Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lis 2018 22:52 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 12
Cześć! Niedawno byłam po raz pierwszy na wycieczce objazdowej z biurem podróży (wcześniej sama organizowałam sobie wyjazdy). Ponieważ wróciłam bardzo zadowolona to chętnie powtórzę ten sposób podróżowania. Zatem czy możecie polecić objazdówki warte uwagi? Zależy mi na opiniach od osób, które tak jak ja wróciły zadowolone i mogą polecić daną wycieczkę. Moje kryteria to przelot samolotem do miejsca docelowego, dużo zwiedzania i koszt do 4tys. (czyli raczej okołoeuropejsko, bo dalej to już poza tym budzetem).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 28 Lis 2018 00:18 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Cześć @landrynqa
Czy mogłabyś napisać coś więcej o Twojej podróży? Gdzie byłaś i z jakim biurem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lis 2018 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@landrynqa w przypadku wycieczek objazdowych z biurem podróży moim zdaniem najważniejszym czynnikiem decydującym o zadowoleniu z takiego wyjazdu jest pilot/pilotka wycieczki. Dobry pilot nie tylko realizuje program by nie było podstaw do reklamacji, ale zna kraj/region po którym oprowadza i robi to z pasją oraz co jest równie ważne potrafi zdyscyplinować grupę tak by wszyscy byli punktualni i wzajemnie szanowali swój czas.
Proponuję generalnie szukać wycieczek objazdowych, których tematyka będzie Ciebie interesować. Potem warto poczytać opinie o tej konkretnej wycieczce. Wiem, że np. ITAKA pod ofertami swoich wycieczek takie opinie zamieszcza (nawet sprzed kilku lat). W tych opiniach po pierwsze należy wyszukiwać informacji o pilocie oraz brać poprawkę, kto zamieścił daną opinię, bo inne oczekiwania i potrzeby mają rodziny z dziećmi, inne 20-latkowie, a inne 50-60-latkowie. Niestety nawet jak opinie o pilocie będą super to nigdy nie ma gwarancji, że to właśnie ten pilot z nami pojedzie ;)
landrynqa napisał(a):
Zależy mi na opiniach od osób, które tak jak ja wróciły zadowolone i mogą polecić daną wycieczkę. Moje kryteria to przelot samolotem do miejsca docelowego, dużo zwiedzania i koszt do 4tys.

Polecam wycieczkę Itaki do Słowenii - Małe jest piękne, ja akurat jechałam na miejsce autokarem, ale półtora roku temu była też opcja z dolotem samolotem do Lublany, więc na życzenie pewnie taka możliwość istnieje nadal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lis 2018 16:53 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Moja ciocia jeździ regularnie na takie wycieczki, zazwyczaj jezdzi z Rainbowem i wraca zadowolona. Na pewno miała objazd Hiszpania-Portugalia, Grecja "śladami bogów" i ostatnio jakaś w Turcji ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Lis 2018 21:19 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 12
@jabollus byłam w Maroku z Itaką. Wycieczka nazywa się Rabat na Berbera. Chyba jest popularna, wnioskuję to po ilości opinii na stronie z ofertą biura. Jestem zadowolona, w tydzień udało mi się zobaczyć wiele miejsc, bardzo różnorodnych: zarówno miasta, jak i przyrodę, w tym wodospad. W przypadku Maroka uznałam, że objazdówka z biurem ma sens, bo chciałam zobaczyć najbardziej znane miasta, które nie są skupione w jednym regionie, tylko rozstrzelone po całym kraju. Niby można samemu wypożyczyć samochód, ale tak jak poza miastem jeździ się przyjemnie to juz w mieście jest okropnie: kierowcy nie przestrzegają żadnych zasad, panuje chaos. Dlatego wycieczka z biurem to na pewno większy komfort jeśli chodzi o przemieszczanie się po kraju. Inne kwestie też były na plus, zwłaszcza świetna pilotka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lis 2018 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
landrynqa napisał(a):
czyli raczej okołoeuropejsko, bo dalej to już poza tym budzetem.

Moim skromnym zdaniem w obrebie Europy biura podrozy sa zbedne, mozna spokojnie samemu ogarnac. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Gru 2018 16:37 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 12
@cccc Zgadzam się z Tobą, zresztą do tej pory sama organizowałam sobie wyjazdy. Są kraje w Europie, do których nigdy nie pojechałabym z biurem podróży, bo nie tylko latają tam low costy, ale też infrastruktura jest wystarczająco dobra, że można się szybko przemieszczać między miastami komunikacją publiczną. Więc z biurem zwyczajnie się nie opłaca. W przypadku Maroka wybrałam biuro, bo chciałam zwiedzić parę miast, które dzieli spora odległość i nie byłam pewna, na ile szybko będę się przemieszczać między nimi i czy sama zdążę wszystko zobaczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Gru 2018 15:15 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
A mozesz podac nazwe biura i kierunek?
Ja sam organizuje wyjazdy. Ale na jeden kierunek chce sie zdecydowac z biurem podrózy. Wyjazd na szlak jedwabny. Sam nie za bardzo mam czas załatwiac wiz bo nie mam kiedy. A cena w biurze to ok. 7000PLN/3 kraje/2tyg.
Chociaz nie wiem czy to dobra cena :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Gru 2018 23:52 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 12
Zerkinj na objazdówkę " Przygoda z szejkiem " z rainbow. Wróciłam z niej zachwycona - można podziwiać wszystko co naj.... w Dubaju, do tego rejs statkiem , wizyta w Miracle Garden , niesamowity meczet szejka Zajeda.....a na koniec 3 dni odpoczynku nad oceanem .....Poczytaj opinie ,może ci sie spodoba . Cena tez się trafia czasem bardzo przystępna - ok 2500 zł za 8 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Mar 2019 16:12 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
@landrynqa Byłem kiedyś na objazdówce z exim tourem po Maroku, w 2016 roku - plan bardzo fajny, hotele przyzwoite, jedzenie smaczne, koszty niewielkie, pilot - Sebastian Witczak petarda ( tu rodo chyba nie obowiązuje bo to kryptoreklama, ale gościu naprawdę niesamowity)- naprawdę polecam, mój ideal w pracy pilockiej.

Rok wcześniej tj. 2015 bralem udział w objazdowce po Bałkanach - z małym biurem podrozy z siedzibą w Skwierzynie/Gorzowie Wlkp. - PAI Sobolewscy. Program wspanialy, ale pilot porazka - jego wiedza o Bałkanach pochodzila sprzed 20 lat gdy bral udział w misji ONZ jako wojskowy na tych terenach, a Pan ksywka łysy Wojtek bardziej był zainteresowany piciem z nastoletnimi uczestnikami wycieczki niż grupą. Plan super, hotele nie najgorsze, wyżywienie ok, ale pilot i przewodnicy - porazka. Autobus - porazka - to nie powinno jezdzic nawet jako PKS miedzy Ustrzykami dolnymi a Pcimiem dolnym. Wolalem sam chodzic i zwiedzać niż sluchac "mądrości" przewodnika/pilota który w dodatku nie był przygotowany nawet na opłaty za autostradę w Bosni i pozyczal od uczestnikow pieniądze na nią. Do tego nie rozliczyl kosztów biletow tylko nadmiar kasy wzial sobie do kieszeni po prostu. Plus - my to kupiliśmy z gruponu za 1200 zl, na stronie biura wycieczka szla za 2400 za osobę. Za 1200 było warto, za 2400 nigdy :D
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group