Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 04 Paź 2019 18:25 

Cześć. Spędziłem miesiąc temu tydzień w Czarnogórze, obiecałem sobie, że napisze tutaj wrażenia z wynajmu auta, wszak dzięki temu forum wybrałem tą a nie inną firmę. Wynajęliśmy auto w ProAuto. Na lotnisku czekał na nas człowiek od nich z imieniem i nazwiskiem na kartce. Mieliśmy mieć VW UP, ale jako, że rozbiło się dostaliśmy w tej samej cenie Reno Clio GT. Wszystko na spokojnie nam wytłumaczył, spisał numer karty kredytowej "JUST IN CASE", nic nie zostało obciążone, nie wpłacaliśmy też żadnego depozytu. Auto nówka sztuka, jakieś 60k km miał nakulane. Zwrot to było może 10 minut, pracownik obszedł auto, oddaliśmy dokumenty i tyle :D. Uważajcie w Czarnogórze na słabo oznaczone parkingi w miastach. Dostaliśmy mandat za parkowanie na miejscu dla taksówek, mimo, że znak o tym informujący był obrócony w strone krzaków i nie było szansy go zauważyć, 35 EUR przy płatności na miejscu.
 Relacje PM off
Archiwista uważa post za pomocny.

#62 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:58 

Podobnie jak bx71 chcielismy wypozyczyc VW Up'a w ProAuto, ale nie byl dostepny w tym terminie. Wypozyczalnia zaproponowala Hyundai i10. Samochod mial 150k przebiegu i byl caly porysowany. W wewnatrz czysto, klima dzialala.
Odbior trwal kilka minut, zdanie samochodu rowniez.
Cofajac na parkingu uderzylem w slupek. Spowodowalo to kilka rys na zderzaku. Pracownik wypozyczalni momentalnie to zauwazyl, ale powiedzial, zeby sie tym nie przejmowac, bo oni z reguly nie czepiaja sie uszkodzen mniejszych niz moneta 2 euro.
Generalnie moge polecic ta wypozyczalnie, bylo szybko, sprawnie i bezproblemowo.
Jesli chodzi o wybor samochodu to lepiej wypozyczyc cos malego. Na trasach widokowych bywalo dosyc ciasno i duze samochody mialy problem, zeby sie minac.
Tez zalapalem sie na mandat za zle parkowanie w Kotorze. Mandat 50 euro, ale platnosc na miejsu obnizala kwote do 35 euro.
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 27 Gru 2019 16:41 
Awatar użytkownika

Loty: 87
Kilometry: 145 152
złoty
Pytanie do doświadczonych. Jakie opcje dodatkowo braliście jako ubezpieczenie z ProAuto?

Sent from my iPhone using Tapatalk

#64 PostWysłany: 08 Sty 2020 11:35 

My wzielismy pelne ubezpieczenie (SCDW), nie bralismy WUG.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 25 Sty 2020 12:36 

Czy wynajmując auto w PRoAuto jest możliwość wjazdu do Albanii ? CZy regulamin na to nie pozwala lub wymagana jest dopłata?
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 25 Sty 2020 14:00 

platynowy
potrzebna będzie zielona karta, której zazwyczaj nie ma, trzeba poprosić, a to będzie pewnie kosztowało dodatkowo
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 16 Lut 2020 19:16 

Loty: 43
Kilometry: 69 943
@kosewkon
Tak jak pisał poprzednik. Jest wymagana dopłata, a dokładnie zielona karta. W moim wypadku kosztowała 25 Euro za tydzień (wybierasz podczas procesu rezerwacji zamawiając na stronie). Ale jeszcze raz przemyśl sobie czy potrzebujesz. Zobacz gdzie będziesz miał bazę noclegową, sprawdź w gogle czasy przejazdów. Po Czarnogórze nie poszalejesz z jazdą, ja miałem wykupione i nie wykorzystałem. Ale oczywiście w twoim wypadku może być inaczej.
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 27 Lut 2020 14:39 

Przy terraecar czy Proauto - po rezerwacji online - na miejscu prosili Was o kartę czy gotówka ? Opcja pełne ubezpieczenie (zero odpowiedzialności)
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 27 Lut 2020 15:08 

niebieski
Na terra dałem tylko kaucję. Jeszcze na miejscu wytargowałem połowę jej pierwotnej wartości
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 28 Lut 2020 20:12 

Cześć ! Może komuś pomogę - zarezerwowałem na tydzień auto klasy Polo/Corsa/Ibiza na przełomie maja i czerwca w Goldcarze ( lotnisko w Podgoricy ) . Jako że mam u nich konto bo ostatnio na Kanarach wynajmowałem od nich auto , czekałem kilka dni , przeglądałem wieczorami ich stronkę i trafiłem na dobrą cenę ( + dostałem rabat " urodzinowy " koło 58 zł ) , wyszło w sumie 169 euro z pełnym ubezpieczeniem ( super relax cover ) , brak depozytu , paliwo full-full ( kaucja za paliwo zwrotna po zwróceniu zatankowanego auta ) . Dla porównania skalkulowałem podobne auto w terraecar i wychodziło 235 eurasiów z pełnym ubezpieczeniem i bez depozytu .

Pozdro
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 06 Mar 2020 09:03 

daraswlkp napisał(a):
Cześć ! Może komuś pomogę - zarezerwowałem na tydzień auto klasy Polo/Corsa/Ibiza na przełomie maja i czerwca w Goldcarze ( lotnisko w Podgoricy ) . Jako że mam u nich konto bo ostatnio na Kanarach wynajmowałem od nich auto , czekałem kilka dni , przeglądałem wieczorami ich stronkę i trafiłem na dobrą cenę ( + dostałem rabat " urodzinowy " koło 58 zł ) , wyszło w sumie 169 euro z pełnym ubezpieczeniem ( super relax cover ) , brak depozytu , paliwo full-full ( kaucja za paliwo zwrotna po zwróceniu zatankowanego auta ) . Dla porównania skalkulowałem podobne auto w terraecar i wychodziło 235 eurasiów z pełnym ubezpieczeniem i bez depozytu .

Pozdro

Goldcarem nie możesz pojechać za granicę. Nie ma takiej opcji..
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 06 Mar 2020 19:27 

Nie brałem tego w ogóle pod uwagę , lecę do Czarnogóry i nie mam zamiaru opuszczać tego kraju , jest tyle ciekawych miejsc w Czarnogórze :-) Może gdybym leciał na dwa tygodnie ...

Pozdro
 Relacje PM off  

#73 PostWysłany: 27 Lip 2020 11:25 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 74
Kilometry: 79 350
Tak jak poprzednicy, z ręką na sercu mogę polecić wypożyczalnie ProAuto. Nie brali depozytu. Auto dostajesz sprawne VW UP. Gość miły sympatyczny pomocny, zna już nasza stronę. :) Płatność przy braniu samochodu gotówką. czas odbioru to max 10 min, zdania max 2 min. Obszedł zobaczył że nic nie ma i tyle.
 Relacje PM off  

[ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości