Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wynajem auta Amman
#1 PostWysłany: 09 Sie 2018 21:07 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
Witam, ma ktoś jakies doświadczenia z wynajmem auta w stolicy? Może ktoś coś poleci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#2 PostWysłany: 09 Sie 2018 21:35 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nie wynajmowałem jeszcze auta, natomiast robiłem porównania i mój wybór padł na Sixt za 7 dni w listopadzie Ok 120JOD .wynajem na lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#3 PostWysłany: 09 Sie 2018 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Wynajmowalem w czerwcu tego roku. SixT z lotniska, najnizsza cena przez strone ryanaira.

Jakich konkretnie informacj potrzbuejsz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#4 PostWysłany: 10 Sie 2018 07:25 

Rejestracja: 20 Mar 2014
Posty: 51
Loty: 16
Kilometry: 28 363
Wynajmowałem przez stronę Ryanair Mazdę 3 z Europcar i odbierałem auto w Kempinski Amman Hotel, Abd Al Hameed Shoman St 24, Amman, Jordania. Wszystko bez problemowo. Auto obite z każdej możliwej strony ale całkowicie sprawne :). Gdy zażądałem napisania protokołu z oględzin auta Pan z Europcaru zaśmiał się i powiedziała że w Jordanii nie ma samochodów nie obitych :) ale stanowczo stwierdził że Jordania to nie Egipt i nikt nie obciąży mnie za uszkodzenia które już są. Ja jednak stanowczo zażądałem protokołu i zrobił w końcu. Kasa szybko wróciła na kartę oddanie bez problemu, pan od razu podpisał protokół oddania auta i co najlepsze nawet go nie sprawdził :). ale miesiąc po powrocie z Jordanii MasterCard poinformował mnie że zablokowano moją kartę kredytową gdyż była poróba włamania się na moją kartę :( tak więc nie wiem co myśleć. I pamiętajcie że po Ammanie tylko UBER !!!!!!!!! żadne Taxi !!!!! różnica cenowa 80% na korzyść UBERA !!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#5 PostWysłany: 10 Sie 2018 07:28 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
my wynajmowaliśmy w Budget, ale to było parę ładnych lat temu. Wtedy akurat wypadli cenowo dość fajnie i jeszcze lepsza rzecz, można było odebrać samochód na lotnisku i oddać bez problemu w centrum. Wówczas bez opłaty, po prostu dało się tak z nimi dogadać. Teraz to może inaczej wyglądać, bo pewnie ruch turystyczny się zwiększył.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#6 PostWysłany: 10 Sie 2018 09:49 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
Lecimy w 6 os wiec potrzebne wieksze auto, zazwyczaj biore samochod z mniejszych lokalnych wypozyczalni(bez karty i depozytu) jest tam cos takiego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#7 PostWysłany: 15 Sie 2018 16:08 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
Ja próbowałem wypożyczyć auto w Ammanie w piątek (wtedy przylatuje z KRK) i w Avisie gdzie mam status nie ma takiej możliwości. Wygląda że w tym dniu nie pracują.
Economy Car Rental znalazł mi możliwość wypożyczenia samochodu w OMAISH. Ktoś zna tą wypożyczalnie? Co to za wynalazek?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#8 PostWysłany: 17 Sie 2018 14:52 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
Czy ktos sie orientuje czy cena 60 JOD/dzień w lokalnej wypozyczalni za Mistoubishi Pajero 7 osobowe z ubiezpieczeniem to dobra cena? czy targowac sie/szukac gdzie indziej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#9 PostWysłany: 17 Sie 2018 15:00 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@tasma Sprawdź na amerykańskiej stronie Avis https://www.avis.com
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#10 PostWysłany: 19 Sie 2018 12:13 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
pytalem czy to dobra cena a nie gdzie szukac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Wrz 2018 23:48 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 14
Witajcie ;)

Mam pytanie apropo wypożyczalni samochodów na lotnisko w Ammanie. Przeglądałem już tu większość tematów i zastanawiam się czy nie ma alternatywnej wypożyczalni dla Monte Carlo. Prawdę powiedziawszy cena, jaką zaoferowała mi ta wypożyczalnia mnie zamurowała - gdy wysłałem im zapytanie o najtańsze auto na tydzień, krzyknęli za pełne ubezpieczenie z GPSem w aucie 1400zł(!). Dodam raz jeszcze, że był to najtańszy samochód :D

Jeśli macie do polecenia jakąś inną wypożyczalnię, która nie oskubie mojego portfela, dajcie znać.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
Marijka lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 13 Paź 2018 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2011
Posty: 10
Loty: 81
Kilometry: 175 403
A miał ktoś do czynienia z wypożyczalnią Arena na lotnisku?
Przez kayak i holiday autos niecałe 600 zł za Logana w automacie na tydzień. Liczą sobie za ubezpieczenie 15 dolarów na dobę, zastanawiam się nad ubezpieczeniem z Axa, 26 zł za dobę. Polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Paź 2018 21:26 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
ja ostatecznie zdecydowalem sie na sixt, w razie czego jakby cos bylo nie tak to maja polska infolonie wiec mozna wszystko wyjasnic. Poza tym wyszlo praktycznie najtaniej, 295 zł piątek - poniedziałek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#14 PostWysłany: 25 Paź 2018 16:02 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 79
Czy ktoś mógłby powiedzieć jak doświadczenia z wynajmem auta w Sixt na lotnisku w Ammanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#15 PostWysłany: 26 Paź 2018 09:54 

Rejestracja: 22 Lis 2017
Posty: 48
Również jestem zainteresowany wyposażeniem auta na lotnisku.Lecę 19-23.11. Mogę się podpiąć pod kogoś w 2 osoby lub wziąść dwójkę do wypożyczonego auta. Wylot z Krakowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#16 PostWysłany: 26 Paź 2018 10:15 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 79
My również z Krakowa ale 23.11 - 03.12. Szkoda, bo byśmy się zgadali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#17 PostWysłany: 28 Paź 2018 18:37 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 1
Maciej87 napisał(a):
My również z Krakowa ale 23.11 - 03.12. Szkoda, bo byśmy się zgadali.


My lecimy 26.11 - 3.12. Jeśli chcielibyście podzielić koszty wynajmu auta to może uda nam się jakoś zgrać? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#18 PostWysłany: 29 Paź 2018 12:34 

Rejestracja: 23 Gru 2014
Posty: 101
My lecimy 9.11 powrót 23.11 obecnie plan jest aby wziąć auto na potrzeby Wadi Rum a pod koniec może na północy na granicy Izraelsko Jordańskiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Paź 2018 18:21 

Rejestracja: 23 Gru 2014
Posty: 101
Może nie jestem wytrawnym poszukiwaczem okazji na wynajem samochodu, albo nie mam po prostu zdolności. Najtańsza opcja jaką znalazłem na wynajęcie samochodu od piątku do poniedziałku to 380 PLN do wtorku 504, z opcją do poniedziałku ale porzucenie samochodu w Akabie 380 plus 50 USD. Sprawdzałem te wszystkie kayaki, bezpośrednio u dostawcy, jeżeli było to zawsze drożej. Czy brakuje mi jakiejś umiejętności czy rozglądam się zbyt późno?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Paź 2018 22:58 

Rejestracja: 30 Paź 2018
Posty: 3
Witam, wynajmowane samochody są w dieslu czy benzynie? bo nie udało mi się nigdzie uzyskać takiej informacji. z góry dzięki. pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group