Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 29 Maj 2022 19:56 
Awatar użytkownika

Loty: 127
Kilometry: 289 866
niebieski
Polecam SurPrice. Wypożyczalnia niecały kilometr od lotniska, ale przedstawiciel czeka na nas na lotnisku i podwozi na miejsce, tak samo po oddaniu auta - zostajemy odwiezieni na lotnisko. Wypożyczałem w opcji z podstawowym ubezpieczeniem, depozyt pobrany z karty 650 euro, zwolniony w momencie oddanie samochodu i jeszcze tego samego dnia z powrotem na koncie. Rezerwowałem auto z manualną skrzynią, dostałem automat bez żadnej dopłaty. Auto było zatankowane w 1/4, przy oddaniu gość nawet nie sprawdził czy ilość paliwa się zgadza, tylko spytał czy jest mniej więcej tyle ile w momencie odbioru auta :D Ogólnie wszystko bardzo szybko i bezproblemowo. Polecam!
 Relacje PM off
kondziu98 uważa post za pomocny.

#122 PostWysłany: 29 Maj 2022 22:35 
Awatar użytkownika

Loty: 170
Kilometry: 298 762
srebrny
AVIS- Podgorica lotnisko
Wypożyczenie na 4 dni. 76E
Zamówione małe auto z automatem (Yaris), dostaliśmy średnie (skoda rapid)
Skoda przy przebiegu 20K wyglądała jak nowa...
Czas przy okienku z 15 minut. Skanowanie wszystkiego, papierologia jakby pierwszy raz mnie widzieli ( mam w Avisie Presidenta)
Blokada na KK 1000E (CURVE??? to chyba debetówka?)
Koleś mega dokładnie oglądał auto i zaznaczał rzeczy, których ja nie widziałem. Jakieś mikro kropki od stuknięć drzwiami...
Przy zwrocie to samo, 15 minut w plecy (jak jesteś pierwszy w kolejce)

Podsumowując:
+ dobre prawie nowe auto, upgrade o jeden poziom + dodatkowy kierowca free
- długie procedury
 Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.

#123 PostWysłany: 28 Cze 2022 23:29 
Awatar użytkownika

srebrny
Proauto.

Mogę jedynie potwierdzić wszystkie opinie wcześniejsze. 330eur 7 dni full ubezpieczenie dwa foteliki i zielona karta. Płatność gotówką bez depozytu. Karta nie była do niczego potrzebna. Szybko sprawnie i przyjemnie. Pan czekał twardo w upale mimo opóźnienia lotu. Potem tylko godzina w korku z powodu strajku pracowników linii i można opuszczać lotnisko ;)

Samochód : Fiat Punto 1.2 65kkm przebiegu widać że lekko zużyty ale póki co działa.

Image
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 13 Lip 2022 18:18 

Hej, dużo osób poleca ProAuto, ale niewiele piszecie o zwrocie auta, ale zakładam że był bezproblemowy? Czy oglądają samochód od góry do dołu w poszukiwaniu rys itp? Zapytałam Proauto a wynajem, ale odpowiedzieli krótko:
"Price in August for wconomy car will be 45€ daily with basic insurance.
Full insurance (SCDW 6€ + WUG 4€) covers all damages with police report except dowside of vehicle: motor, shassis parts, steering system etc."
Poza tym według definicji z google, WUG obejmuje podwozie, a oni odpisali ze nie :/.. a w razie zadrapania (o ile zauważę), to mam dzwonić na policję?? Na kilku stronach wypożyczalni jest informacja, ze ubezpieczenie tylko raportem policyjnym, a nie ma słowa o takich drobnych uszkodzeniach.. co wtedy?
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 13 Lip 2022 18:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

U mnie zwrot bez problemu, ale z tego co ludzie piszą o innych firmach - nawet duperel z raportem (choć na ogół i tak nikt na to nie patrzy, auta sfatygowane). Posterunki policji w Boce Kotorskiej raczej nic innego nie robią, tylko te raporty.
 Relacje PM off  

#126 PostWysłany: 16 Lip 2022 15:53 

niebieski
Polecę wypożyczalnie Delta Car https://www.rentacar-delta.com/ Szukaliśmy auta na 2 tygodnie i w Proauto wszystko zarezerwowane. Ta wypożyczalnia miała dobre opinie i jeszcze znośna cenę. 15 dni za 462. Dodatkowy kierowca za free. Braliśmy bez ubezpieczenia. Rezerwacja była na Yariskę dostaliśmy Fabię. Auto 4-letnie w bardzo dobrym stanie. Pracownik szczegółowo ogladał auto już przy wydaniu (dopisywał na nasze życzenie wszystkie zauważone rysy) i jeszcze uważniej przy oddaniu :) Na szczęście nic nam się nie przytrafiło. POLECAM
Paliwo jest teraz za 1.73E i wszędzie ta sama cena.
 Relacje PM off  

#127 PostWysłany: 18 Lip 2022 08:01 
Awatar użytkownika

Loty: 53
Kilometry: 100 184
margaretta napisał(a):
Hej, dużo osób poleca ProAuto, ale niewiele piszecie o zwrocie auta, ale zakładam że był bezproblemowy? Czy oglądają samochód od góry do dołu w poszukiwaniu rys itp? Zapytałam Proauto a wynajem, ale odpowiedzieli krótko:
"Price in August for wconomy car will be 45€ daily with basic insurance.
Full insurance (SCDW 6€ + WUG 4€) covers all damages with police report except dowside of vehicle: motor, shassis parts, steering system etc."
Poza tym według definicji z google, WUG obejmuje podwozie, a oni odpisali ze nie :/.. a w razie zadrapania (o ile zauważę), to mam dzwonić na policję?? Na kilku stronach wypożyczalni jest informacja, ze ubezpieczenie tylko raportem policyjnym, a nie ma słowa o takich drobnych uszkodzeniach.. co wtedy?

Brałem auto w tym roku z ProAuto na tydzien (maj). Zwrot auta wygladał tak, ze facet nawet nie podszedł do samochodu, złapałem go 10 m od auta przy innym samochodzie i przekazałem klucze. W sumie to nie zweryfikował nawet czy jest zatankowany.
Brałem pełne ubezpieczenie, bez depozytu.
 Relacje PM off  

#128 PostWysłany: 21 Lip 2022 12:30 

Loty: 161
Kilometry: 293 404
Orientujecie się może czy wypożyczając samochód w Czarnogórze są jakieś problemy z wyjazdem za granicę? Chciałam zacząć objazdówkę po Bałkanach z Podgoricy i zastanawiam się czy bez problemu będzie można wjechać do Albanii, Bośni, Macedonii czy Kosowa?
 Relacje PM off  

#129 PostWysłany: 21 Lip 2022 12:41 

Loty: 227
Kilometry: 242 508
złoty
@kamila0, nie ma problemów ale musisz to wcześniej ustalić z wypożyczalnią i zapłacić dodatkowo za zieloną kartę
 Relacje PM off
kamila0 lubi ten post.
kamila0 uważa post za pomocny.

#130 PostWysłany: 22 Lip 2022 10:56 
Awatar użytkownika

Również dołączam do osób polecających ProAuto. Bezproblemowa rezerwacja i kontakt e-mailowy. Przy wyjściu z lotniska stał pan z karteczką "ProAuto", tak że nie trzeba było szukać w panice niewiadomo kogo i gdzie. Dostaliśmy zgodnie z rezerwacją Skodę Rapid (80k przebiegu, trochę porysowana i powgniatana gdzieniegdzie, co uważam tylko za zaletę - zrozumiecie kiedy przyjdzie wam mijać się z autobusem na kotorskich serpentynach będąc przytulonym do skalnej ściany :P ) Z resztą pracownik sam zasugerował, żeby sobie porobić zdjęcia samochodu podczas odbioru. Po powrocie na parkingu lotniskowym w umówionym miejscu i o konkretnej godzinie czekał pracownik, który po łebkach tylko obejrzał auto (stanu paliwa nawet nie sprawdził) i bez uwag je przyjął. Cenowo bez konkurencji, a w obsłudze czysta przyjemność.
 Relacje PM off
katka256 lubi ten post.

#131 PostWysłany: 16 Wrz 2022 09:27 

Loty: 66
Kilometry: 100 830
A możecie powiedzieć ile gdzieś dopłaca się do pełnego ubezpieczenia na 7 dni?
 Relacje PM off  

#132 PostWysłany: 25 Wrz 2022 12:38 

Loty: 58
Kilometry: 72 077
niebieski
Terraecar

dopłata za pełne ubezpieczenie 120e na 8 dni(przy 7 dniach to było chyba 100e)

Odbiór bezproblemowy(dostawa pod adres), z uwagi na full coverage sprawdziliśmy tylko poziom paliwa, numer prawa jazdy i tyle(drugiego kierowcy nie było jeszcze na miejscu, zdjęcie prawa jazdy wystarczyło do wpisania go do papierów)
Zwrot na lotnisku jeszcze bardziej bezproblemowy - nikogo nie było w danej chwili na lotnisku, szybkie ustalenie przez WhatsApp gdzie zostawiamy kluczyki i koniec zwrotu

#133 PostWysłany: 07 Paź 2022 21:22 

Loty: 66
Kilometry: 100 830
Ceny paliw z tego tygodnia.

Image
 Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.

#134 PostWysłany: 15 Paź 2022 17:45 

ProAuto - kierując się pozytywnymi opiniami z forum również skorzystaliśmy z usług tej firmy. Zarezerwowaliśmy Skoda Octavia or similar na ich stronie, dostaliśmy Peugeot 5008. 189€ za dwie doby, odbiór w Podgoricy, oddawaliśmy w Budvie. Kierowca z autem stawił się punktualnie w miejscu odbioru, oddanie auta trwało dwie minuty. Żadnych dopłat do drugiego kierowcy i możliwości wyjazdu za granicę (jechaliśmy do Chorwacji). Bez depozytu, płatność tylko gotówką, kontakt przez WhatsApp. Mogę szczerze polecić wynajem u nich.
 Relacje PM off  

#135 PostWysłany: 18 Paź 2022 17:23 

Loty: 135
Kilometry: 212 527
A ja polecam ApexCar ... Odbiór i zwrot auta na lotnisku TGD - 20€ za dzień za Fiata Pandę w dobrym stanie (minimalnie powgniatany i porysowany - ale to na Bałkanach norma). Przejechaliśmy cale wybrzeże od Herceg Novi po Ulcinj i auto radziło sobie bardzo dobrze. Zwrot trwał 2 minutki - szybka obczajka czy nie ma nowych wgnieceń i na samolot :) Płatność gotówką, karta nie była do niczego potrzebna. Na 18.10.2022 cena 95ki to 1,32€
 Relacje PM off  

#136 PostWysłany: 20 Lis 2022 17:24 

Szukam auta przez Kayak.
Nie ma możliwości wpisać w filtry opcji wyjazdu do Bośni czy Albanii ?
Czy gdzieś znajdę wyszukiwarkę, w której są takie opcje ?
 Relacje PM off  

#137 PostWysłany: 29 Lis 2022 09:28 

Terra e-car - polecane na tym forum więc skorzystaliśmy. Zamówiłem Toyote IQ a podstawili VW Upa. Auto strasznie zmęczone. Przebieg 188 tysięcy. Zużyte zawieszenie, całe poobijane, mnóstwo wgniotek. Sprzęgło na wykończeniu.
Po przejechaniu 20 km zrobiliśmy postój. Nie udało się nam odpalić auta bo akumulator padł. Czekaliśmy godzine nim dostarczono nam nowy.

Poza tym reszta na plus.
Kontakt na Whatsapp bardzo dobry.
3 dni, dopłata za wyjazd do Bośni, ubezpieczenie - 100 euro.
 Relacje PM off  

#138 PostWysłany: 01 Gru 2022 21:35 

Ja właśnie zarezerwowałem auto sugerując się opiniami z forum Proauto. Pytanie mam czy wszyscy wykupują pełne ubezpieczenie czy to podstawowe wystarczy bo przy nim w razie kolizji lub wypadku odpowiedzialność własna jest 500 euro w przypadku małego auta. Pierwszy raz wypożyczam auto więc chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda np w przypadku jakiegoś uszkodzenia.
 Relacje PM off  

#139 PostWysłany: 01 Gru 2022 21:49 

srebrny
A co nie jest dla Ciebie jasne?
 Relacje PM off  

#140 PostWysłany: 01 Gru 2022 22:13 

Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Pavel, nie wszyscy i nie zawsze wykupuja ubezpieczenie. Wiekszosc moich wypozyczen byla bez pelnego ubezpieczenia. Od roku mam wykupione roczne ubezpieczenie w firmie zewnetrznej - Car Hire Insurance czy jakos tak, za niecale 100 EUR.
Musisz przemyslec czy jestes w stanie zaakceptowac ryzyko utraty 500 EUR w przypadku uszkodzenia auta czy raczej doplacic i wziasc pelne ubezpieczenie.
Jesli planujesz wypozyczac auta kilka razy w roku warto pomyslec o ubezpieczeniu wkladu wlasnego. Jest watek na forum, znajdziesz tam sporo porad w tym temacie
 Relacje PM off  

[ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości