Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Sty 2023 21:32 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Czy ktoś może zna komunikacje w Madrycie? Jeśli mam nocleg w strefie B2 albo B3 i mam jeden pociąg np. C10 do centrum Madrytu to z biletu "10 przejazdów" kasuje jeden przejazd czy też dopłacam więcej za przekraczanie stref? Czy w ogóle ten 10 przejazdowy bilet jest na kolejki typu C? Czy do tych kolejek też płacę 3 euro dodatku za lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 09 Sty 2023 00:29 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Temat się trochę zmienił, bo znalazłam nocleg w strefie A. Mam i tak dużo pytań. Przeczytałam coś takiego: Pojedynczy bilet na metro jest ważny 5 stacji a potem trzeba dopłacać. Jak mam dopłacać? Zjada mi z karty doładowanie? Jeśli kupie 10 przejazdów to jadę 10 stacji na jednym odcinku z dziesięciu? Czy też zjada mi następny odcinek lub tylko przy pojedynczym bilecie jest dopłata za następne stacje? Według map Googla mój nocleg jest 2 kilometry od Muzeum Królowej Zofii. Pierwszego dnia wieczorem jadę z lotniska do noclegu 2 autobusami lub metrem z przesiadką do metra. Autobus podobno nie ma extra opłaty za lotnisko. Następny dzień może będę spędzać na piechotę. 3 dzień wybieram się do Escorialu. Metro które jeździ na około Strefy A dowiezie mnie do Moncloa a stamtąd jest autobus. Czy dojadę na pojedynczym bilecie z Pacifico do Moncloa? Rozkminiam czy mi się opłacają pojedyncze bilety czy karta turystyczna lub 10 przejazdów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Sty 2023 01:16 

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 402
niebieski
Nie jestem mocno w temacie ale sam czytałem bo się wybieram i z tego co wiem masz kartę tańszą na 10 przejazdów tylko w tej pierwszej strefie i droższą kartę na całą komunikacje na terenie Madrytu.
Przesiadki działają tak jak wszędzie podobnie czyli póki przesiadka w obrębie bramek metra to nic nie kasujesz, a każde wyjscie/wejście i połączenie metro z bus odejmuje przejazd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group