Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lip 2019 17:03 

niebieski
Hej
Skorzystałem że sprawdzonego wyżej Terrae-car.
Szarpnąłem się I zarezerwowałem Hyundai elegance 2018 w automacie (360€ za tydzień). Po rezerwacji dostałem info, że Hyundai jest niedostępny i proponują mi w tej cenie insignie.
Zgodziłem się. I to był mój błąd. Mogłem zainteresować się co do jej stanu - na miejscu okazało się, że to samochód ponad 10 letni, z przebiegiem ponad 100k km. Jako, że dramatu nie było, nie drążyłem.
W trasie okazało się, że zawieszenie jest wybite jak u emerytowanej prostytutki, klima ma słabą wydajność. Samochód leciwy, ale dawał radę na serpentynach i podjazdach. A więc nadal nie ma co sobie psuć wakacji. Ostatniego dnia wspomaganie kierownicy siadło. Skoro już blisko końca, to nie kombinuję - dojadę do lotniska.
Zwrot auta był bezproblemowy. Żadnego mycia czy czyszczenia. Obchód auta do okoła, sprawdzenie ilości paliwa i zwrot kaucji.
Wszystko ok, tylko wartość usługi była niewłaściwa. I przed tym tu ostrzegam. Zwróćcie uwagę co ostatecznie akceptujecie I dostajecie :-)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 08 Lip 2019 09:36 

Ostrzeżenia: 2
Zbanowany
złoty
Zna ktoś jakąś wypożyczalnię aut na lotnisku Tivat ? Lub ewentualnie jakieś informacje o tym lotnisku. Jak się z niego wydostać ? Busy ? Taxi ? Ile kosztuje ? Gdziekolwiek. Nad morze najlepiej. :D Lądujemy tam i na razie nie ma koncepcji co dalej. Dokąd i czym. ;)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 08 Lip 2019 10:54 

niebieski
A sprawdzałeś te trzy, które polecane są wyżej w kontekście Podgorica? To są firmy lokalne, a Czarnogóra to nie jest duży kraj, więc możliwe, że obsługują też i tivat (nie mają swoich baz żadnym lotnisku)
 Relacje PM off
pazur lubi ten post.

#24 PostWysłany: 08 Lip 2019 12:09 
Awatar użytkownika

srebrny
Zrobiłam rezerwację z Proauto.me z odbiorem na lotnisku w Tivacie, zwrot również tam. Nie było słowa komentarza, że się nie da, ani żadnej opłaty dodatkowej. Lecę we wrześniu.

Ostatnio edytowany przez Antares, 08 Lip 2019 12:54, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
stachu lubi ten post.

#25 PostWysłany: 08 Lip 2019 12:43 

mówiłem, że ProAuto to fajna firma rodzinna i z niczym nie będą robić problemu ;) Cieszę się, że ktoś robi dobrą robotę i mogę ich dalej dzięki temu polecać. Udanej podróży!

(Czarnogóra jest piękna!)
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 08 Lip 2019 14:56 

platynowy
mogę polecić wypożyczalnię aut w Ulcinj, na południu kraju, można zamówić mailowo lub telefonicznie, mówią po angielsku, mi się udało zamówić opla merivę w automacie na 3 dni za 90 €, kaucja zwrotna 100 € lub spisanie karty kredytowej, wszystko szybko, sprawnie i bez problemów, adres www.pregolux.me
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
stachu uważa post za pomocny.

#27 PostWysłany: 21 Lip 2019 17:23 

Witam,
Lecę do Czarnogóry 1-8 października i szukam wypożyczalni samochodu z samego lotniska, ale nie samego biura, a również parkingu z samochodami, żeby nie jeździć autobusami po okolicy. Możecie mi powiedzieć, która z wypożyczalni spełnia te warunki, np. Terra. Z czego co wyczytałem to Europcar ma parkingi w samej Podgoricy, a nie na lotnisku.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 21 Lip 2019 17:30 

HON fly4free
Jeśli nawet nie ma parkingu na lotnisku to jeśli jest opcja zamówienia z lotniska nie ty jeździsz autobusami tylko dostarczą auto na lotnisko lub ciebie dowiozą do miejsca odbioru.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 21 Lip 2019 17:50 

Matpod88 napisał(a):
Witam,
Lecę do Czarnogóry 1-8 października i szukam wypożyczalni samochodu z samego lotniska, ale nie samego biura, a również parkingu z samochodami, żeby nie jeździć autobusami po okolicy. Możecie mi powiedzieć, która z wypożyczalni spełnia te warunki, np. Terra. Z czego co wyczytałem to Europcar ma parkingi w samej Podgoricy, a nie na lotnisku.

gdybyś był tak łaskaw i włożył minimum wysiłku, to wiedziałbys, że polecane wypożyczalnie przywożą auto na lotnisko i odbierasz auto z LOTNISKA.
 Relacje PM off
como uważa post za pomocny.

#30 PostWysłany: 23 Lip 2019 16:54 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
miriam napisał(a):
Jeśli nawet nie ma parkingu na lotnisku to jeśli jest opcja zamówienia z lotniska nie ty jeździsz autobusami tylko dostarczą auto na lotnisko lub ciebie dowiozą do miejsca odbioru.

Tak, tylko żeby wyjechać musisz zapłacić 1,20€ za parking :D
Nie jest to w sumie żaden problem - w okienku przyjmują grubą gotówkę oraz kartę

#31 PostWysłany: 04 Sie 2019 00:24 

Chciałem zrobić rezerwację na Proauto to mi odpisali, że już są overbooked i nie mają żadnego auta do wypożyczenia :D Skorzystałem, więc z terraecar co polecaliście. Trochę drożej, ale nic lepszego nie ma :D
 Relacje PM off
Antares lubi ten post.

#32 PostWysłany: 08 Sie 2019 13:11 

Witam,
Mam jedno pytanie.
Bo piszecie ze wypozyczalnia terraecar badz proauto jest super i ze sa tanii, bezkonkurencyjni itp
A ja szukam auta na tydzien i poprzez portal rentalcars badz kayak za hyundai i30 cena wychodzi 210E a w proauto 260E a w terraecar 310E
Czy jest cos co mi umknelo w tym temacie? Bo jak klikam dalej na portalu rentalcars to nie dochodza zadne inne dodatkowe doplaty chyba ze sam je wybiore?

Dzieki za odpowiedz
Marek
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 08 Sie 2019 13:26 

niebieski
Kwestia szczegółów takich jak ubezpieczenie (i gdzie jest realizowane), wkład własny, fotelik dla dziecka, godziny obsługi, itp.
Sieciowki które są w kayak i rentalcars tanio mają tylko bazowe wypożyczenie, każdy VAS to juz konkretna kasa. Model rozliczeniowy przy zdawaniu też jest inny - każda ryska, której nie masz w protole pozbawia Ciebie kaucji.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#34 PostWysłany: 08 Sie 2019 14:14 

dokładnie tak jak pisze kolega. Koszt podany na stronach pośrednika nijak się ma do tego co czeka Cię na miejscu. Ubezpieczenie "full care" wykupione u pośrednika nie interesuje wypożyczalnie i jeśli chcesz mieć "prawdziwy spokój ducha" to musisz wykupić ub dodatkowe. W przypadku braku masz blokowaną kartę kredytową na kwotę 500-1000 euro i ryzyko, że cokolwiek się stanie to najpierw biorą pieniądze, a później domagasz się swoich praw. Kwestia druga- poczytaj opinie o wszystkich wypożyczalniach dostępnych na lotnisku, a zobaczysz, że wyjściowa wyższa kwota to ostatecznie oferta korzystniejsza. Decyzja należy jednak do Ciebie, my tylko przedstawiamy fakty i opcje.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#35 PostWysłany: 08 Sie 2019 14:42 

Ok, rozumiem, dzieki za odpowiedz
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 09 Sie 2019 11:08 

Loty: 125
Kilometry: 214 425
peter7712 napisał(a):
A czy ktoś korzystał w Czarnogórze z Pro Auto renta a car.
https://www.proauto.me/
Cenowo są bezkonkurencyjni w tym momencie, ale opinie widzę tyko w google.

Hej - Ja korzystałem z nich usług 1-8 sierpień - pełna profeska - polecam !. Odbiór i zdanie w 5 minut
uwaga - płaci się tylko gotówką !
pełne ubezpieczenie w cenie i brak depozytu - koleś twierdzi że w razie zarysowań lub kolizji wezwać policje zawsze i żądać POLICE REPORT !
polecam bookować wcześniej bo mają mało aut .
Koleś pobiera nr karty kredytowej - just in case . Paliwo - jest tylko jedna "słusza" cena 1,36 euro za 1 litr w całej czarnogórze .
dodatkowe info ( wiem że off topic ) - tej kraj w wakacje to jeden wielki korek - z Dobrej Vody jechaliśmi o 10 rano 56 km na lotnisko 2 h ....
 Relacje PM off
peter7712 lubi ten post.
Antares uważa post za pomocny.

#37 PostWysłany: 09 Sie 2019 21:20 

Loty: 43
Kilometry: 69 943
Dzięki za informacje Bocianxx. Ja korzystałem z usług proauto.me do 1 sierpnia. :lol:
Ale do tej pory nie miałem czasu napisać i musiałem sobie przemyśleć jaką mam o nich opinię.
Jak napisano wyżej płaci się tylko gotówką. Co ciekawe mi nie spisywali danych karty.
Zaznaczenie dużych rys i informacja że w razie czego raport policyjny.
Samochód Kia Picanto z przebiegiem ponad 160000 km.
Przez 9 dni jeździł rewelacyjnie, dziesiątego podczas drogi na lotnisko przestały działać hamulce.
Udało mi się wyhamować ręcznym i biegami żeby nie uderzyć w samochód ( zahaczyłem przez to o krawężnik uszkadzając delikatnie kołpak). Zjazd na najbliższe miejsce gdzie można zaparkować i kontakt z wypożyczalnią.
Informacja że już po nas jadą z Podgoricy. Po dojechaniu nie chcieli nawet słuchać o uszkodzonym kołpaku. Dowieźli nas z Sutomore na lotnisko w ciągu 25 minut mimo korków.
Do tego jeszcze na lotnisku przeprosiny na Whatsapp i obietnica darmowego samochodu na przyszłe wakacje.
Podsumowując mimo dużej wpadki zachowałem dobrą opinię o wypożyczalni.

Co do paliwa widziałem jedną stację która się wyłamała i zamiast 1,36 miała chyba po 1,32.

Potwierdzam straszne korki szczególnie w miejscowościach Bar, Sutomore, Budva, Kotor.
 Relacje PM off
Antares lubi ten post.

#38 PostWysłany: 09 Sie 2019 22:10 

niebieski
Dużo ulgi dla nich, że nie straciłeś tych hamulców na jakiejś serpentynie...
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 10 Sie 2019 00:24 

Loty: 43
Kilometry: 69 943
Nie ukrywam że dla mnie też.
 Relacje PM off  

#40 PostWysłany: 22 Sie 2019 19:39 

Dzień dobry,
Zamierzam zgodnie z Waszym poleceniem wynająć samochód w ProAuto lub TerraeCar. Ze wstępnych szacunków za tydzień wypożyczenia VW UP wychodzi 245 Euro w ProAuto (CDW/TP + WUG +SCDW ) a w TerraeCar (CDW/THP/TPL + SCDW&WWI ) wychodzi 217 Euro (+100 Euro depozytu).
Czyli o dziwo wychodziłoby w TerraeCar taniej, ale :
w ProAuto osobno dopłaca się za WUG (szyby, podwozie i koła) 4 euro dzień i SCDW 6 euro dzień , brak info o depozycie,
a w TerraeCar szyby i opony są w ramach SCDW WWI (6 euro dzień) - nie mogę jednak znaleźć info o kołach i podwoziu.
Czy tu ukryty jest haczyk?
Co sądzicie o tych ofertach? Ceny niestety trochę wyższe niż wcześniej podawane w tym wątku , a samochód niższej klasy :(
 Relacje PM off  

[ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości