speak with the manager so we could resolve any issues and we're told there was a note on our account so they needed to leave it open until he (manager) signed off on it. We weren't comfortable leaving Barcelona without a resolution, but we had to catch our plane. We were assured the manager would call us, but we never heard from him until today (5 days later) via email informing us that the mechanic had determined that the car failed due to a stripped clutch and we were being billed for the repairs of 1500 euro. Funny, that's the exact amount they are able to hold us responsible for based on the insurance we had to buy since we didn't want a $12,000 hold on our cc for the week. I don't know about the other locations, but stay away from the Barcelona office!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 22 Sie 2016 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Jak padnie Ci silnik lub skrzynia to jest małe miki bo auta są nowe i na gwarancji więc to problem producenta auta a nie Twój czy wypożyczalni. Prawdopodobieństwo że Ci się posypie silnik w aucie z przebiegiem kilku tys km jest czysto hipotetyczne.

-- 22 Sie 2016 10:40 --

Co do Hertza to nie są najtańsi a raczej zazwyczaj jedni z droższych więc ich polityka może być nieco inna . Ale blokadę na karcie na pewno miałeś na tysiąc czy więcej euro. Ja brałem z Autoclick z polisą to była tylko blokada 70 E na paliwo. Fiat 500 nówka sztuka .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 22 Sie 2016 12:45 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
ok, zdecyduje sie na tego autoclicka z ich polisa. tym bardziej ze oddaje auto w madrycie a oni jako jedyni nie maja opłat "one way fee" jeśli bierze się auto powyżej kilku dni.
jak działa wifi w praktyce?, to jest bardziej chwyt marketingowy czy faktycznie można z tego skorzystać, np z google maps?

ps. znalazłem kod 5OFF (5% znizki), może ktoś zna lepsze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 22 Sie 2016 12:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Cytuj:
jak działa wifi w praktyce?,

Normalnie - dostajesz modem z kartą sim. Parujesz do odbiornika (telefonu, tabletu itp.) i już. Jest LTE bez limitu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 22 Sie 2016 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
rw30 napisał(a):
jesli te ceny ktore podajecie, typu 20 na dzien przy krotkim wypozyczeniu, sa prawdziwie [a nie mam powodow by wam nie wierzyc] to to jest lekko szokujace, bo wszystkie inne wypozyczalnie startuja od ok 50 w gore, przy czym te 50 to chyba GoldCar, gdzie te 50 faktycznie jest warte ok 80

Az z ciekawosci przed chwila sprawdzilem, czy tak podrozalo...
Rezerwacja bezposrednio na hertz.com (po zalogowaniu na konto), 3 dni w przyszlym tygodniu (pn-sr), odbior i zwrot na El Prat. Segment A np. Fiat500: 320 zl (czyli 25E/dzien), segment C np. hyundai i30, seat leon: 440 zl (34E/dzien). W cenie podstawowe CDW/TP, 1 kierowca, km bez limitu.
Oczywiscie, przy wynajmie na tylko jeden dzien bedzie relatywnie drozej, ale wciaz ponizej 50e przy segmencie A.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 22 Sie 2016 13:06 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
@luke_ro i pewnie innym też się przyda, mogę polecić. autoclick minus 10-15% SUMMER16
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off
luke_ro lubi ten post.
luke_ro uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 22 Sie 2016 13:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
@maciejwroclaw , super dzięki :D , działa , działa -10%

czy w opcji z wykupiona polisa gdzie blokują tylko za paliwo opcja z debetowa euro z aliora przejdzie?
ktoś próbował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 22 Sie 2016 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
a debetówka jest wypukła ? Bo jak płaska tak na pierwszy rzut oka podpada .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 22 Sie 2016 14:39 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
wypukła , w hertz usa przeszło :)

dostałem info z autoclick :D

Hi Luke,

Yes it is possible to pay all with your debit card,
Kind regards
Autoclick team
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group