Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 792 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Gru 2014 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Zgadzam się z przedmówcami. Kursy na Ukrainie są bardzo dobre. Co ciekawe, to zawsze dostawałem jakieś dziwne papiery do wypełniania. Zupełnie jakby państwo kontrolowało wszystkie wymiany walut, co akurat nie dziwi mnie w stosunku do państw ze wschodu.a
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 02 Sty 2015 00:16 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
Był moze ktoś w centrum handlowym Kings Cross Leopolis ? Interesuja mnie ceny ubran markowych czy oplaca sie kupowac ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Sty 2015 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
mateo4242 napisał(a):
Był moze ktoś w centrum handlowym Kings Cross Leopolis ? Interesuja mnie ceny ubran markowych czy oplaca sie kupowac ?



Byłam, ale ubrania średnio mnie interesowały, polecam rzucić okiem na wysokopółkowe kosmetyki, jeśli używasz. Tutaj strona, na której można sprawdzić ceny - nie jestem natomiast przekonana, czy takie same ceny są w sklepach (np. w Polsce perfumerie mają często różne ceny i promocje w ofercie stacjonarnej i online).
Polecam oczywiście odwiedzić także Auchan, ceny bardzo dobre, dużo taniej niż na mieście. Od razu dodam - nie interesowały mnie ceny alkoholu :P
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Sty 2015 17:30 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 33
Zbanowany
Jeśli wymiana złotówek na hrywny, to najlepszy kurs będzie na granicy.We Lwowie na Nowy Rok męczyłem się by znaleźć 4,8 za złotówkę, na granicy było 5 przed Sylwestrem,a dzisiaj w Rawie Ruskiej nawet 5,17.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Sty 2015 17:41 

Rejestracja: 30 Gru 2014
Posty: 10
Niedlugo zamierzam wybrac sie do Lwowa dzieki promocji Lotu i niestety na granicy nie mam mozliwosci kupic hrywien a w warszawie jest cienki kurs czy brac ze soba euro czy jednak zlotowki i szukac czegos we Lwowie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Sty 2015 18:14 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Bierz złotówki, w centrum w dzień powszedni jest dużo kantorów. Kurs na początek stycznia to 100zl 520 hrywien.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 14 Sty 2015 18:23 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Euro i dolary zawsze były w cenie na Ukrainie, teraz to już w ogóle. We Lwowie można również bez problemu wymienić złotówki. Powiem więcej, trudniej w Polsce kupić UAH po dobrym kursie, niż wymienić PLN we Lwowie.
Natomiast nie polecam brania złotówek poza Zachodnią Ukrainę. W Odessie nie udało mi się wymienić ich w żadnym kantorze (a byłem w wielu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 14 Sty 2015 19:43 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Invasion, no, po ich wysokomarkowych kosmetykach mi włosy 2 tygodnie wypadały... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Sty 2015 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
pomoc napisał(a):
Invasion, no, po ich wysokomarkowych kosmetykach mi włosy 2 tygodnie wypadały... :D


Pisałam o kosmetykach wysokopółkowych, a nie wiem, co Ty przez to rozumiesz. Nie rozumiem, co to są 'ich wysokomarkowe kosmetyki'. :? Co ciekawe, kosmetyki, które kupiłam różnią się tylko językiem na etykiecie, a miejsce produkcji jest to samo. Przypadek? Nie sądzę.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 15 Sty 2015 14:42 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Nie wiem co to było dokładnie bo dostałem to bez pytania w salonie fryzjerskim w celu uzyskania fryzury "dokładnie takiej jak w katalogu" (btw katalog po polsku :D ) a usługa jak na ukraińskie warunki całkiem droga, salon ekskluzywny...
I tak, chodziło mi o wysokopółkowe, zazwyczaj dobre marki są na wyższych półkach, cena też odpowiada ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Sty 2015 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
ciacho_majonez napisał(a):
Natomiast nie polecam brania złotówek poza Zachodnią Ukrainę. W Odessie nie udało mi się wymienić ich w żadnym kantorze (a byłem w wielu).


Dokładnie tak, wschód i zachód Ukrainy do 2 różne światy. Na zachodzie U. bez problemu można wymianiać złotówki i to po bardzo dobrym kursie (żona na początku stycznia wymieniała 1zł - 5.10 hryweń). Na wschodzie euro, a najchętniej dolary.
Co więcej opłaca się kupić kartę startową LIFE, i wpisać taki smskod, który umożliwia tanie połączenia z Polską (poniżej 1 hryweń za minutę połączenia). Jeśli jest się około tygodnia na pewno się kalkuluje bo nasze sieci tam dość sporo sobie liczą jako że to nie UE. Co ciekawe ta specjalna promocja nie działa na wschodzie, kiedy byłem na Krymie szybko skończyły mi się pieniążki na karcie, a Pani na infolini powiedziała że to obowiązuje tylko od Kijowa na zachód. Jakby ktoś jechał z Trójmiasta to moge pożyczyć moją kartę LIFE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Sty 2015 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
pomoc napisał(a):
Nie wiem co to było dokładnie bo dostałem to bez pytania w salonie fryzjerskim w celu uzyskania fryzury "dokładnie takiej jak w katalogu" (btw katalog po polsku :D ) a usługa jak na ukraińskie warunki całkiem droga, salon ekskluzywny...
I tak, chodziło mi o wysokopółkowe, zazwyczaj dobre marki są na wyższych półkach, cena też odpowiada ;)


Spoko, to nie mam pytań. :lol:
To teraz siej dalej w świat propagandę pt. niedobre, ukraińskie kosmetyki :)

W Katowicach przy pl. Szewczyka hrywna kosztuje 0,2 zł. Na mieście tak minimum 0,25 zł.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 15 Sty 2015 15:50 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
To poleć mi sklep z dobrymi, ale konkretny - z ciekawości przetestuję, jeszcze w styczniu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Sty 2015 23:01 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
na granicy w Medyce sprzedaz po 0,2 - kupno po 0,18 za zlotowki.
W Odessie 164 grywny za dolara kupno, sprzedaz 168.
Kursy z Sylwestra. Na Euro wyzsze spready.
I nie placic karta, bo kursy bankowe duzo gorsze niz te kantorowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Sty 2015 14:43 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 100
Mam pytanie do tych ktorzy ostatnio ladowali w Kijowie (KBP).
Czy na lotnisku znajduje sie kantor (pewnie tak, ale wole sie upewnic) i czy warto bawic sie w zakup walut (euro, dolary) w Polsce czy przyjechac ze zlotowkami.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Sty 2015 16:36 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Przyjedz, wyjdz z lotniska i wymień gdzieś na mieście, nie łatwiej? Oo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Sty 2015 16:41 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 100
Moze i latwiej ale musze miec za co zaplacic za bus.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Sty 2015 16:53 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 248
jest kantor, sam wymieniałem w nim gotówkę, (franki - bo zostały mi po wizycie w szwajcarii) kurs słabszy niż na mieście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 24 Sty 2015 00:44 

Rejestracja: 24 Sty 2015
Posty: 2
Witam. Ktoś orientuje się jakie kursy kupna i sprzedazy dolara są obecnie w Lwowie i czy sa przestrzegane ograniczenia w handlu walutami obcymi podobno tylko ok. 220 dolarow na dobe mozna kupic? Jest jakas mozliwosc to ominac i kupic na Ukrainie wieksza ilosc dolarow jednorazowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 24 Sty 2015 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Jeśli chcesz wymienić obcą walutę na hrywny to negocjuj cenę.
Kurs z tego co widzę idzie ciągle w górę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 792 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group