Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Kwi 2019 13:03 

Co nie przegapić na Santorini

Greckie Santorini

Chciałem napisać recenzję podróży z wakacji na Santorini głównie dla tych, którzy jeszcze nie odwiedzili Santorini. Santorini ma niezwykłe widoki, a jeszcze lepiej ze zdjęć Myślę, że zdecydowanie warto odwiedzić Santorini nie tylko ze względu na widok, ale także na fakt, że jest to wyspa, która przybrała formę po ogromnej eksplozji wulkanu i była 0 0 0 10 największych eksplozji wulkanów, jakie kiedykolwiek zarejestrowano, nadaje Santorini wyjątkową i wyjątkową urodę oraz stworzyło miejsca, które obecnie są wymarzonymi miejscami dla wielu ludzi na całym świecie, którzy chcą odwiedzić Santorini-Thyra po raz pierwszy lub odwiedzić ponownie, ponieważ Santorini to wyspa, która nigdy się nie nudzisz.
Rzeczy, które lubiłem robić na Santorini
Zobacz wulkan nowego Kameni to coś, co zdecydowanie powinieneś zrobić. Ma 2,5 miliona lat historii i będziesz mógł zobaczyć, gdzie rozpoczęła się historia wyspy.
Zobacz zachód słońca z Oia, ponieważ ludzie szaleją, aby tam pójść, są bardzo romantyczni i możesz zrobić naprawdę fajne zdjęcia, wszystko, co jest tak instagrammable.
Wynajem łodzi i wycieczkę do Ammoudi, Gialos i Athinio
Pływanie na najbardziej szalone plaże, jakie kiedykolwiek widziałem, podejście do tych plaż jest często bardzo trudne, ponieważ w większości przypadków musisz przejść ścieżkami pełnymi kamieni, ale kiedy tam dotrzesz, możesz podziwiać jedyne miejsce na świecie, które ma czerwone, czarne i białe plaże ze względu na historię wulkaniczną.
Plaży, których nigdy nie zapomnę
Akrotiri: Red Beach, Kambia Beach
Oia: Ammoudi Beach, Armeni Beach
Kamari: Plaża Kamari. Plaża Mavri

Gdzie zjeść na Santorini

Casa di Te Santorini
Jaipur Palaca Santorini
Lefkes
Restauracja Lakokastri

Gdzie się zatrzymać

De sol
Laokasti Villas
Villa Manos
Zestawy zapachowe
Apartamenty Nonis

Jak ominąć Santorini
Santorini ma wszystko, co chcesz ominąć wyspę
Transport publiczny o nazwie Ktel to najtańszy sposób około 2 euro i można łatwo zwiedzić całą wioskę Santorini.
Taksówka może być bardzo droga, jeśli masz ze sobą bagaż lub jeśli odwiedzasz Santorini w naprawdę wysokim sezonie
Wynajem samochodu na Santorini jest oczywistym wyborem dla tych, którzy nie mogą czekać w kolejce pod słońcem, aby wsiąść do autobusu. Można łatwo wynająć samochód na Santorini, jeśli wyszukasz również firmy wynajmujące samochody poza portem lub lotniskiem.

Mam nadzieję, że do zobaczenia tam jako ostatnie 5 lat odwiedzam Santorini każdego lata.

Ostatnio edytowany przez Japonka76, 16 Kwi 2019 14:12, edytowano w sumie 1 raz
ciach reklama
 Profil Relacje PM off
yarck lubi ten post.

#2 PostWysłany: 16 Kwi 2019 13:59 

Szkoda, że nie napisałeś o okresie, w którym byłeś (bywałeś), pogodzie oraz przede wszystkim cenach (wyżywienia, noclegu). :!:
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: messnex oraz 2 gości