Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sie 2018 06:45 

Rejestracja: 31 Lip 2018
Posty: 3
Bardzo proszę o wskazówki przez jaką stronę rezerwować samochód na Gwadelupie ew. którą firmę polecacie. Szukałem przez wyszukiwarkę kayak. Wyszukało mi ofertę od 11-23 września z Europcar za 72Euro. Cena zawiera:
Renault Twingo or similar
Passengers 4 3 doors3
Manual Unlimited mi
Free cancellation up to 6 hours before pick-up Earn Expedia Rewards points Insurance included
Pick-up: Car at the airport
Czy ta oferta jest ok? Proszę o wskazówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 09 Sie 2018 12:33 

Rejestracja: 19 Sty 2013
Posty: 21
Możesz spróbować np. przez https://www.skyscanner.pl/wynajem-samochodow
Ja wynajmowałem w http://www.pro-rent.com/ i było ok.
PS. 72 e za prawie tygodnie to bardzo dobra cena.
Góra
 Profil Relacje PM off
gribo lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2018 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2018
Posty: 8
Loty: 4
Kilometry: 16 088
Cześć!
Myślę, że ta oferta jest bardzo w porządku. Gdy byłam w październiku na Gwadelupie, to rezerwowałam samochód przez Europcar właśnie, ale na ostatnią chwilę (odbiór na trzeci dzień). Za 4 dni intensywnego jeżdżenia + oddanie piątego dnia rano wyszło mi 106€ z pełnym ubezpieczeniem (ubezpieczenie kosztowało chyba 40€). Na moim blogu opisałam całą trasę, którą zrobiłam na Gwadelupie tym autkiem + koszty paliwa, więc proszę czytać i korzystać, może komuś się przyda. :)


Ostatnio edytowany przez Washington, 30 Gru 2018 12:37, edytowano w sumie 1 raz
ciach link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lut 2019 22:16 

Rejestracja: 25 Sty 2019
Posty: 3
Gall napisał(a):
Możesz spróbować np. przez https://www.skyscanner.pl/wynajem-samochodow
Ja wynajmowałem w http://www.pro-rent.com/ i było ok.
PS. 72 e za prawie tygodnie to bardzo dobra cena.


20. lutego wybieram się na Gwadelupę, mogę prosić cię o więcej szczegółów jak wygląda u nich proces odbioru samochodu, pisałem do nich maila ale niestety nie odpisują. Mam kilka pytań

- Nie mam karty kredytowej tylko zwykłą debetówkę z wypukłymi numerami mastercard czy akceptują taką do zabukowania depozytu? z jakiej karty ty korzystałeś ?
- czy Po przylocie trzeba do nich zadzwonić by po ciebie przyjechali i zabrali do swojego biura po samochód ?
- Jakie są twoje odczucia co do tej wypożyczalni ?

Z góry dzięki za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2019 16:21 

Rejestracja: 19 Sty 2013
Posty: 21
My płaciliśmy kartą kredytową. Umówiliśmy się mailowo, skąd mają nas odebrać i czekali na nas w porcie. Z wypożyczalnią nie było problemu, z tym że jak oddaliśmy samochód w ich biurze (jest nieco oddalone od portu i lotniska) to trochę czekaliśmy na ich busa na lotnisko (pojechał zawieźć kogoś innego) i ledwo zdążyliśmy na wylot - bo korki są tam potężne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Maj 2019 01:05 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Dopisuję pozytywną opinię o pro-rent. Płaciliśmy kartą debetową (w euro, także za depozyt - 450 E).
Trzeba do nich zadzwonić po przylocie, chyba najlepiej z courtesy telefonu w informacji na arrivalach.
Bukowaliśmy Pandę, dostaliśmy Suzuki Baleno - rewelacja, 99 E/tydzień.
Wygląda to swojsko i uczciwie!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:01 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Czy pro rent ma opcję bezpłatnej anulacji? Szukam , szukam i nic takiego nie widzę..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Cze 2019 15:33 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 57
Znacie jakąś lokalną wypożyczalnię, w której można zejść z wkładem własnym do zera? W pro-rent mimo zapłacenia za ubezpieczenie wkład wynosi 150 E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Cze 2019 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Aktualnie widzę w pro-rent 600 euro kaucji za najmniejszy ekonomiczny samochód.
Opłata 10 % wartości rezerwacji na wypadek anulowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Paź 2019 05:56 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Jak oceniacie bezpieczeństwo na drodze na Gwadelupie? Będę pierwszy raz wypożyczał samochód, a właściwie żadna wypożyczalnia którą sprawdzałem, nie oferuje pełnego ubezpieczenia i nie wiem, czy bać się jazdy tam bez niego, czy nie.
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Lis 2019 21:02 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 49
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drogach - nie ma się czego obawiać. Standard dróg można powiedzieć że europejski, czasami jakieś dojazdy drogami lokalnymi do plaż czy serpentyny w górach będą bardziej wątpliwe, ale mając Suzuki Baleno nie miałem problemu z dojazdem nigdzie.
A jeżeli chodzi o wypożyczalnie, polecam Pro-Rent. Po pierwsze dlatego, że przy niedrogim ubezpieczeniu zmniejszają depozyt do 150euro, a przy odbiorze auta właściwie nie sprawdzają (inna sprawa że w moim przypadku nie było czego sprawdzać). Po drugie dlatego, że oferują darmową odwózkę i podwózkę z lotniska (tutaj można uznać to za minus bo nie mają tam bazy) a także, co jest ewenementem, z portu (co jest istotne jeśli opływacie różne wyspy). Wszystko na telefon, w 10 minut są na miejscu. Rada - jak lądujecie na miejscu np 19:55, wrzucajcie w czas odbioru 19:30, bo liczą sobie dodatkowe 15 euro za odbiór poza godzinami pracy biura (czyli po 20). A przy wybraniu wcześniejszej godziny, mimo przybycia do biura przed 21 nie policzyli dodatkowych opłat. Tu jeszcze jedna istotna uwaga, która co prawda dobrze o mnie nie świadczy :D ale dość długo zajęło mi ogarnięcie tego. Do podanego nr telefonu ( 05 90 26 73 44) należy dorzucić przed kolejne 590 i wyrzucić 0, czyli wpisać go tak +590 590 26 73 44.
No i po trzecie, z moich obserwacji wynika że cenowo, wliczając w to nawet wspomniane ubezpieczenie, biją konkurencję na głowę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bajerglowa94 lubi ten post.
Bajerglowa94 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group