Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Sty 2019 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
4 wybrane opcje lotów na GP F1.

1. GP Bahrajnu
26.03 - 01.04 // 1241zł

Image

2. GP Monako
24.05 - 27.05 // 381zł
Na Wizza nie ma co liczyć, dużo, dużo więcej.

Image

3. GP Austrii
28.06 - 01.07 // 103zł

Image

4. GP Abu Dhabi
z Warszawy 27.11 - 05.12 // 1082zł
z Wrocławia 28.11 - 05.12 // 1058zł
Wiem, że 1000-1100zł za Dubaj to oferta bez szału ale UIA na ten moment nie oferuje lotów za 400zł (i raczej nie będzie). Wizz nie ma jeszcze kalendarza ale na nich tym bardziej bym nie liczył w tym terminie. Poza tym UIA to tylko z podręcznym, a Wizzie nawet do tego trzeba dopłacić. Tutaj rejestrowany 23kg. GDN i KRK też dostępne ale trochę drożej.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#82 PostWysłany: 22 Mar 2019 17:33 

Rejestracja: 22 Mar 2019
Posty: 1
Czesc, byl ktos kiedys w Spielberg i podpowie jak z parkingami?

Wybieram sie z tata w piatek i niedziele, w piatek z tego co sie orientuje mamy juz parking w bilecie.
Natomiast na niedziele mamy tansze bilety na trybune redbulla - i tutaj rodzi sie pytanie - rozumiem, ze bilety sa numerowane i miejsca nam nikt nie zajmie, nawet jak dojedziemy troche pozniej? Jak wyglada sprawa z parkingiem, da sie to jakos 'wczesniej ogarnac' - czy jade i szukam miejsca?

Dzieki za kazda uwage - jade pierwszy raz i chcialbym uniknac niepotrzebnych niedogodnosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 22 Mar 2019 18:44 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Jak ktoś Ci zajmie miejsce,to mu grzecznie pokaz bilet I będzie musiał zejść. Przy trybunach są pracownicy porządkowi.
Nie wiem, jak w S. z parkingiem. W Budapeszcie każde wejście miało swoje parkingi. Tam przy bramie trzeba było pokazać bilet I wtedy można było wjechać.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 29 Mar 2019 14:59 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
W Spielberg tez trybuny maja przypisane swoje parkingi, z ktorych najlatwiej na dana trybune dotrzec. naturalnie nikt nikogo nie zmusza, zeby na danym parkingu parkowac, ale logistycznie to jest tak ogarniete, ze drogowskazy wskazuja najblizej polozony parking do danej trybuny. Wszystko jest ladnie oznakowane, wiec ciezko sie pomylic i nie trafic na wlasciwy parking :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 29 Mar 2019 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Wrz 2013
Posty: 245
Loty: 150
Kilometry: 202 271
niebieski
Z ciekawości, ilu użytkowników z forum się wybiera w tym roku na GP Austrii? Widzę kilkoro zainteresowanych, ale może okazać się, że jest nas więcej? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 02 Kwi 2019 13:07 

Rejestracja: 16 Sie 2017
Posty: 9
Cześć,
wybieram się na F1 do Węgier. Chcę zakupić bilety na gpticketshop.com. Jest to mój pierwszy wyjazd na F1. Chciałbym się zapytać czy jest możliwość wyboru miejsca na danej trybunie? W tym przypadku jest to Gold4. Wybieramy się mała grupą i fajnie byłoby siąść obok siebie.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 04 Kwi 2019 14:23 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
siedzenia na trybunie Gold4 sa numerowane ;) na stronie gpticket jak masz dana trybune na liscie dostepnych i obok niej ikone #, to znaczy, ze miejsca sa numerowane. po najechaniu na # pojawia sie napis "numbered seats" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 01 Lip 2019 21:58 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
-- 04 Kwi 2019 18:51 --

@siwus71 ze strony gpticketshop.com:
"Z przyczyn technicznych i innych, nie można bezpośrednio wybrać miejsca w procesie zamawiania online. W polu "Komentarze" możesz sporządzić notatkę z zapytaniem o miejsce, z którym spotkamy się tak dokładnie, jak to możliwe w zależności od dostępności."

-- 01 Lip 2019 21:58 --

Ktoś może się podzielić spostrzeżeniami odnośnie GP F1 w Austrii? W TV wyglądało to tak fajnie, że pomysł wyjazdu jest na przyszły rok :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 13 Lip 2019 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Wrz 2013
Posty: 245
Loty: 150
Kilometry: 202 271
niebieski
Chyba trafiłam na jeden z lepszych wyścigów w tym sezonie. GP Austrii było przygotowane wspaniale, bardzo dużo się działo, non stop coś. Można było siedzieć całymi dniami na torze. Na teren toru można wnieść swoje jedzenie i napoje [nie w butelkach], tuż przed torem postawili przewoźny sklep z najpotrzebniejszymi produktami [czyt. rzeczy an grilla, piwo, woda]. Ja bardzo polecam, atmosfera była nieziemska, dbali o kibiców naprawdę wyborowo. Spałam na campingu pod torem i było to całkiem ciekawe przeżycie... Wybraliśmy trybunę Red Bulla J i widoki były ekstra - od pierwszego zakrętu za prostą startową do 3go, na którym Verstappen wyprzedził Leclerca, a potem kolejne zakręty naprzeciwko, bodaj 6 / 7 / 8, coś w ten deseń! Żadne inne GP na którym byłam nie dostarczyło mi takich emocji - warte zapłaconych pieniędzy!
@jekyll, jak coś konkretnie chcesz dopytać to pisz, jestem świeżo po :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
jekyll uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 13 Lip 2019 18:56 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
@jolkah jest zazdro ;) Ta atmosfera właśnie :D
Dzięki i skoro zachęcasz :)
Wstępnie się rozejrzałam, ta trybuna też u mnie wchodzi w grę. Czytałam i też mówili podczas wyścigu, że tam z każdego miejsca dużo widać, bo krótki tor.
Miejscówka mnie martwi, bo blisko ceny kosmos a dojeżdżać codziennie ze 100 km, nie bardzo mi się uśmiecha.
Pisałaś, że spałaś na campingu przy torze (którym), kiedy załatwiałaś miejscówkę? Możesz rozwinąć, to "ciekawe przeżycie" :D (może być PW) Jak z sanitariatami i zaopatrzeniem? Te campingi, co patrzałam, to też jakieś najtańsze nie są :roll:
Po całym torze można sobie łazić bez ograniczeń?
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 21 Lip 2019 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Wrz 2013
Posty: 245
Loty: 150
Kilometry: 202 271
niebieski
@jekyll
Zapomniałam odpisać.
No więc spałam na Campingu Rot (czerwonym) zaraz pod głównym wejściem na tor. Przeżycia były ciekawe ponieważ tam była jedna wielka impreza 24 h na dobe. Pierwszy dzień i noc były wyzwaniem, ale potem organizm się już przyzwyczajal :) przyjechaliśmy w czwartek koło 12 i nie było już za wiele miejsca, o dostępie do prądu nie wspominając, ale wszystko się w końcu udało i stworzyliśmy nasze małe miejsce na kolejne 3 dni. Za 5 piw udało się podłączyć nawet do kogoś do prądu. Ludzi byl ogrom, co jakiś czas rozstawione były toi toie o dziwo czyste i z papierem. Wymieniane w trakcie pobytu. Kibelki w kontenerach i prysznice były w dwóch miejscach na campingu i czasem swoje trzeba było ostac. Ale daliśmy radę. Generalnie wyjazd mnie sporo nauczył, także na temat moich granic i tego jak łatwo można wyjść poza swoją strefę komfortu. Wyjeżdżając doszłam do wniosku, że w sumie mogłabym tma zostać dłużej i przyjechać ponownie.
Kosztowało to 170 euro za 3 noce, na doeba sprawę 4 bo można było przyjechać już w środę. Wyjazd dopiero po 20 w niedzielę, więc trzeba to wziąć pod uwagę. Rezerwowalismy nocleg przez oficjalna stronę F1, bo wszystkie campingi, które są tam normalnie, na czas eventow nie prowadzą osobnej sprzedaży.
Generalnie polecam, da się przeżyć :)

A co do toru. Chodzenie po torze zależy od biletu który kupisz. Wpuszczaja w konkretne rejony tylko tych co mają konkretne bilety plus wspólna strefa. W piątek można chodzić po całym torze i trybunach.
A po wyścigu otwierają brany do track invasion. Fajnie było :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll uważa post za pomocny.
 
      
#92 PostWysłany: 28 Lip 2019 13:05 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 39
Witam,
Czy ktoś mógłby mi doradzic gdzie najlepiej i najpewniej kupić bilety na Monze?
Najtaniej znalazlem na oficjalnej stronie toru https://www.monzanet.it/. Ktoś kupował przez tą stronę?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 28 Lip 2019 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Szukasz pewniejszego źródła niż organizator i oficjalny dystrybutor? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 28 Lip 2019 20:16 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 39
Może inaczej. Ta strona to na pewno oficjalna strona toru? :)

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 03 Sie 2019 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Ma ktoś do odsprzedania bilet na jutro GP Węgier? Ewentualnie gdzie można jeszcze kupić oprócz oficjalnej strony i viagogo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 21 Sie 2019 13:41 

Rejestracja: 21 Sie 2019
Posty: 2
Witam :)
chciałabym zapytać czy jest tu ktoś kto wybiera się na wyścig na Monze 6-8 września 2019 ? Lub ktoś kto na Monzie już był ?

Mam zagwostkę o której najlepiej tam być / czy warto z samego rana i czy warto zostać do końca ?

Będę nocować w Mediolanie i mam zamiar dojeżdżać do Monzy pociągiem i tu pytanie czy to dobry pomysł ?
z tego co widziałam to wysiada się jakieś 50 min pieszo od toru, a bilet kosztuje ok 2 euro.

Czy bilety na pociąg warto kupić już teraz w domu przed wyjazdem czy lepiej na dworcu ?

Czy zna ktoś lepszy (ale nie wiele droższy) sposób aby dostać się z Mediolanu na tor ?

Co do wydarzeń na torze to gdzie najlepiej być aby nie ominęły mnie najfajniejsze atrakcje ?
Mam bilet na 3 dni, miejsce 26A - Tribuna Laterale Destra - czy musze od razu udawać się na swoje miejsce czy mogę być gdzie mi się podoba ?

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 21 Sie 2019 14:34 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 72
Loty: 97
Kilometry: 162 900
W tamtym roku byłem na F1 na Monza. Pociąg to dobra opcja, jechałem w dwie strony (przy czym z wyścigu wyszedłem tuż przed końcem, więc nie było tłumów). Musisz tylko rzucić okiem, jak się ma Twoja trybuna do wejścia na tor w pobliżu pociągu. Ten tor i odległości do pokonania są całkiem spore (niedoszacowałem tego patrząc na mapę przed wyścigiem). Generalnie, w mojej ocenie, F1 na Monzy ma inny, ciekawszy klimat niż chociażby F1 w Budapeszcie. Dużo ciekawsza była też Fanzona (warto odwiedzić, chociaż ceny mają koszmarne...).

Wydaje mi się, że nie bardzo gdzie było kupić bilet na pociąg powrotny (nie widziałem tam jakieś czynnej kasy), ale być może nie przyglądałem się zbyt dokładnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 29 Sie 2019 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ogłosili kalendarz na przyszły rok.

Z nowości Wietnam
powórt do Holandii.

Czy ktoś był na GP Monaco, zastanawia mnie to kryterium uliczne, czy tam da w jakimś fajnym miejscu poogladac bez biletu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 09 Gru 2019 22:14 

Rejestracja: 08 Gru 2019
Posty: 9
@Robaku, na transmisji zawsze widać te grupy osób stłoczone na balkonach i w oknach, więc jest taka opcja. Tylko ceny zawsze idą do góry i trzeba serio zebrać konkretną liczbę towarzyszy, żeby się to opłacało. Kiedyś patrzyłam z ciekawości na apartamenty na wprost tego zakrętu Hairpin. To ceny jak poniżej:
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 07 Wrz 2020 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Wiem, że ciężko na tej podstawie wyrokować, ale w dniach 18-20 września w Marmaris i okolicach jest runda WRC [rajdy samochodoweg] i mimo że próby sportowe są rozsiane na ogromnym terenie, w górach, na powietrzu, rajd ma iść w teorii bez publiczności.

Z kolei w połowie listopada na Formułę 1 chcą wpuścić w Stambule około 100 tysięcy widzów [pojemnośc obiektu około 200 tys]. Bilety kosztują... 15 zł za dzień, więc dla kibiców F1 chyba niezła okazja.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group