Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Kwi 2015 00:33 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 2
Bede na Kubie(Varadero) :) w terminie 17-24.04.2015 Czy jest ktos zainteresowany wyjazdem jednodniowym do Hawany prywatna taksowka z Polskim przewodnikiem :) ? Seba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 17 Sty 2016 11:07 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Cześć, już po temacie ale może mi pomożesz ;)

Będziemy mieć pierwszy nocleg w Varadero po wylądowaniu na VRA. Jak sądzisz, czy da się podczepić do autobusu rozwożącego ludzi do hoteli na półwyspie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Sty 2016 13:36 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Najlepiej dowiaduj sie w biurze, którego czarterem lecisz. Ew. na miejscu możesz zagadać z przedstawicielami biur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Sty 2016 14:28 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 100
Czy chodzi o ten autobus turystyczny?

http://www.varaderoguide.net/images/var ... nerary.jpg

Z tego co pamiętam i z mapki wynika, że niestety nie zajeżdża on na lotnisko. Z samego lotniska też Ci nie pomogę, bo ja byłem tam autobusem z Hawany.
Tu masz więcej o tym busie turystycznym i innych możliwościach transportu:

http://www.varaderoguide.net/gettingaro ... ation.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Sty 2016 16:58 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Dzięki, chodziło mi raczej o coś takiego jak widziałem na Majorce. Podbijasz do kierowcy autobusu, który rozwozi po hotelach i np za 10 euro podrzuca Cię pod hotel najbliższy Twojej miejscówce.

W najgorszym wypadku podjedziemy taxi za 25 - 30 CUC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Sty 2016 21:47 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Jeśli jest taka oficjalna możliwość, to możesz podbijać ale jeśli ma to być nieoficjalna transakcja to szanse są nikłe. Na Kubie cały czas ściany mają oczy i uszy. Praca w turystyce nawet na takich pozycjach jak kierowca czy sprzątaczka ma tą ogromną zaletę, że zapewnia spory przychód (często większy niż z oficjalnej pensji) w postaci napiwków w twardej walucie. Nikt nie zaryzykuje utraty takiej posady aby zarobić 10 USD podwożąc nielegalnie turystów.

Z podobnych powodów praktycznie nie zdarza się na Kubie aby coś ginęło z hotelowych pokoi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sty 2016 22:01 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Dzięki, w takim razie nie będę nawet próbował. Nie chciałbym, by ktoś miał przeze mnie problemy.

Mamy ogarniętą taxówkę przez właścicielkę casy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sty 2016 23:59 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
To nie jest tak, że ktoś będzie miał przez Ciebie problemy. Po prostu nie załatwisz tak sobie transportu bo nikt się na to nie zgodzi. 8-)

Spokojnie możesz za to na lotnisku zapytać się przedstawicieli lokalnych biur lub agencji turystycznych, jeśli będzie taka możliwość to sprzedadzą Ci normalny bilet. Jeśli lecisz czarterem jakiś biur podróży to możesz także się u nich zapytać czy oferują taką usługę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Mar 2017 01:55 

Rejestracja: 01 Lis 2014
Posty: 227
Z lotniska do Varadero jeździ Viazul
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group