Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 12 Lut 2019 13:45 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Nie
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#522 PostWysłany: 19 Lut 2019 04:39 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 1
Witam wszystkich,
potrzebuje pilnej pomocy przy zakupie biletów na mecz Spurs-Arsenal.
Kupiłem już bilety lotnicze i hotel, jednak nie zdawałem sobie sprawy z tego co to jest Restriced sale.
Komunikat na stronie jest następujący

https://www.tottenhamhotspur.com/ticket ... e-tickets/

Niestety konto CRN mam od miesiąca i nie znam nikogo kto takie posiada.
W związku z tym mam takie pytania:
-Czy jeśli dzisiaj kupie membership, to będę uprawniony do zakupu biletu? Czy nadal będzie się liczyć to że nie mam CRN przed 1 Lipca?
-Czy jeśli kupie bilet przed stubhub, viagogo czy tym podobne to nie muszę się przejmować datą mojego CRN?
-Jak jeszcze mogę nabyć bilet?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz i pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#523 PostWysłany: 20 Lut 2019 00:59 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
yyy to są NLD czyli north london derby , i szanse na bilet marne , no chyba że jest sporo teraz miejsca na wembley, ale raczej nawet na takie mecze, bilety mogą kupić Ci co mają karte kibice, jak będziesz miał karte kibica to pewnie kupisz, ewentualnie czekać na general sale .

During the above sales period, no booking fees will apply to Season Ticket Holders who purchase a ticket.

10am on Wed 20 Feb - Tickets will become available to One Hotspur + Members
10am on Thur 21 Feb - Tickets will become available to One Hotspur Members
10am on Fri 22 Feb - Tickets will become available on Guest Sale, where Season Ticket Holders and One Hotspur Members will be entitled to buy up to an additional three tickets, subject to availability
10am on Mon 25 Feb - Subject to availability, tickets will become available on Restricted General Sale* (up to six tickets can be purchased per transaction)
*To buy tickets, supporters will need to have been registered on our ticketing database before 1 July 2018.

i tu masz opisane wszystko :)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#524 PostWysłany: 20 Lut 2019 17:02 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Jezeli konto zalozyles po 1 Lipca to nie bedziesz mogl kupic biletu.
Jezeli kupisz bilet przez inny serwis niz ten oficjalny klubowy to nie bedziesz potrzebowal CRN.
Najlepiej znajdz na Facebook'u grupe, gdzie kibice Tottenhamu odsprzedaja bilety.
Jestem pewien, ze bilet pod stadionem bedzie latwiej ( I taniej) kupic niz przez serwis typu viagogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#525 PostWysłany: 05 Kwi 2019 16:53 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Ktoś się orientuje czy mecze przed ostatniej kolejki (w pierwszy weekend) majowy będa faktycznie rozgrywane wszystkie w sobotę o 16 ?
Zazwyczaj chyba tylko w ostatniej kolejce wszystkie mecze były w tym samym czasie.
Czekałem aż telewizja wybierze mecze i podany zostanie szczegółowy terminarz ale już został mniej niż miesiąc więc chyba się nie doczekam - w Anglii nigdy nie podawali godzin tak póżno.
Nie mogę jednak znaleźć jakeigoś potwierdzonego info w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 05 Kwi 2019 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
37 kolejka jest roznie, ostatnia wszystkie o 15:
https://www.google.com/search?rlz=1C1GC ... ;mt;fp;1;;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 02 Lip 2019 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Jak dobrze wiemy terminarz na kolejny sezon jest już od dawna dostępny.

Ktoś już coś planował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#528 PostWysłany: 02 Lip 2019 21:39 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Patrzyłem na Spurs , ale nawet nie ma jeszcze sprzedaży biletów. A jaki klub ma najtansze bilety i czy w ogóle są w wolnej sprzedaży?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#529 PostWysłany: 03 Lip 2019 01:27 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 30
Loty: 60
Kilometry: 116 765
Ja myślałem o jakimś meczu LFC, tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji kiedy rusza Members Sale na pierwszą część sezonu. Ktoś coś wie na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#530 PostWysłany: 04 Lip 2019 20:53 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Wymyśliłem sobie takiego tripa świąteczno-noworocznego (daty przybliżone):
1) 26.12 - Everton - Burnley
2) 29.12 Liverpool - Wolves
3) 01.01 West Ham - Bournemouth (to nie było w planach, ale być może będzie to "polski" mecz Fabian-Boruc)
Na szczęście rywale nie są z TOP-u.
Trochę poczytałem to forum, trochę też popatrzyłem na sprzedaż w zeszłym roku, ale chciałbym uporządkować swoją marną wiedzę na temat PL u ekspertów.
Czy dobrze myślę:
1) bez problemu do kupienia w General Sale
2) bez szans bez membershipa
3) być może do kupienia jeśli wcześniej (np. dziś) założę konto na ich stronie

P.S. Ponieważ kupno "membershipa" dla każdej z tych drużyn tylko na 1 mecz mija się z celem, to jednocześnie zapytuję, czy mógłby mi ktoś ułatwić kupno biletu w szczególności na mecz nr 2?
Odwdzięczę się jakimś "łiskaczem" lub w inny sposób ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#531 PostWysłany: 04 Lip 2019 21:40 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@grzegorzkatowice - a te daty to są już na 100% pewne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 04 Lip 2019 22:12 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Nie. Przybliżone.
W zeszłym sezonie te trzy kolejki były rozłożone na kilka dni (każda) i w tym okresie mecze praktycznie były codziennie (dla TV) od 26 grudnia do 2-3 stycznia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#533 PostWysłany: 05 Lip 2019 11:00 

Rejestracja: 14 Wrz 2015
Posty: 78
Loty: 53
Kilometry: 76 727
@grzegorzkatowice mogę się odnieść do pkt 3, bo w tym roku kupowałem bilet na West Ham - Liverpool.
Nie posiadam membershipa WHU, konto zakładałem jakiś miesiąc wcześniej. Nie było żadnych problemów - ani z dostępnością miejsc, ani z brakiem membera. Trzeba było tylko pilnować daty i godziny startu General Sale. W przypadku Bournemouth tym bardziej nie ma co się martwić.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
grzegorzkatowice uważa post za pomocny.
 
      
#534 PostWysłany: 05 Lip 2019 14:48 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
@grzegorzkatowice w zeszłym sezonie mój znajomy polował na Liverpool cały sezon. Bez membershipa nie było szans, nie było chyba nawet otwartej sprzedaży. Dopiero trafił na jakieś forum, gdzie ludzie udostępniali sobie membery (nabijali mecze na karcie dzięki temu i łatwiej o lepsze mecze w przyszłym sezonie, sytuacja win-win). Udało mu się i miał miejsce na końcu stadionu. Ze względu na wygranie LM i parcie na mistrza w tym sezonie nie wydaję mi się, żeby było łatwiej, wręcz trudniej...
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
grzegorzkatowice uważa post za pomocny.
 
      
#535 PostWysłany: 05 Lip 2019 15:09 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Zobaczcie jak to jest ....Bilety drogie w ch...bardzo , nawet dla anglików , (tak wiem , azjaci zapłacą każde pieniądze) , a o bilety na mecze bardzo , bardzo ciężko .Zeby nie było -to wcale nie sprawa ostatnich lat , pierwszy raz byłem w Londynie na Chelsea w 2003 roku , w miarę dobre miejsce 42 funty , ale o bilety było cięzko , na Millwall (2 poziom rozgrywkowy) mini derby z CP , pełno wolnych miejsc , super miejsce za 17 funtów , ale nie mogłem kupić w kasie biletu przed meczem , bo coś tam ( już nie pamiętam chyba chodziło o membershipa ) ,Jakas miła pani kupiła dla mnie bilet. W 2006 byłem na WHU kolega to ogarniał , karta razem z nabitym na nia biletem przyszła listem do Polski , w miare dobre miejsce na mecz z ostatnim wówczas Sunderlandem 40 funtów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#536 PostWysłany: 05 Lip 2019 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Z biletami to jest ta poryta ekonomia, im produkt drozszy tym wiecej osób go chce bo sie wydaje bardziej eksluzywny - patrz np. taki IPhone itp.

Z reszta bilety drogie, ale ciagle w zasiegu wielu ludzi dla ktorych pilka klubowa jest jak religia - jeden kumpel z pracy, ogromny kibic Arsenalu byl w stanie wymienic kazdy sklad z ostatnich 20 lat 8-) od wtedy od kiedy zaczal chodzic na kazdy ich mecz.. dlatego ja staram sie takim nie przeszkadzac i nie podbierac biletów z puli - i wole obejrzec w domu/pubie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#537 PostWysłany: 22 Lip 2019 09:32 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Czy kupował ktoś membership under 16 w Manchester United.
Gdy próbuję kupić muszę dodać nowego użytkownika i podać adres email, założyć konto, podać komórkę itepe.
A przy ośmiolatku to raczej śmieszna sprawa.

Próbowałem spytać google ale chyba źle zadaję pytanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#538 PostWysłany: 24 Lip 2019 11:36 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Podaj inny email I numer jesli ta osoba jeszcze nie posiada. Tak czy inaczej jakis dorosly bedzie musial isc razem z dzieckiem na mecz, wiec samego biletu dla osmiolatka nie bedziesz kupowal I to tylko formalnosc.
Góra
 Profil Relacje PM off
z0mb3k lubi ten post.
 
      
#539 PostWysłany: 25 Lip 2019 14:07 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Ciekawostka - do kupienia są bilety na mecz otwarcia dla posiadaczy Membership Manchester United vs Chelsea.
Załącznik:
ManU.png
ManU.png [ 36.88 KiB | Obejrzany 835 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 17 Sie 2019 16:00 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Byłby tu ktoś w stanie pomóc w kupnie biletów na Watford (mecz z Arsenalem 14.09) albo Tottenham (vs. Crystal Palace też 14.09) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group