Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:21 

Rejestracja: 29 Gru 2017
Posty: 4
Cześć! Tak jak w temacie planuje z dziewczyną wypad po taniości na przełomie lutego/marca. Budżet maksymalny jaki możemy wydać to +/- 1000/os na ok 6-8 dni, więcej nie chcemy wydawać, bo odkładamy na coś większego. Gdzie za takie pieniądze najlepiej polecieć, żeby wycisnąć jak najwięcej z takiej "mini" podróży? Jakie, w Waszej opinii, są najciekawsze kierunki za takie pinionżki i w tym okresie? Chodzi o to, że dziewczyna zaczyna swoją przygodę z podróżowaniem, nie ma zbyt wielu punktów na mapie, które mogłaby odhaczyć, więc chciałbym zacząć to jak najlepiej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:24 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Egipt/Turcja/Tunezja last minute

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 766
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
To może jakieś tanie loty do Tuzli? W promce można upolować za 90pln w dwie strony. Bośnia i Hercegowina jest dość tanim krajem i do tego bardzo ciekawym. Podobnie może być z Macedonią/Czarnogórą :)
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:28 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
tez proponuje balkany, albo andaluzja - bedzie drozej, ale pogoda lepsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:46 

Ja bym poczekał do kwietnia i wybrał się do Odessy. Nie będzie upałów ale powinno być ok.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Gru 2017 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Zależy z jakiego miejsca, ale ja polecam poszukać czegoś na azair.eu
Z KRK lub WMI to można dużo pokombinować. Barcelona, Bolonia, Rzym, Neapol, Girona, jak dodać przesiadki w CRL albo FRA czy SXF to lista kierunków jeszcze wzrasta, nawet Madryt, Lizbona, Majorka, Malta. Dużo do wyboru.
Sam staram się składać po taniości takie krótkie podróże i udało się złożyć 4 dni w Madrycie za 550zł/os. Za całość :) Choć to jest nic, są osoby na forum, które składały tydzień na Seszelach poniżej 3k, czy inne ciekawe kierunki za "psie" pieniądze.
Da się tylko trzeba odrobinę silnej woli :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wlodetzky lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 30 Gru 2017 16:30 

wlodetzky napisał(a):
Cześć! Tak jak w temacie planuje z dziewczyną wypad po taniości na przełomie lutego/marca. Budżet maksymalny jaki możemy wydać to +/- 1000/os na ok 6-8 dni, więcej nie chcemy wydawać, bo odkładamy na coś większego. Gdzie za takie pieniądze najlepiej polecieć, żeby wycisnąć jak najwięcej z takiej "mini" podróży? Jakie, w Waszej opinii, są najciekawsze kierunki za takie pinionżki i w tym okresie? Chodzi o to, że dziewczyna zaczyna swoją przygodę z podróżowaniem, nie ma zbyt wielu punktów na mapie, które mogłaby odhaczyć, więc chciałbym zacząć to jak najlepiej :D

Człowieku
2 tysiaki masz do wydania na tygodniowy wyjazd ?
To Ty bogacz jesteś ,a nie biedak. :lol:
Prawie cały świat stoi przed Tobą otworem.
Poczytaj uważnie F4F i wybieraj.
Decyzja dokąd, należy do Ciebie... :D
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Gru 2017 17:11 

Rejestracja: 29 Gru 2017
Posty: 4
-- 30 Gru 2017 17:11 --

Anonymous napisał(a):
wlodetzky napisał(a):
Cześć! Tak jak w temacie planuje z dziewczyną wypad po taniości na przełomie lutego/marca. Budżet maksymalny jaki możemy wydać to +/- 1000/os na ok 6-8 dni, więcej nie chcemy wydawać, bo odkładamy na coś większego. Gdzie za takie pieniądze najlepiej polecieć, żeby wycisnąć jak najwięcej z takiej "mini" podróży? Jakie, w Waszej opinii, są najciekawsze kierunki za takie pinionżki i w tym okresie? Chodzi o to, że dziewczyna zaczyna swoją przygodę z podróżowaniem, nie ma zbyt wielu punktów na mapie, które mogłaby odhaczyć, więc chciałbym zacząć to jak najlepiej :D

Człowieku
2 tysiaki masz do wydania na tygodniowy wyjazd ?
To Ty bogacz jesteś ,a nie biedak. :lol:
Prawie cały świat stoi przed Tobą otworem.
Poczytaj uważnie F4F i wybieraj.
Decyzja dokąd, należy do Ciebie... :D


Chodzi o to, żeby właśnie wycisnąć jak najwięcej, czyli na biedaka, bo możesz jechać na Ukrainę i stołować się jak król, a możesz jechać do Islandii i wydać prawie cały budżet na nocleg.

Anonymous napisał(a):
Ja bym poczekał do kwietnia i wybrał się do Odessy. Nie będzie upałów ale powinno być ok.


Byłem w Odessie w zeszłym roku, Ukraina jest jeszcze w planach, ale bardziej na lato.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 30 Gru 2017 17:43, edytowano w sumie 1 raz
Zdublowana treść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Gru 2017 17:35 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
wal kijow lub lwow. milo,tanio i fajnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Gru 2017 18:33 

Rejestracja: 29 Gru 2017
Posty: 4
Kian napisał(a):
wal kijow lub lwow. milo,tanio i fajnie
Miło, fajnie, ale trochę zimno w tym okresie, a z drugiej strony, skoro dziewczyna mało jeszcze widziała to wolałbym jej pokazać coś bardziej "egzotycznego". W sensie, nie tak bardzo zbliżonego do naszej Polszy. Lwów jest cudowny, ale tam możemy zrobić wypad na weekend, mam tydzień urlopu to chcę go jakoś wykorzystać, bo szybko się nie powtórzy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Gru 2017 18:48 

Rejestracja: 17 Mar 2017
Posty: 23
Nie wiedziałem, że wszystkie moje dotychczasowe wypady były 'wypadem na biedaka' :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:00 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Malta, z Katowic Wizzair ma całkiem niezłe ceny.
A w tym okresie na tydzień spokojnie znajdziecie hotel mieszczący się w Waszym budżecie i to wcale nie najgorszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
wlodetzky napisał(a):
Miło, fajnie, ale trochę zimno w tym okresie, a z drugiej strony, skoro dziewczyna mało jeszcze widziała to wolałbym jej pokazać coś bardziej "egzotycznego". W sensie, nie tak bardzo zbliżonego do naszej Polszy.

Jak ma być bardziej egzotycznie i na biedaka to może Izrael,lub jak niekoniecznie na dużego biedaka, a koniecznie egzotycznie, to pasuje Maroko :P I pamiętaj pozować na biedaka zawsze można,choć nie zawsze wypada ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:09 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Pomyśl też o Cyprze - byłam 5-12.02 - za 3 osoby wyszło nas 3500 zł w sumie wszystko. Auto na miejscu i nie wiadomo kiedy 1000km pykło na liczniku, a temp. ok. 20 st. choć jak zwiedzałam Kurion to odczuwalna była zdecydowanie większa (sukienka na ramiączkach)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:25 

Rejestracja: 29 Gru 2017
Posty: 4
miriam napisał(a):
Jak ma być bardziej egzotycznie i na biedaka to może Izrael,lub jak niekoniecznie na dużego biedaka, a koniecznie egzotycznie, to pasuje Maroko :P I pamiętaj pozować na biedaka zawsze można,choć nie zawsze wypada ;)
Taka była pierwsza moja myśl, tylko muszę przełamać w dziewczynie lęk przed różnicami kulturowymi :D Będę napierał, bo Maroko to takie moje marzenie (takie łatwe do zrealizowania, ale zawsze wybiorę się gdzieś indziej).
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Ja bym szedł w Maltę lub Porto:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
Dyrdymała lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:41 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
To może Portugalia - Algarve :) te klify są magiczne :D Lizbona w gratisie :D
Malta też piękna i przez tydzień na pewno nie będziecie się nudzić :)
Bałkany najbardziej egzotyczne ;) Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Czarnogóra.
Z Berlina można polecieć do Podgoricy i Tuzli za mniej niż stówkę. Z Podgoricy dojedziesz autobusem do Kotoru.
Do Skopje trochę drożej a potem kurs na Ochrydę, Kanion Matka.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 30 Gru 2017 20:27 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 106
Loty: 114
Kilometry: 210 752
Jeśli Poznań jest Ci po drodze to pod koniec lutego można kanaryy ogarnąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 30 Gru 2017 20:40 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 597
niebieski
Izrael w takiej kwocie raczej się nie zmieści. Chyba ze na konserwach z PL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Gru 2017 20:51 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
@wlodetzky

Zastanów się nad Agadirem w Maroku.
Doloty są tanie i jest bardzo duży wybór hoteli w różnych cenach w zależności od wymagań.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group