Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Jaki kraj polecacie na wycieczkę zagraniczną objazd, wypoczynek?
Włochy 55%  55%  [ 6 ]
Bułgaria 0%  0%  [ 0 ]
Chorwacja 9%  9%  [ 1 ]
Szwecja, 0%  0%  [ 0 ]
Norwegia, 0%  0%  [ 0 ]
Dania, 0%  0%  [ 0 ]
Hiszpania 36%  36%  [ 4 ]
Razem głosów : 11
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wycieczki po Polsce
#1 PostWysłany: 11 Lip 2015 20:46 

Rejestracja: 11 Lip 2015
Posty: 1
Loty: 2
Kilometry: 516
Hej,

Mam na imię Piotrek. Mieszkam w Warszawie.
Z racji małego budżetu w 90% spędzam wolny czas na terenie Polski. Ostatnio dołączyła do mnie partnerka.

W tym roku byłem już w:

Tatrach (spanie w Zakopane Pensjonaty Centrum), dojazd PolskimBusem - MAJ

PLANY moje 2015:


1. Teraz jadę 20 lipca Polskim Busem do Krakowa, następnie 21 lipca PKS do Lublina z Krakowa i stamtąd nad jezioro Firlej pod Lublinem na 3 noclegi w Pensjonacie (35 zł od osoby). Powrót Polskim Busem z Lublina do Warszawy.

2. W sierpniu Kazimierz Dolny, Puławy.

3. We wrześniu Warszawa Modlin - Gdańsk. Spanie w Willi Albatros (w Gdańsk Oliwa) na weekend. Pierwszy raz w życiu będę leciał tanimi liniami i będzie to mój drugi lot w życiu samolotem. Pierwszy raz leciałem w 2011 LOTEM z Chopina do Gdańska(cena bodajże ponad 200 zł). Teraz to już bajka bo zapłaciłem za 4 bilety samolotowe TYLKO 170 zł!!! To potwierdza fakt że nie ma co kup[ować od razu biletu tylko poprzeglądać wyszukiwarki i strony z tanimi liniami.

Jakby ktoś z Was też podróżował po Polsce i miał ciekawe pomysły chętnie ich wysłucham i może spędzimy w większym gronie wolny czas.

PLANY moje 2016:

Myślę w końcu nad wycieczka poza granice Polski. Włochy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 12 Lip 2015 01:03 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Hej

Ja takie rzeczy robilem i robie pociagami np kupujac Bilet Podroznika za 74 zlote i jezdze od piatku od 19 do poniedzialku do 6 rano a w dlugie weekendy jeszcze dluzej ...
W weekend majowy udalem sie na kolko po Polsce z wizyta w Wolsztynie na Paradzie Parowozow (odsylam do relacji)
We wrzesniu dokladniej 2.09 lece tez do Gdanska i planuje pojezdzic po okolicach : Krynica Morska Frombork Elblag Malbork Tczew no i na drugi dzien Gdansk Gdynia Hel pociagiem i powrot statkiem ...
Jak bedziesz w dniach 2-9.09 i masz ochote sie przylaczyc to zapraszam (koszt groszowy : 35 zl plus dwa rejsy statkiem za ok 40)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Sie 2015 13:38 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 1
Cześć,
A gdzie znajdujesz tanie noclegi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Gru 2015 23:00 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 60
Polska tez jest piękna :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group