Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Wrz 2015 12:56 

Rejestracja: 13 Wrz 2015
Posty: 1
Potrzebuję wynająć auto w Lizbonie w terminie 29.09 - 04.10.2015. oddajemy takze w lizbonie. Wynajmuję po raz pierwszy, dlatego wielka prośba o podanie sprawdzonej firmy, która nie oszukuje i nie ukrywa kosztów.

wynajmujemy w 2 osoby, po to aby zjechać południową część portugalii. nasz wiek 33 lata, doświadczeni kierowcy. posiadamy kartę kredytową ale z małym limitem, jednak najchętniej zapłaciłabym gotówką.

wyczytałam, że nawet nie patrzeć na goldcare. poproszę o konkrety, czasu coraz mniej. jakie dodatkowe świadczenia wykupywać, na co się nie zgadzac. dajcie proszę konkretne propozycje - pls.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 13 Wrz 2015 14:01 

Rejestracja: 12 Lip 2015
Posty: 12
Ja wypożyczałem z avisa i jestem zadowolony. Dostałem VW Polo z przebiegiem 3 tys. Dodatkowo brałem urządzenie do elektronicznego poboru opłat za autostrady (20 euro za 10 dni). Dodatkowo ubezpieczenie wkładu własnego w innej firmie za 20 funtów.
Co ciekawe zablokowali mi tylko 100 euro, a wg vouchera miało być 1250 euro.


Ostatnio edytowany przez brzozi, 13 Wrz 2015 15:06, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
uzi89 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Wrz 2015 14:12 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Z czystym sumieniem polecam zarówno Multiauto, jak i Europcar (z tego drugiego korzystałem akurat w Porto). Obydwa były przy moich kryteriach najbardziej konkurencyjne cenowo. Brałem bez dodatkowego ubezpieczenia, więc Ci pierwsi zrobili mi blokadę na karcie 1700 EUR (!!!), a drudzy 250 EUR - trzeba być przygotowanym na to i mieć odpowiednie środki na karcie debetowej lub kartę kredytową z odpowiednim limitem. Samochody sprawne i nowiutkie, w pierwszym przypadku miał na liczniku 300 km i byłem jego pierwszym komercyjnym użytkownikiem, w drugim przypadku 3000 km. Żadnych ukrytych kosztów, uczciwe warunki paliwowe (full-full) i żadnych prób wmówienia wyimaginowanych uszkodzeń.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Wrz 2015 10:01 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Zarezerwowałem auto na Algarve w Portugalii przez economycarrentals. Przydzieliło mi Keddy by Europcar.
Teraz pytanie - jeśli limit mojej karty kredytowej jest niższy niż wartość excessu to jedyna opcja to wykupienie pełnego ubezpieczenia na miejscu bez zabawy kartą?
Czy można z nimi jakoś negocjować?

Do tej pory wypożyczałem auto w luzackich miejscach typu Kreta, Teneryfa, nigdy nie dawałem żadnej karty. W Portugalii jest chyba troszkę inaczej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Wrz 2015 10:28 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 10
W zeszłym roku wypożyczałem auto przez małą firmę amoita.com. Ceny w miarę ok. Odbierałem pojazd na lotnisku, przywieźli, czekali na mnie w poczekalni. Oddałem parę dni później w zupełnie innym miejscu i było ok. Auto dostajesz zatankowane i takie trzeba oddać.

E: żadnych wielkich oględzin nie było. A w sumie mieliśmy w trakcie podróży małą przygodę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Wrz 2015 10:48 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
@greg0

Mi Europcar w Porto zablokował tylko 250 EUR, chcociaz excess z vouchera bylo 900. Bez zadnych prosb, ot tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Wrz 2015 11:01 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
To, że zablokują mniej może być miłą niespodzianką pod warunkiem, że się ma kartę z limitem wystarczającym na excess z vouchera.
Chcę wykupić ubezpieczenie excessu w jakimś icarhire tylko jeśli mój limit karty nie starczy na excess to szkoda to brać.
Czy to ubezpieczenie excessu kupione na własną rękę warto/trzeba pokazywać?
Może to ew. pomóc obniżyć wartość blokady jaką zrobią?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lut 2017 02:09 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Witam, Czy ktoś z Was może zna wypożyczalnię samochodów w Lizbonie, która nie blokuje środków na karcie? Ja znalazlem jedną: www.autojardimrentacar.pt np. przy jednym dniu wypożyczenia: Group C - FORD FIESTA 1.0 or similar Total: 56.00€ (z blokadą) , Total: 72.00€ (FULL INSURANCE)
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group