Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Lut 2019 13:49 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 29
Czy ktoś z Was wie czy Alamo (będę wypożyczał na lotnisku w Orlando) ma w swoej ofercie Mustangi w wersji standardowej (nie cabrio)? Na stronie wyświetla się tylko wersja bez dachu, której, ze względu na mniejszy bagażnik nie biorę pod uwagę. Jeśli mają również wersje z dachem to której kategorii samochód powinienem zarezerwować, żeby móc wybrać właśnie ten model? Napisałem do nich maila, ale póki co bez odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#62 PostWysłany: 03 Mar 2019 16:41 

Rejestracja: 18 Sty 2018
Posty: 77
Loty: 12
Kilometry: 68 376
Potrzebuje pomocy.
Chce wypozyczyc samochod przez Rentalcars i klasa, ktora mnie interesuja kosztuje na tę chwile 1960 PLN, z wliczonym:

Ubezpieczenie AC (z ang CDW)
Ubezpieczenie OC (ang. TPL)
Ochrona przed kradzieżą z wkładem własnym (ang. TP)
Dodatkowe ubezpieczenia SLI od odpowiedzialności

Natomiast ta sama opcja na Alamo.com kosztuje 427 USD czyli o wiele taniej, ale wliczone jest niby tylko "Collision Damage Waiver" a dokupic moge jedynie Extended Protection (EP)

Zatem - czy biorac samochod bezposrednio w Alamo mam wliczone cos oprocz CDW?

W zeszlym roku bralem rowniez w Alamo, ale przez rentalcars no i mialem wszystko full wypas lacznie z brakiem depozytu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Mar 2019 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Masz wliczone CDW, dokupić możesz EP
Alamo nie blokuje kasy na karcie na czas wynajmu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 03 Mar 2019 19:03 

Rejestracja: 18 Sty 2018
Posty: 77
Loty: 12
Kilometry: 68 376
Okej,super.
Wiem, ze wam wliczone CDW, ale pytam czy mam cos jeszcze, cos co w przypadku Rentalcars jest wliczone w cene.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 05 Mar 2019 15:20 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 29
Jak wiadomo, przy rezerwacji samochodu bezpośrednio przez stronę Alamo.com w cenie mamy ubezpieczenie w uproszczeniu będące odpowiednikiem Auto Casco w Polsce. Ubezpieczenie OC, które Alamo nazywa Extended Protection (EP) jest dodatkowo płatne. Na czas wyjazdu wykupię sobie ubezpieczenie zdrowotne i wiem, że ubezpieczyciele w polsce oferują dołączenie do takiej polisy również ubezpieczenia OC. Czy ktoś z Was przerabiał ten temat i wie czy takie ubezpieczanie OC wykupione w polsce obejmuje również szkody wyrządzone wypożyczonym pojazdem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 06 Mar 2019 22:16 

Rejestracja: 07 Cze 2017
Posty: 6
Ja swojego czasu próbowałem coś takiego znaleźć i niestety nic nie znalazłem. Ubezpieczenia podróżne z OC mają wyłączenia od wypadków komunikacyjnych. One się nadają tylko na jakieś narty, albo jak komuś zrzucisz doniczkę z balkonu czy to na samochód czy to na łeb :)
Szukałem nawet w amerykańskich firmach ubezpieczeniowych, ale wygląda na to, że nie dostanie się tego, jeśli się tam nie mieszka.
Znam tylko jedną opcję, która oferuje SLI - www.insurance4carhire.com - ale oni nie ubezpieczają Polaków.
Generalnie zostaje opcja wykupienia SLI w wypożyczalni niestety, albo jazda bez. Ubezpieczalnie zawsze dają podstawowe ubezpieczenie, zależnie od stanu, są to kwoty rzędu $10-20k. Jak ktoś jest pewny swoich umiejętności, to to wystarczy na jakąś ew. małą stłuczkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Mar 2019 13:35 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 72
Hej. Czy wypożyczał ktoś full SUV w San Francisco? Na stronie wyświetla mi jedynie standard SUV w tej lokalizacji. Czy Standard jest na tyle duży żeby ewentualnie była możliwość spędzenia nocy w aucie? :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 11 Mar 2019 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Standard SUV to np. Ford Explorer, którego wypożyczyliśmy w Nevadzie. Spokojnie dla 2 osób miejsca jest aż nadto ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 11 Mar 2019 22:36 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Anonymous napisał(a):
pasta napisał(a):
Pytanie dotyczy Forda Mustanga Cabrio - czytałem, że wielu z Was go wypożyczało na Florydzie.
Jak duży ma bagażnik? Wejdą 3 walizki czy raczej nie ma szans?


Gdyby kogoś interesowało czy dwie 100L walizki wejdą do nowego mustanga (obie max 158 cm) to nie ma szans.


To był Mustang Cabrio?
Możesz podać szerokość Twojej walizki? Zastanawiam się jaka powinna być, by się zamknął bagażnik w tak postawionej walizcze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Mar 2019 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@pasta
Jedna standardowych wymiarów bagażu rejestrowanego wejdzie do Mustanga cabrio, dwie nie wejdą czegokolwiek być nie robił.
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 12 Mar 2019 16:45 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Echhh szkoda.
Bede mial 3 srednie i myslalem, ze tylko jedna z nich bedzie na siedzeniu. A wychodzi, ze musza byc dwie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Mar 2019 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1264
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
Pamiętam jak ze znajomymi wypożyczyliśmy 2 cabrio (mustang i camaro) i jeden kurs z lotniska musiałem zrobić z samymi walizkami, bo inaczej się nie dało. Miejsca jest strasznie mało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 14 Kwi 2019 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
DW. LAX - wypożyczalnia Alamo. Midsize car-do wyboru-Hyundai Elantra, Ford Focus, Toyota Corolla, Chevrolet Cruze, VW Bora. Ja brałem Elantrę i byłem zadowolony...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 15 Kwi 2019 08:54 

Rejestracja: 09 Sty 2019
Posty: 67
Sf, Alamo, full size - 3 kwietnia były do wyboru 1x toyota camry, 1 x kia optima, 2 x Ford fusion hybryd, ok 10x nissana altima (stary model)

Lotnisko Fresno, Alamo, full size - 6 kwiecień do wyboru Chevrolet malibu, Ford fusion hybryd, Nissan altima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 14 Maj 2019 11:48 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 72
monroe napisał(a):
Standard SUV to np. Ford Explorer, którego wypożyczyliśmy w Nevadzie. Spokojnie dla 2 osób miejsca jest aż nadto ;)


Monroe, czy tylne siedzenia skladaja sie w nim na plasko? tak zeby powstal duzy bagaznik gdzie 2 osoby moga spac.
Mamy rezerwacje hoteli na 14 nocy, reszte (czyli 7) chcemy nocowac w aucie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 14 Maj 2019 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@froggy89
Tak :)
Góra
 Profil Relacje PM off
froggy89 lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 14 Maj 2019 14:13 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 72
monroe napisał(a):
@froggy89
Tak :)


Dzieki :) rozwazymy jeszcze co prawda, wynajecie Full size SUV, bo roznica w cenie to 100USD za 2 tyg, ale dobrze wiedziec :)

Mam tylko nadzieje, ze przy Full Size SUV nie dostaniemy rodzinnego Vana :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 20 Maj 2019 13:55 

Rejestracja: 30 Mar 2018
Posty: 6
Hej,
bede wypożyczał auto na lotnisku w SFO. Poszukuje Dodge Charger'a, Najlepiej cenowo wychodzi mi budget natomiast nie jestem pewien czy to klasa Premium w Budget, bo w alamo to wiem z tego forum ze full size. Ktoś może potwierdzić że w budget w klasie Premium można dostać Dodge'a Charger? Różnica to 30$ (biore tylko na 3dni), warto ryzykować czy inwestować 30$ w alamo gdzie wiem że jest w Full size?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 20 Maj 2019 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
edit:
chodzi Ci o zwykłego Chargera czy Challengera? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 20 Maj 2019 17:17 

Rejestracja: 30 Mar 2018
Posty: 6
normalnego Charger'a V6 :) , challanger wydaje mi się ża nawet razem w klasie z Mustangiem jest nie dostępny (jest chyba osobna klasa - sport). Rok temu brałem klase mustanga i wybrałem na miejscu Camaro (wypozyczalnia budget), challanger'a nigdzie nie widziałem ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group