Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wydostać się z NZ
#1 PostWysłany: 10 Paź 2022 23:30 
Awatar użytkownika

Loty: 154
Kilometry: 347 723
złoty

Dokąd
  • Azja SE (Malezja, Tajlandia, Wietnam, Singapur) lub od razu IST

Data wylotu
  • 20.12.2022

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 5

Sam znalazłem
  • AKL-BKK via TPE 2800 (31.12 i do tego przez TPE)

Dodatkowe informacje
  • Cześć, zdaje się że wsiadając w IAH na samolot do AKL będę mógł powiedzieć "Houston, mamy problem", bo pakujemy się rodzinnie do NZ w najwyższym sezonie. Tak wiem, lata się tanio wtedy kiedy jest tanio, a nie wtedy kiedy się chce. Ale skoro już do tej NZ dotrzemy i tam jakiś czas spróbujemy przeżyć, to potem trzeba się wydostać. Tanie loty można znaleźć do Australii, ale to jest tylko częściowe rozwiązanie problemu (nie odrzucamy go).

Miło by było mieć coś poniżej 2k/pax. Data jest elastyczna, powiedzmy do 20.12 byśmy chcieli jednak w NZ zostać. Miejsce docelowe też elastyczne, ale raczej z tych tańszych.

Próbowałem coś z długim stopem np. AKL-IST via SIN i tam miesięczny stop, ale chociaż taryfa taka istnieje, to nic mi tego nie znajduje.

Najnowsza LIVE relacja na Forum F4F: Sto dni dookoła świata
A bardziej na żywo, więcej obrazu, mniej tekstu: https://www.instagram.com/fivetofly/
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 11 Paź 2022 11:05 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
19 grudnia Fidzi za 1200 zl ow
20 stycznia Bangkok 2000 zl ow

o niskich cenach możesz pomarzyć
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 11 Paź 2022 13:10 
Awatar użytkownika

Loty: 154
Kilometry: 347 723
złoty
Tak wiem, tanio już było...

A czy ktoś ma wolne 5 minut i może zerknąć na warunki taryfy 31.12.2022 AKL-TPE-BKK i powiedzieć, czy da się tam wetknąć jeszcze jakąś kreskę po BKK? Jak już mam wybulić to chociaż coś by wypadało 'po drodze' upiec.

Najnowsza LIVE relacja na Forum F4F: Sto dni dookoła świata
A bardziej na żywo, więcej obrazu, mniej tekstu: https://www.instagram.com/fivetofly/
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 18 Paź 2022 08:05 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@zawiert

Cytuj:
Category 8: Stopover restrictions
UNLIMITED STOPOVERS PERMITTED IN EACH DIRECTION IN HKG/
SHA/TYO/OSA/SGN/SIN/TPE/SEL.
AND - UNLIMITED STOPOVERS PERMITTED IN EACH DIRECTION IN
NEW ZEALAND AT NZD 50.00 EACH.
CHILD/INFANT DISCOUNTS APPLY.
 Relacje PM off  

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości