Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wycieczka 2016 :)
#1 PostWysłany: 07 Lip 2015 21:42 

Rejestracja: 07 Lip 2015
Posty: 9
Witam Serdecznie :)

Za rok stuka mi 30 :) z tej okazji planuje wypad , nie ukrywam że interesuję mnie Azja (dokładnie Singapur ).Szukam towarzysza - ki :)Wiem że jest jeszcze troche czasu , ale ja wszystko lubie wcześniej planować :) i wtedy spokojnie można polować na bilety :)jeżeli ktoś jest zainteresowany to prosze o kontakt derus@wp.pl :) p.s mieszkam w Dublinie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#2 PostWysłany: 07 Lip 2015 21:49 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Cały wyjazd ma się skupić na Singapurze? To na ile chcesz lecieć? 2-3 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#3 PostWysłany: 08 Lip 2015 20:30 

Rejestracja: 07 Lip 2015
Posty: 9
Jestem od paru dni na Forach czytam i czytam :) hmm 2-3 dni to troszkę mało , chyba że bilet udałoby się kupić za groszowe sprawy :)Generalnie tak sobie myślę że fajnie by było połączyć Singapur z Kuala Lumpur :)mniej więcej chciałbym ogarnąć to w koło 10 dni mac 12 .Jakies propozycje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#4 PostWysłany: 08 Lip 2015 20:43 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2062
złoty
W jakim terminie planujesz wyjazd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#5 PostWysłany: 09 Lip 2015 17:07 

Rejestracja: 07 Lip 2015
Posty: 9
Co do terminu nie mam preferencji :) ale wiadomo że w 2016 roku , jestem otwarty na propozycje :) i tak jak napisałem poluje na tanie bilety :)w ogóle muszę się wczytać kiedy najlepiej lecieć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#6 PostWysłany: 09 Lip 2015 17:15 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2062
złoty
No to w tej sytuacji, to trudno oczekiwać, że ktoś Ci podsunie jakieś konkretne propozycje, bo te mogą zależeć choćby od pogody, a ta z kolei od terminu wyjazdu. Póki co wiemy tylko tyle, że chcesz jechać... i nic więcej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#7 PostWysłany: 09 Lip 2015 21:57 

Rejestracja: 07 Lip 2015
Posty: 9
W jakiej sytuacji ?bo nie bardzo rozumiem :)Napisałem gdzie chce lecieć Singapur - Kuala Lumpur , napisałem że interesuje mnie przyszły rok i że poluje na bilety więc logiczne jest że nie napisze "15 marzec do 1 kwietnia "tylko oznacza to że jestem otwarty na propozycje .A po zebranych informacjach wiem że dużo ludzi poleca odwiedzić takie miejsca we Wrześniu .Dlatego założyłem temat w Lipcu 2015 roku po to żeby (w razie zainteresowania )wypracować kompromis i polować na bilety i być w kontakcie :) dla mnie to proste i logiczne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wycieczka 2016 :)
#8 PostWysłany: 09 Lip 2015 22:31 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2062
złoty
W takiej sytuacji, kiedy nie masz sprecyzowanej nawet pory roku, a pytasz o propozycje odwiedzanych miejsc :) Lecąc tak daleko fajnie by było zobaczyć coś więcej niż tylko SIN i KUL. Poleciłbym Ci np. Perhentiany, pod warunkiem że nie wybierasz się w naszych miesiącach zimowych, bo wtedy nie jest najlepszy moment na wizytę na wschodnim wybrzeżu. Z kolei mając w planach SIN i KUL, może warto by odwiedzić Malakkę, która jest mniej więcej w połowie drugi, a najlepiej to zrobić przeciwnie do wschodniego wybrzeża, na początku roku... i tak dalej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group