Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Lut 2012 14:03 

eee, jakieś linki , konkrety :)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 13 Lut 2012 13:06 

Jeden link to http://lisbonfreetour.blogspot.com/

z tym że ja nie korzystałam z ich oferty tylko inna ekipa oprowadzała, zaczynało się na Praca Dom Pedro IV, spróbuję ustalić godzine, bo my szliśmy tam z hostelu Equity, nota bene polecam napawdę wysoki standard świeżo po remoncie...

#23 PostWysłany: 13 Lut 2012 18:38 

Znajomy z hostelu gdzie mieszkałam podał mi że oni zbierają ludzi z hostelu ok 10:45 więc dojscie to nie więcej niż 15 min, możesz zapytać w hostelu na dworcu Rossio, też niezły, swojądrogą fajny pomysł taki hostel na dworcu :)
Mieli 2 trasy Tzw stare miasto - Alfama i drugą Bairro Alto

Temat postu: SANDEMAN
#24 PostWysłany: 16 Sie 2012 21:35 

niebieski
Witam, nie wiem, czy temat znany czy nie, ale dla osób zainteresowanych podróżowaniem po Europie (większe miasta) i jakimkolwiek zwiedzaniem polecam spacery z Sandemanem http://www.neweuropetours.eu/
W PL niestety nie ma ale rozwijaja sie w wielu miastach europejskich. Spacery z nazwy są za Free. Faktycznie przewodnicy żyją z napiwków (ktorymi musza sie podzielić z organizacją) więc, skoro stać mnie na to nie miałabym serca za tak fajne wycieczki nie dać im nic. Ale standardowy napiwek za 3,5-4h zwiedzania to 10EUR (o czym po prostu często informują). Tak naprawdę niektórzy uczestnicy jak uczestniczyłam w spacerach dawali nawet jakies drobne jak nie mieli i też nie bylo problemu, ale uważam że 10EUR to i tak niewygórowana kwota za zwiedzanie z osobami "wyselekcjonowanymi" przez rynek (skoro za tipsy to zostaja najlepsi), z doskonałym angielskim (spotykałam dotychczas Amerykanow i Anglików), zafascynowanych tym miejscem i historia (a nie odbębniajacych swoją robotę byle jak).

Generalnie bardzo polecam tym bardziej że mozna z nich wycisnąć naprawdę mnóstwo przydatnych info bo oni żyją w tych miastach już długo ale obracają sie w ruchu turystycznym i mają dużą wiedzę praktyczną i merytoryczną.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: SANDEMAN
#25 PostWysłany: 16 Sie 2012 21:43 

Już jest taki temat: http://www.fly4free.pl/forum/wycieczki-z-przewodnikiem-za-darmo-miasta-europy,135,5257
 Relacje PM off  

[ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości