Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Paź 2017 13:17 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Hej,

W dniu 28.10-1.11 muszę wyjechać do Wilna. Posiadam ponad 100 pobytów w Hiltonie i oczywiście status Diamond. Kilka dni temu zrobiłem status match do klubu Carlson, niestety tylko do Golda - który nie daje prawie w ogóle przywilejów, oprócz upgrade. Korespondewowałem mailowo z dwoma Radissonami. W Radisson Old Town nie gwarantują niczego, śniadania nie przysługują, natomiast w Radisson Blu Hotel Lietuva poinformowali mnie, że dostanę pokój Bussiness ze śniadaniami - co bardzo mnie ucieszyło.

Niestety nie mam absolutnie żadnego doświadczenia z wyszukiwaniem najlepszych stawek, ani nigdy nie korzystałem z gwarancji najlepszej ceny. Przyznam szczerze, że zależy mi na jak najtańszej podróży do Wilna, dlatego chciałbym Was prosić o jakieś wskazówki, gdzie najlepiej zarezerwować Radissona?


Wiem, że Radisson posiada gwarancję najlepszej ceny i w dniach kiedy muszę wyjechać na Litwę, cena na Bookingu jest niższa aniżeli poprzez klub Carlson. Stawka na Bookingu 355, Radisson 359. Czy w tym przypadku mogę skorzystać z gwarancji najniższej ceny? Może znacie jakiś kod, który dałby mi jeszcze niższą cenę? Proszę o pomoc :) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
#2 PostWysłany: 20 Paź 2017 13:30 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Upgrade dostaniesz prawdopodobnie tylko przy rezerwacji oficjalnymi kanałami - pytałeś o to?
Góra
 Profil Relacje PM off
Reciu uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Paź 2017 13:38 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Jeśli chodzi o BRG może być problem bo różnica wynosi mniej niż 1 euro i może wynikać z kursów stosowanych. W regulaminie jest zapis że musi być więcej niż 1 euro różnicy.
Użyj jakieś multiwyszukiwarki może znajdziesz taniej, coś licząc stawki za 3 dni ;)
@Misiatek ma dużo racji.
Jeśli chodzi o CC akurat uzyskiwanie przywilejów przy meldunki ze stron innych niż oficjalna jest łatwiej niż w innych sieciach.
Jednak aby mieć pewność musisz zarezerwować przez oficjalny kanał.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Reciu uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 20 Paź 2017 16:49 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Super, dzięki za cenne wskazówki. Zarezerwowałem hotel poprzez Carlson, nie będę ryzykować.

@gruby_inversia orientujesz się, czy Radissony mają saloniki executive? Przeglądam ich bardzo dużo i nie mogę trafić na taki, który by miał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Paź 2017 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Reciu napisał(a):
Super, dzięki za cenne wskazówki. Zarezerwowałem hotel poprzez Carlson, nie będę ryzykować.

@gruby_inversia orientujesz się, czy Radissony mają saloniki executive? Przeglądam ich bardzo dużo i nie mogę trafić na taki, który by miał


Posiadają - np. Radisson Blu St. Julians Malta :-) Polecam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Paź 2017 08:36 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
W okolicy najlepszy salonik z Radissonów ma Radisson Belgrade Old Mill.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Paź 2017 18:25 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Oj, Serbia i Litwa to trochę dwa oddzielne kierunki :)

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że Carlson Club jest fatalny jeżeli chodzi o benefity. Napisałem do 12 różnych hoteli pytanie, czy otrzymam upgrade do pokoju ze śniadaniem, jeżeli posiadam status Gold. 11 hoteli, w tym warszawskie odpisało - że nie ma takiej możliwości, bo tylko status Concierge uprawnia do darmowego posiłku. Na szczęście hotel w Wilnie (nie ten na starym mieście) odpisał, że zrobi mi upgrade do Bussiness Class. Tak więc w ogólnym rozrachunku status Gold nie wiele pomoże. :( Nie zostanę ich stałym gościem i zostaję przy hiltonie. A szkoda, bo przydałby się powiew świeżości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Paź 2017 23:38 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Jestem w Wilnie w Radissonie i powiem Wam, że naprawdę potraktowali mnie super. Mam mega wielki apartament + taras 40 m, śniadania i parking 50% tańszy więc jestem zadowolony. Po zakończonym pobycie napiszę recencję w odpowiednim dziale :

Gdyby każdy Radisson tak traktował gościa, pewnie przerzuciłbym się na Carslon - no ale większość hoteli nie daje takich luksusów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Paź 2017 15:42 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Reciu napisał(a):
Jestem w Wilnie w Radissonie i powiem Wam, że naprawdę potraktowali mnie super. Mam mega wielki apartament + taras 40 m,


Pokój XX09?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Paź 2017 16:00 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
jacke napisał(a):
Reciu napisał(a):
Jestem w Wilnie w Radissonie i powiem Wam, że naprawdę potraktowali mnie super. Mam mega wielki apartament + taras 40 m,


Pokój XX09?
jackie a czemu pytasz ? chcesz mnie odwiedzić ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Paź 2017 16:05 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Reciu napisał(a):
jackie a czemu pytasz ? chcesz mnie odwiedzić ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Mam inne plany na weekend :-)

Kiedy byłem w Lietuvie miałem taras właśnie w pokoju XX09 :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Paź 2017 16:22 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
jacke napisał(a):
Reciu napisał(a):
jackie a czemu pytasz ? chcesz mnie odwiedzić ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Mam inne plany na weekend :-)

Kiedy byłem w Lietuvie miałem taras właśnie w pokoju XX09 :P
no to trafiłeś w sedno bo to xx09
byłeś zadowolony ?;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 31 Paź 2017 16:35 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Reciu napisał(a):
no to trafiłeś w sedno bo to xx09
byłeś zadowolony ?;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Byłem na pewno bardziej zadowolony niż po wizycie w Astoriji, choć tam też nie miałem zbyt wiele do zarzucenia - po prostu ten styl nie jest moim ulubionym.

W Litetuvie warto pojawić się latem, kiedy pod oknami startują liczne ekipy balonowe - bardzo ciekawy widok.

Fajny jest też Sky Bar, ale na wysokim piętrze, z balkonem widok też jest super.

Śniadanie jak najbardziej ok, chociaż jak zawsze, kiedy natrafisz na wycieczkę chińczyków... ;-)

btw, zwykły pokój biznes jest tej samej wielkości co Twój suite, nie ma tylko ścianki między sypialnią a częścią wypoczynkową. No i nie ma tarasu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Reciu uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
W sumie ten temat powinien być w kategorii Carlson Club - opisz swój pobyt... mniejsza o to.

W Wilnie nocowałem w Radisson Blu Astoria i jako gold przy stawce 2 za 1 dostałem pokój business class ze śniadaniem i widokiem na rynek - pokój bardzo nowoczesny i duży a śniadanie wspaniałe. Niestety część wspólna i korytarze są "historyczne" (nadszarpnięte zębem czasu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Gru 2017 01:19 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Mogę wiedzieć co jest wspaniałego w śniadaniu w tamtym miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Gru 2017 03:36 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Kameralna atmosfera i takie widoki zapewne :-)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 07 Gru 2017 16:34 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
A, czyli Old Town :)

No ja pytalem czy dostane upgrade do pokoju ze sniadaniem to mi odmowiono, dlatego wybralem Radissona troszeczke dalej - tam natomiast jeżeli chodzi o śniadanie to do bani.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group