Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 132 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 29 Maj 2022 19:56 
Awatar użytkownika

Loty: 127
Kilometry: 289 866
niebieski
Polecam SurPrice. Wypożyczalnia niecały kilometr od lotniska, ale przedstawiciel czeka na nas na lotnisku i podwozi na miejsce, tak samo po oddaniu auta - zostajemy odwiezieni na lotnisko. Wypożyczałem w opcji z podstawowym ubezpieczeniem, depozyt pobrany z karty 650 euro, zwolniony w momencie oddanie samochodu i jeszcze tego samego dnia z powrotem na koncie. Rezerwowałem auto z manualną skrzynią, dostałem automat bez żadnej dopłaty. Auto było zatankowane w 1/4, przy oddaniu gość nawet nie sprawdził czy ilość paliwa się zgadza, tylko spytał czy jest mniej więcej tyle ile w momencie odbioru auta :D Ogólnie wszystko bardzo szybko i bezproblemowo. Polecam!
 Relacje PM off  

#122 PostWysłany: 29 Maj 2022 22:35 
Awatar użytkownika

Loty: 152
Kilometry: 261 367
srebrny
AVIS- Podgorica lotnisko
Wypożyczenie na 4 dni. 76E
Zamówione małe auto z automatem (Yaris), dostaliśmy średnie (skoda rapid)
Skoda przy przebiegu 20K wyglądała jak nowa...
Czas przy okienku z 15 minut. Skanowanie wszystkiego, papierologia jakby pierwszy raz mnie widzieli ( mam w Avisie Presidenta)
Blokada na KK 1000E (CURVE??? to chyba debetówka?)
Koleś mega dokładnie oglądał auto i zaznaczał rzeczy, których ja nie widziałem. Jakieś mikro kropki od stuknięć drzwiami...
Przy zwrocie to samo, 15 minut w plecy (jak jesteś pierwszy w kolejce)

Podsumowując:
+ dobre prawie nowe auto, upgrade o jeden poziom + dodatkowy kierowca free
- długie procedury
 Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.

#123 PostWysłany: 28 Cze 2022 23:29 
Awatar użytkownika

niebieski
Proauto.

Mogę jedynie potwierdzić wszystkie opinie wcześniejsze. 330eur 7 dni full ubezpieczenie dwa foteliki i zielona karta. Płatność gotówką bez depozytu. Karta nie była do niczego potrzebna. Szybko sprawnie i przyjemnie. Pan czekał twardo w upale mimo opóźnienia lotu. Potem tylko godzina w korku z powodu strajku pracowników linii i można opuszczać lotnisko ;)

Samochód : Fiat Punto 1.2 65kkm przebiegu widać że lekko zużyty ale póki co działa.

Image
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 13 Lip 2022 18:18 

Hej, dużo osób poleca ProAuto, ale niewiele piszecie o zwrocie auta, ale zakładam że był bezproblemowy? Czy oglądają samochód od góry do dołu w poszukiwaniu rys itp? Zapytałam Proauto a wynajem, ale odpowiedzieli krótko:
"Price in August for wconomy car will be 45€ daily with basic insurance.
Full insurance (SCDW 6€ + WUG 4€) covers all damages with police report except dowside of vehicle: motor, shassis parts, steering system etc."
Poza tym według definicji z google, WUG obejmuje podwozie, a oni odpisali ze nie :/.. a w razie zadrapania (o ile zauważę), to mam dzwonić na policję?? Na kilku stronach wypożyczalni jest informacja, ze ubezpieczenie tylko raportem policyjnym, a nie ma słowa o takich drobnych uszkodzeniach.. co wtedy?
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 13 Lip 2022 18:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

U mnie zwrot bez problemu, ale z tego co ludzie piszą o innych firmach - nawet duperel z raportem (choć na ogół i tak nikt na to nie patrzy, auta sfatygowane). Posterunki policji w Boce Kotorskiej raczej nic innego nie robią, tylko te raporty.
 Relacje PM off  

#126 PostWysłany: 16 Lip 2022 15:53 

niebieski
Polecę wypożyczalnie Delta Car https://www.rentacar-delta.com/ Szukaliśmy auta na 2 tygodnie i w Proauto wszystko zarezerwowane. Ta wypożyczalnia miała dobre opinie i jeszcze znośna cenę. 15 dni za 462. Dodatkowy kierowca za free. Braliśmy bez ubezpieczenia. Rezerwacja była na Yariskę dostaliśmy Fabię. Auto 4-letnie w bardzo dobrym stanie. Pracownik szczegółowo ogladał auto już przy wydaniu (dopisywał na nasze życzenie wszystkie zauważone rysy) i jeszcze uważniej przy oddaniu :) Na szczęście nic nam się nie przytrafiło. POLECAM
Paliwo jest teraz za 1.73E i wszędzie ta sama cena.
 Relacje PM off  

#127 PostWysłany: 18 Lip 2022 08:01 
Awatar użytkownika

Loty: 50
Kilometry: 96 144
margaretta napisał(a):
Hej, dużo osób poleca ProAuto, ale niewiele piszecie o zwrocie auta, ale zakładam że był bezproblemowy? Czy oglądają samochód od góry do dołu w poszukiwaniu rys itp? Zapytałam Proauto a wynajem, ale odpowiedzieli krótko:
"Price in August for wconomy car will be 45€ daily with basic insurance.
Full insurance (SCDW 6€ + WUG 4€) covers all damages with police report except dowside of vehicle: motor, shassis parts, steering system etc."
Poza tym według definicji z google, WUG obejmuje podwozie, a oni odpisali ze nie :/.. a w razie zadrapania (o ile zauważę), to mam dzwonić na policję?? Na kilku stronach wypożyczalni jest informacja, ze ubezpieczenie tylko raportem policyjnym, a nie ma słowa o takich drobnych uszkodzeniach.. co wtedy?

Brałem auto w tym roku z ProAuto na tydzien (maj). Zwrot auta wygladał tak, ze facet nawet nie podszedł do samochodu, złapałem go 10 m od auta przy innym samochodzie i przekazałem klucze. W sumie to nie zweryfikował nawet czy jest zatankowany.
Brałem pełne ubezpieczenie, bez depozytu.
 Relacje PM off  

#128 PostWysłany: 21 Lip 2022 12:30 

Loty: 161
Kilometry: 293 404
Orientujecie się może czy wypożyczając samochód w Czarnogórze są jakieś problemy z wyjazdem za granicę? Chciałam zacząć objazdówkę po Bałkanach z Podgoricy i zastanawiam się czy bez problemu będzie można wjechać do Albanii, Bośni, Macedonii czy Kosowa?
 Relacje PM off  

#129 PostWysłany: 21 Lip 2022 12:41 

Loty: 215
Kilometry: 233 184
srebrny
@kamila0, nie ma problemów ale musisz to wcześniej ustalić z wypożyczalnią i zapłacić dodatkowo za zieloną kartę
 Relacje PM off
kamila0 lubi ten post.
kamila0 uważa post za pomocny.

#130 PostWysłany: 22 Lip 2022 10:56 
Awatar użytkownika

Również dołączam do osób polecających ProAuto. Bezproblemowa rezerwacja i kontakt e-mailowy. Przy wyjściu z lotniska stał pan z karteczką "ProAuto", tak że nie trzeba było szukać w panice niewiadomo kogo i gdzie. Dostaliśmy zgodnie z rezerwacją Skodę Rapid (80k przebiegu, trochę porysowana i powgniatana gdzieniegdzie, co uważam tylko za zaletę - zrozumiecie kiedy przyjdzie wam mijać się z autobusem na kotorskich serpentynach będąc przytulonym do skalnej ściany :P ) Z resztą pracownik sam zasugerował, żeby sobie porobić zdjęcia samochodu podczas odbioru. Po powrocie na parkingu lotniskowym w umówionym miejscu i o konkretnej godzinie czekał pracownik, który po łebkach tylko obejrzał auto (stanu paliwa nawet nie sprawdził) i bez uwag je przyjął. Cenowo bez konkurencji, a w obsłudze czysta przyjemność.
 Relacje PM off
katka256 lubi ten post.

#131 PostWysłany: 16 Wrz 2022 09:27 

Loty: 62
Kilometry: 95 258
A możecie powiedzieć ile gdzieś dopłaca się do pełnego ubezpieczenia na 7 dni?
 Relacje PM off  

#132 PostWysłany: 25 Wrz 2022 12:38 

Loty: 53
Kilometry: 60 946
niebieski
Terraecar

dopłata za pełne ubezpieczenie 120e na 8 dni(przy 7 dniach to było chyba 100e)

Odbiór bezproblemowy(dostawa pod adres), z uwagi na full coverage sprawdziliśmy tylko poziom paliwa, numer prawa jazdy i tyle(drugiego kierowcy nie było jeszcze na miejscu, zdjęcie prawa jazdy wystarczyło do wpisania go do papierów)
Zwrot na lotnisku jeszcze bardziej bezproblemowy - nikogo nie było w danej chwili na lotnisku, szybkie ustalenie przez WhatsApp gdzie zostawiamy kluczyki i koniec zwrotu

[ 132 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości