Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 17 Maj 2016 10:11 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
dyneck napisał(a):
Kurcze, akurat jak pojawily sie bezposrednie połączenia z Polski do Newcastle to NUFC spadło do Championship :/


No Panie, Newcastle vs Leeds mmmm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#322 PostWysłany: 15 Cze 2016 17:40 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Wczoraj pojawił się terminarz na nowy sezon:
http://www.premierleague.com/en-gb/matchday/matches.html?paramClubId=ALL&paramComp_100=true&view=.dateSeason.html?paramComp_8=true
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#323 PostWysłany: 10 Sie 2016 09:54 

Rejestracja: 08 Lip 2012
Posty: 29
Witam, był ktoś może na meczu fc birmingham lub aston villa. Korzystając z dogodnych godzinowo połączeń wizzair Warszawa - Birmingham - Poznań, można polecieć na mecz bez noclegu na miejscu.
Prosiłbym o ludzi obeznanych w temacie jak najprościej dostać się komunikacją miejska (podmiejska) na jeden z wymienionych stadionów. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 14 Sie 2016 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Byłem na obu stadionach, podobnie jak i w niedalekim Wolverhampton. Ale jak dojechać z lotniska, dowiesz się choćby dzięki google maps. Wszystko zależy od godzin itd. Pamiętam, że miałem problem z powrotem z Villa Park. Autobus, na który czekałem, nie przyjechał przez 25 minut i podobnie jak miejscowi, ruszyłem na półgodzinny spacer. Ale wrażenia na Villa Park pozytywne, w końcu to historia angielskiej piłki.
Ale wszystko sobie znajdziesz na odpowiednich stronach - szukajkach transportowych i stronach typu stadium guide.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 24 Sie 2016 08:00 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Był już ktoś może albo planuje być na meczu West Hamu ? Jak teraz wygląda sprawa z zakupem biletu, jest nadal opcja kupna w "general sale" ? Stadion większy ale pewnie też i na początku większe zainteresowanie. Patrzyłem na stronę oficjalną ale niewiele informacji znalazłem, było tylko info o wyjeździe na Man. City.


Ostatnio edytowany przez Kravkrk, 24 Sie 2016 08:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 24 Sie 2016 08:44 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Orientowałem się trochę i na razie ciężka sprawa. Zatwierdzona pojemność to 57 000 (ma wzrosnąć do 60 000), sprzedano ok. 52 000 karnetów. General Sale będzie raczej rzadko. Jednak na ostatnim meczu z Bournemouth było niespodziewanie sporo wolnych miejsc. Może przez Ticket Trader będzie łatwiej. Trzeba obserwować jak kolejne mecze wrzucą, na ten moment jest mało informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#327 PostWysłany: 24 Sie 2016 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Przeszukałem temat i nie mogłem znaleźć. Czy na mecz ligowy Man Utd ciężko jest dostać bilet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 25 Sie 2016 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Kravkrk napisał(a):
Był już ktoś może albo planuje być na meczu West Hamu ? Jak teraz wygląda sprawa z zakupem biletu, jest nadal opcja kupna w "general sale" ? Stadion większy ale pewnie też i na początku większe zainteresowanie. Patrzyłem na stronę oficjalną ale niewiele informacji znalazłem, było tylko info o wyjeździe na Man. City.


Na mecze PL general sale nie istnieje i sa losowania, tak jak to bylo w 3 ostanich meczach na UP. Newham Council nie zgodzil sie na 60 tys na razie i jest 57000. Na liscie oczekujacych na season ticket jest kolejne 50 tys osob (wg danych zarzadu) wiec watpie zeby to sie zmienilo.

Nie bylo problemu z biletami na mecz z Juventus i dzis na LE z Astra. Mozliwe ze bilety beda dzis w kasach a ceny bardzo przystepne bo juz od £10.

Pozdo
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#329 PostWysłany: 26 Sie 2016 11:53 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Legion1 napisał(a):
Przeszukałem temat i nie mogłem znaleźć. Czy na mecz ligowy Man Utd ciężko jest dostać bilet?


Zależy od przeciwnika. Na TOP4 nie ma szans, na niektóre można w kasach z kartą One United, a na niektóre nawet bez tej karty.

Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz wejść na moją kartę, na jakikolwiek mecz, to pisz na priv.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 01 Wrz 2016 12:20 

Rejestracja: 01 Wrz 2016
Posty: 1
cześć, orientujecie się jak to jest z kupnem biletu na Arsenal w sytuacji gdy zamówiłem red membership , ale jeszcze do mnie nie przyszedł pocztą? 7.09 otwiera się sprzedaż na mecz domowy z Basel dla red memberów, a moja karta dotrze pewnie dopiero za jakieś 2 tygodnie. da się to jakoś pogodzić i kupić bilet bez red membership?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 01 Wrz 2016 13:20 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Spróbuj sie zalogować na arsenal com na login i hasło ktore podawales przy zamawianiu członkostwa. Powinno Ci się wyświetlić czy membership jest już aktywny. Ewentualnie sprobuj odpalić jakiś filmik z arsenal player po zalogowaniu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 02 Wrz 2016 14:05, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 20 Wrz 2016 12:15 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Wiecie może o przypadku, by komuś bez karnetu udało się dostać na ligowy mecz West Hamu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 20 Wrz 2016 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
dajkamienia napisał(a):
Wiecie może o przypadku, by komuś bez karnetu udało się dostać na ligowy mecz West Hamu?



Mozesz pod stadionem szukac koniki czasami stoja ... a jak nie to juz pisalem losowanie jest przed kazdym meczem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 23 Wrz 2016 07:25 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
http://www.manutd.com/en/Tickets-And-Ho ... Round.aspx

Jak ktoś chce jechać na derby Manchesteru w Pucharze Ligi, sprzedaż otwarta dla memberów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 23 Wrz 2016 08:14 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Ogólnie jeśli chodzi o mecze Manchesteru United, nawet takie ciekawsze, polecam kontaktowanie się z ich działem sprzedaży, czy to mailowo czy telefonicznie.
Sprzedaży biletów na jutrzejszy mecz z Leicester nie widziałem, ale babeczka załatwiła nawet te tańsze w dodatku w sektorze przy tunelu, tyle, że trzeba było wykupić membership oczywiście.
Także jutro z synem będę kibicował Diabełkom...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
 
      
#336 PostWysłany: 06 Paź 2016 22:28 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Mam takie pytanie dla znawców: czy jest w praktyce możliwe kupno biletu na mecz Premier League bez membershipa? Nawet na takie Bournemouth albo coś? Pytam, bo na West Ham straciłem już nadzieję. Czaiłem się na bilety na mecz z Chelsea w Pucharze Ligi od zakończenia poprzedniej rundy, rozkminiłem kiedy grają, zabukowałem nawet bilety na Wizzaira do Londynu z opcją przelewu, ale okazało się, że po tym jak w pierwszej kolejności bilety mogli zakupić karnetowicze (normalka), to później w kolejce są jeszcze Claret Membersi, a na końcu jest niby sprzedaż otwarta, ale dla osób, które były na ostatnich trzech meczach...
Mogli nie olewać tej Ligi Europy, byłaby jakaś konkretna szansa na bilety :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 06 Paź 2016 22:41 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
Siema,

Idę w sobotę na mecz ENG-MLA na Wembley. Kupiłem bilet na sektor Malty. Mogą być jakieś problemy z wejściem na sektor gości?

Pzdr, Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 07 Paź 2016 07:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@dajkamienia da się na przykład na Everton, na którym sam byłem. Wybierasz miejsce na trybunie i to wszystko. Na najbliższy mecz z West Ham zostały pojedyncze wolne miejsca.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#339 PostWysłany: 07 Paź 2016 09:05 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
@‌dajkamienia‌ oczywiscie, ze mozna. Na wspomniany Everton nie powinno byc problemu. To samo Manchester City, sa juz bilety na caly sezon i wiekszosc jest dostepna. W Londynie jest ciezej, ale nie jest to niemozliwe. Sam bylem na Spurs, polecam portal stubhub, mozna trafic bilety w cenie troszeczke wiekszej niz normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#340 PostWysłany: 07 Paź 2016 10:11 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
dajkamienia napisał(a):
Mam takie pytanie dla znawców: czy jest w praktyce możliwe kupno biletu na mecz Premier League bez membershipa? Nawet na takie Bournemouth albo coś? Pytam, bo na West Ham straciłem już nadzieję. Czaiłem się na bilety na mecz z Chelsea w Pucharze Ligi od zakończenia poprzedniej rundy, rozkminiłem kiedy grają, zabukowałem nawet bilety na Wizzaira do Londynu z opcją przelewu, ale okazało się, że po tym jak w pierwszej kolejności bilety mogli zakupić karnetowicze (normalka), to później w kolejce są jeszcze Claret Membersi, a na końcu jest niby sprzedaż otwarta, ale dla osób, które były na ostatnich trzech meczach...
Mogli nie olewać tej Ligi Europy, byłaby jakaś konkretna szansa na bilety :/

Na WHU w tym sezonie nie ma kłopotów z kupnem biletu - zmienili stadion na większy + narasta konflikt na linii kibice - klub.
Na Bournemouth szans nie masz żadnych, stadion malutki, 90% karnety a reszta dla memberów
Jak jesteś uparty to korzystaj z viagogo, zapłacisz więcej, ale bilet będziesz miał na 100%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group