Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Wrz 2016 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nawet majac 5-6 godzin, zakladajac ze nie stracisz duzo czasu w kolejce wjazdowej z Linea do Gibraltaru, to wjechabym / wszedl na Twoim miejscu na skale. Widok jest naprawde fajny, a cala reszta Gibraltaru to tylko dodatek do tej skaly.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#82 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
OK, wezmę to pod uwagę:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Kwi 2018 16:59 

Rejestracja: 15 Kwi 2018
Posty: 4
musssli napisał(a):
Bylam, zobaczylam, zwiedzilam :)
Samochodem na zagranicznych mozna wjechac na teren Gib normalnie, wiec pewnie na skale nie :)
Wyszlam pieszo na gore i totaaaaalnie nie rozumiem jak mozna wybrac kolejke! ile pieknych miejsc po drodze i fajna zabawa z malpami, ktore troszke nizej sa spokojne i bardzo kochane :) niby takie dzikie, a same sie prosily o glaskanie :D No ale rozumiem ze kazdy lubi cos innego :)
Jesli chodzi o atrakcje to z tych platnych widzialam jaskinie, za to co po drodze to oczywiscie nie placilam :)

Pieniazkow tez nie wymienialam, za wszystko mozna zaplacic w € :)

Po drodze zwiedzilam ogrod botaniczny z mini-zoo, za ktory przez przypadek nie zaplacilam bo nikogo w kasie nie bylo... xD po jakichs 5-7 minutach czekania, stwierdzilam ze prosic i czekac az ktos wezmie moje pieniadze to ja nie bede... hehe :)


Rozumiem, że weszłaś wspominianymi tutaj schodami?
Gdzie najlepiej zostawić samochód, jeśli chce się zdobyć skałę w ten sposób? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 19 Kwi 2018 19:38 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 133 758
Przepraszam, za być może głupie pytanie, ale czy wejście piechotą na szczyt jest płatne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 01 Lip 2018 18:59 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Nie orientuję się czy wejście dla pieszych jest bezpłatne ALE ZAJMIE CI KUPĘ CZASU. Ja wjechałam i zeszłam. Myślę, że to lepsze rozwiązanie. Co do zapytań o ceny wycieczek to wklejam zdjęcie dot. organizowanych busem wyjazdów. Może się komuś przyda. Natomiast ja wolę opcję wynajmu auta i zwiedzania indywidualnego a nie na czas, bo tym niestety charakteryzją się tego typu wycieczki z biur.
Dla zainteresowanych wynajmem auta z mojego doświadczenia polecam: http://www.malagaudrive.com

Załączniki:
wycieczki.JPG
wycieczki.JPG [ 64.74 KiB | Obejrzany 2572 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 25 Sie 2018 12:59 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
wy żartujecie z tymi organizowanymi wycieczkami? :) Gibraltar koniecznie na piechotę - wdrapać się to nie problem, po drodze są ładne widoki oraz trochę pozostałości po IIWŚ, a małpki znajdzicie (a raczej to one Was znajdą ;) ) też w miejscach, gdzie nie ma tłoku turystów. Ja wchodziłem od północnej strony, schodziłem schodami, spacer pod pomnik, powrót miastem. Bardzo fajna wycieczka, gdzie mieszkając w La Linea zaraz przy granicy zabrała mi cały dzień, w bardzo spokojnym tempie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 04 Kwi 2019 12:34 

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 26
Ile kosztuje bilet wstępu na Skałę? Samo wejście, a ile wejście + atrakcje?
Edit: znalazłem, info, może komuś się przyda:
Ticket Prices:

Walk the Gibraltar Nature Reserve, Upper Rock
(excluding attractions): £5
The Gibraltar Nature Reserve, Upper Rock and attractions ticket*:
£12 adults / £7 Children ages 5 - 11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 01 Maj 2019 11:27 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
extra!

ja lece na dniach!
ktoredy polecacie wejsc na skale i zejsc? zapewne mozna ja jakos okrazyc a nie wracac ta sama droga?

dzieki
pozdrawiam,
Dawid
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 07 Maj 2019 17:01 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
wyjazd wypas ! wjechalismy samochodem, praktycznie bez kolejki. Wyjezdzalismy z gibraltaru kolo 19/20 i troche postalismy (mysle ze kolo 40 min) moglo byc.
wejscie na gore po schodach. moim zdaniem mozna sie troche zmachac, jak widzialem ludzi w klapkach to az niedowierzalem...

oplata za wejsce chyba kolo 15EUR. w tym wliczone wszystie wjescia. Super grota, dziala itp. malownicze krajobrazy i pelno malp :)
polecam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 30 Lis 2019 20:36 

Rejestracja: 19 Sie 2018
Posty: 18
Witam.
Chciałbym poradzić się w kwestii wycieczki na własną rękę do Gibraltaru. W grę wchodzi któryś dzień między 18.12.2019 - 20.12.2019r.
Lokum mam w centrum Malagi, niedaleko muzeum Picassa. Z tego co tu wyczytałem to najrozsądniejszym wyborem jeżeli chodzi o transport publiczny jest dostać się tam za pomocą autobusu. Czy mógłby ktoś potwierdzić, napisać jakim konkretnie autobusem podczas mojego pobytu byłbym w stanie tam dojechać (w miarę wcześnie rano) i powrócić przed nocą/wieczorem do Malagi. Jaki byłby to orientacyjnie koszt obecnie?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam serdecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group