Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 22 Sie 2019 20:03 

Czego nie rozumiesz kiedy wszyscy piszą, że takie szkody ich nie interesują?
Wypisujesz jakieś ubezpieczeniowe skróty, które w tym przypadku nie mają zastosowania. Masz kłopot? Dzwonisz, mówisz- nic od ciebie nie chcą. W ProAuto nie masz kaucji, w Terrae masz. To chyba najważniejsze. Resztę masz czarno na białym jak chcesz bawić się w WUG/THP/CDW/WKU/ZPT.

Boże, nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 22 Sie 2019 20:10 

stachu napisał(a):
Czego nie rozumiesz kiedy wszyscy piszą, że takie szkody ich nie interesują?
Wypisujesz jakieś ubezpieczeniowe skróty, które w tym przypadku nie mają zastosowania. Masz kłopot? Dzwonisz, mówisz- nic od ciebie nie chcą. W ProAuto nie masz kaucji, w Terrae masz. To chyba najważniejsze. Resztę masz czarno na białym jak chcesz bawić się w WUG/THP/CDW/WKU/ZPT.

Boże, nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

I po co te nerwy? Tak się składa że pierwszy raz będę wynajmować samochód i trochę nie rozumiem tych wszystkich opcji ubezpieczeniowych - trochę się pogubiłam i próbuję to poukładać.
To może krótko: braliście dodatkowe rozszerzone ubezpieczenie czy tylko podstawowe z określoną kwotą odpowiedzialności?
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 22 Sie 2019 20:50 

Wypożyczam w Polsce i za granicą. Zawsze z pełnym ubezpieczeniem. To daje komfort.
Ale uzasadnie trochę inaczej.
W Czarnogórze jeżeli wybierasz się w góry, na wąskich drogach na bank zarysujesz o jakieś krzaki. Nie wiem jak podchodzą do tematu lokalne wypożyczalnie, ale te sieciowe robią na rysach dodatkowe dochody: kasują kaucję a uszkodzeń nie naprawiają.
 Relacje PM off
Alinoe lubi ten post.
Alinoe uważa post za pomocny.

#44 PostWysłany: 22 Sie 2019 21:08 

złoty
wypożyczałem na miejscu w lokalnej wypożyczalni w Ulcinj, i żadnej kaucji ani ubezpieczenia nie miałem, przy odbiorze gość obszedł szybko auto dookoła, pokazał kciukiem ok i pojechał, chociaż jak biorę auto przez internet to wykupuję dodatkowe ubezpieczenie dla spokoju
 Relacje PM off
Alinoe lubi ten post.
Alinoe uważa post za pomocny.

#45 PostWysłany: 22 Sie 2019 21:24 

Czyli podsumowując: jeśli będzie dostępne auto to brać z bez kaucji ProAuto z dodatkowym SCDW ale nie dopłacać za WUG (Wheels, underside and glass coverage)?
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 22 Sie 2019 23:37 

złoty
Zależy gdzie chcesz jeździć, jak po górach i gorszych drogach to o ubezpieczeniu szyb bym pomyślał jeżeli już kupisz ubezpieczenie to na wszystko
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 25 Sie 2019 09:21 

Dziękuję wszystkim za pomoc. Samochód z ProAuto z full insurance wypożyczony :)
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 15 Wrz 2019 08:31 

Cześć, dzięki poleceniom z tego forum wypożyczyliśmy na 10 dni autko Hyundai i10 z wypożyczalni Proauto, polecam wszystkim - odbiór auta szybki i bezproblemowy, odbiór również - panowie obeszli autko w minutkę, do tego mieliśmy rezerwację do godziny 10 i w trakcie wakacji w planie wyszło nam że będziemy na lotnisku jednak po 11 - po kontakcie z wypożyczalnią żadnego problemu z oddaniem autka troszkę poźniej, bez żadnego marudzenia i żadnych dopłat :) Generalnie wszystko bezstresowo, brak kaucji, płaciliśmy całość gotówką przy odbiorze autka. Panowie z obsługi wypożyczalni bardzo mili i kontaktowi :)
 Relacje PM off
KKL uważa post za pomocny.

#49 PostWysłany: 15 Wrz 2019 09:48 

niebieski
Kiedy wynajmowaliscie, na jaki okres i za ile? Pytam z ciekawości bo zrobiłem u nich rezerwacje na Hyundaia i30 na przyszłoroczny sierpien, 10 dni, scdw, dodatkowy kierowca i zielona karta za 445 euro. Wydaje mi się trochę drogo, ale inne wypożyczalnie pokazują mi jeszcze wyższe stawki:)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 15 Wrz 2019 10:01 
Awatar użytkownika

srebrny
Ja właśnie korzystam, miała być Mazda 2 na 14 dni że wszystkimi opcjami, które podajesz. Koszt 525 EUR. Także uważam, że cena super.
Przyjechała natomiast lekko obdarta Corsa w automacie, niecałe 160 tys na liczniku, ale jeździ! :D Tutaj wszystkie auta są zarysowane lub stuknięte. :)

Ostatnio edytowany przez Antares 15 Wrz 2019 19:16, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 15 Wrz 2019 19:13 

KKL napisał(a):
Kiedy wynajmowaliscie, na jaki okres i za ile? Pytam z ciekawości bo zrobiłem u nich rezerwacje na Hyundaia i30 na przyszłoroczny sierpien, 10 dni, scdw, dodatkowy kierowca i zielona karta za 445 euro. Wydaje mi się trochę drogo, ale inne wypożyczalnie pokazują mi jeszcze wyższe stawki:)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wynajmowaliśmy od 5 do 14 września, czyli 9 dni, rezerwacja była na Kia Picanto a przyprowadzili Hyunduai i10 bo jak powiedzieli "Kia is not good" :D, mieliśmy full ubezpieczenie+dodatkowy kierowca i wyszło nam za to 260 EUR, w sieciówkach wychodziło trochę taniej ale ze względu na brak kaucji i dobre opinie zdecydowaliśmy się na proauto i nie żałujemy absolutnie :)
 Relacje PM off  

[ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości