Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 02 Gru 2022 06:57 

Generalnie chodziło mi bardziej o to (bo nie znalazłem) jak wygląda ten wkład własny w przypadku rysy a jak w przypadku mocnego uszkodzenia auta. Place tylko do 500 euro a resztę pokrywa ubezpieczalnia czy to jest jakiś procent szkody pokrywany do tej sumy?
 Relacje PM off  

#142 PostWysłany: 02 Gru 2022 13:12 

Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Jesli szkoda jest na 50 EUR, placisz 50 EUR
Jesli szkoda jest na 2000 EUR, placisz 500 EUR
jesli nie bierzesz dodatkowego ubezpieczenia
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 02 Gru 2022 15:37 

Dziękuję bardzo. Takiej odpowiedzi szukałem. Pozdrawiam 😉
 Relacje PM off  

#144 PostWysłany: 13 Gru 2022 00:07 

Mogę dołączyć do grona polecających Proauto za 2 dni w weekend zapłaciłem 60 euro. Szybko sprawnie i bez udziwnień. Zwrot auta też szybkie oględziny bez żadnych doszukiwan się szczegółów. Polecam
 Relacje PM off  

#145 PostWysłany: 24 Gru 2022 12:10 
Awatar użytkownika

Loty: 180
Kilometry: 306 623
niebieski
maarcin1938 napisał(a):
margaretta napisał(a):
Hej, dużo osób poleca ProAuto, ale niewiele piszecie o zwrocie auta, ale zakładam że był bezproblemowy? Czy oglądają samochód od góry do dołu w poszukiwaniu rys itp? Zapytałam Proauto a wynajem, ale odpowiedzieli krótko:
"Price in August for wconomy car will be 45€ daily with basic insurance.
Full insurance (SCDW 6€ + WUG 4€) covers all damages with police report except dowside of vehicle: motor, shassis parts, steering system etc."
Poza tym według definicji z google, WUG obejmuje podwozie, a oni odpisali ze nie :/.. a w razie zadrapania (o ile zauważę), to mam dzwonić na policję?? Na kilku stronach wypożyczalni jest informacja, ze ubezpieczenie tylko raportem policyjnym, a nie ma słowa o takich drobnych uszkodzeniach.. co wtedy?

Brałem auto w tym roku z ProAuto na tydzien (maj). Zwrot auta wygladał tak, ze facet nawet nie podszedł do samochodu, złapałem go 10 m od auta przy innym samochodzie i przekazałem klucze. W sumie to nie zweryfikował nawet czy jest zatankowany.
Brałem pełne ubezpieczenie, bez depozytu.

Polecam słowa poprzedników. Sprawnie i szybko wszystko załatwione. Zarówno odbiór auta, jak i oddanie. Bardzo dobry kontakt meilowy.

#146 PostWysłany: 26 Gru 2022 21:56 

Szukam właśnie auta na tydzień, od sylwestra do 7 stycznia.
Zastanawia mnie jedno - jeśli wybieram opcję full insurance to po co jeszcze firma ma mi blokować depozyt na karcie ?
 Relacje PM off  

#147 PostWysłany: 26 Gru 2022 22:16 

niebieski
W wypożyczalniach w Czarnogórze to co się nazywa "full insurance" to i tak wymaga do każdego zdarzenia (nawet zarysowania parkingowego) wezwania policji i przedstawienia potem policyjnego raportu. Oprócz tego mógłbyś spowodować szkodę będąc pod wpływem czy np. udostępniając auto komuś innemu nieuprawnionemu do prowadzenia - takich sytuacji ubezpieczenie nie obejmuje.
 Relacje PM off  

#148 PostWysłany: 27 Sty 2023 23:31 

Witam
Wypożyczyłem dzisiaj auto na lotnisku w Podgoricy. Miałem voucher od brokera u którego znalazłem samochód.
Na lotnisku doliczono mi obowiązkowe 7€/dzień za niezbędne wyposażenie zimowe auta.
Patrzyłem i faktycznie w okresie zimowym są tam niezbędne m.in łańcuchy.
Pytanie czy ktoś z Was się spotkał z taką dopłatą? Czy wypożyczalnia nie powinna zapewnić tego w cenie wynajmu?
 Relacje PM off  

[ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości