Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Przed zadanie pytania - przeczytaj poradnik
https://www.fly4free.pl/wakacyjny-porad ... czyc-auto/

[ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 22 Lip 2020 18:33 
Awatar użytkownika

srebrny
Czymś innym jest depozyt a czymś innym kwota udziału własnego. Depozyt to moze byc 50 euro a kwota udziału 10 tys. i uwierz mi
sciagna sobie tą kwotę nawet jesli na kredytówce masz 50 euro limitu. Odsetkami i ściągnięciem kasy zajmie sie bank i zrobi to szybko.
wujoo87 napisał(a):
Ok w takim razie jaki powinienem mieć limit na karcie, bo rozumiem ze do wkładu własnego w razie kradzieży.
To czemu pobierają mniejszy depozyt i jak stwierdza ze mam większy limit niż pobrany depozyt ?

#62 PostWysłany: 23 Wrz 2020 13:08 

niebieski
Myślę, że obecnie warto kupić na Aliexpress jakiś kabel USB-C - USB-C. W nowych autach (np. Golf/Leon/Octavia) nie uświadczymy już zwykłych portów USB, więc nie skorzystamy z nieocenionego Android Auto, ani nawet nie naładujemy telefonu (chyba że weźmiemy ze sobą ładowarkę 12V, ale myślę, że takie gniazda też mogą znikać z wyposażenia aut).
 Relacje PM off  

[ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości